Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

hahahhaha i co ja się bardzo dobrze czuję , jako Gwardia B .... cóż , wiecie jak jest , nieobecni nie mają głosu .... :):):):):). Cieszę się Nikaaa, że zdrowa jestes :). Zawieszenie .... cóż . Ważne , że NL jest blisko i barrdzo Ciebie kocha :):). U mnie doskonale :):):):) , cóż dodać !! Bawię się jak widac wcześniej . Uśmiechu na buzkach :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam gwardie... Wszystkie-śmy materacyki w użyciu, używane, zużyte, podziurawione, nadmuchane itp. itd. ... Nie ma podziałów!!!! Równość ma być i braterstwo! Cmokaski dla gwadii A, B, C, D... AA ;-) i ks. Marka! :-) Połączmy siły i do boju! do boju! jtw, piekło? niebo? :-) jiw, jak tam? s(z)czytujesz już? książkę? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewuszki :D Jak to Milky mówi :P ... s(z)czytuje Was... ... mozolnie pnę się w górę, góruję! już blisko, szczytuję! o zmierzchu, o świcie ... to niesamowite tak sobie górować i s(z)czytując próżnować... ;) Pozdrowionka :D i 🌻 -uszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze byc L i NL,moze byc więc A i B;) Niezaakceptowana przez resztę??Jaką resztę?? Moze to my nie jestesmy akceptowane,co?... Co do \"nieobecni głosu nie mają\"....Przypominam,ze my tu obecne jesteśmy od samego początku...I,jak widac,nieustannie.......A milczenie bywa złotem,zwłaszcza,jak się nie ma nic do powiedzenia,to się mówić nie powinno;););) JIW,Skarbuchu,JTW- ;);) Milky,normalnie.....w dupe dostaniesz kiedyś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milky.... ani niebo ani pieklo..... jakas wolna przestrzen.... dorastam mile panie zeby nie kursowac z Syberii w tropik, z nieba do piekla, z gory na dol i odwrotnie (jakby co to juz dorastam ponad rok :P ) Ale na razie cicho sza ;) Marielko masz racje \"milczenie bywa zlotem\" Skarbuszku.... jasniej prosze :) Gdzie jest INKI ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JTW, jaśniej się nie da... ;) U mnie jest podobnie jak u Ciebie... Teraz niebo! A co jutro? Hmmm... Kto wie? Bo ja nie :P Mariello

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JTW, jaśniej się nie da... ;) U mnie jest podobnie jak u Ciebie... Teraz niebo! A co jutro? Hmmm... Kto wie? Bo ja nie :P Mariello

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Milczenie bywa złotem \" - tak , ta maksyma obowiązywła , w wiekach średnich :):):):)Teraz jest XXI wiek i kto milczy ten przegrywa :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Milczenie bywa złotem \" - tak , ta maksyma obowiązywła , w wiekach średnich :):):):)Teraz jest XXI wiek i kto milczy ten przegrywa :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urlopowiczka!! Czeeeeeeeść!!!!!!!!!!!! Zostan;) Ha.Ciekawa teza.Z jakichże to zródeł historycznych ta informacja,o \"obowiązywaniu\" zasady milczenia w wiekach srednich?...Zaskakujace...Widac jednak człowiek uczy się przez całe zycie,i to jakich rzeczy,jakich szczegółow.... Na czym więc nasza \"przegrana \"polega,proszę rozwinąc ten temat.Ostatnio wpadam w klimaty nauczycielskie,choc z zawodem wyuczonym niewiele one mają wspólnego;);) A tak nieco powazniej.....Wolę milczeć...Niz pleść trzy po trzy,kiedy to sama nie wiem,czego chcę...Co czuję i co myslę....To lepiej się zastanowić,i wtedy powiedzieć,niż...Niż.......(niech Gwardia A sobie dopowie;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pracy wiec wpadam tylko od czasu do czasu... Milky, juz (s)czytalam i niczego sie nie doszukałam;) chociaż nie które fragmenty..hmm..dały mi do myślenia... Ale coż, nie boję sie!!! Na razie zastanawiam sie jak pogodzic rzeczy \'\'niepogadzalne\'\', czyli wiecej czasu (urlop BEZpłatny od czasu do czasu?) i wiecej forsy (dodatkowa praca?)- Buu, ale to chyba problem każdego z nas , bez względu na zawirowania emocjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JTW,Skarbuchu - brawo!! ;) Wiem,ze Wy wiecie.Napiszcie mniej enigmatycznie,co się u was dzieje;) A niech tam....:):)A niech się świat dowie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, niech się dowie świat :D Ja szukam pracy... tam :D Jak tylko znajdę coś co mnie zadowoli to wyjeżdzam, do MOJEGO UKOCHANEGO, do naszego gniazdka, które on wije... tam ;) Trata ta tam ;) Fajnie, prawda? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, niech się dowie świat :D Ja szukam pracy... tam :D Jak tylko znajdę coś co mnie zadowoli to wyjeżdzam, do MOJEGO UKOCHANEGO, do naszego gniazdka, które on wije... tam ;) Trata ta tam ;) Fajnie, prawda? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbuszku,faaaaajnie!!!!!!!!!! To chyba mało powiedziane....A,jesli mogę spytac....jak z formalnościami cywilnoprawnymi?...Zalatwione?W trakcie?Nieistotne?...Nie do załatwienia?Jak?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariello, Na razie nieistotne, ważne jest to, że w końcu będziemy RAZEM!! A czy na pewno będziemy? Okaże się! ;) To kolejna próba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbuszek... TAM????? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Mariello, jiw, jtw, milky, skarbuszku, organiko, no a gdzie inki??? własnie inki, żeś mi wywróżyła kurdeeeeeeeeee, ja sie nie odzywam, bo u mnie ten temat jest bardzo przeszły, ale chętnie poczytam, pośmieję się i może coś czasem dorzucę po starej znajomości;-) Cieszę się jiw i skarbuszku, że Wam się powoli klaruje! Powodzenia Urlopowiczka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie umiem milczeć ...... jadę na dechę ... a Wy.... pomilczcie skoro to taki cudne , mądre i w ogóle .... echhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M., \"w dupę dostaniesz kiedyś...\"... obiecanki-cacanki hi hi... ;-) Ojejku jejku... oj dzieje się u Was dzieje... A u mnie? hmmmmmmmmmmm... Słońce wstaje i zachodzi... dzień z nocą się przeplata... mróz trzyma... śniegów dużo... i lodów ;-)tiaaaa... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sniezna,gdybys pomilczała nieco,a poczytała uwazniej,moze bys co wyrozumiała spomiedzy wierszy...Eeeeeeech...........A to jak się prosto nie walnie,to oddzwięku nie będzie....ech.... ;) Skarbuszku,ja tylko tak pytam,wiesz....Oczywiście,ze teraz najwazniejsze,ze...zwycięstwo...Oby tak dalej.Zrobimy kiedys na topiku alternatywnym;) ranking tych,którym się udało:) Gdzie Inki? Inki!! Inki!!!!!.......... Milky,nigdy nie mów nigdy:) Idę do domku,papa wszystkim:):) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś Ty się mnie uczepiła Mariella, ja zyję widocznie inaczej niż TY i się nie czepiam ludzi ..... a enigmatyczmne przezycia i wzdychanie oraz łzawienie w świetle księzyca , to przezywałamw liceum . Teraz to dla mnie liczy się co innego , chcę żyć , szybko , wygodnie i bez problemów .... sztucznych a TY milcz i przeżywaj i dostarczaj sobie duchowej strawy , a ode mnie ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak?A ja ani w liceum,ani teraz tym bardziej nie...Mam ochotę,to się odnoszę do Twoich wypowiedzi,a Ty jak masz ochotę,to mi zabron.Jezeli to nazywasz czepianiem się,to gratuluję bogatego słownictwa. Zyj,jak uwazasz za stosowne,a o moim zyciu się nie wypowiadaj,skoro nic o nim nie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że Inki brak :(....ona tak fajnie bajki opowiadała...Taką jedną miała szczególnie trafioną......:P hehehehe fajnie, że znowu można Was poczytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie gdzie Inki? Czy mam ją mailem wzywać? Jestem na ziemi-ale bardzo tu ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×