Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Aalex,Biegnacy ... u mnie wiosna w duszy dzisiaj 🌼🌼🌼 .... dziekuje 👄 dla was ... zaskakujace jest u mnie ostatnio to ( ale ostatnio) ,ze jak zaczynam miec dola i przygniata mnie smutek to sie cos wydarzy takiego ,ze cieszac sie tym wydarzeniem, rzecza - moze nie alternatywną do moich smutkow i problemow ale... zapominam dzieki temu o nich ... tak mnie wzielo na przemyslenia bo sie poluzowalo w pracy ... No moze sie skusze ;) w tych niepowtarzalnych okolicznosciach na jeszcze jeden kawaleczek tego jablecznika... dzisaj nie mam ograniczen hihihihihih. No wlasnie kurde moze czytka ksiazki ten nasz Szarek ;) ... i sie zaczytal :) ... ale jak zobaczy Aalex jak sie usmiechasz do niego to moze akurat... ja tez sie usmiechne co 2 glowy to nie jedna ;) ....a jakby bylo wiecej to fiufiu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! No wrescie dorwałam sie do klawiatury na troche,czy jeszcze załapie się na kawalek szarlotki ??mnia mniam Mi: gratulacje z okazjii zdania egzaminu :D super:) U mnie zima na całego niedawno leciały z nieba wielkie płatki sniegu i wspaniale to wygladało tak bajkowo:) rzeczywiscie szarek znowu gdzieś sie schował posyłam dtochę usmiechów czyli wiecej gówek :D:D:D Pozdrowoinka popołudniowe i musze zmykać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z dużym opóżnieniem.. internetu nie było przez pół dnia..okazało się ze kabelek nie stykał...;)-więc nie mogłam tutaj zajrzeć..;) pozdr.:) ja zajadam sernik..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście też zaliczam się do grona zadowolonych z faktu zdania egzaminu przez mi.. :) ..i pewnie za godzinke już wypadnę do domciu ..;) -ile można pracować..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie i od razu składam gratulacje mi.. za zdany egzamin:) Dziękuję za te uśmiechy do mnie. Zaglądam tutaj codziennie i czytam co piszecie, tylko nie zawsze do Was piszę. Ostatnio niestety przygniotło mnie znowu trochę:( Nie chcę Wam znowu pisać że mam doła i nie piszcie mi, że powinienem się wziąć w garść, gdyż wiem to dobrze. Niestety, potrzebuję jeszcze czasu na dojście do siebie. Ten który upłynął to za mało. Jest mi wciąż ciężko, ale już wychodzę na prostą i poradzę sobie. Pisałem Wam niedawno, że poznałem nową dziewczynę, bardzo fajną zresztą. Niestety, to nie wyszło:( Ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie i od razu składam gratulacje mi.. za zdany egzamin:) Dziękuję za te uśmiechy do mnie. Zaglądam tutaj codziennie i czytam co piszecie, tylko nie zawsze do Was piszę. Ostatnio niestety przygniotło mnie znowu trochę:( Nie chcę Wam znowu pisać że mam doła i nie piszcie mi, że powinienem się wziąć w garść, gdyż wiem to dobrze. Niestety, potrzebuję jeszcze czasu na dojście do siebie. Ten który upłynął to za mało. Jest mi wciąż ciężko, ale już wychodzę na prostą i poradzę sobie. Pisałem Wam niedawno, że poznałem nową dziewczynę, bardzo fajną zresztą. Niestety, to nie wyszło:( Ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Szarku, przybij Ja od dłuższego czasu nie mogę sie pozbierać... Chyba sama przed sobą udaję, że wszystko jest ok, może będzie ale nie jest:( W ciągu dnia, gdy jestem w pracy i mam kontakt z ludźmi, czuje się dobrze, uśmiecham się do innych, nikt w życiu by nie powiedział, że jest coś nie tak... Ale wieczorem, gdy już siedzę sama w domu robi sie nieciekawie... I bardzo staram się mysleć pozytywnie, nawet weszłam sobie na topik o pozytywnym myśleniu (gdzie spotkałam Hope), i myslę że warto poczytać... Ostatnio też nic sensownego nie pisałam... nie mogłam... Nie chcę już pisać jak mi źle, bo obiecałam sobie, i nie tylko, że będę nad sobą pracować... I będę!!! Szarku... Będzie dobrze, zoaczysz 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Szarku, przybij Ja od dłuższego czasu nie mogę sie pozbierać... Chyba sama przed sobą udaję, że wszystko jest ok, może będzie ale nie jest:( W ciągu dnia, gdy jestem w pracy i mam kontakt z ludźmi, czuje się dobrze, uśmiecham się do innych, nikt w życiu by nie powiedział, że jest coś nie tak... Ale wieczorem, gdy już siedzę sama w domu robi sie nieciekawie... I bardzo staram się mysleć pozytywnie, nawet weszłam sobie na topik o pozytywnym myśleniu (gdzie spotkałam Hope), i myslę że warto poczytać... Ostatnio też nic sensownego nie pisałam... nie mogłam... Nie chcę już pisać jak mi źle, bo obiecałam sobie, i nie tylko, że będę nad sobą pracować... I będę!!! Szarku... Będzie dobrze, zobaczysz 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i sie dolaczam Aalex , Szarek :) taki troche na sile usmiech ale sie usmiecham ... powinnam sie cieszyc i swietowac dzisiajszy zdnay egzamin ale ... nawet nie mam z kim hehe ... Moze wineckza ze mna sie napijecie ;) Aalx ja wlasnie siedzialam na udanych zwiazkach czy jakos tak chyba ,zeby chyba sie dobic ;) 👄 dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex fajnie ,ze jestes :D winko prosze dla C iebie jedno dla nie drugie no to zdrowie nasze ;) i za....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex, Szarku, tak mi smutno, że jesteście smutni.. O rety, świat jest taki piękny na zewnątrz:) Nie mówię o tej pogodzie:D, ale tak ogólnie, bo często zdarza się, że strasznie zasklepimy sie w swoich problemach, wyobrażając sobie, że takie straszne, kiedy wcale nie są.. Przed wami tyle pięknych krain i zdarzeń, które na Was czekają. Nie wspominając o wiośnie:) Mi.., czy jeszcze jest winko, mam ogromną ochotę:D 👄 dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zdrowie:) I mamy pijany czwartek:D Wyczytałam dziś to na jednym topiku, mało słów, wiele treści: \"Nie płacz w liście nie pisz że los ciebie kopnął nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno odetchnij popatrz spadają z obłoków małe wielkie nieszczęścia potrzebne do szczęścia a od zwykłych rzeczy naucz sie spokoju i zapomnij że jesteś gdy mówisz że kochasz\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zdrowie:) I mamy pijany czwartek:D Wyczytałam dziś to na jednym topiku, mało słów, wiele treści: \"Nie płacz w liście nie pisz że los ciebie kopnął nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno odetchnij popatrz spadają z obłoków małe wielkie nieszczęścia potrzebne do szczęścia a od zwykłych rzeczy naucz sie spokoju i zapomnij że jesteś gdy mówisz że kochasz\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) kurcze ja dzisiaj wpadam jak po ogień i ciagle sie pytam czy jeszcze co zostało ? a zostało co z tego wineczka:);)? Mi: ja przyłaczam sie do oblewania egzaminu i do radosci jaka sie z tym wiaże:) NO jakos wytrzymamy do wiosny i do tej zieleni i do tych stokrotek:);) Bedziemy mocni :):) wierzę w to z dnia na dzień bedziemy coraz pewniejsi siebie :) szarek: widzisz te smiejące sie buziaki wyciagneły Cie troche z norki:);) Wznoszę toast za Nas:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zdrowie :) pod te naszie szczescia :D Aalex - fajne ... o zyciu ;) Cordula ... milo ,ze jestes dla Ciebie buteleczka czeka ...Opijemy sie aco !!! ;) mi juz rumeince wyszly z tego wineczka :) ... Wlasnie wzielam z Ciebie przyklad i ogladam zdjecia ahhh wspomnienia a mam ich sporo ;) zdjec i wspomnien hihihiihh Szarek.. no Corudla ma racje wyciagnely Cie nasze usmiechy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winko wyśmienite:) Toasty wzniesione... A teraz pora spać:) Jutro ostatni dzień pracy przed weekendem:D Jak dobrze... Buziaki dla wszystkich Kolorowych, erotycznych ;) snów, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnacy...milo ,ze jestes i do nas dolaczyles :) Juz lece z nastepna buteleczka :D no to siuch ... czerwone dzisiaj na lepsze krazenie i przemiane materii Wlasnie czytam sobie kawaly chyba wam przesle bo zaje*fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi: kurcze ale jestesmy bystrzachy juz nastepna butelka no no,juz mi w głowie zaszumiało:):D A jakie tym razem pijemy wineczko?? wiecie co ostatnio odkryłam swietne winko nazywa sie WITOSHA super \") Aalex : dobrej i spokojnej nocki snij o rzeczach nie stej ziemi;):) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheheheh MI: dobre dobre :):D dzieki i prosze o jeszcze ja tyz cosik podesłałam:) Ahoj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex szkoda,ze idziesz 😴 kolorowych i buziak deo podusi dla Ciebie. Cordula ... :D mi juz suzmi w glowie , jeszcze troche a zaczne glupoty wygadywac hihihih... Winko jest KADARKA Rosifield polslodkie ;) ... ... no to kolejny toast Wiosna , radosna... a narazie biale szalenstwo ... tlyko jakos samemu sie nie chce :( ...No ale podobno \"najpiekniejsze jest to czego jeszcze nie znamy\" - wiec troche sie z Toba zgadzam Biegnacy .... :D Ogladalam dzisiaj jakas storne o Nowej Zelandii - jak tam pieknie jakie widoki ahhhh ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula... tez fajne dostalam hihihih noi odrazu lepiej ;) usmechy na twarzy mamy :D:D... mialam jeszcze jeden ale kurcze zostal w pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula ... mam nastepne :) piekne ... ja dalej na etapie ogladania zdjec ... kurcze jak czlowiek sie zmienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi: oj tak zmienia sie zmienia,wiesz ja tak w tedy jak patrzyłam na te stare zdjecia to doszłam do wniosku,ze ludzie w tedy mimo,ze byli młodzi ale jakos tak powazniej wygladali:) nie wiem czy te ubiory czy fryzury,ale takie odniosłam wrazenie:) A ja ostatnio ogladałam strone o Skandynawii:) oj te fiordy ,cudowne okolice,czysta woda,czyste nieskazone powietrze:) no i morze,mam nadzieję,ze kiedys odwiedze te kraje:) nie wiem ale dziwnie ciągnie mnie na pólnoc;) Oj ale mam wypieki heheheh;);) ooooooooo i własnie cos dostałam:D zaraz poczytam i dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula Te chwile fajne ... tylko moje zdjecia z uchwyconej chwili juz tak fajnie nie wygladaja hihihih ;) masakra ale mam sie z czego posmiac :) No ja patrze nawet po sobie ... i moje wczesniejsze fryzury hihihihihi ...uwielbiam ogladac takie stare zdjecia mojej babci- wogole uwielbiam zdjecia, zatrzymuja przeszlosc :) ... Ja uwielbiam pordrozowac jak tylko mam czas to wybywam z domu ...na jakies wycieczi ,krtokie bo krotkie - nie mam urlopu i pozatym szkola no ala ... czas sie zawsze jakos wykabinuje wolny ;) ... wlasnie sobie puscilam \"stuck in a moment\" U2 tak pod temat hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi: zwaz godzina duchów wybiła a my tu tylko we dwie;) Ja teraz słucham sobie NORAH JONES oj klimaciki sie zrobiły ehhhh i jeszcze musze dwa meile napisać,dobrze,że mam jutro druga zmiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi: zmykam do łózia bo jednak Morfeusz sie o mnie dopomina;) Zyczę Ci wspaniałych odlotowych snów:) I wszystkim spokojnej ,czarownej nocy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Aalex poszla spac , Biegnacy sie przywital i juz wogoole nie odezwal ... :( szkoda .. Reszta .... Ja juz w pizamce i zaraz zmykam do spania umnie w pracy jest tylko jedna zmiana wiec musze byc wypoczeta i skoncentrowana jutro... ale naszczescie ostatni dzien i weekend i nawet szkoly nie mam hihihihih... biale szalenstwo bedzie- jakies narteczki albo cus :D:D No to na koniec po jeszcze jednym toasciku za wszystkich i do lozeczka... u mnie teraz Skunk Anansie \"Hedonism\" - oj i wlasnie w taki stan sie duaje do spania ;) Buziam 👄 cieplo do podusi 😴🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej śmieszki męskie i żeńskie Gratulacje za egzamin Pani Mi... Panie Czytelniku oświadczam w pełni świadomie że przeczytałem wszystkie teksty. I przyznaję dummnie, że wreszcie jestem miło nietrzeźwy i mówcie co chcecie ale stan półświadomości kiedy ,możesz zrzucić parę smutków utrzymuje w równowadze psychicznej. A przyjaźń jest jak.....ulubiona książka do której wracasz w chwilach zwątpienia- niezbędna. Myślę Panie Biegnący... że mamy podobne zdanie na ten temat. A fotki zawsze wydają mi się tak mało rzeczywiste tak sztuczne i nierealne ,z drugiej strony rzadko widzi się smutne, pełne bólu zdjęcia- może to jest jakaś prawda życiowa, że chwile przepełnione radością musimy utrwalać żeby pamiętać, a chwile smutne i pełne goryczy będą w nas zawsze. To tylko przez nietrzeźwość te głupie teksty sam się z nimi nie zgadzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, coś nie mam ostatnio weny czy coś hi,hi...:-) Ale czytam notorycznie i namiętnie jak na czytelnika przystało:-D Śpijcie dobrze ja też już spadam spaciu 💤 papataski..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×