Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Gość gość
Moze jestes ladna moze wyksztalcona ale dla mezczyzn nie to sie liczy. Nie nadajesz sie na zone i matke wiec bedziesz sama. Zreszta pewnie odrzucasz kazdego kto do ciebie zagaduje bo masz wygorowane wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko, jak ten czas leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie za interesujące porady w tym temacie. Myślę, że niewątpliwie przydadzą mi się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popytajcie znajomych w tym temacie. Mam pewność, że coś ciekawego się w tym obszarze tematycznym znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja kiedyś odgrzebałam swój temat z 2007 r. Byłam wtedy sama i płakałam, ze byłam sama. Było mi dane jeszcze parę lat pobyć w tej samotności, bo partnera poznałam w 2012 roku. Niestety rzucił mnie dwa lata później. Od końca 2014 jestem znowu sama. Historia zatoczyła koło. W 2007 chodziłam po tematach dla samotnych i niemal 10 lat póżniej robię tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja cenie rytualistów z którymi można bezpośrednio porozmawiać. Wrozka z wrozkadiana.pl zrobiła na mnie najlepsze wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sex uprawiasz czy mastyrbacja ci zastała. Jak szukasz kogo żeby Ci dobrze zrobił. Jestem chętny.Mam 27 lat. Dobrze lize cipki. Lize do skutku. Aż dostaniesz orgazmu. Dupczyc mogę Godzinami. Za drobne przecieki zrobię wszystko. Wyniósł śmieci jak mi kazesz. Możesz nasikac na mnie. Zrobić kupę nawet. Jak co to odpisz na forum. To się skataktujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale stary watek : ) troche poczytalam, ale przyznaje nie do konca. Sama28 facet z nickiem DoswiadczonyFacec chyba, wskazal ci twoj Problem, ale ty chyba go nie zauwazylas, moze nie ten czas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  Gość
Dnia 29.08.2004 o 13:17, nati napisał:

Krystek, Dzieki za slowa otuchy :) Ale teraz ja naprawde juz mam dosc, robie sobie 100letnia przerwe od facetow!!!! Z zaufaniem u mnie bylo kiepsko, teraz to juz chyba nigdy nikomu nie zaufam!!!!

Czyli przeiwdujesz, że bedziesz tak długo na tym padole ziemskim/ z kim masz uklad z bogiem czy diabłem ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arex

Twój post zobaczyłem dziś (po 15 latach od kiedy go napisałaś...). Jak Twoje życie wygląda dziś? Wszystko się ułożyło, jak chciałaś? Ściskam :)

A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×