Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Evetta

Zaczyynam brać MICROGYNON 21

Polecane posty

Czy któraś z Was go brała abo bierze? Co możecie powiedzieć o tych pigułkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ev etta
jakie mają plusy/polza ceną/ i minusy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kilka kolezanek, ktore go biora, sama tez go biore, zero skutkow ubocznych, choc czasami mam \"klopoty tu i tam\" a jak je odstawiłam nie mialam przez miesiąc. Lekarka powiedziała ze na 100% kazde tabletki powoduja lekkie powiklania miejsc intymnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biorę właśnie pierwszy listek. Narazie jest ok. Przedtem brałam Mercilon,Femodem,Cilest Diane nawet Regulon. I w sumie wszystkie były ok. Pewnie zastanawiasz się czemu wobec tego zmieniałam je ciągle. Otórz raz chodziło o cenę, innym razem o ilość estrogenów....I tak od jednych do drugich oszłam do Microgynon21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co z piersiami
rosną po Microgynonie?bo ponoć jeszcze lepiej niż po Dane32 rosną po Anteovinie. Urosły wam po micro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochane
te tabletki są starej generacji- dlatego je zmieniłam- moja ginekolog powiedziała ze nei nadają się na dłuższą anty.- A zresztą utyłam po nich, bolały mnie piersi, zaczeły wyskakiwać mi pryszcze no i co miesiąc na 19 tabletce plamiłam! Teraz mam Harmonet i jest super- schudłam, cera ładna, piersi nie bolą ale mam jeszcze plamienia- 3 opakowanie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie min dlatego poprosilam o te pigulki bo ponoc po nich sia wieksze.tak mialy moje 2 kolezanki.teraz kolej na mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie min dlatego poprosilam o te pigulki bo ponoc po nich sia wieksze.tak mialy moje 2 kolezanki.teraz kolej na mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane----- a urosly Ci piesi po micro albo tym harmonecie?i ile kosztuuje harmonet?ile ma estrogenu?dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane----- a urosly Ci piesi po micro albo tym harmonecie?i ile kosztuuje harmonet?ile ma estrogenu?dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze? microgynon raczej nie jest w stanie powiększyć piersi. u zadnej z nas nie powiekszył, poza tym dzwoniłam do scheringa i mowił mi pan doktor, ze one maja mało hmm czegos na e.., kurde nie pamietam ten drugi hormon, a w dianie jest go duzo wiecej i dlatego diana czesto powoduje wzrost piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze? microgynon raczej nie jest w stanie powiększyć piersi. u zadnej z nas nie powiekszył, poza tym dzwoniłam do scheringa i mowił mi pan doktor, ze one maja mało hmm czegos na e.., kurde nie pamietam ten drugi hormon, a w dianie jest go duzo wiecej i dlatego diana czesto powoduje wzrost piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze? microgynon raczej nie jest w stanie powiększyć piersi. u zadnej z nas nie powiekszył, poza tym dzwoniłam do scheringa i mowił mi pan doktor, ze one maja mało hmm czegos na e.., kurde nie pamietam ten drugi hormon, a w dianie jest go duzo wiecej i dlatego diana czesto powoduje wzrost piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochane
własnie zerkłam na opakowanie Harmonetu- maja 0,02 mg Ethinylestradiolum i 0,075 mg gestodenu- sa drogie jak cholera- około 35 zll A co do Microgenon 21 (nie wiem jak to się pisze) to piersi bolały cholernie (mnie oczywiscie) i puchły wtedy moga się wydawać większe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochane
a po Harmonecie w ogóle nei urosłam;) zresztą piersi mam C sięc...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochane
a po Harmonecie w ogóle nei urosłam;) zresztą piersi mam C sięc...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siakaś tam
Ja tydzień temu wzięłam ostatnią tabletkę z 1szego opakowania. Ze skutków ubocznych zauważyłam, że zaczełam się bardziej pocić, nocami budziłam się cała zalana potem. Piersi mi troche spuchły, przytyć nie zdążyłam. Zapłaciałam za nie ok. 8zł. A miesiączkę dostałam już w trakcie brania tabletek, 19stego dnia dokłanie! teraz mam plamienie. Odstawiam je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xavierka
ja biorę micro od prawie 3 lat. Piersi owszem powieskszyly sie ale nie tak jakos bardzo.napewno staly sie bardziej jedrne.czasem miewam bole glowy i waha mi sie libido/tyle ze na libido wplywaja wszystkie pigulki/co do masy to sie nie zmienila,nie przytylam po nich wogole.no i przystena cena:) ja bardzo je sobie chwale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna....
zaczelam wlasnie 4 opakowanie micro teraz moge juz powiedziec ze czuje sie swietnie w prawdzi przez 2 pierwsze listki przezywalam katusze - libido zerowe, zawroty glowy, omdlenia tak teraz jest rwelacja :) bez odchudzania sie spadlam 3kg, okres mam punktualnie 4 dnia przerwy (poprzednio mialam problemy, nie jestem jakas tam super mloda, mam dziecko) i sa to jedyne tabletki ktore nie wywoluja u mnie dreszczy, wymiotow i zlego samopoczucia.. rozmawialam z lekarzem na temat tej nowej i starej generacji - ujme to co poweidzial tak 'pic na wode fotomontaz' jesli spojrzec logizcnie to pewnie prawda bo dalczego do polski dopiero teraz wprowadzaja leki co od lat sa za granica? milego brania micro ps. mi na szczescie piersi nei rosna, i tak mam c (przy dianie mi sie rozbimbalky i byl koszmar!! zreszta wtedy dostalam jednego wielkiego syfa na twarzy okpryszczylo mnie jak 14stolatke!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia123
czytam jednym tchem co piszecie, bo zaczynam je brać za kilka dni i chłonę każdą wiadomość o tych pigułkach.z tego co mi powiedziała gin jestem raczej dobrej myśli a i gdzieś poczytałam że ten zachwyt pigułkami 3generacji był przedwczesny bo również powodują wiele skutków ubocznych, mnie uprzedziła że może zwiększyć się apetyt/ale niekoniecznie/ i aby ominąć mdłości najlepiej ustalić sobie godzinę brania na wieczór. ale piszcie piszcie moje drogie bo jestem spragniona wiedzy i................nie tylko ale to już niedługo.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
Ja wczoraj wzielam pierwsza tabletke i dzisiaj jestem nie do zycia:(Od 8 rano mam mdlosci i wymiotuje, a do tego jakies dreszcze mnie przechodza.Chyba zaraz umre!A co bedzie po nastepnych tabletkach to az boje sie myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna...
765 ja mialam takie jazdy przez pierwsze 2 opakowania lekarz powiedzial ze jestem ewenement bo podobno tak jest przez pierwszy tydzien do dwojch - organizm musi sie przyzwyczaic do nowego leku zwlaszcza jak to jest hormon teraz wcinam 4 opakowanie i cuzje sie swietnie :) ps. ja juz mialam rezygnowac ale powiedzialam ze przeczekam no i cale szczescie ze akurat tutaj moj upor pomogl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
Az przez dwa opakowania?Szczerze wspolczuje:(Narazie mam wykupione 2 opakowania wiec bede brac je do konca a potem zobaczymy.Mam nadzieje, ze szybko moj organizm sie przyzwyczai i nie bedzie sobie robil ze mnie jaj:) A najlepsze jest to, ze moja mama mysli, ze jestem w ciazy(a to raczej niemozliwe-mam nadzieje):)Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę Micro od pół roku, wcześniej brałam Cilest, ale zmieniłam ze względu na cenę. Nie widzę różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia12
dziś 10dzień jak dotąd żadnych mdłości wymiotów,bóli głowy czy czego innego,biegunki, apetyt też narazie jest jaki był a nie wiem czy nawet nie mniejszy, oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna
zaczęlam brac tydzień temu i jak narazie wszystko dobrze, nie mam mdlości ani nie czuję się spuchnięta. Może mam trochę większy apetyt ale staram się nad nim panować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brałam go i miał prawie same zalety, bo tylko jedna wadę. Był niedrogi, czułam sie świetnie po nim. Jedyna wada - dostałam trądziku na plecach. Coś paskudnego. Zmieniłam na regulon, cera dochodzi do lepszego stanu. Żadnych skutków ubocznych nie ma. Szkoda tylko, że cena prawie 3 razy wyższa :(. Swoją drogą refundowane są jedynie wiekowe juz środki starszej generacji - a wśród nich Microgynon21... Ale nie narzekam już, cieszmy się, że chociaż one, bo w tym kraju rządzą i tacy, którzy chętnie w ogóle zakazaliby sprzedaży i używania środków antykoncepcyjnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 18
Ja bralam harmonet 3 miesiće dzisiaj poprosiląm swoją panią doktor o zmiane tabletek ze wzlędu na cene tak to placiłąm34,71 a dzisiaj za microgynon 9,16 róznica jest ale jak bede sie czuła? dzisiaj mam zaczac opakowanie ze względu na to zeby podtrzymac antykoncepcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×