Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce schudnac

zapraszam wszystkie dziewczyny ktore schudly

Polecane posty

Ufff... przynajmniej prezenty swiateczne, ktore mialam wyslac juz zalatwione, wszystkie 4 paczki w drodze! :-D TUTAJ ZNAJDZIESZ WSZELKIE MOZLIWE INFORMACJE O SOUTH BEACH DIET - JESLI POTRZEBUJESZ: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1333248&id_f=12 NASZA TABELA ************************************************************************************ Nick +..........Wzrost....Waga przed....Waga teraz..Krew..Miejsce Data rozpoczecia diety ************************************************************************************ Amberangelic......176........80.90..............67.34...B Rh+....USA 13.06.2004 (7-8kg) SBD 26.10.2004 Lulu81................174.......86....................67.5.......B Rh+..Olsztyn styczen 2004 Karmelka............170...............?..............65 19 sierpien 2004 Xenia32...............168.......73.70.............65.9.......0+.......Szczecin styczen 2003 Navijka................167........70.................52.5....ARh- 1999 Dotta..................165.........61.................57 sierpien 2004 Leelou................165..........84..................57 2000 Avena..................163.........60..................60 Listopad 2004 Maja...................164.........62...................50....0Rh+......Lodz sierpien 2004 Krupcia...............160..........93...................83.70....A1Rh- 2003 AlicjazKC............160...........60...................50 lipiec 2004 Miau......................?.............?....................?........?.....Opole ? Sasiadka...............168.......115.................90.......0Rh+...Poznan ? ************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze już sie nie odchudzam nawet ostatnio kilka wpadek ze słodyczami upsssssssss a waga ruszyła w doł po długiej przerwie 49 kg teraz od jakiegos czasu podnosze kalorycznośc w góre teraz jestem przy 1500 kalorii a faktycznie jak sie nie robi tego gwłatownie to sie nie tyje i nie ma jo jo spoko cieszy mnie to bardzo :) mam nadzieje ze bedzie tak dalej ........tylko zeby przetrwac jakos te swieta trzymajcie sie dziewczyny buzka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xeniu dzięuję za zdjęcia. mówiłam Ci już, że masz naprawdę interesującą urodę i zgrabną figurkę?? pozdrawiam dziewczyny krupcia dostałaś zdjęcia?? czekam na Twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozwalam sobie na zrobinie tego TUTAJ ZNAJDZIESZ WSZELKIE MOZLIWE INFORMACJE O SOUTH BEACH DIET - JESLI POTRZEBUJESZ: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1333248&id_f=12 NASZA TABELA ************************************************************************************ Nick +..........Wzrost....Waga przed....Waga teraz..Krew..Miejsce Data rozpoczecia diety ************************************************************************************ Amberangelic......176........80.90..............67.34...B Rh+....USA 13.06.2004 (7-8kg) SBD 26.10.2004 Lulu81................174.......86....................66.5.......B Rh+..Olsztyn styczen 2004 Karmelka............170...............?..............65 19 sierpien 2004 Xenia32...............168.......73.70.............65.9.......0+.......Szczecin styczen 2003 Navijka................167........70.................52.5....ARh- 1999 Dotta..................165.........61.................57 sierpien 2004 Leelou................165..........84..................57 2000 Avena..................163.........60..................60 Listopad 2004 Maja...................164.........62...................50....0Rh+......Lodz sierpien 2004 Krupcia...............160..........93...................83.70....A1Rh- 2003 AlicjazKC............160...........60...................50 lipiec 2004 Miau......................?.............?....................?........?.....Opole ? Sasiadka...............168.......115.................90.......0Rh+...Poznan ? ************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) lulu dziekuje za zdjecia:) pieknie wygladalas na slubie:) wyslalam ci swoje zdjecia z przed odchudzania w trakcie i obecne:) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) lulu dziekuje za zdjecia:) pieknie wygladalas na slubie:) wyslalam ci swoje zdjecia z przed odchudzania w trakcie i obecne:) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dziewczyny mam ochote kupic kombiwar:) Mam nowy watek na \"Gotowanie\" nie wiem czy sie oplaca co o tym myslicie? Narazie nie mam osiagniec jezeli chodzi o wage Co u was slychac? Pozdrawiam goraco🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Gratuluję Lulu i Amber - super ładnie chudniecie!!! 😘 A to inaczej niż ja. Wciąż w pracy i jem byle co. Wag stoi w miejscu i jakoś nie mam zapalłu do pilnowania, zwłaszcza, że zaraz święta. Zacznę po nowym roku, albo już po świętach. Się zobaczy :P Wpisujcie się często, jak tam Krupcia? I inne dziewczyny.? Porządki nie zrobione do końca, tzn. okna nie umyte. Ale mam nadzieję że jeszcze zdążę. Pozdrawiam was serdecznie. Pa! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Xeniu 🌼 Alicjo zagladasz tu czasem? amberangelic dostalas moje zdjecie z przed odchudzania? juz z glowa? Dzis mam duzo checi na odchudzanie,ogladam wlasnie teledyski zawsze lubilam duzo tanczyc i nawet fajnie sie ruszalam ,a teraz ;( Tak sie zastanawialam ile to lat mi ucieklo na oczekiwaniu ze wszystko sie samo pouklada. Najlepiej mi idzie odkladanie sobie pieniedzy na zakupy jak schudne zanim to nastapi bede bogata hehehe to oczywiscie ironia z mojej strony Pozdrawiam wszystkich goraco❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukająca rady
może tu mi ktoś pomoże!?Muszę schudnąć 5 kg w ciągu miesiąca?moacie jakieśsprawdzone sposoby?z góry wielkie dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej polecam diete 1000 kalorii ja na niej schudłam jzu 13 kg na poczatku w ciagu miesiaca zgubiłam własnie 5kg :) teraz juz wychodze z tej diety jadam juz 2000 kalorii i nic nie przytyłam obecnie waze niecałe 49kg i jestem szczesliwa:) a do reszty dziewczyn przepraszam ze zadko tu juz wchodze ale nawet nie mam kiedy dziekuje ze byłyscie ze mną w najgorszych momentach i wspierałyscie mnie dobrym słowem nawet jak szjadłam o jeden batonik za duzo:) AMBER LULU XENIU NAVIJKA KRUPCIA Jak o kims zapomniałam to przepraszam i dziekuje jeszcze raz buzka dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej polecam diete 1000 kalorii ja na niej schudłam jzu 13 kg na poczatku w ciagu miesiaca zgubiłam własnie 5kg :) teraz juz wychodze z tej diety jadam juz 2000 kalorii i nic nie przytyłam obecnie waze niecałe 49kg i jestem szczesliwa:) a do reszty dziewczyn przepraszam ze zadko tu juz wchodze ale nawet nie mam kiedy dziekuje ze byłyscie ze mną w najgorszych momentach i wspierałyscie mnie dobrym słowem nawet jak szjadłam o jeden batonik za duzo:) AMBER LULU XENIU NAVIJKA KRUPCIA Jak o kims zapomniałam to przepraszam i dziekuje jeszcze raz buzka dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej krupciu dziękję za zdjęcia, widzę, że wyglądasz naprawdę coraz lepiej, suuuuuper, gratuluję, trzymaj tak dalej. maja:) amber gdzie zniknęłaś? xenia - wszystko samo się jakoś poukłada :)), jeśli chodzi o porządki to nawet nie zaczęłam, nie mam kiedy no a na koniec poprostu muszę się pochwalić, muszę no - byłam dziś kupować spudnicę, złapałam rozmiar 40 i do przymierzalni, szczęśliwa, że to nie 42 ani tym bardziej 44. co się okazało w przymieżalni - ZA DUZA. ze szczęścia kupiłam dwie w rozmiarze 38 całuski 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) lulu brawo!! Ja tez bym sobie kupila dwie spodniczki :) Jak fajnie 38 rozmiar:):) Wszystkie pieknie schudlyscie🌼 Od dzis biore sie znow za odchudzanie:) Moj jak zwykle na wyjezdzie. Planuje dzis duze sprzatanko:) Sciskam was mocno:) Maja ja tez tak schudlam na 1000kcal:) Wielkie brawa! 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja właściwie już nie chcę bardzo chudnąć, może jeszcze troszkę, najbardziej zależy mi teraz na utrzymaniiu wagi i zrzuceniu tłuszczyku z brzuszka, chciałabym żeby był ładniuchny. zacznę od jutra ćwiczyć codziennie i nie jeśc po 18, na razie tak do wigili a później się zobaczy. ech, może macie jakieś sprawdzone sposoby na tłuszcz brzuszny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulu najlepsze sa cwiczenia i masowanie sie balsamami ,no i mam pas na brzuch wyszczuplajacy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krupciu a cóż to za cudo ten pas?? bo na aerobik chodzę i czasem ćwiczę w domu ale jestem leniwiec w tej materi, balsamek jest codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulu taki pas mozesz kupic na stoisku sportowym w realu ...zakladasz go i sie pod nim pocisz a szczegolnie jak cwiczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vena
hej dziewczyny, ja zaczelam odchudzac sie od poczatku wrzesnia(170/58), dzis waze 52kg(15 grudzien) jak na razie bez problemu utrzymuje ta wage. przede wszystkim zrezygnowalam calkowicie z kolacji, jem baaaaaaaaaaardzo duze sniadanie(np jeden wielki i grubiutki nalesnik z owocami, posmarowany dzemem, platki na mleczku, 2 kanapkiale tylko i wylacznie ciemne pieczywo), pozniej juz tylko obiad , oczywiscie mniejszy niz sniadanie ale tez niczego sobie. zero masla, bardzo malo smazonych rzeczy, ryz , makaron, kartofelki tez chociaz tez niezawiele,duzo wody, zielonej herbatki, ale kawki nie odstawilam;), ze slodyczami raczej nie szaleje,ale trzeba dostarczyc do organizmu troche cukru, wedliny tylko drobiowe, jogurty naturalne, zero majonezy, smietany tez niezawiele, duzo sokow, ale nie napoje gazowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Vena:) brawo Vena choc powiem ze wage mialas wrecz idealna 170/58kg Widze ze tylko ja zostalam nie odchudzona . Alicjo pamietasz? Mialas mnie nie zostawiac! Wczoraj zaczelam odchudzanie ,moze tym razem sie uda :) Zjadlam mleko 0% 1 szkalne z 2 lyzkami platkow owsianych +otreby:) Potem 1 parowka 1 kromka chleba potem rosol z makaronem potem jablko i na koniec o 18:oo 1 kotleta z piersi + ogorki konserwowe 6h na nogach sprzatanko ( policzylam) i 2 h latania po sklepach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xeniu gdzie znikęłaś? co słychać? krupciu nie przejmuj się i Tobie się uda, rzymam kciuki. ja natomiast mam teraz tak, że boję się jeść, jem oczywiście ale później są wyrzuty czy aby od tego nie przytyję, to trochę deprymujące i niezbyt zdrowe. można oszaleć. maja - walczymy o utzrymaie wagi i nie wpadanie w przesadę 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Mam ostatnio problemy z kompem, jak się poukładają to będę pisać. W domku lepiej , w pracy gorzej. A więc znowu równowaga. :) Pojawię się niedługo. Cieszę się że idą święta. :D Pa! 😘 dla wszystkich ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌻 Jestem z powrotem! Na razie sie nie rozpisuje! Wchodze tylko na moment bo mam pelno e-mails i duzo zdjec do sciagania! Zaraz bede miala gosci, swietowanie spoznione urodzin. W tygodniu postaram sie wiecej napisac, chociaz kto wie swieta! Dziekuje za zyczenia urodzinowe! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kogos ciekawi moja mrozaca krew w zylach historia wakacyjna to zapraszam do mojego tematu (nie chce kilka razu przeklejac) - adres w stopce, wpis z dzisiaj :-D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×