Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce schudnac

zapraszam wszystkie dziewczyny ktore schudly

Polecane posty

xeniu 😘 ja się niestety na dzieciach nie znam a poza tym nie wiem ile Twój syn ma lat. z tego co piszesz to jest już całkiem dorosły. mogę pocieszyć Cię tym, że też nieciarpiałam się uczyć, szkoła była moją zmorą i do dziś nie wspominam jej dobrze. a teraz, studia i stypendium naukowe, sama z własnej woli!! trzeba dorosnąć. napisz jak chcesz na maila. przyznam szczerze, że rodzice mieli ze mną dużo problemów więc mogę powiedzieć coś z własnego doświadczenia i wesprzeć radą co oni robili w konkretnych sytuacjach, a było ich nie mało. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xeniu 😘 ja się niestety na dzieciach nie znam a poza tym nie wiem ile Twój syn ma lat. z tego co piszesz to jest już całkiem dorosły. mogę pocieszyć Cię tym, że też nieciarpiałam się uczyć, szkoła była moją zmorą i do dziś nie wspominam jej dobrze. a teraz, studia i stypendium naukowe, sama z własnej woli!! trzeba dorosnąć. napisz jak chcesz na maila. przyznam szczerze, że rodzice mieli ze mną dużo problemów więc mogę powiedzieć coś z własnego doświadczenia i wesprzeć radą co oni robili w konkretnych sytuacjach, a było ich nie mało. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krupcia, to straszne - pisze wiec tu! Napisalam, ze masz bardzo ciekawa buzie (taka tajemnicza uroda, typ ksiezniczki egipskiej :-))i ladna buzie a figora nie pasuje (ta z tego zdjecia bez glowy) kompletnie do twojej urody i musi byc wymieniona :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krupcia, to straszne - pisze wiec tu! Napisalam, ze masz bardzo ciekawa buzie (taka tajemnicza uroda, typ ksiezniczki egipskiej :-))i ladna buzie a figora nie pasuje (ta z tego zdjecia bez glowy) kompletnie do twojej urody i musi byc wymieniona :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻TUTAJ ZNAJDZIESZ WSZELKIE MOZLIWE INFORMACJE O SOUTH BEACH DIET - JESLI POTRZEBUJESZ🌻: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1333248&id_f=12 🌻 NASZA🌻 TABELA 🌻 ************************************************************************************ Nick +..........Wzrost....Waga przed....Waga teraz;-)..Krew..Miejsce Data rozpoczecia diety :-D :-D :-D ************************************************************************************ Amberangelic......176........80.90..............69.15...B Rh+....USA 13.06.2004 (7-8kg) SBD 25.10.2004 Lulu81................174.......86....................67.5.......B Rh+..Olsztyn styczen 2004 Karmelka............170...............?..............65 19 sierpien 2004 Xenia32...............168.......73.70.............65.9.......0+.......Szczecin styczen 2003 Navijka................167........70.................52.5....ARh- 1999 Dotta..................165.........61.................57 sierpien 2004 Leelou................165..........84..................57 2000 Avena..................163.........60..................60 Listopad 2004 Maja...................164.........62...................50....0Rh+......Lodz sierpien 2004 Krupcia...............160..........93...................83.70....A1Rh- 2003 AlicjazKC............160...........60...................50 lipiec 2004 Miau......................?.............?....................?........?.....Opole ? Sasiadka...............168.......115.................90.......0Rh+...Poznan ? ************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻TUTAJ ZNAJDZIESZ WSZELKIE MOZLIWE INFORMACJE O SOUTH BEACH DIET - JESLI POTRZEBUJESZ🌻: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1333248&id_f=12 🌻 NASZA🌻 TABELA 🌻 ************************************************************************************ Nick +..........Wzrost....Waga przed....Waga teraz;-)..Krew..Miejsce Data rozpoczecia diety :-D :-D :-D ************************************************************************************ Amberangelic......176........80.90..............69.15...B Rh+....USA 13.06.2004 (7-8kg) SBD 25.10.2004 Lulu81................174.......86....................67.5.......B Rh+..Olsztyn styczen 2004 Karmelka............170...............?..............65 19 sierpien 2004 Xenia32...............168.......73.70.............65.9.......0+.......Szczecin styczen 2003 Navijka................167........70.................52.5....ARh- 1999 Dotta..................165.........61.................57 sierpien 2004 Leelou................165..........84..................57 2000 Avena..................163.........60..................60 Listopad 2004 Maja...................164.........62...................50....0Rh+......Lodz sierpien 2004 Krupcia...............160..........93...................83.70....A1Rh- 2003 AlicjazKC............160...........60...................50 lipiec 2004 Miau......................?.............?....................?........?.....Opole ? Sasiadka...............168.......115.................90.......0Rh+...Poznan ? ************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻TUTAJ ZNAJDZIESZ WSZELKIE MOZLIWE INFORMACJE O SOUTH BEACH DIET - JESLI POTRZEBUJESZ🌻: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1333248&id_f=12 🌻 NASZA🌻 TABELA 🌻 ************************************************************************************ Nick +..........Wzrost....Waga przed....Waga teraz;-)..Krew..Miejsce Data rozpoczecia diety :-D :-D :-D ************************************************************************************ Amberangelic......176........80.90..............69.15...B Rh+....USA 13.06.2004 (7-8kg) SBD 25.10.2004 Lulu81................174.......86....................67.5.......B Rh+..Olsztyn styczen 2004 Karmelka............170...............?..............65 19 sierpien 2004 Xenia32...............168.......73.70.............65.9.......0+.......Szczecin styczen 2003 Navijka................167........70.................52.5....ARh- 1999 Dotta..................165.........61.................57 sierpien 2004 Leelou................165..........84..................57 2000 Avena..................163.........60..................60 Listopad 2004 Maja...................164.........62...................50....0Rh+......Lodz sierpien 2004 Krupcia...............160..........93...................83.70....A1Rh- 2003 AlicjazKC............160...........60...................50 lipiec 2004 Miau......................?.............?....................?........?.....Opole ? Sasiadka...............168.......115.................90.......0Rh+...Poznan ? ************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krupciu pokaż tą swoją pękną buziuchnę amber ❤️ xenia jak tam? trzymasz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny 🌻 Dzięki lulu za zauważenie mojego problemu. Jakoś to będzie bo musi. Szkoda mi tego mojego dziecka, ba jest bardzo mądry, inteligentny... Przewyższa mądrością mnie... Ale to się wcale nie przekłada na sukces. Czasem myślę, że mu to po prostu przeszkadza. A szkoda, bardzo się marnuje. Ale co ma być to będzie. :O U mnie znowu dużo pracy, a mąż skręcił sobie nogę i leży unieruchomiony. Tak więc praca, praca i dom. Wszystko muszę teraz dopilnować sama. Mam nadzieję, że szybko wyzdrowieje, bo to mi bardzo nie na rękę, żeby miał tą nogę chorą. Ale już nie długo święta i Sylwester. Może odpocznę??? Pa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia32, niestety nie mam dzieci wiec nie moge ci nic poradzic. Najgorsze, ze nie mozna nikogo zmusic aby postepowal tak czy inaczej nawet jesli jestesmy przekonani, ze z doswiadczenia wiemy lepiej. Niestety kazdy sie sam musi przekonac. A nam pozostaja tylko nerwy. Z ta tabela to sie rozszalalam. Ja tez potrzebuje odpoczynku, nie moge sie doczekac kiedy pojade na swoje male wakacje! Krupcia, jako, ze nie wiedziec czemu e-mail nie doszlo, napisalam powyzej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amberangelic hihi dzieki za ta egipska urode Jezeli chodzi o glowe i reszte ciala to faktycznie masz racje ze nie pasuje bo jedno zdjecie jest z przed odchudzania ,a drugie to moje obecne juz po tym jak schudlam pisalam przeciez ze wazylam ponad 90kg Wysle ci jeszcze buzie ktora jest z przed odchudzania hihi Nie chcialam Cie tak zaraz straszyc:P Ide na poczte:) Xeniu oczywiscie ze tobie tez wysle:) lulu nie wiem jaki masz adres moj to krupcia170@wp.pl wyslijcie cos do mnie wtedy latwiej mi odpisac:) Pozdrawiam wszystkich goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak idzie dziewczyny u mnie w miare ok ale ostatnio mam ochote na słodycze cały czas któregos dnia zjadłam 20 dekagram ciastek w czekoladzie princesse kokosową i piknika hehe :) mniam mniam ale było przyjemnie :) no no musze się trzymać ale w koncu czy od czasu do czasu nie mozna sobie zrobic przyjemności buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xeniu moze nie bedzie tak zle z synem to wiek buntu musisz z nim porozmawiac,mozesz mi wyslac zdjecie syna ?Ja chetnie posle ci zdjecie mojego:) Ostatnio tez mialam klopoty z nim ma oceny 1,1,5,5 Te jedynki przewaznie z powodu brakow zadan,codziennie sie pytam czy masz zadania ,ale on mowi ze albo ma i juz zrobil ,albo ze nie ma nic zadane:( Niestety juz nie jest tak zebym mogla otworzyc zeszyt i znalezc zapisane co ma na zadanie .Maz z nim rozmawial zapytal sie go wprost czy ma zamiar to zmienic jezeli tak to niech sie zdeklaruje jezeli mu nie zalezy to niech powie wtedy nie bedziemy od niego wymagac....mysle ze to mialo jakis wplyw bo nawet sobie poplakal ,moze uswiadomil sobie ze to nie dla nas robi? albo zrozumial ze to jest wazne i ze ma szanse to zmienic.. Na koniec rozmowy maz i ja powiedzielismy ze mu pomozemy jezeli on tego bedzie chcial i zawsze moze przyjsc do nas No i oczywiscie chcemy wszystko wiedziec na bierzaco ,nie chcemy o zlych ocenach dowiadywac sie na zebraniach. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Dziś mój syn był u pedagoga. Pojdzie teraz do zawodowki, ale co z tego będzie to nie wiem. :( Ale jakoś sobie poradzimy, to naprawdę miły i fajny chlopak, ale jak nie musi chodzić do szkoły. Dużo, dużo pracy u mnie. Dzis byłam z rodzicami na zakupach. W ludówce już był tylko lód. :O Krupciu dostałam maila, masz bardzo interesującą urodę. To dobrze, że schudłaś, ba to zupelnie inna twarz niż na tym zdjęciu z wsześniej. Dziękuję wam dziewczyny, jesteście kochane, że o mnie myślicie. Ściskam was 😘 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Wszelkie nowe zdjecia mile widziane!:-D 🌻 Nowa waga! Czekalam az mi sie skonczy miesiaczka aby sie zwazyc! 68.02!!! :-D :-D :-D 🌻Niektorzy ludzie zaczynaja marudzic, ze robie sie za chuda, nie slucham. Teraz usiluje trzymac. I tak wiem, ze sa jeszcze jakies pozostalosci ale sie nie przejmuje! Nie musze byc idealna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 WITAM DZIEWCZĘTA!!!!!! ❤️ 🌻 dawno mnie nie bylo, tzn bylam i czytalam :) :) :) 🌻 🌻 teraz nadrabiam z kwiatuszkami 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 u mnie duuuzo pracy, w koncu koniec roku tuz tuz 🌻 🌻 🌻 pewnie kazda zna ten bol 🌻 🌻 🌻 🌻 ale przynajmniej nie ma czasu zeby myslec o jedzeniu albo niejedzeniu 🌻 🌻 🌻 🌻 u mnie waga stoi w miejscu a swieta juz blisko wiec pewnie znowu podskoczy i potem od nowa walka :) :) :) 🌻 🌻 🌻 🌻 pozdrawiam was wszystkie, jestem z wami caly czas 🌻 🌻 ❤️ mysle o was :) ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌼 Mam mase pracy i tak malo czasu na zagladanie tutaj...ale mysle czesto jak wam idzie...szczegolnie tobie krupciu...ja waze juz 47 kg....ze stresow, nawet nie mam czasu jesc:( Xeniu...ja jestem po kursie peadagogicznym i wychowawczym...mimo wszystko tez nie wiem jak zachowywac sie w takich sytuacjach, gdy sprawa dotyczny naszej rodziny...Latwo komu sie radzi, a w rzeczywistosci to roznie wyglada...glowa do gory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Xeniu wyslalam ci zdjecia z dzisiejszego dnia:) amberangelic wyslij mi cokolwiek na poczte bo nie mam twojego adresu:( pokasowalo mi sie a ten co mam w ksiazce cos poknocony bo nie moge do ciebie nic na ten adres wyslac ciagle wyskakuje blad:( alicjo lulu napiszcie do mnie ,wyslijcie zdjecia...krupcia170@wp.pl Alicjo slonko martwie sie o ciebie ,czy to nie za mala waga??? Pozdrawiam was goraco❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. 🌻 Mój syn zapisał się dziś do zawodowki. Troszkę się przestraszył, bo pani pedagog powiedziała mu, że jak się nie będzie uczył to trafi do ośrodka szkolno-wychowawczego. Dziś powiedział, że musi chodzić do szkoły, bo nie ma wyboru. Mam nadzieję, że czegoś nauczyła go ta sytuacja. U mnie nadal dużo pracy. Jutro też pracuję. Nie mam sukcesów w trzymaniu wagi. Ale gratuluję wszystkim którym się udaje jeszcze schudnąć. Jutro wyślę zdjęcia. Dziś idę spać, a jutro jeszcze spotkanie klasowe,a ja będę na pewno padnięta. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz zaczynam slyszec, ze jestem za chuda... to nieprawda wedlug mnie (bo sa chudsze) mysle, ze ludzie po prostu porownuja moj wyglad do wygladu sprzed kilku miesiecy i to dla nich kontrast ;-) 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DLA WSZYSTKICH, KTORZY NIE WIERZA W SIEBIE I BRAK IM MOTYWACJI! Linki mam od Niuni S z innego tematu, to sa dziewczyny na diecie Montignaca: http://www.niedzwiedziczka.dietazuzla.pl/ http://www.sopelek.dietazuzla.pl/ http://www.joannaitr.dietazuzla.pl/ http://www.javona.dietazuzla.pl/ http://www.angela-rt.dietazuzla.pl/ http://www.maggie.dietazuzla.pl/ http://www.ziuta.dietazuzla.pl/ Przyklad na to, ze to co wydaje sie niemozliwe jest mozliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🌻 Spotkanie było super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czułam się jak we śnie, niektórych nie widziałam aż 17 lat!!! Ale są wszyscy piękni i wpaniali. A jakie szychy niektórzy!! Mąż się oczywiście obraził, że poszłam. Szkoda, że dopiero wczoraj powiedział, że mu to nie pasuje. Wiedział o spotkaniu od bardzo dawna, jak tylko ten pomysł się pojawił. Nagle zaprzeszkadzało mu. Chyba mam dosyć jego i jego pretensji. Jak on coś robi źle to muszę to znosić, udawać, że się nic nie stło. A ja nic nie mogę. Muszę sie zastanowić czy przypadkiem nie mam już tego dosyć!? Chyba jednak brak mi juz cierpliwości. :O Ale i tak bym poszła na to spotkanie. Sama to wymyśliłam i nie widzę powodów aby sobie wszystkiego odmawiać. Jedynie źle wybraliśmy lokal. Było za głośno i ciężko było pogadać. Poza tym wszędzie tak dużo palą, że musialam po powrocie się wykąpać bo taak śmierdziałam, że szok. Wszyscy mi powiedzieli, że nic się nie zmieniłam od podstawówki, ale myśle, że to dlatego, że było ciemno. :) Pa! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda mi czasu na diety
a ja w ciągu 16 dni głodówki schudłam 10 kg potem na diecie warzywno owocowej trwającej 4 dni jeszcze 1 kg potem przeszłam na diete 800 jadłam tyle tydzien czasu następnie 1000-1200 kalorii utyłam tylo 1,5 kg teraz jem około 1500 kalorii i nie tyje jak narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem BEZNADZIEJNA założyłam sobie, że korzystając z wyjazdu męża zrobię sobie trzydniową dietkę oczyszczającą - praktycznie same płyny. i co - g..no. w pracy owszem, wszystko szło jak z płatka ale przyszłam do domu i była pasta rybna więc długo się naiezastanawiając zjadłam, poprawiłam 6 kostkami czekolady. teraz mam wyżuty sumienia. wiem, że od tego nie przytyję ale też nie schudnę. a ja chcę zrzucić parę kilo jeszcze. nie wiem czemu nie mogę się zebrać, przecież udało mi się te 18 zgubić a teraz moja silna wola odpada. wydaje mi się, że dlatego, że właściwie już ładnie wyglądam i nie mam takiej wielkiej motywacji. chyba kupię sobie jakiś zaciasny ciuch. poradźcie, buuuu :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🌻 U mnie w domu b.z. Mąż obrażony, ale nie będę przepraszać. Nie zrobiłam nic zlego. :O Mój syn idzie jutro pierwszy raz do szkoły, mam nadzieję, że ta będzie mu się bardziej podobała. Akurat jutro ma warsztaty. Może sobie poradzi... Lulu - nie dziwię się, że już Ci się nie chce odchudzać. Przecież już tyle schudłaś. Ciesz się z tego co już masz. Ja tak robię. Postanowiłam, że dopóki nie waże więcej niż 67 kg nie robię dramatu. I jakoś się trzymam. Choć oczywiście nie waże tyle co przed wyjazdem na wczasy :o Ale co tam. Przynajmniej jem to co lubię. I fajnie jest. Amber- dzięki za komplement. A gdzie reszta dziewczyn???????????????????????????????????? ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×