Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce schudnac

zapraszam wszystkie dziewczyny ktore schudly

Polecane posty

🌻Kofeina w kawie wzmaga apetyt dlatego polega sie przechodzacym na diete pic bezkofeinowa. Tak jest w pierwszej fazie South Beach Diet, ja pilam nadal normalna i w niczym mi to nie szkodzilo. W ogole od kiedy przeszlam na diete to pije tylko dwie kawy dziennie, zalezy od jedzenia - jest i takie po ktorym czujesz sie ociezala, chce ci sie spac (to szczegolnie pelne weglowodanow, cukrow i skrobi) dlatego sie po kawe czesciej siega. 🌻N_, tutaj masz super artykul o yo-yo i jak to dziala: http://www.twojadieta.pl/artykul.php?grupa=2&link=96 Ja po prostu jestem zadowolona, ze przestalam bac sie jesc - bo wiem co jesc :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj n:)) xeniu:) amerangelic:) Norka:) Jak fajnie ze jest nas wiecej :) Diety ciag dalszy:) Zaraz ide na rowerek,potem wielkie sprzatanko:) Dziekuje ze mnie dopingujecie :) Sciskam was goraco❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hmmm daje do myslenia...ale ja własnie tak postanowiłam zrobic, najpierw odchudzic sie na gwałt a pozniej potraktowac sie jakas dieta zeby utrzymac efekty...jak narazie mozecie mi pogratulować nie zezarłam nic od wczoraj godz 15 :-) - co z tego ze wiekszosc to byla noc ;-P - jakos sie trzeba motywować ;-P. Jak narazie nie jestem głodna...jutro zajdzie do mnie moj mezczyzna wiec licze na to ze jak zajme sie sprzataniem i \"szykowaniem\" to zapomne o jedzeniu :-) A po tych 7-9 dniach (które mam nadzieje wytrzymać) przejde na soczki pozniej na wazywka i owoce a pozniej chcialabym sprubować takiej diety która znalazłam własnie gdzies na forum. Podobno fajna i wcale nie az tak rygorystyczna: Dieta New Mayo Clinic (w 2,5 miesiąca stracisz 20 kg) Śniadanie: 1/2 grejpfruta lub soku(niesłodzonego 1/2 szklanki) 2 jajka — w dowolnej formie 2 plasterki bekonu Obiad: 1/2 grejpfruta lub soku niesłodzonego sałata ( dowolny dresing) mięso — w dowolnej formie,dowolna ilość Kolacja: 1/4 grejpfruta lub sokNiesłodzony mięso, w dowolnej formie,dowolna ilość(może być ryba w zamian) warzywa, dowolne zielone lub czerwone ( przygotowane z masłem z dowolnymi przyprawami) Przed snem: Szklanka soku pomidorowego lub chudego mleka Można używać: sól pieprz, dowolne przyprawy, tabasco Ważne: Stosuj dietę przez 12 dni , przerwij na 2dni.Wtedy możesz jeść wszystko. Dieta jest zalecana pacjentom, którzy muszą szybko zredukować wagę ciała przed operacją wszczepienia by-passów Wskazówki: 1.Podczas każdego posiłku mozesz jeśc do syta 2.nie rezygnuj z bekonu na śniadanie i z sałaty , w tej kombinacji tłuszcz jest szybciej spalany 3.grejpfrut jest ważny-działa jako katalizator uruchamiający proces spalania tłuszczu 4.zredukuj kawę , zaburza równowagę insulinową , max.3 filiżanki dziennie 5.nie jedz pomiędzy posiłkami ,jeśli stosujesz się do wskazań , nie powinienes byc głodny 6.nie jedz deserów , chleba,białych warzyw i słodkich ziemniaków,możesz za to podwoić lub potroic mięso , sałatę , warzywa.Jedz tyle ile chcesz, czym więcej jesz w prawidłowej kombinacji potraw,tym więcej chudniesz 7.nie jedz owoców UWAGI: 1.Dieta całkowicie eliminuje cukier i skrobię , które formują tłuszcz.Tłuszcz nie formuje tłuszczu,lecz pomaga spalaniu , możesz stosować obficie masło do warzyw. 2.Możesz stracic 4kg w ciagu 10dni.Nie będzie utraty wagi przez pierwsze 4 dni , ale stracisz 2 kg piatego dnia.Nastepnie stracisz ok 3/4 kg co 2 dni,dopóki nie osiągniesz zamierzonej wagi 3.wszystkie napoje mają być dietetyczne i bezkofeinowe 4.nie jedz białej cebuli,ziemniaków i selera 5.możesz jeść czerwoną cebulę , brokuły , sałate , pomidory,paprykę , zieloną cebulę , ogórki,rzodkiewkę,szpinak,marchewkę,zielona fasole 6.pij dużo wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Człowiek ma dzień wolny planuj od rana ćwiczenia a tu maszyna odmówiła współpracy 😭 n_ŕ picie dużej ilości wody powoduje oczyszczenie organizmu z toksyn, nie jest to żadna dieta co kolwiek po tym czasie wsadzisz do ust utyjesz. Proponuje abyś zaczęła od dziś czy od jutra jakąś dietę i skupiła się na tym. Organizmu nie oszukasz. Jestem z wami dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Człowiek ma dzień wolny planuj od rana ćwiczenia a tu maszyna odmówiła współpracy 😭 n_ŕ picie dużej ilości wody powoduje oczyszczenie organizmu z toksyn, nie jest to żadna dieta co kolwiek po tym czasie wsadzisz do ust utyjesz. Proponuje abyś zaczęła od dziś czy od jutra jakąś dietę i skupiła się na tym. Organizmu nie oszukasz. Jestem z wami dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i nie dieta ale jest swietna. Nie wziełam nic do ust juz 24 godziny...i czuje sie swietnie :-) tak...jakos...hmmm...lekko :-) do tego wcale nie jestem głodna, zreszta tak jak napisałam po 7 dniach zaczynam powolutku wracac do jedzenia ale od razu wchodzac w diete. Chce sobie poprostu żołądek troche skurczyc zeby nie miec takiego łaknienia jak mialam...po za tym ćwicze cwicze i cwicze...moze jakos sie uda...a nawet jesli potem przytyje to moge sprubować czegos innego, zycie jest długie mozna wielu rzeczy probować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻A ja polecam South Beach Diet, w pierwszej oczyszczajacej fazie mozna zgubic do 6kg (tak pisze ksiazka) a znam osoby, ktore zgubily do 8 - zalezy od wagi i tego co sie wczesniej jadlo. Druga faza to wolniejsze chudniecie - zdrowsze od pol do 1kg tygodniowo. Jak kogos ciekawi to tu pare artykulo, zdjec, linkow: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1333248&start=0 Ale ksiazke trzeba kupic bo naprawde warto. 🌻Krupcia, a co ty tak malo zaczelas pisac, oczekiwalam referatow...:-D Kiedy sie bedziesz warzyc? 🌻Xenia, podpatruje jak ci idzie na Co dzisiaj zjadlas? **************************************************************************************** ❤️TABELA - DOPISUJCIE SIE I ZMIENIAJCIE! Nick +..........Wzrost....Waga przed....Waga teraz..Krew..Miejsce Data rozpoczecia diety **************************************************************************************** Amberangelic......176........80.90..............67.80...B Rh+....USA 13.06.2004 (7-8kg) SBD 26.10.2004 Lulu81................174.......86....................66.......B Rh+..Olsztyn styczen 2004 Xenia32...............168.......73.70.............65.9.......0+....Szczecin styczen 2003 Dotta..................165.........61.................57 sierpien 2004 Maja...................164.........62...................50....0Rh+......Lodz sierpien 2004 Krupcia...............160..........93...................83.70....A1Rh- 2003 AlicjazKC............160...........60...................50 lipiec 2004 **************************************************************************************** :classic_cool:]Ktoras zajrzala aby sie rozchmurzyc? http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=876887&start=180 _________________________________________________________ 😘A tutaj co jedza inni i tez mozesz zapisywac by widziec czarno na bialym http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1148826&start=360 ___________________________________________________________ 🌻TUTAJ ZNAJDZIESZ WSZELKIE MOZLIWE INFORMACJE O SOUTH BEACH DIET - JESLI POTRZEBUJESZ: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1333248&id_f=12 *krotkie artykuly, mase pomocnych linkow, fotki ___________________________________________________________ 😠😡KTOS CIE ZDENERWOWAL UWAGA NA TEMAT TWEJ FIGORY? http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=938513&start=0 ___________________________________________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odchudzona
Czytam te wasze wypowiedzi i smiac mi sie chce.Ja w ciągu pół roku schudłam 11 kg.Wazyłam 56 a teraz 45- wzrost 165!i nie stosowałam zadnej konkretnej diety a tym bardziej głodówki.Mój dzień: - rano obfite ssniadanie(herbatka badz kawa inka, bułeczka z czym mi sie zamazy i do tego cos słodkiego-tak abym nie miała ciagotek do cukierków badz batoników)wyczytałam gdzies ze sniadanie nalezy jesc do godz 8, wiec to stosuje(czasmi mi nie wychodzi ale.....) - obiad ok 12-13-14 ( tutaj duza róznorodnosc- jem to co pozostli domownicy) staram sie najesc do syta, - ostatni posiłek ok 15-16 cos lekkiego(sałtka , kanapka, jabłko) - jezeli mam ochote na cos słodkiego to jem bo jezeli nie zjem od razu to pózniej zjadam 5 razy tyle, -pije baaardzo duzo wody niegazowanej-małymi łyczkami(jezeli złąpie mnie głód to popijam wode) Oczywiscie sa chwiel gdzy wychodze ze znajomymi badz z mezem na pizze badz cos inego do jedzenia- nie odmawiam sobie. Ale najwazniejsze jest nie jedzenie po 16!!!!!!!!!Wieczorem i w nocy organizm przetarwi na spokojnie wszystkie posiłki i nie robi zapasów. Bałam sie ze bedzie efekt jojo ale na razie wszystko jest ok!;-) pozdrawiam i zycze utraty kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) n:) Mysle ze zle postepujesz nie jedzac nic zaraz mysle o tym jako o chorobie to bardzo powazna sprawa przypomina mi sie film o anoreksji:( Jezeli nie bedziesz jesc az 7 dni to spowodujesz to ze bedziesz odchudzisz sie z miesni ,staniesz sie slaba ,a po 7 dniach nawet minimalne ilosci jedzenia beda powodowaly tycie ,nie mowiac juz o tym ze narazasz swoje zdrowie.Organizm potrzebuje niezbedna ilosc 1000kcal by normalnie funkcjonowac! Oczyszczanie organizmu jest dobre ,ale nie az 7 dni. Xeniu trzymam sie dzielnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🌻 Jak tam Walentynki minęły? Bo mi b. fajnie :) Z diety oczywiście wyszły wczoraj nici. Mąż mnie zaprosił na kolację (w domciu) to jakże mogłam się odchudzać :P Przy okazji to już pojadam co nieco. Normalnie nie wiem co sie ze mną dzieje. Jakąś wadę mam. Ale przecież muszę się wziąć w garść. Mam już kafelki do kuchni, szafki zamówione i blat wybrany. Teraz oczekujemy na szafki, żeby zacząć remont. Nie moge się doczekać........................ Trzymajcie się odchudzaczki. [🌻 Do Odchudzonej - strasznie chuda musisz być. :) 165 cm i 45 kg? Nie sądzę nawet, aby któraś z nas dążyła do takich proporcji, ale to ciekawe co piszesz o tej g. 16- tej. Naprawdę wystarczyłoby tylko tyle??? Moze spróbuję? Pozdrawiam was serdecznie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😠Do Odchudzonej? A czemu ty sie z nas smiejesz? Ja od 13 czerwca do 1 grudnia schudlam okolo 14 kg i wage utrzymuje. Chociaz? Ja tez sie smieje - z radosci. A ostatni posilek jem przed 7. Pozdrawiam wszystkie!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Nastepny dzien dietki:) Zaraz wsiadam na rower:) Pozdrawiam wszystkich❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann1907
cześć dziewczyny już macie pewne doświadczenie w odchudzaniu czy mogłybyście mi napisać ile się spala kalorii podczas godzinnego uczenia się Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann1907
proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann1907
proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _______Anka_________
hej :) witam wszystkich w ten zimowy śnieżny dzionek uwielbiam jeść i zawsze od jutra zaczynam dietkę no cóż, może w końcu zacznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Pozdrawiam wszystkie koleżanki. :) Do Ani - nie mam pojęcia, nie liczę kalorii. Może na www.dieta.pl znajdziesz, tam są różne takie dane. :) Krupciu, Amber ❤️ Znowu nie mam podglądu, i nie moge podglądnąć o czym tam ostatnio było. Dziś dzień podsumowań. Waga 67,6 kg. Więc chyba niecały kilogram do tyłu. :) Pas 73,5 cm (-1,5 cm) Biodra 98,5 (-1,5 cm) udo 55 (nie pamiętam ile poprzednio) :) Więc mimo załamań, są rezultaty. Muszę się starać nadal i troszkę bardziej. Idę na obiad :P Pa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zargana
schudłam w sumie 28kg, dietke dostałam od dietetyka obecnie stosuje 13 dniową napisze niedługo jakie efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;-) :-) :-D Xenia, jak nie masz podgladu to kliknij na odswiez, czasem sie pojawi, ale jak duzo ludzi to nie - dlatego ja zawsze sie wpisuje wieczorem bo mam slabe nerwy ha ha ha. Krupcia, ktory to twoj dzien, grzeszysz, jak sie czujesz? Wiecej szczegolow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann1907
dzięki Xeniu korzystam z www.dieta.pl ale tam też nie znalazłam tego czego szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie kończe z dietami, byłam na nich przez 2 lata i mam serdecznie dość. Co prawda pomogły ale strasznie dużo mnie to kosztowało bo wymagał tego ode mnie mój zawód. Ale po nowym roku powiedziełam konieć i wiecie co sie stało????????????????? Już nie moge normalnie funkcjonować bez diet. Choć sie staram ni liczyć kalori, nie jeść tłuszczy itd. to i tak podświadomie to robie i choć mam wielką ochotę na gruby kawał pizzy to w życiu go nie zjem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) amberangelic dzis bedzie 7 dzien mojej diety:) nie staje na wage stane dopiero za tydzien:) grzeszki mam ale drobne: raz zjadlam jogurttruskawkowy,owczy serek,2 kromki chleba ,wiecej grzeszkow nie pamietam:) andziak:) mysle ze to dobrze ze dalej zwracasz na to uwage:) Xeniu🌼 Norka:) Dotta co u Ciebie? Alicjo jestes juz zdrowa? Pozdrawiam wszystkich goraco❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Wieczorami albo rano staram się ćwiczyć brzuszki;)-steper niestety jeszcze jest w naprawie😭.Weszłam dziś na wagę przy wzroście 174 we wrześniu warzyłam jeszcze 75kg bodajże od 2 września zaczęłam się odchudzać i dziś waga wskazuje 66 od dłuższego czasu stoję w miejscu ale się nie załamuje. Czytałam o diecie plaż :)i przyznam szczerzę że może się skuszę –najpierw jednak książeczkę musze złapać.Nie dość że niby brzuch schudł to wygląda tak mało efektownie tzn. obwisły ta skóra zwisa jeszcze z resztą „towaru” kupiłam krem może coś mi pomorze. -nie wiem jak mam walczyć z brzuszkiem, bo sporo tłuszczu na nim jest:( może macie jakieś pomysły? Lecę na 2 śniadanko czeka na mnie porcja szpinaku:). Też od jakiegoś czasu mam problem z włosami zaczęły mi wypadać, więc staram się organizmowi wciskać żelazo. I jeszcze jedna informacja rzuciłam palenie 2 dzień bez papierosa:)trzymajcie kciuki za mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Wieczorami albo rano staram się ćwiczyć brzuszki;)-steper niestety jeszcze jest w naprawie😭.Weszłam dziś na wagę przy wzroście 174 we wrześniu warzyłam jeszcze 75kg bodajże od 2 września zaczęłam się odchudzać i dziś waga wskazuje 66 od dłuższego czasu stoję w miejscu ale się nie załamuje. Czytałam o diecie plaż :)i przyznam szczerzę że może się skuszę –najpierw jednak książeczkę musze złapać.Nie dość że niby brzuch schudł to wygląda tak mało efektownie tzn. obwisły ta skóra zwisa jeszcze z resztą „towaru” kupiłam krem może coś mi pomorze. -nie wiem jak mam walczyć z brzuszkiem, bo sporo tłuszczu na nim jest:( może macie jakieś pomysły? Lecę na 2 śniadanko czeka na mnie porcja szpinaku:). Też od jakiegoś czasu mam problem z włosami zaczęły mi wypadać, więc staram się organizmowi wciskać żelazo. I jeszcze jedna informacja rzuciłam palenie 2 dzień bez papierosa:)trzymajcie kciuki za mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Krupciu no co ty to wcale nie jest dobrze bo ja chce zjeść duże lody czekoladowe albo spagetti z srem ale nie moge, podziubie podziubie i choć strasznie głodna jestem to nie zjem. Raz mi sie udało to przez cała noc myślałam i obliczałam co bede musiała zrobić żeby to zgubić( a chodziło o gołąbki). Ratunku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Krupciu no co ty to wcale nie jest dobrze bo ja chce zjeść duże lody czekoladowe albo spagetti z srem ale nie moge, podziubie podziubie i choć strasznie głodna jestem to nie zjem. Raz mi sie udało to przez cała noc myślałam i obliczałam co bede musiała zrobić żeby to zgubić( a chodziło o gołąbki). Ratunku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**************************************************************************************** TABELA - DOPISUJCIE SIE I ZMIENIAJCIE! Nick +..........Wzrost....Waga przed....Waga teraz..Krew..Miejsce Data rozpoczecia diety **************************************************************************************** Amberangelic......176........80.90..............67.80...B Rh+....USA 13.06.2004 (7-8kg) SBD 26.10.2004 Lulu81................174.......86....................66.......B Rh+..Olsztyn styczen 2004 Xenia32...............168.......73.70.............65.9.......0+....Szczecin styczen 2003 Dotta..................165.........61.................57 sierpien 2004 Maja...................164.........62...................50....0Rh+......Lodz sierpien 2004 Krupcia...............160..........93...................83.70....A1Rh- 2003 AlicjazKC............160...........60...................50 lipiec 2004 Norka.................174..........75...................66.....BRh+....Warszawa Wrzesień2004 ****************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) ja juz nie staram sie schudnac ale utrzymac to co mam czyli 53 kg przy wzroscie 162 cm, i sredniej budowie ciala... nie mam czasu teraz czyrtac poprzednich wpisow ale kilka przeczytalam i fajnie ze sie wspieracie...dla mnie teraz jest dosc ciezko sie zmobilizowac do tego zeby jesc wiecej niz jadlam ...dziennie to 800 -900 kcla i nie chce mi sie wiecej...boje sie o swoj metabolizm, moze wy mi cos poradzicie...bo mam problemy z chodzeniem do ubikacji dosc czesto...jak nie pije kefirow i maslanek?? moze powinnam sie zamiast musli na otreby zamienic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamka Jak miałam problemy ”brzuszkowe” to lekarz mi zalecił otręby +śliwki zamiennie z morelami, zalecane też jest spożywanie zielonej sałaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie panie, nowe szczegółnie serdecznie :D Dziś mam mało czasu. Tylko czytam. U mnie OK. Waga taka sama. Odchudzać mi się nie chce. Mam troszkę tego dość , ze już od tak dawna wciąż muszę sobie czegoś odmawiać. :( Zajrzę jutro Pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×