Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość weronikal

pierwsze badanie usg

Polecane posty

Gość weronikal

Witam, jestem w piątym tygodniu ciąży, tzn. dwa testy zaliczone i wizyta u ginekologa, który nie dawał 100% pewności. Kiedy mogę zrobić pierwsze usg aby mieć pewność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta 26
mnie zrobiono w 9 tygodniu i bylo wiadomo na 100%,ale mieszkam za granica i nie wiem jak to wyglada w polsce.zrob jeszcze test za pare dni,jesli tez bedzie pozytywny,mozesz spokojnie udac sie na takie badanie,powinni byc juz wtedy pewni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronika możesz też poszukać na tym forum. Wpisujesz hasło \"usg\" i na pewno znajdziesz wile na ten temat. Ja miałam robione usg dopochwowo w 7 tyg. i pokazało to usg malutkiego dzidziusia. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do weronikil
Lekarz może stwierdzić ciążę w 4 tyg. podczas badania usg. Dziwię się wogóle, że nie zlecił ci tego badania, skoro podczas zwykłego badania ginekologicznego nie jest pewny w 100%., iż jesteś w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lantana
w czwartym tygodniu nawet "domnienanej" ciąży robi się badanie usg naządów rodnych (dopochwowe) Dziwi mnie że lekarz nie stwierdził tego badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania*
Ja miałam robione usg dopochwowo w trzecim tygodniu ciąży i już pokazało naszego kochanego maluszka dzwie sie tylko ze lekarz u ktorego bylas nie zrobil Ci takiego badania pozdrawiam i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12 tydzień
ja pierwszy raz byłam u lekarza w 7 tygodniu, wykrył ciąze ale powiedzial ze na usg jeszcze za wczesnie dopiero 17 dostane skierowanie wiec dizdzia podczas usg bedzie miala 16 tygodni po co wczesniej robic usg?? nie ma sensu WERONIKAL idz ponownie do ginekolga tylko do innego on napewno bedzie pewny co do ciązy skoro tamten nawet nie potrafi badac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli ktos mówi ze nie ma
sensu robic wcześniej usg to jest wilekim bledzie.nie lepiej wiedizec odrazu???? ciąze na usg mozna stwierdzić już po 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12 tydzień
podczas całej ciązy wystarczy zrobić 3 usg pierwsze w 12-14 tygodniu drugi 24-26 a trzeci 35 :) to chyba ze ktos boi sie pustej ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×