Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stika

Robótki na drutach.

Polecane posty

Gość stika

Chciałabym nauczyć się robić na drutach. Gdzie mogę znaleźć strony na ten temat? Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cela
Wpisz w google robótki na drutach i może znajdziesz jakiś kurs robótek ręcznych powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stika
Dzięki Cela 🌼 ale nie udało mi się niczego wybrać. Proszę doradzcie mi jakąś stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foka
Stika, to bardzo proste. Bierzesz druta do reki i robisz w te i we wte. Albo jeszcze lepiej - do buzi. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stika
Dzięki Foko, rób tak dalej. Ja chcę nauczyć się jak można zrobić na drutach sweter. Do buzi to coś dla ciebie. Nie pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bagarmosen
Wejdż do księgarni i kup książkę o dzianiu na drutach dla początkujących, jak nie znajdziesz napisz do mnie ,postaram się jakoś tobie pomóc.To naprawdę nic trudnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam ksiazke \"Robótki ręczne\" swiata ksiazki. nie jest to stronka w necie, ale ksiazka godna polecenia - bardzo obrazowo wytlumaczone rozne sciegi i wiele ciekawych pomyslow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stika
Dzięki Zdradzona - właśnie o to mi chodziło stronka piękna 🌼 👄 :) I Tobie _alka_ buziaczek 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również szukam wskazówek ,jak nauczyć się robić na drutach. Stronki , które tutaj są podane nie wchodzą :( Jężeli ktoś ma coś ciekawego na ten temat , to będę wdzięczna. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarka
Witam, a moze kupisz wydanie specjalne Burdy - Druty i oczka. Są 2 częsci i pierwsza to nauka podstawowych czyynności i wzorów, druga - dodatkowe wzory. Wytłumaczone jasno i dużo dużych zdjęć i rysunków. Przyda się na pewno. Ja sama dawno temu robiłam na drutach i teraz wróciłam do tego, więc musiałam się wesprzeć. Zajrzyj też na forum Gazety.pl robótki na drutach. Tam znajdziesz ludzi, którzy robią na drutach bądź szydełku. Pozdrawiam, Czarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz także zerknąć na allegro tam mozna za grosze kupic książki traktujące o podstawach dziewiarstwa...nie sa moze jakiesz szczegolnie urodziwe w formie (wyd. w trudnych czasach;) ale za to treść jest bogata i nie powinno byc problemu ze zrozumieniem zasad \"drutowania\" . Ja otrzymałam w spadku po mamie \"abc dziewiarstwa ręcznego\" naprawde polecam tam jest wszystko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysiowata
ja też chcę się nauczyć na drutach a tu normalnie w necie nic nie ma a strony podane wyżej nie istnieją!!!!!!!!! Pomożcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isabell
Chciałabym sie dowiedzieć czy ktoś z Was ma może jakieś ciekawe wzory na sweterki lub bluzeczki do zrobienia na drucikach. Byłabym wdzięczna za przysłanie mi ich mailem. Z góry dziękuje. W necie szukałam ale mało tego jest. Są co prawda galerie ale mi chodzi o wzory takich robótek. A w sklepach to tylko gazety z serwetkami i tym podobnymi rzeczami. Pozdrawiam i czekam na maile.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivana
czesc dziewczyny, ja robię sweterki na drutach, nauczyła mnie teściowa i uwierzcie mi jest to naprawde bardzo proste. Bardzo chetnie udziele wskazówek co i jak jeśli tylko będę w stanie. Dla początkujących polecam książkę o robótkach ręcznych ze świata ksiązki, ja mam równiez dwie inne i bardzo dużo wydań Sandry. Z tamtąd czerpię pomysły na swtery. Wiem że kiedyś na portalu rękodzieła www.kaan.pl tez był dział o robieniu na drutach a tam wiele cennych porad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isabell
Ivano! czy mogłabyś poskanowac pare wydań Sandry i podesłać mi mailem? kurcze byłabym niezmiernie wdzięczna. Mam te książke ze Świata Ksiażki..jest super...interesuje mnie więcej wzorów..modnych i na czasie :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivana
Isabell, niestety nie mam skanera więc nie mogę przesłać Ci ich mailem. Może kup sobie w kiosku jakiś numer Sandry ( kosztują ok 7 pln chyba) lub chociaż przejżyj może coś Cie zainspiruje. Ja dużo wzorów podglądam w sklepie a potem robię w domu przerabiając model na własny użytek. Problem może powstać jeśli nie umiesz robić bez schematu wtedy pozostaje tylko kupić gazetkę. Gybyś bardzo potrzebowała jakiegoś schematu lub wzoru to daj znać ewentualnie zrobie Ci ksero i prześlę pocztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam pytanie. Poproszono mnie o zrobienie kocyka dla niemowlaka, wyszedł taki 100 x 100, nie wiem jaki jest koszt takiego kocyka i ile kosztuje sweterek dla niemowlaka, nie wiem jak liczyć. Bardzo proszę o info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję przędzę z tej hurtowni z Łodzi: http://rozmaryn-tex.pl/ Mają fajny wybór, produkcja Polska i zagraniczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×