Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lisiczka

CZY TO MOŻE CIĄŻA?-PROSZE O WYPOWIEDZI

Polecane posty

bardzo chciałabym mieć dzieko.kochaliśmy sie z męzem 15 i 18 dnia cylku.mysle ze miałam wtedy dni płodne bo czułam w jajnikach, jednak nie miałam(nie wiem czemu)śluzu płodnego.gdy kochaliśmy sie 15dnia cyklu(tj, 19 lipca) na drugi dzień zaczeły mnie ostro pobolewac jajniki, tak jakby praCowały \"pełną parą\" i powiekszyły mi sie piersi, stały sie ogromne i przez cały tydzień bardzo mnie bolały.teraz obrzęk jest mniejszy ale tez sa lekko bolące, brzuch pobolewa mnie jak przed okresem.Nie mam żadnego śluzu!!!. czy moge byc w ciązy? czy to moga byc jej pierwsze objawy.zrobie test ale chyba za pare dni.czy juz moze wyjsc?(mam cykle co 25-33dni) PROSZE WYPOWIEDZCIE SIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabardzo to Ci niemoge pomoc ,,,,,, ale powiem ze mam to samo ,,,,, tzn milam stosunek w dni plodne i po tyg zaczelam odczuwac bole jak na miesiaczke i piersi bola i sa takie jedrne ,,,,,,, bole czasami sa nieodczuwalne ,,,,,, czasami bardzo ,,,,,,, bylam wczoraj w aptece zapytac sie czy moge wziasc jakies tabletki jak przypuszczac ze moze jestem w ciazy ,,,,,,, zapytala mnie sie co mi dolega ,,,,,,, powiedzialam jej ,,,,,,, odpowiedziala mi ze jej to wyglada na ciaze : ) ,,,,,,, chcialabym ,,,,,, jak jestem to 3-4 tyg ,,,,,, narazie do lekarza nieide bo nie wykryje tak samo jak i test wiec dalej przyszlo mi czekac z cicha nadziejea ze farmaceutka ma racje ,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabardzo to Ci niemoge pomoc ,,,,,, ale powiem ze mam to samo ,,,,, tzn milam stosunek w dni plodne i po tyg zaczelam odczuwac bole jak na miesiaczke i piersi bola i sa takie jedrne ,,,,,,, bole czasami sa nieodczuwalne ,,,,,, czasami bardzo ,,,,,,, bylam wczoraj w aptece zapytac sie czy moge wziasc jakies tabletki jak przypuszczac ze moze jestem w ciazy ,,,,,,, zapytala mnie sie co mi dolega ,,,,,,, powiedzialam jej ,,,,,,, odpowiedziala mi ze jej to wyglada na ciaze : ) ,,,,,,, chcialabym ,,,,,, jak jestem to 3-4 tyg ,,,,,, narazie do lekarza nieide bo nie wykryje tak samo jak i test wiec dalej przyszlo mi czekac z cicha nadziejea ze farmaceutka ma racje ,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie dosłałam okresu!!!!!!! dopiero sie zaczął, (moze to jednak bedzie ciążą -plamienie dopiero) ale pewnie okres.no cóż. ale dlaczego tak przez tydzień bolał mnie \"nienaturalnie brzuch\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie dosłałam okresu!!!!!!! dopiero sie zaczął, (moze to jednak bedzie ciążą -plamienie dopiero) ale pewnie okres.no cóż. ale dlaczego tak przez tydzień bolał mnie \"nienaturalnie brzuch\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie dosłałam okresu!!!!!!! dopiero sie zaczął, (moze to jednak bedzie ciążą -plamienie dopiero) ale pewnie okres.no cóż. ale dlaczego tak przez tydzień bolał mnie \"nienaturalnie brzuch\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi ,,,,,,,, niewiem ja tez tak mialam ,,,,,,,,,, teraz mnie juz nieboli ,,,,,, niema zadnych plamien ,,,,,,,,, ale u mnie to ciezzko cokolwiek powiedziec bo mam nieregularne miesiaczki ,,,,,,,,, jak plamisz to moze i ciaza ,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przykro mi, może następnym razem sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×