Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

odświeżam! 1. Pierre Rene, Korektor antybakteryjny - zielony, 5ml, buteleczka z patyczkiem zakończonym gąbeczką...........użyty 2 razy 2. Palette, Instant Color - saszetka 25 ml z 1 parą rękawiczek i instrukcją użycia, nr 19, kolor Ciemny brąz 3. Vipera, Błyszczyk koloryzujący - Malinowy poemat (czerwony),okrągłe pudełeczko,zakręcane,do malowania palcem.........zostało 80% 4. Inglot, Matrix, potrójne cienie do powiek, nr2 (?) - jasny róż, jasne bordo, ciemne bordo (coś jak śliwka)........zostało ok. 80%, najmniej jest jasnego różu 5. Constance Carroll, 3w1-kompakt, nr1 Natural Cream (b. jasny).......została 1/4 6. Paloma, pomadka do ust , połyskujący ciemny róż.........zostało 3/4,czyli jakieś 2,5 c 7. Avon,wykręcana konturówka do ust w obie strony, kolor Rich Ginger (brązowy)...........zostało 2cm 8. Venita,lakier do paznokci,nr 57 (jaśniutki połyskujący beż)..............prawie cały (ubytek 1mm) 9. Avon, żel chłodzący do nóg...........została 1/3 (rezerw. dla AgAdKa?) 10. Vipera, żel nawilżający z D-pantenolem do wmasowaywania w rozdwojone, wysuszone i łamliwe paznokcie.....z 9ml została 1/3,czyli ok. 6ml 11. Inglot, Q10 Care, Pomadka pielęgnacyjna.........3 razy użyta(rezerw. dla AgAdKa?) 12. Żel ze świtlikiem i herbatą do powiek........została 1/4 13. Mydło specjalne - Siarkowe,antybakteryjne - NÓWKA 14. Ziaja, Balsam do ciałą brązująco-relaksujący...został coś troszkę ponad 1/3 15. Dermaknel, krem 20g, (zastosowanie: trądzik młodzieńczy i różowaty, liszajec, nadkażenia bakteryjne różnych dermatoz zapalnych i świądowych) NÓWKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała poprawka do nr 10: 10. Vipera, żel nawilżający z D-pantenolem do wmasowaywania w rozdwojone, wysuszone i łamliwe paznokcie.....z 9ml została 1/3,czyli ok. 3ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga-->jak mozesz to napisz na mój email aliye@o2.pl Wieczorem odpisze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów wklejam listę,malutko,oj malutko :) -lakier do paznokci Mirror Shine z Avonu taki niebieski,metaliczny,daje niezly odblask użyty ze 3 razy - lakier z Avonu,różowy\"wink\" pół zostało - pudeleczko na antykoncepty Logest niebieskie z lusterkiem -kolczyki,czarne grube kólka, na druciku takim zagietym,takim jak sa kolczyki wiszace w sklepach indyjskich - dwa pręciki do kolczyków w pępku,bananków -kolczyk do pepka z dolną kulka z fioletowym oczkiem -kolczyk do pepka z gwiazdami fioletowymy,dosyc duzymi,jesli ktos ma dosc \"gleboko\"osadzona dziurke to bedzie ok,dla mnie za duzy -kolczyki do nosa srebrne zakonczone kuleczkami,jeden=srebrna gwiazdka,drugi-taki jakby kwiatek,płaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! POSIADAM CIEN DO POWIEK FIRMY ORIFLAME. NIEBIESKI KREMOWY ,NIE SYPKI, BLYSZCZY NA POWECE DOSTALAM GO JAKO DODATEK ZA ZAMOWIENIA Z INTERNETU I KOLOR MI NIE ODPOWIEADA. KOLOR NIEBIESKI JESTE KTOS ZAINTERESOWANY??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odkrylam wlasnie ten topic :D swietny. zaraz zaczne szukac tych rzeczy ktore przestalam uzywac ;) a jak to wysylacie? tak normalnie w kopercie babelkowej? czy moze w paczce? ;) bardzo mnie interesuje seria clerasil total control, wiec jakby ktos mial to piszcie :) albo jakies produkty dla mlodej cery :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczynka
megga - do młodej cery mam: Eris ponizej 20 "krem o silnym dzialaniu przeciwtradzikowym" z cynkiem i miedzia(3/4 tubki) i maseczke oczyszczajacą do skory tadzikowej AVON(1/2 tubki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie poszperalam i stwierdzam ze prawie wszystkiego uzywam ;) chyba robie przemyslane zakupy :D no ale cos sie znalazlo ;) * pomadka ochronna z kolastyny seria nastolatki, kolor rozowy perlowy (prawie identyczny jak ta perlowa z nivei), nowa, raz uzyta dla sprawdzenia koloru, bo dostalam w prezencie, ale wole przezroczyste ;) * antyperspirant rexona oxygen w sztyfcie, wersja mini (podrozna) 10 g (opakowanie ma wys. 6 cm ;) ) nowy, tez dostalam, raz uzyty na rece, chcialam sprawdzic czy bedzie przezroczysty czy bialy, bo od zawsze kupuje w kulce ;) * bialy lakier pierre arthes, kupilam go w zestawie z mlecznym i paseczkami do robienia francuskiego. mleczny wykorzystalam, a bialy mi jeszcze zostal. sama nie wiem ile go tam jest, bo nie za bardzo widac. stawiam na to ze polowa, moze troche mniej. ale do malowania paseczkow starczy na dlugo ;) konsystecje ma ladna, lejaca ;) aha, opakowanie ma 6 ml wiec nie jest on taki duzy jak sa normalne lakiery ;) * woda toaletowa ming shu z yves rocher, w buteleczce chyba takiej samej w jakiej jest ta woda normalnej wielkosci, bo ta jest taka miniaturka, 7,5 ml :) nowa, raz czy dwa razy uzyta na rece zeby powachac jak pachnie. tez dostalam, ale zapach kompletnie mi nie odpowiada. probeczki: * lipocell bloker - zel wyszczuplajacy z kompleksem antycellulit z ziaji, 7 ml, mam 3 takie saszetki * rio solaire - olejek do opalania z polleny malwy, faktor 3, 10 ml i takie dwie rzeczy, troche zwiazane tematycznie ;) * pudeleczko na tabletki anty, zolte z lusterkiem, z napisem microgynon * pudeleczko z avonu, otwierane, granatowe, 8x5 cm, w srodku z lusterkiem i takim jakby pojemniczkiem w ktorym znajduja sie 2 aplikatory do cieni do powiek z gabeczka, 1 pedzelek gruby i plaski (chyba do rozu) oraz 2 pedzelki do nie wiem czego :P jeden baardzo cieniutki, drugi troszke grubszy. uzywane! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczynka
megga - jestem zaineteresowana tymi produktami : * woda toaletowa ming shu z yves rocher, w buteleczce chyba takiej samej w jakiej jest ta woda normalnej wielkosci, bo ta jest taka miniaturka, 7,5 ml nowa, raz czy dwa razy uzyta na rece zeby powachac jak pachnie. tez dostalam, ale zapach kompletnie mi nie odpowiada. probeczki: * lipocell bloker - zel wyszczuplajacy z kompleksem antycellulit z ziaji, 7 ml, mam 3 takie saszetki * rio solaire - olejek do opalania z polleny malwy, faktor 3, 10 ml Nie chcialabys nic z mojej listy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo
Hej dziewczyny!:-))) Odnawiam Proponuję nadal kosmetyki: 1-Iwostin - Purritin: krem na noc, 2-3 razy używany; 2-Ziaja - 2 butle balsamu brązującego, jedna napoczęta , 2 razy użyty na nogi; 3-Vipera -cień do powiek zieleń oliwkowa, mozaika, No 406; 4- Oceanic AA,cera wrażliwa, peeling enzymatyczny, użyty 2 razy;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do robaczynka > jestem zainteresowana tym kremem z erisa :) a ty chcesz to ming shu i 4 probeczki, tak? :) podasz swoje gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo przeczytalam wlasnie ze masz sierpniowego glmoura :D to moze mala wymiane za shape? :D mam pare numerow, moze ktoregos akurat nie masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups widze ze ktos przede mna chcial glamoura :( tak czytam i interesuje mnie jeszcze ta pomadka z nivei :) masz ja jeszcze? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megga, tak ja chce glamour, ale jak przeczytam to dam ci znac i bedziemy mogly sie wymienic :-)co ty na to? Robaczynko, masz moj adres- ja mam twoj...Jutro a najpozniej we wtorek wysle ci cosmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aliye > jasne :) a co bys chciala? a to sie zgadamy jak przeczytasz ;) a jeszcze mnie interesuje jak wy to wysylacie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczynka
megga- moj nr gg 3508336

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczynka
Aliye - prosze napisz do mniej maila, to sie dogadamy jesli chodzi o gazetki ;) bo ja nie mam twojego adresu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppp
---->Kama0 a ile Ty chcesz tych kremów? Bo już mi właściwie zostały 2. Dzisiaj koleżanka jeden ode mnie kupiła i napisz mi jakiś kontakt do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnawiam: Moja troche przeżedzona lista: - lakier Inglot kasztanowy - lakier Margaret Astor niebieskawy opalizujący w róż - szampon Joanny \"Naturia\" z lnem i rumiankiem, nowy, 250ml - oraz dwie maści sportowe, przeciwbólowe Ben-Gay, nowe nie otwierane, ale niestety przestałam trenować siatkówkę i termin ich przydatności skończył się w czerwcu tego roku, ale myslę że jak dla maści to nie powinno być problemem - kilka opakowań plastrów ochronnych Scholla przeciw otarciom, w opakowaniu są dwa rodzaj, małe plastry i plaster ochronny do wycinania.Opakowania są zafoliowane, nowe. gg 2700371

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ppp ---> jeden kremik. Napisz do mnie: kama422@vp.pl . Może jakoś się dogadamy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magga-->ja bym chciała jakis Shape w którym byłby opisany aerobic llub step..Jesli masz cos takiego w swoich numerach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odświeżam! 1. Pierre Rene, Korektor antybakteryjny - zielony, 5ml, buteleczka z patyczkiem zakończonym gąbeczką...........użyty 2 razy 2. Palette, Instant Color - saszetka 25 ml z 1 parą rękawiczek i instrukcją użycia, nr 19, kolor Ciemny brąz 3. Vipera, Błyszczyk koloryzujący - Malinowy poemat (czerwony),okrągłe pudełeczko,zakręcane,do malowania palcem.........zostało 80% 4. Inglot, Matrix, potrójne cienie do powiek, nr2 (?) - jasny róż, jasne bordo, ciemne bordo (coś jak śliwka)........zostało ok. 80%, najmniej jest jasnego różu 5. Constance Carroll, 3w1-kompakt, nr1 Natural Cream (b. jasny).......została 1/4 6. Paloma, pomadka do ust , połyskujący ciemny róż.........zostało 3/4,czyli jakieś 2,5 c 7. Avon,wykręcana konturówka do ust w obie strony, kolor Rich Ginger (brązowy)...........zostało 2cm 8. Venita,lakier do paznokci,nr 57 (jaśniutki połyskujący beż)..............prawie cały (ubytek 1mm) 9. Avon, żel chłodzący do nóg...........została 1/3 10. Vipera, żel nawilżający z D-pantenolem do wmasowaywania w rozdwojone, wysuszone i łamliwe paznokcie.....z 9ml została 1/3,czyli ok. 6ml 11. Inglot, Q10 Care, Pomadka pielęgnacyjna.........3 razy użyta 12. Żel ze świtlikiem i herbatą do powiek........została 1/4 13. Mydło specjalne - Siarkowe,antybakteryjne - NÓWKA 14. Ziaja, Balsam do ciałą brązująco-relaksujący...został coś troszkę ponad 1/3 15. Dermaknel, krem 20g, (zastosowanie: trądzik młodzieńczy i różowaty, liszajec, nadkażenia bakteryjne różnych dermatoz zapalnych i świądowych) NÓWKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczynka
Moja oferta -pomadka PALOMY kolor 60 - satynowa, ok. 1/2 , nie mniej -lakier do paznoki DELIA nr 66 - ciemny roz -5 podwojnych plasterkow (czyli 10 sztuk) do depilacji twarzy Tanity + chusteczka nasaczona oliwka to zmywania pozostalowsci po wosku -szminka MISS SPORTY kolor czerwony-braz, delikatna(3/4) -cien AVON white pearl w pudeleczku z aplikatorem uzyty kilka raz na probe bo za bialy dla mnie... ) -Sunsilk (maseczka 1 minutowa) 1/2 -pędzel gruby do makijażu AVON - nowy - talk do stop (z wymiany- okazalo sie , ze mam taki sam w domu) - Garnier- Synergie C - mleczko + tonik 2w 1 z witaminą c - 1/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam swoją listę: 1. JOKO Virtual Color lakiery do paznokci: czerwono bordowy (ubyło może z pół centymetra) i biały (nówka) do frencha 2. Gąbka do podkładu z lateksu - AVON - trójkątna 3. Flamastry do robienia tatuażu: grafit, brąz i czerń 4. Rexona OXYGEN w sztyfcie MINI - 10g - nowa Dorzucam: NIVEA SUN samoopalacz w sprayu - została 1/4; COLORAMA lakiery do paznokci: nr 11 TOFFEE użyty kilka razy (ubyło ok.2mm) i nr 10 POP CORN ubyło ok.0,5cm INGLOT GRO MAX - odżywka wspomagająca wzrost paznokci - z 16ml ubyło ok.1/3 - oddaję, bo kupiłam ukochaną Sally Hansen (do INGLOT\'a dorzucam papierowy pilnik do paznokci - nieużywany, firmowy) SCHOLL - tarka do stóp do używania na sucho - użyta raz - mnie nie pasuje forma produktu - to taki wyprofilowany łuk drobnych, ścierających ziarenek - jest czysta i nie nosi właściwie śladów zużycia (po jednej próbie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
------->kamaO.......co byś chciała za Rexonę i lakiery Colorama? i napisz jakie to właściwie odcienie...?czy popcorn to biały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choco ---> POP CORN to taki ciepły, perłowy beż z lekką nutą pomarańczy ;-) Mam już dla ciebie gotową paczkę - niespodziankę. Jutro leci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, Kama, nie trzeba...Aż mi głupio...Może lepiej wymieniłybyśmy się na coś? Może coś co odpowiada?Bo naprawdę chciałabym się wymienić za te rzeczy...proszę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY OSTATNI RAZ WKLEJAM LISTE.....JAK JUŻ WAS NIC NIE INTERESUJE TO SPADAM..:) ołyskliwy puder do ciała....midnight frost..użyty raz..zostalo go z 3/4 pięknie i długo pachnie na skórze lakier do paznokci PIERE ARTHES kolor bez z lekkim połyskiem błekitnym....nr 62...4 razy użyty próbki szminek ( wiekszość nieużywana- reszta...tylko na dłoni ) ORIFLAME CBO i wiekość zapachów pełno probek róznych kremów przeciwzmarszczkowych Cienie do powiek INGLOT 3- kolorowe - zintegrowany system perłowych cieni do powiek SLN ( S- male drobinki mieniące, L- duże drobinki mieniące, N- perła neutralna ) S- kolor średni beż ze zlotem, L- jasniutki bez...prawie perla i N- coś miedzy S a L - zużycie minimalne....chyba 1 albo 2 razy...w ladnym zamykanym pudełku stan prawie idealny lakier do paznokci Viva...kolor jasnny różowy...super sie rozprowadza i szybko schnie....nowy nieużywany krem nawilżający do stóp FootWorks Avon...nowy nieużywany 3/4 zapachu Far Away Sensual Embrance Avon raz użyta (sprawdzenie koloru na dłoni ) pomadka Eveline w bardzo eleganckim granatowo-złotym opakowaniu w kolorze średniego różu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×