Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

>>>>kama0>>>>z Twoich kosmetykow wszystko,albo mam,albo nie uzywam...moze masz jakies przedmioty,np.muzyczne plytki(moga byc przegrywane),ksiazki,cos innego fajnego?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoOolar
Ehh.. a też miałam Basem, ale stwierdziłam, ze to nudne jak flaki.. i wywaliłam..:P kamaO.. gdzie znajde jakieś Twoje rzeczy..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frotka ---> z filmów na wymianę mam raptem ze dwie sztuki, bo resztę staram się kompletować pojedyńczo. Tak więc mam VCD \"Wielka włóczęga\" z Louisem de Funes i (o zgrozo) \"Chopin - pragnienie miłości\" cz.I. Natomiast co do płyt: mogę ci przegrać sporo, ale nie wiem jakiej muzyki słuchasz. Mam i Metallica, i Eros Ramazzotti i U2 i składanki, i wiele innych płyt. Napisz bliżej czego słuchasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszerzam liste filmową: Amelia *Basen *Efekt motyla *Czarny rycerz(kom.) *Dirty dancing 2 *Evelyn *Granice wytrzymalosci *Lepiej pozno niz pozniej *Zgromadzenie *Wszystko sie wali *Nowozency *Sadny dzien..... plus: *Shrek1 *Gdzie jest Nemo *Solaris *Recruit *100dziewczyn *Mrowka Z Odswiezam kosmetykowa listę: *Podkład Manhattan Soft&Light,natural 30(bardzo jasny)-użyty góra 5razy *Cień do powiek Sensique podwójny dwa bardzo ładne odcienie niebieskiego,uzyty raz(niestety nie ladnie mi w tym kolorze) *balsam do ciała \"rain\"w fajowym słoiczku(całkim sporym) o zapachu avokado-mnie się już znudził....zostało pół słoiczka *odżywka do paznokci Belweder prawie pełna *szampon Timotei do włosów zniszczonych i farbowanych,użyty raz *perfumowana emulsja do ciała Rossman,nie uzywana,nowa. Płytki z muzyką: -Oryginalna płyka Kylie Minogue \"Body language -Składanka gwiazg USA \"God bless America\" piosenki min.Mariah Carey,Celine Dion.... -The best of Ryszard Rynkowski(6utworow) -U2 Live1(przegrywane) -U2 Elevation 2001 part 2of 2(przegrywane) oraz cd.Krolewskie bramki Polakow Mundiale 1938-1986

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszerzam liste filmową: Amelia *Basen *Efekt motyla *Czarny rycerz(kom.) *Dirty dancing 2 *Evelyn *Granice wytrzymalosci *Lepiej pozno niz pozniej *Zgromadzenie *Wszystko sie wali *Nowozency *Sadny dzien..... plus: *Shrek1 *Gdzie jest Nemo *Solaris *Recruit *100dziewczyn *Mrowka Z Odswiezam kosmetykowa listę: *Podkład Manhattan Soft&Light,natural 30(bardzo jasny)-użyty góra 5razy *Cień do powiek Sensique podwójny dwa bardzo ładne odcienie niebieskiego,uzyty raz(niestety nie ladnie mi w tym kolorze) *balsam do ciała \"rain\"w fajowym słoiczku(całkim sporym) o zapachu avokado-mnie się już znudził....zostało pół słoiczka *odżywka do paznokci Belweder prawie pełna *szampon Timotei do włosów zniszczonych i farbowanych,użyty raz *perfumowana emulsja do ciała Rossman,nie uzywana,nowa. Płytki z muzyką: -Oryginalna płyka Kylie Minogue \"Body language -Składanka gwiazg USA \"God bless America\" piosenki min.Mariah Carey,Celine Dion.... -The best of Ryszard Rynkowski(6utworow) -U2 Live1(przegrywane) -U2 Elevation 2001 part 2of 2(przegrywane) oraz cd.Krolewskie bramki Polakow Mundiale 1938-1986

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoOolar
kamaO.. widziałam.. ale nic sobie nie wybrałam..:( a nie wynalazłabyś czegoś jeszcze..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszerzam liste filmową: Amelia *Basen *Efekt motyla *Czarny rycerz(kom.) *Dirty dancing 2 *Evelyn *Granice wytrzymalosci *Lepiej pozno niz pozniej *Zgromadzenie *Wszystko sie wali *Nowozency *Sadny dzien..... plus: *Shrek1 *Gdzie jest Nemo *Solaris *Recruit *100dziewczyn *Mrowka Z Odswiezam kosmetykowa listę: *Podkład Manhattan Soft&Light,natural 30(bardzo jasny)-użyty góra 5razy *Cień do powiek Sensique podwójny dwa bardzo ładne odcienie niebieskiego,uzyty raz(niestety nie ladnie mi w tym kolorze) *balsam do ciała \"rain\"w fajowym słoiczku(całkim sporym) o zapachu avokado-mnie się już znudził....zostało pół słoiczka *odżywka do paznokci Belweder prawie pełna *szampon Timotei do włosów zniszczonych i farbowanych,użyty raz *perfumowana emulsja do ciała Rossman,nie uzywana,nowa. Płytki z muzyką: -Oryginalna płyka Kylie Minogue \"Body language -Składanka gwiazg USA \"God bless America\" piosenki min.Mariah Carey,Celine Dion.... -The best of Ryszard Rynkowski(6utworow) -U2 Live1(przegrywane) -U2 Elevation 2001 part 2of 2(przegrywane) oraz cd.Krolewskie bramki Polakow Mundiale 1938-1986

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszerzam liste filmową: Amelia *Basen *Efekt motyla *Czarny rycerz(kom.) *Dirty dancing 2 *Evelyn *Granice wytrzymalosci *Lepiej pozno niz pozniej *Zgromadzenie *Wszystko sie wali *Nowozency *Sadny dzien..... plus: *Shrek1 *Gdzie jest Nemo *Solaris *Recruit *100dziewczyn *Mrowka Z Odswiezam kosmetykowa listę: *Podkład Manhattan Soft&Light,natural 30(bardzo jasny)-użyty góra 5razy *Cień do powiek Sensique podwójny dwa bardzo ładne odcienie niebieskiego,uzyty raz(niestety nie ladnie mi w tym kolorze) *balsam do ciała \"rain\"w fajowym słoiczku(całkim sporym) o zapachu avokado-mnie się już znudził....zostało pół słoiczka *odżywka do paznokci Belweder prawie pełna *szampon Timotei do włosów zniszczonych i farbowanych,użyty raz *perfumowana emulsja do ciała Rossman,nie uzywana,nowa. Płytki z muzyką: -Oryginalna płyka Kylie Minogue \"Body language -Składanka gwiazg USA \"God bless America\" piosenki min.Mariah Carey,Celine Dion.... -The best of Ryszard Rynkowski(6utworow) -U2 Live1(przegrywane) -U2 Elevation 2001 part 2of 2(przegrywane) oraz cd.Krolewskie bramki Polakow Mundiale 1938-1986

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoOolar
kamaO.. widziałam.. ale nic sobie nie wybrałam..:( a nie wynalazłabyś czegoś jeszcze..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppp
---->An2 właściwie, to ja nie wiem.....jakąś 1 fajną płytkę, a opisz mi może coś więcej, jakie to np gatunki muzki, do tych płyt: -Future trance 20 (to samo za siebie mówi, jaki gatunek - fajne to? ) - Euro top 4 - jakie tam są piosenki? -Dance coca - cola? -też jakie? ( i jaki rocznik?) - Mad Hause (co to za gatunek?) - Faith.....nie znam tego, nie chodzi o Faith No More? Ja sama nie wiem co by mnie interesowało, coś ze złotych przebojów takich znanych, albo hip hop zagraniczyny...czy nawet polski...aaaa jak nie, to tam wyślesz sama, co Ci będzie pasowało, aby miło było dla ucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppp
---->An2 właściwie, to ja nie wiem.....jakąś 1 fajną płytkę, a opisz mi może coś więcej, jakie to np gatunki muzki, do tych płyt: -Future trance 20 (to samo za siebie mówi, jaki gatunek - fajne to? ) - Euro top 4 - jakie tam są piosenki? -Dance coca - cola? -też jakie? ( i jaki rocznik?) - Mad Hause (co to za gatunek?) - Faith.....nie znam tego, nie chodzi o Faith No More? Ja sama nie wiem co by mnie interesowało, coś ze złotych przebojów takich znanych, albo hip hop zagraniczyny...czy nawet polski...aaaa jak nie, to tam wyślesz sama, co Ci będzie pasowało, aby miło było dla ucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frotka > tak jak pisalam wczesniej. to jest buteleczka gwiazdka z czterema \"czubkami\" i zostalo mi troche ponad jeden czubek. w calej gwiazdce jest 30 ml podasz swoje gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frotka > tak jak pisalam wczesniej. to jest buteleczka gwiazdka z czterema \"czubkami\" i zostalo mi troche ponad jeden czubek. w calej gwiazdce jest 30 ml podasz swoje gg? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frotka > tak jak pisalam wczesniej. to jest buteleczka gwiazdka z czterema \"czubkami\" i zostalo mi troche ponad jeden czubek. w calej gwiazdce jest 30 ml podasz swoje gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soolar ---> musisz tylko nakreślić czego szukasz: kosmetyk, czy coś innego. Jeśli kosmetyk, to po prostu napisz jaki. Jestem elastyczna i otwarta na ugodę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frotka > tak jak pisalam wczesniej. to jest buteleczka gwiazdka z czterema \"czubkami\" i zostalo mi troche ponad jeden czubek. w calej gwiazdce jest 30 ml podasz swoje gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an2
pppp - ale vanesse chcesz tak? -faith to nie wiem co to za plyta, bo nie mam okladki a dostalam przez przypadek, jakas pani spiewa takie melodyjne utwory - mad house - to na pewno znasz, takie przerobki piosenak madonny -plyta coca coli- dance: gigi d'agostino, alice deejay, sylver, darude i inne razem 10 pozycji - euro top pop4: vanessa amorosi, ricky martin, spice girls, modjo, sonique, madonna -future trance pzregrywana, jakies takie techno teraz spadam stad, napisz jesli chcesz sie na pewno wymienic, bede tu jutro albo jeszzce dzis pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frotka ---> powiedz mi czego szukasz, co chciałabyś dostać za tę płytkę. STRASZNIE mi na niej zależy :-) Przypominam, że chodzi o \"Basen\"!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama0......z muzyki chcialabym Dido,jakas plytke z muzyczka do \"muzykoterapii\",Republikę \"masakra\"....hm....duzo muzyki mam na mp3,wiec trudno mi cos konkretnego wymyslic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to juz ponad 100 dajemy :D:D dziewczyny mam lekka propozycje moze o tych plytach kopiowanych to na mailu gadajcie co> bo wiecie.... legalne nielegalne lepiej by na publicznym tego nie bylo:)))) pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoOolar
Moja oferta.. - Talk do stóp Avon - nie widać ile go jest.. ale był używany pare razy.. myśle, że powinno go być sporo.. nie chce mi się go już używać.. - serduszko takie do nadmuchania.. z jakiejś gazety chyba.. do wstawienia telefonu komórkowego.. jest na nim napis NOKIA.. - smycz do kluczy.. pomarańczową z czarnym napisem SPEED.. zupełnie nowa.. nigdy jej nie nosiłam.. mam swoją czarną.. a tamtą dostałam w prezencie.. - pokrowiec na telefon komórkowy.. na jakiś większy telefon.. pokrowiec jest zupełnie nowy.. ma jeszcze nawet w środku taką gąbke żeby sie nie pogniótł chyba.. jest czarny.. i ma biały napisa D & J - Kosmetyczka.. mam 3.. i na jedną mogłabym sie zamienić.. jest zielono- przeźroczysta Palmolive.. był w niej zestaw kosmetyków.. - Zółte pudełeczko na tabletki antykoncepcyjne Microgynon 21 - Próbka jakiegoś zapachu męskiego.. pisze na nich After Shave BOND Spacequest i do tego 2 saszetki Balsamu po goleniu: a aloesem do skóry wrażliwej i z lotosem do skóry normalnej, również dla panów.. - Próbka wody toaletowej Selline rouge - Lakier do paznokci JOKO, kolor srebrny, był używany góra raz.. - Komfortowa szminka do ust Perfect Wear AVONu, kolor Always Rose (taki róż..) - mam ją z wymiany, ale była tylko raz używana.. dla wypróbowania koloru, niestety mi w nim niedobrze.. - podręczniki i jakieś lektury dla szkoły średniej.. Lalka - z opracowaniem w środku Nad Niemnem - z opracowaniem w środku Dziady - z opracowaniem w środku Pan Tadeusz Śluby Panieńskie Cyd Giaur Antygona Powrót Posła Konrad Wallenrod Mitologia Książeczki są w sanie idealnym.. jedynie Mitologia.. ma czarną okładke i gdzieniegdzie troszke od zginania juz sie starło.. - filmy: Pasja Teksańska masakra piłą łańcuchową Święci z Bostonu The Ring na 2 CD Ringu, czyli Ring 2 Za szybcy za wściekli Piekielna głębia Fuks Dom na nawiedzonym wzgórzu To nie jest kolejna komedia dla kretynów Inni Legalna blondynka 1 i 2 Ciemność Nawiedzony dwór Ciśnienie Szkoła uwodzenia 2 Ostrożnie z dziewczynami Amerykańska szarlotka 2 13 duchów Statek widmo Requiem dla snu Blokersi Milczenie owiec American Psycho 1 i 2 Afera poniżej zera Bunkier Honey Milioner z przypadku Ju-on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam składankę (nagrywaną przez kumpla) Dido i chyba Morcheeba (tak to się pisze?). Fajnie się tego słucha. Mogę dla ciebie przegrać - wystarczy, że powiesz słowo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wlasnie mowilam wczesniej o tych nielegalnych plytkach :/ kama0,ksiazki tez mnie interesuja jak masz,moga byc z gatunku psychologii,lub inne..... wtedy dorzucilabym Ci cos jeszcze bo sam film to za malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoOolar
kamaO.. hmm.. byłabym chętna może na jakieś błyszczyki.. zapaszki... hmm.. może jakieś miśki.. hmm.. może rameczki na zdjęcia.. no nie wiem co jeszcze..:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodaje jeszcze pare zabawek ;) * breloczek nici, tygrysek * zabawki z \"groszkiem\" w srodku: rozowa osmiornica, fioletowy hipopotam, pies w kolorach dobermana, pies dalmatynczyk * zoska, ta z gumowych kolcow-gumek, granatowo-niebiesko-zielona, wieksza nie ta mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megga,>>>>oka chce tylko trudno mi sobie wyobrazic te czubki:D:Pi nie wiem ile tego jest,bo mysle ze sam blyszczyk to bedzie troche za malo i moglabys sobie wybrac cos jeszcze z mojej listy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×