Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

Gość AgAdKa
koszalinka mowie ze mi tak..tak padlo..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgAdKa
koszalinka mowie ze mi tak..tak padlo..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniqsia
Jestem zainteresowane, jeśli jeszcze macie te kosmetyki, bo nie chciało mi się śledzić calej historii tegoż topiku ;) ==> PROTON - high sky curves, czy jakos tak, nie pamiętam nazwy......;) ==> RITA - samoopalaczem (zależy w jakiej formie) i balsamem brązującym bielendy ==> JUSTUS - utrwalajace mleczko po opalaniu ziaji Jeśli któraś z Was ma może jeszcze te kosmetyki, odezwijcie się Moja lista : Lakiery są zużyte nie bardziej niż w 20 %: - cosmos (zielono - niebieski - super, tylko ja nie lubię malować paznokci) - angel (delikatny róż) z oriflame - żółty do zdobienia paznokci wibo Cienie - nr 34 z miss sporty - jasny brąz - używany najwyżej 3 razy - celestial blues - podwójne z oriflame (niebieskie) - jaśniejszy kolor troszkę zużuty, ale ciemniejszy w ogóle Róż rose peche z yves roche - jaśniutki - nówka Połyskujący, nawilżający żel do ciała pachnący sunny skies zostało conajmniej 80% gg 1843571pozdrawiam i czekam na OFERTY heheheh ....... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniqsia
A włąśnie, kto miał mleczko do kręconych włosów......? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ach, te mordki.......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche mi sie lista powiekszyla:) Oddam: filmy: - Godziny - Uśmiech Mona Lizy - Pod słońcem Toskanii - Symetria - 50 Pierwszych Randek - Garfield - Pasja - Edi - Hamlet - Mansfield Park i wiele wiele innych - pytajcie Rownież muzyka - singiel Eminema Without me - ktoś szukał - singiel Liquido - Why are you leaving - Nowy Lenny - przegrywany - Smolik - płytka z 5v pioseneczkami ( moze bardziej singielek) - Ewa Bem - najnowsza, nagrywana - płyta Georginy ( prezent - nie moj styl) Poza tym mam: - serum Erisa na piersi dla kobiet dojrzalych nieuzywane ( sprawdze tylko date waznosci) - zarezerwowany dla Dariii - odzywke do wlosow kreconych uzywana troche - Woda Loreala -- do włosów kreconych - uzywana ( ale jak ktos chce sprawdzic jak to dziala na jego wlosach - polecam) - chce ja chocco - eyeliner Oriflame - czarny, nieuzywany ( dwie lewe raczki kresek nie umieja robic) - dla justyny trzymam - kosmetyki kolastyny - do opalania i po opalaniu - nowe - torba Twoj Styl - czarna - sweterek Vero Moda - bezowy krotki z dlugimi rekawami ( uzyty raz) - torba RMF-u - na ramie, duża, miesci sie zeszyt A4 , a nawet wiecej - kubeczek Western Union - żółciuteńki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy interesowałoby cię coś mojego a zamian za żel sunny skies,cienie brązowe miss sporty(jaki one mają odcień?opisz dokładnie) i róż YR (jaki to odcień?zimny,czy ciepły?różowy?łososiowy?brzoskwioniowy?) napisz proszę dokłądniej o tych odcieniach.... Jakby co,to możesz pytać,może akurat mam coś,czego potrzebujesz...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoOolar
KamaO.. odpisałam.. megga.. zastanowiłaś sie jakie te płytki..? a misiek Nici może być..:) nie szkodzi, ze nie tygrysek :) a napisze mi jeszcze.. wszystko oki z nim..? w jakim jest stanie..? kyo18.. chciałabym od Ciebie.. szkola uwodzenia 3 zakochany bez pamieci Shrek 2 może wybrałabyś sobie jakieś filmy z mojej listy, albo coś..? Koszalinka.. mogłabym sie z Tobą zamienić.. spiderman 2 w zamian za legalną blondynke.. pasowałoby Ci..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoOolar
KamaO.. odpisałam.. megga.. zastanowiłaś sie jakie te płytki..? a misiek Nici może być..:) nie szkodzi, ze nie tygrysek :) a napisze mi jeszcze.. wszystko oki z nim..? w jakim jest stanie..? kyo18.. chciałabym od Ciebie.. szkola uwodzenia 3 zakochany bez pamieci Shrek 2 może wybrałabyś sobie jakieś filmy z mojej listy, albo coś..? Koszalinka.. mogłabym sie z Tobą zamienić.. spiderman 2 w zamian za legalną blondynke.. pasowałoby Ci..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoOolar
KamaO.. odpisałam.. megga.. zastanowiłaś sie jakie te płytki..? a misiek Nici może być..:) nie szkodzi, ze nie tygrysek :) a napisze mi jeszcze.. wszystko oki z nim..? w jakim jest stanie..? kyo18.. chciałabym od Ciebie.. szkola uwodzenia 3 zakochany bez pamieci Shrek 2 może wybrałabyś sobie jakieś filmy z mojej listy, albo coś..? Koszalinka.. mogłabym sie z Tobą zamienić.. spiderman 2 w zamian za legalną blondynke.. pasowałoby Ci..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soOolar > zaraz wychodze, wpadlam tylko na chwilke zobaczyc czy doszly jakies nowe posty, wiec poszperam wieczorem jakie tam mialas plytki do zaoferowania i napisze ci co chce ;) a ile masz plytek em\'a? a z tygryskiem-gepardem jak najbardziej wszystko w porzadku ;) dostalam go jakies 2 lata temu, ale w ogole nie nosilam, wiec nie wycieral podlog w budzie przypiety do plecaka jak moja ukochana czarna owca :D byl jedynie troche zakurzony wiec go dzisiaj wypralam zeby byl swiezutki i pachnacy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyo18
soolar mnie by intersowala legalna blondynka 2 , honey oraz bunkier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniqsia
Choco ==> cienie są koloru średni brąz ze świecącymi drobinkami, ciepły odciń, ładny, tylko, że mi pasują raczej zimne. Róż jest bardzo jasną różówawą brzoskwinką, nowiutki, sprawdzałąm raz kolor na rączce mej, ale nie lubię różów, więc odpadł. Mnie interesują kosmetyki raczej pielęgnacyjne, z pewnościa nie do makijażu, bo ja anty - makijażowa jestem :) Nie wiem co masz, bo nie chce mi sie przeglądać tych wszystkich stron, mogłabys napisać jeszcze raz...? Z góry dziękuję. Pozdrawiam ................... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoOolar
kyo18.. podaj mi numer GG jesli mozesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyo18
moj numer gg to 3920158

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniqsia--> ja mam mleczko do kreconych wlosow Garniera (uzyte tylko 1 raz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pielęgnacyjnych mam jeszcze: * Garnier Fructis Style, mleczko wygładzające-mocne........z 200ml została prawie1/2 *Kolastyna,Aktywator opalania w sprayu.......ze 150ml została ponad 1/2 * Joanna, odżywka Natura z miodem i cytryną, do włosów farbowanych, suchych i zniszczonych.......z 200ml została 1/2 * Goldwell, Trndline, gel wax (wosk w żelu), normal, ........opakowanie 100ml,nie wiem,ile zostalo,bo uzyłam go tylko parę razy po maleńkiej porcji * Dermaknel,krem 20g, zostało 4/5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha,mam jeszcze: * Floslek,balsam nawilżający ze złotymi mikrodrobinkami rozświetlającymi skórę, Wit. C+fitohormony z czerwonej koniczyny.....cudny zapach!!...ze 100ml zostało 2/3 --------->>monisqa nadal jestem zainteresowana różem, żelem sunnu skies i cieniami Miss Sporty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bulba a ten blyszczyk Great... cos tam to jaki ma kolor??? Cieni raczej nie chce bo nie uzywam, za to blyszczyki po prostu kocham wiec moze bym sie wymienila. A nie masz juz wiecej blyszczykow??? Szukam tez roznych polyskujacych kremow i sprayow do ciala, ladnych malych lusterek, ladnego pedzla do makijazu (np. z Avonu) oraz oczywiscie tuszy do rzes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tego Dreamlife to prawie nie uzywalam. Zuzyte jest go mniej niz centymetr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płyty: =Wilki (przegrywana) =The Beatles (przegrywana) =składanka (przegrywana):Metallica,Shade,Sting,Bryan Adams, Enya, Aerosmith i inne =Maryla Rodowicz \"Małgośka Rarytasy\",oryginalna =składanka (przegrywana):Metallica,Nirvana, Stratovarious,Offspring,Aerosmith,Roxette,Myslovitz,Lady Pank, Licquido, mam jeszcze trochę innych płyt,ale nie bede pisać na forum,bo to topik o KOSMETYKACH :P 🌻 1. Pierre Rene, Korektor antybakteryjny - zielony, 5ml, buteleczka z patyczkiem zakończonym gąbeczką...........użyty 2 razy 🌻 2. Palette, Instant Color - saszetka 25 ml z 1 parą rękawiczek i instrukcją użycia, nr 19, kolor Ciemny brąz 🌻 3. Vipera, Błyszczyk koloryzujący - Malinowy poemat (czerwony),okrągłe pudełeczko,zakręcane,do malowania palcem.........zostało 80% 🌻 4.Nivea Lip care, rose, ...zostało 1,5cm 🌻 5. Constance Carroll, 3w1-kompakt, nr1 Natural Cream (b. jasny).......została 1/4 🌻 6. Paloma, pomadka do ust , połyskujący ciemny róż.........zostało 3/4,czyli jakieś 2,5 c 🌻 7. Avon,wykręcana konturówka do ust w obie strony, kolor Rich Ginger (brązowy)...........zostało 2cm 🌻 8. Venita,lakier do paznokci,nr 57 (jaśniutki połyskujący beż)..............prawie cały (ubytek 1mm) 🌻 9. Avon, preparat przeciw obgryzaniu paznokci(czyli gorzki paluszek)...prawie cały 🌻 10. Vipera, żel nawilżający z D-pantenolem do wmasowaywania w rozdwojone, wysuszone i łamliwe paznokcie.....z 9ml została 1/3,czyli ok. 3ml 🌻 11. Inglot, Q10 Care, Pomadka pielęgnacyjna.........3 razy użyta 🌻 12. Mydło specjalne - Siarkowe,antybakteryjne - NÓWKA 🌻 13. Dermaknel, krem 20g, (zastosowanie: trądzik młodzieńczy i różowaty, liszajec, nadkażenia bakteryjne różnych dermatoz zapalnych i świądowych) NÓWKA 🌻 14. Soraya, samoopalacz w kremie do twarzy do c.jasnej 🌻 15.Bell, lakier szybkoschnący do paznokci, nr54-jasnoróżowy, perłowy,............zostało 2/3 🌻 16. Wibo,odżywka do paznokci z wapniem...ubytek 1mm 🌻 17. Joanna, odżywka Naturia z miodem i cytryną, do włosów farbowanych, suchych i zniszczonych.......z 200ml zostala 1/2 🌻 18. Garnier Fructis Style, mleczko wygładzające-mocne........z 200ml została prawie1/2 🌻 19. Kolastyna,Aktywator opalania w sprayu.......ze 150ml została ponad 1/2 🌻 20. Goldwell, Trndline, gel wax (wosk w żelu), normal, ........opakowanie 100ml,nie wiem,ile zostalo,bo uzyłam go tylko parę razy po maleńkiej porcji (cudny zapach!!!) 🌻 21. Dermaknel,krem 20g, zostało 4/5 🌻 22. Floslek,balsam nawilżający ze złotymi mikrodrobinkami rozświetlającymi skórę, Wit. C+fitohormony z czerwonej koniczyny.....cudny zapach!!...ze 100ml zostało 2/3 (do wymiany na inny balsam rozświetlający)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisqa
BULBA ==> jestem zainteresowana mleczkiem CHOCO ==> jestem zainteresowana aktywatorem opalania Co Wy na to.....? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisqa
To dziewczątka, co chciałybyście wzamian.........? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×