Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

Moja oferta.. - Komfortowa szminka do ust Perfect Wear AVONu, kolor Always Rose (taki róż..) - mam ją z wymiany, była tylko raz używana.. dla wypróbowania koloru, niestety mi w nim niedobrze.. - smycz do kluczy.. pomarańczową z czarnym napisem SPEED.. zupełnie nowa.. nigdy jej nie nosiłam.. - pokrowiec na telefon komórkowy.. na jakiś większy telefon.. pokrowiec jest zupełnie nowy.. ma jeszcze nawet w środku taką gąbke żeby sie nie pogniótł chyba.. jest czarny.. i ma biały napisa D & J - Kosmetyczka.. mam 3.. i na jedną mogłabym sie zamienić.. jest zielono- przeźroczysta Palmolive.. był w niej zestaw kosmetyków.. - Zółte pudełeczko na tabletki antykoncepcyjne Microgynon 21 - Próbka jakiegoś zapachu męskiego.. pisze na nich After Shave BOND Spacequest i do tego 2 saszetki Balsamu po goleniu: a aloesem do skóry wrażliwej i z lotosem do skóry normalnej, również dla panów.. - Próbka wody toaletowej Selline rouge - Lakier do paznokci JOKO, kolor srebrny, był używany góra raz.. - Peeling enzymatyczny dla skóry delikatnej, wrażliwej, suchej z bioolejkiem z pestek brzoskwini, Kolastyny (użyty 2 razy, niestety nie dla mnie..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karuzela a do Ciebie golgfik doszedl? poslalam poleconym-a zwykle paczuszki jak slyszalam juz podochodzily? fajnie,ze jestescie zadowolone-choc musze przyznac ,ze jak dla mnie to one troszke skromne dla Was byly ale wzbogace liste jak tylko skoncza mi sie colosy:P pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOOOLAR!!!!!!!!!!!!!!!! INTERESUJE MNIE TWOJ PILINKG ENZYMATYCZNY MOJA LISTA NA 222 STRONIE A KILKA POSRTOW WYZEJ LINK DO MOZEGO WATKU NA WIZAZU. MOZE COS SOBIE WYBIERZESZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagabrz
Aloes:) Dzięki za paczkę i gratisik. Twoja paczka też pewnie do Ciebie idzie. Pozdrawiam:) Jagabrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaa
Ja też znalazłam u siebie kilka rzeczy: Do wymiany posiadam: -Maseczka odżywczo-regenerująca firmy Faberlic - kosmetyki tlenowe - nieużywana oraz zużyta w 40% (dwie sztuki) -Krem Vichy Normaderm data ważności do 2006 r. zużycie ok 20% - Krem-żel z aminokwasami z jedwabiu do szyi i dekoltu firmy Faberlic - kosmetyki tlenowe - zużycie ok.10% (nawet chyba mniej) - Maseczka odżywczo-nawilżająca dla cery normalnej i suchej firmy Faberlic - zużycie ok 5-10% -Krem-żel tonizujący do nóg - przeciwżylakowy - firmy Faberlic zużycie ok. 20% - Tonik po depilacji do ciała z azulanem - zapobiegający wrastaniu włosków, wygładzający skórę itd. - zużycie ok 5%. - Żel do włosów - normalny - firmy hegron - zużycie niecałe 5% - Supermocny wosk do włosów firmy Wlla seria Wella Disign - zużycie ok 5 %. - Szminka Max-Factor kolor czerwień wpadająca w bordo, składającą się z 2 części - pojemnika z aplikatorem -kolor, oraz sztyftu utrwalającego kolor - szminka użyta była raz, ale niestety to nie mój kolor. Jeśli chodzi o wymianę interesują mnie kosmetyki do makijażu, prócz fluidów. Jeśli coś was zainteresuje podaję kontakt: mail - ewcians@tlen.pl, gg : 4703447. Pozdrawiam Wszystkich:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blon Wamp czy masz moze jeszcze deep red? jestem bardzo zainteersowana, jesli tak daj znac na maila karusinka@poczta.onet.pl, mam sporo kosmetykow, ktore inteersuja Cie na wymiane, np. puder vipera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choco :) a jak ten złoty cień sypki? szkoda,że te pudełeczko mi sie zepsuło bo w nim był cały efekt !!! karuzela-to moze jutro dojdzie,hmm-sama nie wiem co mam powiedziec:P poczekajmy do piatku a do ciebie Madziu paczka doszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karsinka
hej dziewczyny!! dawno nie bylo tutaj mojej listy, wiec oto i ona, zupelnie nowa :D cienie podwoje Lumene bialy+granat zuplenie nowiutkie cienie potrojne inglot trzy odcienie niebieskiego ( golebi+ciemny chlodny granat+ lekki blekit) cale zestaw walentynkowy Pupa seruszko ( poczatkowo 6 cieni- zostalo 4 kolorki--> sliwka, zloty, bezyowy i mleczny braz wszytki8e polyskuja, mini perfumy 5ml, roz w brzoskwiniowym kolorze z polyskiem, blyszczyk brazowy, pomadka wpadajaca w pomarancz) balsam 4 pory roku wisniowy 50% balsam rozswietlajacy nivea 50% zel rozswietlajacvy midnight frost avon 75% zel rozswietlajaco nawilzajacy eris 85% lakier do frencha maybelline colorama 40% cien w kremie L'oreal w slicznym kolorze chlodnego brazu/oberzyny 95% potrojne cienie Inglot Integra kolorki- jasny bez opalizujacy na rozowo, blyszczacy braz ( kawa z mlekiem) i braz wpadajacy w miedz 70% puder Zeste do Soie Bourjois nr 44 85% puder Tarnsculide L'oreal rozswietlajacy odcien nude beige 90% tusz Intensifique L'oreal czarny 40% cienie podwojne Avon Bronze Patina kolorki lekka miedz+ brazik zlamany starym zlotem kilkanascie razy uzyte bezowa szmineczka Miss Sporty prawie cala woda toaletowa pachnie kokosem Noix de Coco Yves Rocher 85 ml odzywka do wlosow w sprayu bez splukiwania Avon zostalo 3/4 najbardziej inetersuje mnie sprzedaz, ale moge sie wymienic, tylko ostrzegam-jestem bardzo kaprysna ;) piszcie prosze na maila karusinka@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirabella-----> sypki cień akurat najmniej mi przypadł do gustu, jak dla mnie to on jest prawie matowy:( ale to nic, bo zrekompensowały mi to krem Bell i żel Erisa - są extra!!:D dzięki!!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz ja ;-) - błyszczyk ochronny AA – ten w tubce, winogrono – użyty chyba dwa razy, ale nakładany pędzelkiem - błyszczyk L’Oreal Glam Shine holographic nr 41 – niewiele używany, właściwie jest cały - wosk do włosów Joanna – ubytek minimalny - maseczka intensywnie nawilżająca Lirene – użyłam może ze trzy razy - cień do powiek w płynnie Oriflame Visions, zielony – mam z wymiany, ale to jednak nie mój kolor - lakier do paznokci colorama maybelline – berry jam – ciemne bordo – nowy, nieużywany - maseczka rozgrzewająca z Avonu – nowa - spray do ciała (nie woda toaletowa) puma (szara) z 75 ml zostało ok. 90% interesują mnie kosmetyki kolorowe (oprócz szminek, błyszczyków oraz tuszy (a może tuszów???) do rzęs), może jakieś podkłady, lakiery do paznokci, cienie do powiek..., balsamy do ciała silnie nawilżające, kosmetyki do układania włosów... a z innych rzeczy: płyty cd z muzyką klasyczną, książki Paulo Coelho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAGABRZ! chyba maile nie dochodza:( jak ten tez nie dojdzie to napisalm ci ze chcialbym cos wyszczuplacacego albo ujedrniajacego ale jesli nie masz czegos takiego to bedzie najlepiej jesli sporzadzisz jakas liste kosmetykow i cos sobie wybiore :) buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAGABRZ! chyba maile nie dochodza:( jak ten tez nie dojdzie to napisalm ci ze chcialbym cos wyszczuplacacego albo ujedrniajacego ale jesli nie masz czegos takiego to bedzie najlepiej jesli sporzadzisz jakas liste kosmetykow i cos sobie wybiore :) buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>mirabella, mam ostatnio problemy ze skrzynką, więc zapraszam na gadu 1858044, albo tutaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do wymiany męską wodę toaletową Dior Fahrenheit ( troszkę mniej niż połowa z 50 ml) - oryginał. Za tę wodę interesowały by mnie zarówno męskie jak i damskie perfumki ( lubię różne ). Może znałazłaby się jakaś chętna :) Koszalinko, chętnie się wymienię tylko powiedz co masz do wymiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vishnja---> odezwij sie do mnie na maila lub cos vbo wtedy przesle ci jakas liste....:P teraz jej nie mam:P oki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARTKA mnie interesuje błyszczyk ochronny AA – ten w tubce, winogrono – użyty chyba dwa razy, ale nakładany pędzelkiem - błyszczyk L’Oreal Glam Shine holographic nr 41 – niewiele używany, właściwie jest cały- spray do ciała (nie woda toaletowa) puma (szara) z 75 ml zostało ok. 90% interesują mnie kosmetyki kolorowe (oprócz szminek, błyszczyków oraz tuszy (a może tuszów???) do rzęs), może jakieś podkłady, lakiery do paznokci, cienie do powiek..., balsamy do ciała silnie nawilżające, kosmetyki do układania włosów... a z innych rzeczy: płyty cd z muzyką klasyczną, książki Paulo Coelho... mam nowy puder -nie znam firmy lemax-jakas matujaco rozswietlajaco nawilzajacy kolor opalony 30 ml-ładnie pachnie lakierow do paznokci mam multum,zalezy jakie kolorki interesuja mam nowei uzywane-przewanie biale,roze,srebrne,diamencikowe cieni do powiek tez mam wiele-i wiele nowych firmy sensique brokacikowe bialy,rozowy,blekitny dostalam tez 2 z niemiec firmy h & i niebieski-morski z jasniejszym-w slicznym pudeleczku na zakreteczke bezbarwno rozowym-bo to cala ozdoba i taki sam rozowy ciemny z jasnym hmm ,ja takiej muzy nie slucham ale mam 2 zafoliowane cd z muzyka klasyczna-moja nagroda w konkursie polonistycznym juz mowie wykonawcow roman lasocki-bauer bogusławski borkowski gabryś hawel twardowski- 1cd 2 cd bach telemann vivaldi concerto 3 l\'autunno franck botor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARTKA mnie interesuje błyszczyk ochronny AA – ten w tubce, winogrono – użyty chyba dwa razy, ale nakładany pędzelkiem - błyszczyk L’Oreal Glam Shine holographic nr 41 – niewiele używany, właściwie jest cały- spray do ciała (nie woda toaletowa) puma (szara) z 75 ml zostało ok. 90% interesują mnie kosmetyki kolorowe (oprócz szminek, błyszczyków oraz tuszy (a może tuszów???) do rzęs), może jakieś podkłady, lakiery do paznokci, cienie do powiek..., balsamy do ciała silnie nawilżające, kosmetyki do układania włosów... a z innych rzeczy: płyty cd z muzyką klasyczną, książki Paulo Coelho... mam nowy puder -nie znam firmy lemax-jakas matujaco rozswietlajaco nawilzajacy kolor opalony 30 ml-ładnie pachnie lakierow do paznokci mam multum,zalezy jakie kolorki interesuja mam nowei uzywane-przewanie biale,roze,srebrne,diamencikowe cieni do powiek tez mam wiele-i wiele nowych firmy sensique brokacikowe bialy,rozowy,blekitny dostalam tez 2 z niemiec firmy h & i niebieski-morski z jasniejszym-w slicznym pudeleczku na zakreteczke bezbarwno rozowym-bo to cala ozdoba i taki sam rozowy ciemny z jasnym hmm ,ja takiej muzy nie slucham ale mam 2 zafoliowane cd z muzyka klasyczna-moja nagroda w konkursie polonistycznym juz mowie wykonawcow roman lasocki-bauer bogusławski borkowski gabryś hawel twardowski- 1cd 2 cd bach telemann vivaldi concerto 3 l\'autunno franck botor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×