Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

Gość ewaa
Martka? tej do twarzy Faberlica jak rozumiem:) Jesli tak - skrobnij mi maila to sie dogadamy wzgledem wymiany, przy okazji posle Ci fotke tej maseczki:) Pozdrawiam:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika 18
www.wizaz.pl/w-agora/download_thread.php?site=ogloszenia&bn=ogloszenia_drobne&thread=1100807816 jezeli ktos byłby zainteresowant to tu są zdjecia moich rzeczy na wymiane lub sprzedaz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Weroniki. Interesuje mnie niebieska torba. Może będziesz coś chciała ode mnie, moja lista: 1. maseczka wygładzająca i zwężająca pory Lirene ( Eris) - zostało 2/3; 2. Żel oczyszczający i odblokowujący pory z Avonu ( BARDZO wydajny) - została połowa, a nawet więcej; 3. Balsam brązujący Sopot ( Ziaja) - została połówa; 4. Żel wyszczuplający Lipo Cell Blocker Ziaja - więcej niż połowa; 5. Epikrem - do pielęgnacji skóry skłonnej do świądu, nadmiernie wysuszonego i rogowaciejącego naskórka.( do mazania palcem) Z 50 ml została połowa . 6. Cienie inglot Matrix - kolor ciemny brąz - duże pudełeczko, zostało 3/4 7. Cień do powiek Wibo, taki transparentny perłowy - została polowa ( dorzucę do jakiegoś kosmetyku ) 8. Puder kulkowy Sensique, brązująca - trudno mi określic stopień zużycia, może 20%; jedna kulka się rozkruszyła 9. Podkład matujący beztłuszczowy Givenchy, została 1/3 ( 1/4) z 40 ml (kupiony na wizazu) 10. Błyszczyk z aplikatorem-gąbeczką( jak dla mnie jest to bardziej pomadka ), firma nieznana, kolor różowy - zostało 2/3. 11. Balsam wyszczuplający 4 pory roku, została połowa z 250 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika 18
>>>Vishnja a masz moze zdjecie cienia Inglot?? moj nr gg 1833038

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaa
VISHNJA nteresuje mnie z Twojej listy kilka rzeczy, mianowicie: 1. Cienie inglot Matrix - kolor ciemny brąz - duże pudełeczko, zostało 3/4 2. Puder kulkowy Sensique, brązująca - trudno mi określic stopień zużycia, może 20%; jedna kulka się rozkruszyła Może coś Ciebie by zainteresowało z mojej listy? znajduje się wyżej:). W razie czego daj mi proszę znać na maila lub gg. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika 18
Vishnja moj mail nineteen@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam na zbyciu sparay chlodzacy avon lakiery do paznokci-seria diamond,pastele cienie do oczu nowe rozowe etui do ericssona -pasek rozowo-fioletowy-parciany z klamra zdobiona duzymi dzetami w kolorze szkielka i fioletu -bialy parciany z szarymi napisami po boku ma łancusze srebrny z przywieszkami w ksztalcie serduszek -pasek przezroczysty z dwoma paseczkami rozowymi w srodku rzadek diamencikowych serduszek-troll -pasek srebrny gruby(efekt niktow)-orsay bluzeczka czarna w łodke z rozowym napisem-tylko na sprzedaz,rozmiar uniwersalny 30zl -sweterek rozowy(cieply,spokojny kolor)jest robiony grubym sciegiem na rekawach i golfie-teraz sa tak wykanczane bluzy i kurtki-tylko na sprzedaz 35 zl -jeansy czarne 7/8 promise biodrowki wykonczone na dole 2 klamrami(efekt dwoch owinietych okol nogawki paseczkow)-tylko na sprzedaz 60zl -spodniczka( dodatek do stroju kapielowego) błekitna z numerkiem 23 bezrekawnik błekitny z nadrukiem-OFF THE LIP -bezrekawnik zołto-zielony(kolor jednolity)-BIG STAR -bezrekawnik biały w poziome paski (zywe kolory) rozowy,niebieski,zółty,pomaranczowy- -spodnie sztruksy czarne z wieloma kieszeniami bojówki,biodrowki-ORSAY -sukienka wieczorowa dekold obszyty futerkiem-TROLL -dwie bluzeczki na ramiaczkach z cekinowa -3- firmy terranova została tylko jedna; biało- czarna -kurtka zimowa rozowa -TERRANNOVA sukienka czarna ze streczu przed kolanka na ramiaczkach-Orsay- CZAPKI KASZKIETY W STYLU HIP HOP buty; -lakierki buty przejsciowe wiosna/jesien/lato czarne roz 38,39 -koturny zimowe czarne skora roz 38,39 (londyjski butik)kozaczki -koturny letnie klapki czarne skora(londyjski butik) roz 38,39 -obcasy czarne z dzetami-brak firmy rozmiar 38.39 -puder w kremie nowy 30 ml kolr opalony mam na zbyciu okulary sloneczne nadal 25 modeli w roznych kolorach,lato 2004 -szminke avon kolor Twig -szminka jasno-różowa -tusze do rzęs czarne ;* Inglot,miss Inga -kredka biała do francuskiego maniciure -kolczyki; * koła mocny róż-grube -żółty naczyjnik-żyłki a na nich wiele malutkich koralikó -pierścionek-obrączka na nóżke z błekitnymi delfinkami -kosmetyczka-nowa- chanson de Eau -opaski frotte w stylu hip hop;biała reebok- rez -opaska na reke granatowa adidas -okulary słoneczne firmy lounge-lato 2004,rozne kolory -rękawiczki siatkowe w stylu Agnieszki Frykowskiej Frytki z baru-błekitne-nowe.w oryginalnym opakowaniu. ----cosik na czasie; książka-nowa- Andrzejkowe wrózby------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam na zbyciu sparay chlodzacy avon lakiery do paznokci-seria diamond,pastele cienie do oczu nowe rozowe etui do ericssona -pasek rozowo-fioletowy-parciany z klamra zdobiona duzymi dzetami w kolorze szkielka i fioletu -bialy parciany z szarymi napisami po boku ma łancusze srebrny z przywieszkami w ksztalcie serduszek -pasek przezroczysty z dwoma paseczkami rozowymi w srodku rzadek diamencikowych serduszek-troll -pasek srebrny gruby(efekt niktow)-orsay bluzeczka czarna w łodke z rozowym napisem-tylko na sprzedaz,rozmiar uniwersalny 30zl -sweterek rozowy(cieply,spokojny kolor)jest robiony grubym sciegiem na rekawach i golfie-teraz sa tak wykanczane bluzy i kurtki-tylko na sprzedaz 35 zl -jeansy czarne 7/8 promise biodrowki wykonczone na dole 2 klamrami(efekt dwoch owinietych okol nogawki paseczkow)-tylko na sprzedaz 60zl -spodniczka( dodatek do stroju kapielowego) błekitna z numerkiem 23 bezrekawnik błekitny z nadrukiem-OFF THE LIP -bezrekawnik zołto-zielony(kolor jednolity)-BIG STAR -bezrekawnik biały w poziome paski (zywe kolory) rozowy,niebieski,zółty,pomaranczowy- -spodnie sztruksy czarne z wieloma kieszeniami bojówki,biodrowki-ORSAY -sukienka wieczorowa dekold obszyty futerkiem-TROLL -dwie bluzeczki na ramiaczkach z cekinowa -3- firmy terranova została tylko jedna; biało- czarna -kurtka zimowa rozowa -TERRANNOVA sukienka czarna ze streczu przed kolanka na ramiaczkach-Orsay- CZAPKI KASZKIETY W STYLU HIP HOP buty; -lakierki buty przejsciowe wiosna/jesien/lato czarne roz 38,39 -koturny zimowe czarne skora roz 38,39 (londyjski butik)kozaczki -koturny letnie klapki czarne skora(londyjski butik) roz 38,39 -obcasy czarne z dzetami-brak firmy rozmiar 38.39 -puder w kremie nowy 30 ml kolr opalony mam na zbyciu okulary sloneczne nadal 25 modeli w roznych kolorach,lato 2004 -szminke avon kolor Twig -szminka jasno-różowa -tusze do rzęs czarne ;* Inglot,miss Inga -kredka biała do francuskiego maniciure -kolczyki; * koła mocny róż-grube -żółty naczyjnik-żyłki a na nich wiele malutkich koralikó -pierścionek-obrączka na nóżke z błekitnymi delfinkami -kosmetyczka-nowa- chanson de Eau -opaski frotte w stylu hip hop;biała reebok- rez -opaska na reke granatowa adidas -okulary słoneczne firmy lounge-lato 2004,rozne kolory -rękawiczki siatkowe w stylu Agnieszki Frykowskiej Frytki z baru-błekitne-nowe.w oryginalnym opakowaniu. ----cosik na czasie; książka-nowa- Andrzejkowe wrózby------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja lista: - Avon krem do rąk i paznokci hand care complex.zostało 30%. - złuszczający krem do stóp z pumeksem Avon.(raz użyty)zostało ok.90% - cynamonowy olejek do masazu stóp nowy i nieużywany. - lakier n.shimmer Oriflame(raz uzyty). http://www.oriflame.pl/prod/catalog/ProductDetail.jhtml?PRODID=6701&CATID=mkColourOriflameNails - mini lakier srebrny z brokatem .Prawie cały. - mydełko złuszczające Ocean Algae Oriflame(nowe). - dezodorant w kulce Ocean Algae Oriflame(nowy) http://www.oriflame.pl/prod/catalog/BrandCategory.jhtml?CATID=hbOceanAlgae - ołówek do powiek Oriflame misty grey.Raz użyty.. http://www.oriflame.pl/prod/catalog/BrandCategory.jhtml?CATID=mkColourOriflameEye - podkład normalizujący cbo Oriflame(natural beige)nowy. - podkład nawilżający cbo Oriflame(n.beige)nowy. http://www.oriflame.pl/prod/catalog/BrandCategory.jhtml?CATID=mkColourOriflameFace -cienie visions oriflame (ciemna zieleń -raz użyłam,jasna zieleń-zostało gdzieś 60%)tylko ,że pudełko połamane -krem do rąk i ciała Milk & Honey(ponad połowa ).Bardzo fajny kremik,ślicznie pachnie,ale nie pamiętam ile opakowań już miałam i w końcu mi się znudził -tonik Aloe Oriflame.1/2. http://www.oriflame.pl/prod/catalog/BrandCategory.jhtml?CATID=scAloe -krem nawilżająco -matujący Garnier czysta skóra.Użyty trzy razy. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam na zbyciu sparay chlodzacy avon lakiery do paznokci-seria diamond,pastele cienie do oczu nowe rozowe etui do ericssona -pasek rozowo-fioletowy-parciany z klamra zdobiona duzymi dzetami w kolorze szkielka i fioletu -bialy parciany z szarymi napisami po boku ma łancusze srebrny z przywieszkami w ksztalcie serduszek -pasek przezroczysty z dwoma paseczkami rozowymi w srodku rzadek diamencikowych serduszek-troll -pasek srebrny gruby(efekt niktow)-orsay bluzeczka czarna w łodke z rozowym napisem-tylko na sprzedaz,rozmiar uniwersalny 30zl -sweterek rozowy(cieply,spokojny kolor)jest robiony grubym sciegiem na rekawach i golfie-teraz sa tak wykanczane bluzy i kurtki-tylko na sprzedaz 35 zl -jeansy czarne 7/8 promise biodrowki wykonczone na dole 2 klamrami(efekt dwoch owinietych okol nogawki paseczkow)-tylko na sprzedaz 60zl -spodniczka( dodatek do stroju kapielowego) błekitna z numerkiem 23 bezrekawnik błekitny z nadrukiem-OFF THE LIP -bezrekawnik zołto-zielony(kolor jednolity)-BIG STAR -dwie bluzeczki na ramiaczkach z cekinowa -3- firmy terranova została tylko jedna; biało- czarna -kurtka zimowa rozowa -TERRANNOVA sukienka czarna ze streczu przed kolanka na ramiaczkach-Orsay- CZAPKI KASZKIETY W STYLU HIP HOP buty; -lakierki buty przejsciowe wiosna/jesien/lato czarne roz 38,39 -koturny zimowe czarne skora roz 38,39 (londyjski butik)kozaczki -koturny letnie klapki czarne skora(londyjski butik) roz 38,39 -obcasy czarne z dzetami-brak firmy rozmiar 38.39 -puder w kremie nowy 30 ml kolr opalony mam na zbyciu okulary sloneczne nadal 25 modeli w roznych kolorach,lato 2004 -szminke avon kolor Twig -szminka jasno-różowa -tusze do rzęs czarne ;* Inglot,miss Inga -kredka biała do francuskiego maniciure -kolczyki; * koła mocny róż-grube -żółty naczyjnik-żyłki a na nich wiele malutkich koralikó -pierścionek-obrączka na nóżke z błekitnymi delfinkami -kosmetyczka-nowa- chanson de Eau -opaski frotte w stylu hip hop;biała reebok- -opaska na reke granatowa adidas -okulary słoneczne firmy lounge-lato 2004,rozne kolory -rękawiczki siatkowe w stylu Agnieszki Frykowskiej Frytki z baru-błekitne-nowe.w oryginalnym opakowaniu. ----cosik na czasie; książka-nowa- Andrzejkowe wrózby------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam na zbyciu sparay chlodzacy avon lakiery do paznokci-seria diamond,pastele cienie do oczu nowe rozowe etui do ericssona -pasek rozowo-fioletowy-parciany z klamra zdobiona duzymi dzetami w kolorze szkielka i fioletu -bialy parciany z szarymi napisami po boku ma łancusze srebrny z przywieszkami w ksztalcie serduszek -pasek przezroczysty z dwoma paseczkami rozowymi w srodku rzadek diamencikowych serduszek-troll -pasek srebrny gruby(efekt niktow)-orsay bluzeczka czarna w łodke z rozowym napisem-tylko na sprzedaz,rozmiar uniwersalny 30zl -sweterek rozowy(cieply,spokojny kolor)jest robiony grubym sciegiem na rekawach i golfie-teraz sa tak wykanczane bluzy i kurtki-tylko na sprzedaz 35 zl -jeansy czarne 7/8 promise biodrowki wykonczone na dole 2 klamrami(efekt dwoch owinietych okol nogawki paseczkow)-tylko na sprzedaz 60zl -spodniczka( dodatek do stroju kapielowego) błekitna z numerkiem 23 bezrekawnik błekitny z nadrukiem-OFF THE LIP -bezrekawnik zołto-zielony(kolor jednolity)-BIG STAR -dwie bluzeczki na ramiaczkach z cekinowa -3- firmy terranova została tylko jedna; biało- czarna -kurtka zimowa rozowa -TERRANNOVA sukienka czarna ze streczu przed kolanka na ramiaczkach-Orsay- CZAPKI KASZKIETY W STYLU HIP HOP buty; -lakierki buty przejsciowe wiosna/jesien/lato czarne roz 38,39 -koturny zimowe czarne skora roz 38,39 (londyjski butik)kozaczki -koturny letnie klapki czarne skora(londyjski butik) roz 38,39 -obcasy czarne z dzetami-brak firmy rozmiar 38.39 -puder w kremie nowy 30 ml kolr opalony mam na zbyciu okulary sloneczne nadal 25 modeli w roznych kolorach,lato 2004 -szminke avon kolor Twig -szminka jasno-różowa -tusze do rzęs czarne ;* Inglot,miss Inga -kredka biała do francuskiego maniciure -kolczyki; * koła mocny róż-grube -żółty naczyjnik-żyłki a na nich wiele malutkich koralikó -pierścionek-obrączka na nóżke z błekitnymi delfinkami -kosmetyczka-nowa- chanson de Eau -opaski frotte w stylu hip hop;biała reebok- -opaska na reke granatowa adidas -okulary słoneczne firmy lounge-lato 2004,rozne kolory -rękawiczki siatkowe w stylu Agnieszki Frykowskiej Frytki z baru-błekitne-nowe.w oryginalnym opakowaniu. ----cosik na czasie; książka-nowa- Andrzejkowe wrózby------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaa
Sluchajcie Babeczki .... a może by tak założyć "od nowa ten topik?? bo tutaj z tego co widzę to cały czas te same "twarze" się pojawiają:))) a może jakbyśmy założyły toto od nowa to by się jakaś "swieża krew" pojawiła, hm??? Jakby coś ja mogę założyć:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika 18
>>>Vishnja wyslalam ci mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choco-z Twojej listy interesują mnie pozycje nr.2,5,10,11,12, co byś chciała za to z mojej listy, moge oddać 2-3 rzeczy za jedną Moja lista: -bluzeczka biała kamizelka króciutka - -||- biała krótka z czarnym napisam - -||- biała z czarnyki lamówkami - -||- szara bezrękawnik - -||- Versace krótka na ramiączkach - -||- zielona krótka z kótkim rękawem - -||- zielona krótka bez rękawów - -||- ciemno-szara na ramiączkach - -||- krótka w biało-seledynowe paseczki na ramiączkach - buty beżowe z podeszwa traperową -czarne kozaczki -prawie nowe -czarno-niebieskie takie przecierane skórzane na koturnie -czarne trapery skórzane-prawie nowe -golf szaro-czarny z biały paskiem na piersiach -golf niebieski taki polarowy -bluzeczka czarno-szara z dużym dekoldem kwadratowym -kangurszary na zameczek bez rękawnik -komplet 2 częściowy niebieski w żółte drobne kwiatuszki spódniczka + bluzeczka na szyje -komplet 2 częściowy biały w brązowe groszki spódniczka na zamek + bluzeczka bez pleców na szyje i wiązana dołem -czarno-żółte spodenki kolarskie -pomarańczowe spodenki mini z paskiem -spódniczka w kolorowe prązki na zamek -spódniczka w kwiatki wiązana (taka plażowa) -sukienka letnia na ramiączkach niebieska -sukienka beżowa z krótkim rękawem -sukienka krótka ogrodniczka w kratke z 3 kieszinkami -sukienka długo ogrodniczka czarna z wzorkiem na piersiach -sukienka ciążowa ogrodniczka z regulacją na powiększający sie brzuszek - sukienka ogrodniczka niebieska w kratke ciążowa -sweterek żółty Dodaje: -płyta dvd z gazety:Co ludzie powiedzą? seria3 -massager z reklamy TV na baterie -walkmen firmy Tomsonic bez słuchawek -maszynke do golenia dla pań ale sama rączka bez ostrzy -serduszka wisiorki:zielone i czerwone -5 pierścionków w różnych kolorach -zużyte karty telefoniczne magnetyczne( dla kolekcjonerów) Kosmetyki -cień Avon podwójny- jasny brąz i ciemny -cień Inglot-trzy kolorowy-szary, niebieski i jasno różowy -cień 4 kolorowy-2 odcienie fioletu i różowy i biały -błyszczyk waniliowy rollon -szminka dwukolorowa firmy Duet(perłowy biały i perłowy lekki brąz) -szminka Margaret Astor nr.26 -pędzelek do nakładania szminek i błyszczyków -kredka dwustronna niebieso-szara -lakier do paznokci niebieski perłowy Miss Sporty -lakier do paznokci biały(mleczny) Inglot -farba do włosów Pallet-ciemny brąz-nowa -czarny tusz do rzęs do oczu wrażliwych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aloes---> zainteresował mnie ten podlad normalizujący Oriflame... wybierzesz sobie cos z mojej listy?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karuzela ---> Strasznie Cie przepraszam, ale dzisiaj nie udalo mi sie wyslac paczki (nie wyrobilam sie):( W poniedzialek wysle priorytetem, wiec we wtorek na bank bedzie:) Jeszcze raz przepraszam:( Mirabella ---> Wysylamy paczki w poniedzialek? Pytam, bo widzialam, ze masz na liscie nadal te spodnie, ktore masz zamiar mi wyslac, wiec nie wiem czy nie zrezygnowalas. Mam nadzieje, ze nasza wymiana jest nadal aktualna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebay
tam szukajcie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bulba tak ,oczywiscie,ze jest odnosnie mojej listy nie przejmuj sie-ja ja tylko kopiuje i dopisuje cosik jeszcze jak co-jak dotad wszystkie moje paczki doszly,wiec jak najbardziej pamietam o tobie-czy jestes pewna,ze te spodnie beda dobrae na Ciebie? jak dla mnie sa strasznie duze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mgiełko przykro mi ,ale nic mnie nie interesuje z Twojej listy :( A może masz w domku jakiś niepotrzebny puderek,albo róż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaa
Martka:) nie odpowiedziałaś mi, albo ślepa jestem i nie widzę:) Mówiąc o maseczce miałaś na myśli tę do twarzy Faberlica? Mam Ci ją rezerwować? bo już się gubię :D:D:D:D. Pozdrwiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×