Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

Gość olaola
Mam Diune Diora 100 ml - zużyłam 5-10 ml. Chętnie sie wymienię lub sprzedam po niskiej cenie. Czesia chętnie się zamienię na Miracle i Noa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iziz08
do olaola za ile chcialabys sprzedac diune diora ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>czesia z butiku>>interesuje mnie: *zel do mycia twarzy garnier czysta skora uzyty tylko raz *podklad max factor lasting performance kolor 105 jasny bez , kryjacy 30 ml tubka zostalo ok 20 lub podklad revlon colorstay w sloiczku 35 ml kolor ivory najjasniejszy , uzyty raz , okazal sie zbyt jasny napisz na maila czy cos Cie interesuje ode mnie pchelka_s@tlen.pl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja lista -wolę sprzedać za grosze(choć wymianę czasem uwzględniam;)) DOKŁADAM NOWE RZECZY!!!!!!!!!!!!!!!!! CIUCHY: #letnia sukienka z Jordanii,rozmiar M,brzoskwiniowa w kwiatki,na szerokich ramiaczkach,profilowana góra-10zł #wężowa sukienka,króciutka na ramiączkach,roz.S-7zł #koszula w cętki z dodatkiem jedwabiu,wiązana pod biustem,roz.36/38-6zł #czerwone elastyczne spodnie,od kolan w dół czarne i bezowe ukośne paseczki,rozmiar 36-10zł #błękitna sukienka letnia PRETTY GIRL rozmiar 36-7zł #beżowa ażurowa koszula,roz.36-7zł #fioletowa koszula ,przejrzysta,rękawy 3/4-4zł #fioletowa bluzeczka w drobne kwiatki z falbankami,roz.36/38-5zł #buty ślubne ,kolor jasnosiwy,miałam je TYLKO na ślubie,roz.36 ale ja noszę 37 i były dobre,kupione za 90zł-sprzedam za50zł #buty slubne ,kolor złocisto-biały,rozmiar jak wyzej,nosiłam je TYLKO po domu, w końcu kupiłam inne,kupione za 95zł,sprzedam za 55zł #czarny topik połyskujący(takie różnokolorowe błyszczące punkciki) TERRANOVA , doskonały na Sylwestra!,roz.36/38 -7zł #diadem ślubny ,nieużywany(nie założyłam go na ślub),kupiony za 120zł,sprzedam za 50zł #komplet do spania w kolorze ecru:koszulka +majteczki,NOWE,NIEUŻYWANE-14zł #koszula z brązowego aksamitu przywieziona Z Francji,dopasowana,rozmiar 36-7zł #błękitna koszulka na jedno ramię,z blyszczącymi punkcikami,roz.S-4zł #ciemnoczerwona(wiśniowa?)sukienka na ramiączkach z wytłaczanym błyszczącym wzorem kwiatowym,rozmiar 36-10zł #nowiutki,niedawno kupiony i nieużywany sweter ciemnoczerwony z akrylu na express,roz.M-30zł już z przesyłką #pasek plecionka,ciemny brąz,rzemyki+drewniane kwiatki PRETTY GIRL-7zł #pasek plecionka ,sznureczki jasnoniebieskie ze wstawkami z masy perłowej-6zł KOSMETYKI #zestaw lakierów:GOLDEN ROSE nr 21(mocna czerwień) duża buteleczka,użyty raz-4zł,EDITT szybkoschnący 12ml kolor mlecznobiały(ale nie czysta jasna biel,tylko taka zgaszona,kupiłam do frencha)użyty raz-3zł;lakier FLUORINE METALLIC Avon(poprzednia wersja)12ml zostało 2/3-3zł;wzmacniająca odżywka do paznokci Avon(poprzednia wersja)12ml zostało3/4-3zł;SALLY HANSEN Teflon Tuff Iced Metal-5zł CAŁY ZESTAW SPRZEDAM ZA 10ZŁ #compact LANCASTER kolor naturalny beż(to tester ale pojemność pełnowymiarowa 22g)użyty raz=15zł #1/2 z 30ml(czyli 15mlbuteleczki-paczuszki PASSION DANCE Avon-6zł #połowa pianki z dodatkiem lakieru WELLA DESIGN-4zł #brązujące kuleczki Avonu(użyte 2-3 razy)-23zł #ciemnoniebieski cień INGLOT nr 53-4zł #puder MARGARET COSMETICS do raczej opalonej buzi-3zł #cień jasnofioletowy MARGARET COSMETICS-2zł #1/4 korektora w płynie FAIR Avon-3zł #cień złoty,sypki JOKO COSMETICS-5zł #różowo-fioletowy cień INGLOT Sprint nr36 deep pearl-3zł #matujący podkład PALOMA z antystresowym kompleksem APS,kolor JASNY BEŻ nr 1,nowy,nieużywany-5zł dokładka: #cień Les Tubes Del\'ete DIOR kolor 221(taki jasny fiolecik,lawenda,błyszczący),nowiutki,nieużywany-jest to cień w tubce,kremowy,ale niezwykle trwały(mam srebrzysto-biały) cena 25 zł #krem do depilacji miejsc wrażliwych TANITA efective 100 ml,nowy,nieużywany,cena- 4zł #tusz L\'oreal DOUBLE EXTENSION,została 1/3 pojemności(po równo części białej i części czarnej),cena-10zł należy doliczyc koszty przesyłki,zdjęcia wysyłam po napisaniu do mnie na maila agabil1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesia, jeśli na poważnie jesteś zainteresowana wymianą to napisz do mnie @ , vishnja@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesia sobie jaja robi chyba i nawet jesli okaze sie powazna osoba to napewno ja sie z nia nie wymienie bo za takie olewanie kafeterianek to nikt sie nie powinien z nia wymieniac. Vishnia widze ze zrezygnowalas z blyszczyka :) MARTKO!! to co wymieniamy sie? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wam cos powiem
blond wamp TO NAJGLUPSZA PANIENKA POD SLONCEM Boże chroń od takich kretynek, ja pieprze, jak można mieć taki roszczenniowy stosunek do świata, niesympatyczna, inteligentna jak za przeproszenieem but...rany Boskie, aż mi wstyd za kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze tak pod czarnym stalym nikiem sie wypowiesz raz jeszcze? a poza tym to nikt cie nie prosil o komentarz wiec zachowaj dla siebie to co masz do powiedzenia i jak juz skonczysz 16 lat to daj znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponawiam oferte, moze jednak ktos mialby ochote na mala wymiane ewentualnie zakup(zaznaczam ze kosmetyki avonu mnie nie interesuja:) 1/balsam do ciala z I Coloniali\"Spirit of Africa\"jest nowy w oryginalnym opakowaniu, po prostu nieszczesliwy prezent, ten zapach ladny-ale nie dla mnie, zainteresowane kieruje do np.sephory tam sobie mozna powachac...idealny na prezent dla lubiacych geste orientalne zapachy... 2/dwie fazy zmywania z oriflame(Absolute Make-up Remover), ubyla jakas 1/7, 3/balsam perfumowany i wode perfumowana Miracle, balsam w ladnym,pojemniku szklanym ze zlota nakretka , uzyty moze ze 3-4 razy, wiec wlasciwie caly(niestety nie mam juz oryginalnego kartonika) jesli chodzi o wode to jest prawie polowa 30ml, chetnie zamienie na cos innego, moze ktoras ma jakis ladny zapach i tez jej sie z nudzil??? czekam na propozycje , mozna do mnie pisac na oka11@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ja wam coś powiem.... A skąd taki wniosek....ze mam \"rozszczenniony\" stosunek do świata:D kiepsko Ci idzie obrażanie mnie....pod pomarańczowym nickiem...skoro tyle o mnie wiesz, to widocznie znasz mnie trochę i na pewno masz stałego nicka...moze porozmawiamy na gg? moj nr 6918291:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam mialam spotkanko z BLOND WAMP i super laska pod kazdym wzgledem-nic jej zarzucic nie moge i pierwsze slysze,ze jest taka i owaka-ja niestety w to uwierzyc nie moge i nie chce:) frotka hmm,pur blanca wolna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam mialam spotkanko z BLOND WAMP i super laska pod kazdym wzgledem-nic jej zarzucic nie moge i pierwsze slysze,ze jest taka i owaka-ja niestety w to uwierzyc nie moge i nie chce:) frotka hmm,pur blanca wolna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam na zbyciu nowa duza torbe avon z wieloma kieszonkami i przegrodkami na kosmetyki-cienie,tusze,kredki,szminki,dezodoranty itd -kolor granatowy (mam na sprzedaz nowiutkie rzeczy; płaszczyk jeansowy Pimkie,kosztował 299 zl-sprzedam za 120zl-roz.S spodnie piaskowe off the lip roz. S z błękitnymi wstawkami od spodu,kosztowały 109 zl,sprzedam za 60 zl spódnica beżowa big star roz.S z kieszonkami ,kosztowała 80 zł ,sprzedam za 40 zł) sparay chlodzacy po opalaniu z vit. c avon seria -bronze,fajnie mi służył w solarium,kiedy chciałam przedłużyć sobie opalanie lakier do paznokci nie miecki HiM rozowy cukierkowy z brokatem nowe rozowe-mocny kolor- etui do ericssona -pasek rozowo-fioletowy-parciany z klamra zdobiona duzymi dzetami w kolorze szkielka i fioletu -bialy parciany z szarymi napisami po boku ma łancusze srebrny z przywieszkami w ksztalcie serduszek -pasek czarny z diamencikowa klamra- w zasadzie brokatowa srebrna po 10 grudnia -pasek czarny parciany ze srebrnymi nitami bluzeczka czarna w łodke z licra z rozowym napisem- punky night rozmiar uniwersalny -jeansy czarne 7/8 promise biodrowki wykonczone na dole 2 klamrami(efekt dwoch owinietych okol nogawki paseczkow)-promise czy promod -spodniczka( dodatek do stroju kapielowego) błekitna z numerkiem 23- rozmiar 38 -kurtka jeansowa niebieska ze streczem z brokatem roz m-l -kurtka jeansowa niebieska ze streczem-zwykla roz m-l -kurtka jeansowa ze streczem z szaro-bialym futerkiem roz m-l -bluzka z dlugim rekawkiem czerwona z bialym napisem Polska-nowa -bezrekawnik zołto-zielony(kolor jednolity)z biało brokatowym napisem bs-BIG STAR roz.M -sukienka wieczorowa długa dekold obszyty futerkiem-TROLL -kurtka zimowa ortalionowa rozowa z dodatkiem koloru czarnego i białego-TERRANNOVA roz L sukienka czarna ze streczu przed kolanka na ramiaczkach -obcisła--Orsay kaszkiet rozowo-brzoskwiniow ze sztruksu na zime -spodnie terranova czarne roz.M ,dzwon zrobiony z siateczkowanego materiału w wytłaczany w kwiatuszki-wszystko w kolorze czarnym,kwiatuszki lekko posyskuja brokatem - bluzeczka bordowa off the lip z nitami na dole przy rekawku z biala falbanka-bawelna z licra roz buty; -lakierki buty przejsciowe wiosna/jesien/lato czarne roz 38,39 -koturny zimowe czarne skora roz 38,39 (londyjski butik)kozaczki -koturny letnie klapki czarne skora(londyjski butik) roz 38,39 - czółenkaobcasy ok4-.5 cm czarne z dzetami-brak firmy rozmiar 38.39 POLECAM NA SYLWKA:p -szminke avon kolor Twig -szminka jasno-różowa-pastelowa -szminka lumene z wymiany nr 39 -tusze do rzęs czarne ;* Inglot,miss Inga,maybelline express volume czarny pogrubiajacy -kredka biała do francuskiego maniciure -kolczyki; * koła mocny róż-grube,wkretki rozne -komplet lancuszek z przywieszka+kolczyki -żółty naczyjnik-żyłki a na nich wiele malutkich koralikó -pierścionek-obrączka na nóżke z błekitnymi delfinkami -kolczyk do pepka z 2 buleczkami na dole i gorze cyrkonie -kosmetyczka-nowa- chanson de Eau -opaski frotte w stylu hip hop;biała reebok-tenis -opaska na reke granatowa adidas -rękawiczki siatkowe w stylu Agnieszki Frykowskiej Frytki z baru-błekitne-nowe.w oryginalnym opakowan i rozowe -pioro parker nowe w etui -etui na cd srebrno-rozowe glamour torebka glamour blekitna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam na zbyciu nowa duza torbe avon z wieloma kieszonkami i przegrodkami na kosmetyki-cienie,tusze,kredki,szminki,dezodoranty itd -kolor granatowy (mam na sprzedaz nowiutkie rzeczy; płaszczyk jeansowy Pimkie,kosztował 299 zl-sprzedam za 120zl-roz.S spodnie piaskowe off the lip roz. S z błękitnymi wstawkami od spodu,kosztowały 109 zl,sprzedam za 60 zl spódnica beżowa big star roz.S z kieszonkami ,kosztowała 80 zł ,sprzedam za 40 zł) sparay chlodzacy po opalaniu z vit. c avon seria -bronze,fajnie mi służył w solarium,kiedy chciałam przedłużyć sobie opalanie lakier do paznokci nie miecki HiM rozowy cukierkowy z brokatem nowe rozowe-mocny kolor- etui do ericssona -pasek rozowo-fioletowy-parciany z klamra zdobiona duzymi dzetami w kolorze szkielka i fioletu -bialy parciany z szarymi napisami po boku ma łancusze srebrny z przywieszkami w ksztalcie serduszek -pasek czarny z diamencikowa klamra- w zasadzie brokatowa srebrna po 10 grudnia -pasek czarny parciany ze srebrnymi nitami bluzeczka czarna w łodke z licra z rozowym napisem- punky night rozmiar uniwersalny -jeansy czarne 7/8 promise biodrowki wykonczone na dole 2 klamrami(efekt dwoch owinietych okol nogawki paseczkow)-promise czy promod -spodniczka( dodatek do stroju kapielowego) błekitna z numerkiem 23- rozmiar 38 -kurtka jeansowa niebieska ze streczem z brokatem roz m-l -kurtka jeansowa niebieska ze streczem-zwykla roz m-l -kurtka jeansowa ze streczem z szaro-bialym futerkiem roz m-l -bluzka z dlugim rekawkiem czerwona z bialym napisem Polska-nowa -bezrekawnik zołto-zielony(kolor jednolity)z biało brokatowym napisem bs-BIG STAR roz.M -sukienka wieczorowa długa dekold obszyty futerkiem-TROLL -kurtka zimowa ortalionowa rozowa z dodatkiem koloru czarnego i białego-TERRANNOVA roz L sukienka czarna ze streczu przed kolanka na ramiaczkach -obcisła--Orsay kaszkiet rozowo-brzoskwiniow ze sztruksu na zime -spodnie terranova czarne roz.M ,dzwon zrobiony z siateczkowanego materiału w wytłaczany w kwiatuszki-wszystko w kolorze czarnym,kwiatuszki lekko posyskuja brokatem - bluzeczka bordowa off the lip z nitami na dole przy rekawku z biala falbanka-bawelna z licra roz buty; -lakierki buty przejsciowe wiosna/jesien/lato czarne roz 38,39 -koturny zimowe czarne skora roz 38,39 (londyjski butik)kozaczki -koturny letnie klapki czarne skora(londyjski butik) roz 38,39 - czółenkaobcasy ok4-.5 cm czarne z dzetami-brak firmy rozmiar 38.39 POLECAM NA SYLWKA:p -szminke avon kolor Twig -szminka jasno-różowa-pastelowa -szminka lumene z wymiany nr 39 -tusze do rzęs czarne ;* Inglot,miss Inga,maybelline express volume czarny pogrubiajacy -kredka biała do francuskiego maniciure -kolczyki; * koła mocny róż-grube,wkretki rozne -komplet lancuszek z przywieszka+kolczyki -żółty naczyjnik-żyłki a na nich wiele malutkich koralikó -pierścionek-obrączka na nóżke z błekitnymi delfinkami -kolczyk do pepka z 2 buleczkami na dole i gorze cyrkonie -kosmetyczka-nowa- chanson de Eau -opaski frotte w stylu hip hop;biała reebok-tenis -opaska na reke granatowa adidas -rękawiczki siatkowe w stylu Agnieszki Frykowskiej Frytki z baru-błekitne-nowe.w oryginalnym opakowan i rozowe -pioro parker nowe w etui -etui na cd srebrno-rozowe glamour torebka glamour blekitna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesia z butiku
-blond wamp interesuje mnie z rwojej listy hugo boss i kolczyk do pepka w ksztalcie skorpiona (napisz o nim cos wiecej) -karuzela nie uzywam kosmetykow z avonu czy tez oriflamu wiec znalazlam niczego interesujacego na twojej liscie ,. to samo frotka i nie traktuje was nie powaznie tylko nie spedzam calych dni na komputerze ,mam duzo zajec ale jezeli ktos tego nie rozumie to juz nie moj problem ,nikogo nie namawiam do wymiany , jezeli jednak komus nie przeszkadza fakt ze jestem nowa forumowiczka i bywam na forum nie czesciej niz raz dziennie to piszcie ze swoimi propozycjami wymiany do ktorejs ktora proponowala wymiane na dune , niwestety to nie moj zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam coś powiem->mądrzejsza od Ciebie:P odczepić się od blond wampa!!!Jest sympatyczna,wiarygodna i interesy z nią to czysta przyjemność. Ania-nie przejmuj się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu sie jakis bystrzak znalazl, ktory wchodzi nie z tego ni z owego i nas obraza :/ zawsze tak bylo- pamietacie te teksty \" to topik dla niedorozwinietych panienek i dobrze, ze wreszcie znalazl sie ktos madrzejszy od was i was oszukal\"...no, zalosne :/ w kazdym razie Czesiu, interesuje mnie noa i donna karan oraz cienie idadory i eyeliner pupa. Co interesuje Ci w zamian? nie avon i nie oriflame, czy jakies firmy jezsze z gory odpadaja? Pozdarwiam wszytkie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu sie jakis bystrzak znalazl, ktory wchodzi nie z tego ni z owego i nas obraza :/ zawsze tak bylo- pamietacie te teksty \" to topik dla niedorozwinietych panienek i dobrze, ze wreszcie znalazl sie ktos madrzejszy od was i was oszukal\"...no, zalosne :/ w kazdym razie Czesiu, interesuje mnie noa i donna karan oraz cienie idadory i eyeliner pupa. Co interesuje Ci w zamian? nie avon i nie oriflame, czy jakies firmy jezsze z gory odpadaja? Pozdarwiam wszytkie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagabrz
Czesia, :) Interesuje mnie: -samoopalacz w mleczku l'oreal w butelce z pompka zostalo ok 50 ml -samoopalacz do twarzy w zelu lancome w buteleczce 50 ml zostala polowa -cienie Inglot potrojne rozne odcienie szarosci cale Jagabrz gg: 2287500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagabrz
Czesia, Interesuje mnie: -samoopalacz w mleczku l'oreal w butelce z pompka zostalo ok 50 ml -samoopalacz do twarzy w zelu lancome w buteleczce 50 ml zostala polowa -cienie Inglot potrojne rozne odcienie szarosci cale Jagabrz gg: 2287500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagabrz
Moja lista: - zegarek Yves Rocher (koloru srebrnego, wysuwana tarcza, elegancki), - krem do stóp, zwłaszcza suchych i pękających, seria Len, 100 ml, pare razy uzyty, - tusz YSL, niebieski, parę razy użyty, - tusz XXL Pierre Arthes, około połowy, - pomadka Dior, Diorific, blackberry flash, zostało ok. 2/3, - podkład PRIVI, velour mat, odcień 02 (jasny), nowy, - balsam ultranawilżający Soraya, - krem ,,poranny blask" Avonu, zostało 1/5 - szampon Yves Rocher na słabe i wypadające włosy, zostało 2/3, - i pewnie jakieś inne rzeczy. Jagabrz gg: 2287500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagabrz
Moja lista: - zegarek Yves Rocher (koloru srebrnego, wysuwana tarcza, elegancki), - krem do stóp, zwłaszcza suchych i pękających, seria Len, 100 ml, pare razy uzyty, - tusz YSL, niebieski, parę razy użyty, - tusz XXL Pierre Arthes, około połowy, - pomadka Dior, Diorific, blackberry flash, zostało ok. 2/3, - podkład PRIVI, velour mat, odcień 02 (jasny), nowy, - balsam ultranawilżający Soraya, - krem ,,poranny blask" Avonu, zostało 1/5 - szampon Yves Rocher na słabe i wypadające włosy, zostało 2/3, - i pewnie jakieś inne rzeczy. Jagabrz gg: 2287500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×