Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

>>to poprostu ja>>interesuje mnie z Twojej listy balsam do ciała neutrogena ..zuzycie ok. 10% oraz cieni9e Dior,jak sie nie wymienisz z z osobami,ktore byly pierwsze to ja jestem chcetna,napisz czy cos Cie interesuje z mojej listy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co dziewczynki napałiłyście się na moje kosmetyki:D jak sępy czekacie na kogoś nowego, żeby się rzucić jak na padlinę!! Wypisałam tutaj specjalnie ekstra kosmetyki, zeby udowodnić jakie jesteście idiotki...Jedynie Ewa miała coś do zaproponowania sensownego...reszta chce oddać tanie i adekwatne do ceny jakościowo kosmetyki za \"cudeńka\" z górnej pólki...Dziewczęta...troszkę pokory i nauczcie się odróżniać cenę 150 zł od 9,90... Pozdrawiam Baśka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie bylo smieszne..to bylo zalosne... ale wiecie co..ja juz sie przyzwyczailam ze wchodza tu osoby ktore marza o dobrych kosmetykach .....wypisuja ze niby takie maja :P i mysla ze z nami jest cos nie tak a z nimi nie jesli nie odpowiada ci wymiana 150 zł za 30...to sie nie wymieniaj proste..... uwazam ze to prywatna sprawa kazdej kafeterianki co robi..... i juz tez mam dosc wrednych bab ktore wchodza tu by cos nam udowadniac .. amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie wszystie cieszymy ze dalas nam taka lekcje. dzieki tobie napewno nauczylysmy sie czegos, ale nie odrozniania wartosci kosmetyku ale tego jaka jestes wchodzaca tu glupota. pewnie teraz skaczesz z radosci jak to ty nas potrafilas zrobic w konia :D ale musisz byc z siebie dumna.... w koncu taki bohater z ciebie no nie? i chyba chodzilo ci o ceny NIE adekwatne prawda? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna nawiedzona osoba:D tak,większość z nas nie proponowała Ci Diorów czy Chanel,ale w takich przypadkach,gdy ktoś ma coś droższego, zwykle wymienia się na kilka tańszych rzeczy-nie pomyślałaś o tym,kretynko?Zresztą ja akurat mam Diora na swej liście:)i wcale przez to nie czuję się lepsza od innych. Coś nam udowodniłaś?Nie sądzę:)Nie czujemy się winne,bo nikogo nie okradamy z droższych kosmetyków czy ubrań(zreszta z tego co pamiętam,żadna nie zaproponowała tobie jednego kosmetyku za twoje cienie Diora czy inną droższą rzecz-podawałysmy tylko listy:)).Czuć się winna powinnaś Ty-jakie smutne i nudne musisz życie prowadzic,skoro takie są twoje rozrywki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi:D a ja chciałam Ci zaproponowac odkupienie od Ciebie tych cieni;)Bo wyobraź sobie,taka opcja tez wchodzi w rachubę tutaj:)Albo dopłata;) Żałosna jesteś i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Popieram was dziewczyny. TO POPROSTU JA musi mieć chyba duuuuuuuuuuuuuuuużo kompleksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być TO PO PROSTU JA,co nie zmienia faktu,że to zakompleksiona panna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karuzela...nie poprawiaj mnie.....dobrze napisałam jakość adekwatna do ceny nie wierzę, ze coś co kosztuje 9,90 jest zajebiste i równe z Diorem... Te kosmetyki leżą na mojej półce...:) i codziennie się nimi maluje i nie umiałabym sie pomalować szminką zużytą w 5 % ( bleeeeee ) A po trzecie jakie ja mogę mieć kompleksy?? Dziewczyny naciągacie znaczenie różnych słów. Niby zazdroszczę wam wymian? Przecież jakbym chciala to byłabym grzeczna i moglabym sie z wami pozamieniać na te wasze badziewia, których wy nie chcecie i wciskacie komuś innemu...no bo przecież nie wymieniacie się za ekstra kosmetyki, ktore jak wkładacie do kopert to łzy wam lecą po policzku...Jedynie Ewaa, Burza i Blond Wamp mają tu coś konkretnego do zaoferowania a reszta...szkoda mówić...i najlepsze jest to, ze te co nie maja nic ciekawego, taniego, zuzytego w ponad 50% to sie najbardziej napalają...TROCHĘ POKORY DZIEWCZYNY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do- to poprostu ja! Wydaje mi sie,ze nie powinnaś obrażać tu żadnej z nas-chociażja wcale nie byłam zainteresowana wymianą z Tobą. Chce Ci powiedzieć,że jesteś w błędzie-poniewaz ja jestem zadowolona z kosmetyków z nizszych pułek tj.Astor,Maybelline- z niższych w porównaniu do Diora i wcale nie uważam,że kosmetyki zużyte w 5%,10%...50% są bleee?Mogą służyć jako tester-a może dzięki tej wymianie spodoba nam się dany produkt i kupimy go sobie,badz ponownie sie wymienimy? Odnośnie naszych kosmetyków,ciuchów,drobiazgów-nie powinnas nazywac ich i tu użyje juz swojego określenia bublami,pownieważ, Ty ich dziewczyno nigdy nie widziałaś, a druga sprawa to co nie podoba sie Tobie-nie znaczy,że nie spodoba się innym,a nawet jak jesteśmy niezadowolone z wymiany,zawsze mozemy ją powielić i ja osobiście uważam to za świetny pomysł-ponieważ w moim przypadku jak i pewno w wielu,wielu innych-mamy rzeczy naprawde fajne,które nam się znudziły,odnośnie kosmetyków-mamy uczulenie,odnośnie ubrań-sa za małe,badz za duże.... Więc przemyśl sobie co piszesz,bo jesteś wkurzajaca ,tak jak Twoja poprzedniczka a zarazem moja kolezanka,której też bardzo się nudziło-Dagmara,na forum są osoby które poważnie chcą się powymieniać a nie pożartować sobie-więc po co wchodzisz brudnymi buciorami na nasz teren( nietaktowne jest to stwierdzenie-ale jak masz sobie robić jaja i naśmiewać się z dziewczyn to daruj sobie) i baw sie ze swoimi koleżankami w piaskownicy:P .............a kysz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diora
a ja popieram ja cie ta wymiana nie interesuje to wypad nikt cie tu nie zapraszał.a co do tego twojego diora wsadz sobie go moze ci sie chociaz minka poprawi.tez mam kilka markowych rzeczy którew kupóje od złodzieji i penie od ciebie tez.rąbniesz diora i grasz pania a tu sie odzywa prawdziwe oblicze nikt od ciebie nic nie chce wypad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diora..to co napisałaś było żalosne i świadczy o Twoim niskim ilorazie inteligencji:)Zarzucasz mi kradzież? Nie moja wina, ze Twoja zakuta pała nie umie pojąć tego, ze kogoś może stać sobie kupić tusz za 120 zł...I sama napisałaś coś o sobie...kupujesz u złodzieji tak?? Czyli nie stać Cię pojść do sephory kupić kosmetyk tak jak mnie? Chciałaś mnie obrazic a sama wpadłaś jak śliwka w kompot:) Więc kupuj sobie od zlodzieji na bazarze kosmetyki Diora a ode mnie sie odczep:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diora
żałosną małpą jesteś ty sama poczytaj dziewczyno co ty wypisujesz chwalisz sie że kupójesz kosmetyki diora za120 zł.i co z tego? czy to znaczy ze jesteś lepsza od tych dziewczyn które kupiły za 40zł.nie obrażaj tu nikogo i nie pisz wiecej nie zawracaj im głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to po prostu ja--> ale jestes nerwowa :) teraz to ci chyba nawet chanel nie pomoze. polecam za to MOZODIN ale lepiej poczytaj o tym w internecie zebys wiedziala w jakich dawkach masz przyjmowac :) a jak juz poczytasz to idz do pana doktora zeby wyciał ci te resztki mozgu ktore zwisaja bezuzytecznie z tylu glowy..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bałwanka
podklad pod makijaz Lasting Performance Max Factor kolor 101Ivory Beige uzyty chyba ze 3 razy, czyli praktycznie nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadinette
zamienię lub sprzedam lorektor estee lauder 03 - niestety zbyt ciemny - użyty 1 raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;)to,że kogos stać na kupowanie w Sephorze niestety nie daje gwarancji,że to osoba na poziomie-czego właśnie mamy przykład...Znam wiele osób,kupujących Ziaję i Palomę,które szanujęi podziwiam. Widocznie w twoim przypadku jedyną rzecza wartosciową,którą możesz się pochwalić jat TYLKO ten nieszczęsny tusz za 120zł z Sephory :D Ilona->sukienka wysłana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ja napisałam ze kupowanie markowych kosmetyków równa jest poziomowi wychowania i grzecznosci? Chciałam tylko pokazać jak teraz ten topik wyglada...tu juz nie ma wymian niepotrzebna rzecz na coś co szukamy....teraz wyglada to na skupisko hien, które tylko czekają az ktoś się pojawi z czymś lepszym i zaraz szaleją ...wciskacie byle co byle sie wymienic na coś lepszego,a zeby chociaz zlotówki nie było róznicy....ja za moj tusz wolę dostać coś jednego ale lepszego a nie ze mi laski wysylaja liste i wybierz sobie 5 tandentnych rzeczy za jedną moją lepsza...to przeciez jest bez sensu..po co mi puder w kulkach za 9,90 i szminka z Eveline za 10 zl? a tak to wyglada...a jezeli sie nie wymiesz to wielka obraza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diora
dziewczyny szykam jasnego podładu nachetniej loreala ale inny tez moze byc w zamian: tusz brązowy avonu uzyty raz dla sprawdzenia balsam nivea Q10 połowa aktywator opalania kolastyna na solarium dobry woda toaletowa prawie cała zacina sie korek i mnie to denerwujei jeszcze kilka rzeczy poizniej sprawdze jakie i dopisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tu zajrzaalam i sie naprawde uśiałam jak to może komuś 120 złotych we łbie poprzewracać, heheh kuuupe czasu si etu nie wymienialam bo staram si ekupowac potrzebe tylko rzeczy ;] kochane dziewczynki wasza \"kolezanka\" napisala :\"A czy ja napisałam ze kupowanie markowych kosmetyków równa jest poziomowi wychowania i grzecznosci?\" Teraz juz wszyscy wiemy czym drozszy tusz tym mniej wychowania i grzecznosci a co gorsza dodam od siebie inteligencji, mam kolezanki ktore stac na takie kosmetyki ale po co one im skoro sa takie same jak te za 40 ;];] a te drozsze czesto powoduja uczulenia :P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,nie napisałaś;)że kupowanie markowych kosmetyków świadczy o poziomie inteligencji i wcale tak nie twierdzę:)Ale to nasuwa się samo,czytając twoje wypowiedzi i sam pomysł zaistnienia ciebie tutaj. To normalne,że pozbywamy się rzeczy,które są nam niepotrzebne...po co mam rezygnować z czegoś,co mi służy i pasuje? A ponieważ każdemu pasuje coś innego,każdy ma inne wymagania-dlatego wymiany są potrzebne.I żadna z nas nikomu bubli nie wciska-jesli by tak było,topik juz dawno był \"umarł\";)Pomyśl,zanim cos napiszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BAŁWANKA ---> Jestem zainteresowana podkładem:) Mogłabyś dokładniej opisać kolor? Jeśli możesz to odezwij się do mnie na maila:) EWAA ---> Dostałam dzisiaj cień L\'oreal:) Jestem zachwycona (jak zawsze zresztą, kiedy przychodzi paczka od Ciebie):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>bulba, wysłałam Ci mail\'a >>>ewaa, nadal interesują mnie cienie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaa
VISHINJA - blyszczyk uzyty byl 2 razy.....czyli zuzycie zadne. wlasciwie jest pelny brakuje moze jakies.....2mm od gory. Dziewczyny przestancie sobie skakac do gardel......przeciez tutaj nie o to w koncu chodzi. Nikt nikogo do wymian nie zmusza i mimo, ze POPROSTU JA mnie oszczedzila jednak sadze, ze zachowala sie nie bardzo fair......Posluchaj.....najpierw zastanow sie nad soba, a moze pozniej wyzywaj kogos od glupich? hm? Skoro chcesz sie tylko z nas ponabijac, to mysle, ze juz sie milo naszym kosztem pobawilas, i osobiscie grzecznie prosze Cie o to, abys skonczyla z tymi docinkami, bo to naprawde jest niesmaczne. Pozdrawiam EWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaa
MARTKA:-/ ups.....cienie juz poszly, ale jesli chcesz to w ramach zadoscuczynienia mam jeszcze jeden cien Avonu - co prawda mi sie podoba, ale czuje sie winna, zapomnialam poprostu, ze Cie tamten interesowal. Kolor to sredni brazik opalizujacy. Pozdrawiam EWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja lista: Chętnie sie wymienie lub sprzedam taniutko - bluzeczka biała z czarnyki lamówkami - bluzeczka szara bezrękawnik - top ciemno-szary na ramiączkach - top krótki w biało-seledynowe paseczki na ramiączkach - buty beżowe z podeszwa traperową - czarno-niebieskie takie przecierane skórzane na koturnie - czarne trapery skórzane-prawie nowe - golf szaro-czarny z biały paskiem na piersiach - golf niebieski taki polarowy - bluzeczka czarno-szara z dużym dekoldem kwadratowym - kangur szary na zameczek bez rękawnik - komplet 2 częściowy niebieski w żółte drobne kwiatuszki spódniczka + bluzeczka na szyje - komplet 2 częściowy biały w brązowe groszki spódniczka na zamek + bluzeczka bez pleców na szyje i wiązana dołem - spódniczka w kolorowe prązki na zamek - sukienka beżowa z krótkim rękawem - sukienka krótka ogrodniczka w kratke z 3 kieszinkami Dodaje: -płyta dvd z gazety:Co ludzie powiedzą? seria3 -walkmen firmy Tompsonic bez słuchawek -maszynke do golenia dla pań ale sama rączka bez ostrzy(gilette) -zużyte karty telefoniczne magnetyczne( dla kolekcjonerów) -farba do włosów Pallet-średni brąz N3-nowa-całe opakowanie Zainteresowanym moge przesłać fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diora
dziewczyny zadna nie mapodkładu?jasny potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie, my sie tutaj \"smieciani\" wymieniamy, skoro panna To Poprostu Ja ma takie boskie kosmetyki :P naprawde znajdzie sie kilka nawiedzonych \" jezdzcy apokalipsy\" z Bozej laski, ktore probuja nas czegos nauczyc, bo same sa autorytetami moralnymi i pomagaja zbaldzonym owieczka...:D trzeba chyba do tego przywyknac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKNY-->no roznie to bywa :) zalezy jak dziewczyny sie umowia- czassami osoba, ktora jest \"nowa\" wysyla pierwsza, czasami wysylaja jednego dnia...w zasadzie wszytko opiera sie na zaufaniu, bo nie ma zadnego moderatora :( a chcialabys sie wymienic Noa na Elizabeth Arden Spicer Green tea? zostalo jej ok. 23ml z 50 ml. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×