Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

Gość skórka pomaranczowa
Vishnja - chętnie bym wymieniła się za ten zel wyszczuplający :) Co ty na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diora, raczej nic bym nie chciała Skórka Pomaranczowa, podoba mi się ten tusz Iza Dora, ale to zdecydowanie za mało jak za mój żel wyszczuplający, chyba że jeszcze coś bys wzięła. A jak nie, to mogę się wymienić na balsam liliowy z Avonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skórko czy odpowiada Ci cos z mojej skromnej listy za tusz isa dora? Weroniko mam problem z dodaniem Twojeg nr do listy kontaktow :( podaje Ci moj nr 2146277

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ma ktos na wymiane podwojna temperowke do kredek do oczu??? Ja juz pytalam w trzech drogeriach i nie moge dostac:[ Moja lista: *perfumy AVONU pur blanca zuzycie 10% *srebrna kredka do oczu,Oriflame: 11cm *żel pod prysznic Fa z extraktem z mandarynek-50% *odzywka do paznokci Lovely zostaly 2/3 *żel pod oczy Ziaja ze świetlikiem,uzyty raz *cien do powiek Inglot zloty,z serii z tych bardziej perlowych od perlowych *odzywka \"polysk jedwabiu\"Gliss Kur,uzyta raz Filmiki: *Bad Boys2 *SimOne(super filmik) *Oczy aniola z Jennifer Lopez(tez polecam) *Requiem for a dream *Code 46 *W 80 dni dookola swiata *Amelia *Basen *Efekt motyla *Dirty dancing 2 *Evelyn *Granice wytrzymalosci *Lepiej pozno niz pozniej(kom.romantyczna) *Zgromadzenie *Wszystko sie wali *Nowozency(kom.romantyczna) *Shrek1 *Shrek2 *Gdzie jest Nemo *Solaris *Recruit *100dziewczyn *Mrowka Z....... o inne filmy pytajcie moge miec....... KILKA INNYCH RZECZY: &Cosmopolitan Virual Makeover(program do fryzur) &czerwona ramka na zdjęcie &mini organizer czarny(trzeba dokupic wklad z kartek) &6malutkich czerwonych zapachowych swieczek(rossman) &kadzidelka o zapachu drzewa cedrowego(zostalo 6) &maly czarny segregator na kartki formatu A5 Kuchnia Polska 1423 potrawy na kazda okazje na CD Smaczny krążek 3000przepisow CD \"Wszytstko o sexie\"-encyklopedia multimedialna(durex) KSIĄŻKI: Opracowania:”Sluby panieńskie”Fredry;”Zemsta”Fredry,”Lord Jim”J.Conrad,”Makbet”Shakespeare’a; Repetytorium z j.angielskiego-gramatyki z cwiczeniami,Jasinska,Jaslan,Woytowicz-Neymann(mam dwa egzemplarze) Opracowanie z historii,dla szkol średnich,klasa 2 Zbior zadan z chemii K.Pazdro „Anatomia i fizjologia człowieka(z El.fizjologii zwierzat)” W.Lewinski…..ksiazka pomocnicza dla kandydatow na akademie medyczne i uniwersyteckie wydzialy biologii CIUCHY: 1.golf rozmiar M,ladny odcien granatu w grube pionowe prazki,z dwoma kieszonkami jedna wyzej druga nizej,po przeciwnych stronach,kieszonki maja guziczki z kołka; 2.bezowy golf (taki krotszy do paska od spodni)rozm.S, 3.bluzeczka z krotkim rekawem popielata z czarnymi wykonczeniami Big Star,rozm.takie duze S. 4.Spodnie americanos,na 164cm wzrostu,jasne,bezowo-popielate.rozm.cos jak S Mam do sprzedania KOZUSZEK w bardzo dobrym stanie,używany,ale mało.Brazowy,naturalny zamsz,bardzo cieply z futrem w srodku,mieciutki w dotyku Na osobe niska i szczupla: Wymiary:szer.w pasie 80cm;dlugosc 80cm,dlugosc rekawa 60cm. Jak ktos bylby zainteresowany przesle fotki na maila oraz Ciemno zielone GLANY,oryginalne jakby poprzecierane,rozm.39(jest jak 40) w idealnym stanie,zalozone zaledwie kilka razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorka pomaranczowa
Spoko to mozep ogadamy na gg ? 2631111 :-) CZekan hehe a ja sobie moze bym coś dobrała jeszce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choco ---> napisaalm do Ciebie maila - nadal nie mam przesyłki od Ciebie:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skórka pomarańczowa
Frotko mnie by interesowały perfumki z Avonu :) A ja mam jeszce do zamiany **nowe glany dosłownie kilka razy ubrane heh rozmair chyba 39 czarne z czerwonymi przetarciami :) Sa pieknei wogole ale niestety nozka mi urosła Wogole nie zniszczone **mam troche ciekawych ksiazek i słowników na stanie ***dwie klawiatury dobre z microsoftu :P ****komóreczke siemensa :) ***naszywski w stylu bunt to grunt Armia chroń przyrode Muzyka przeciw razismowi ***ochronna pomadka na mróz avon tyci zużyta bo miała mdrugą :) **-*mydełko palmolive nieuzywane o zapachu miodowo waniliowym polecam pysznie pachnie a jaka skórka po nim mięciutka :) I to chyba tyle :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skórka omarańczowa
Karsinko niestety nic na razie mnei tak nie zainteresowało z twojej listy a nie masz jakis ciekawych cieniow do powie k czy coś takiego ? :) Moze jakis ciuszek :) Chcialam jeszce dodac drogie apnie że mam ogromny stos romansideł tych dobrych i harlekinów mojej mamy napewno bedzie jakies 300 tytułow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skórka Pomarańczowa, to popatrz sobie na moja listę i wybierz sobie jeszcze coś za tusz. Aha i napisz jaki to dokłądnie jest tusz?Jak nic nie znajdziesz, to moge wziąć balsam z Avonu. Czekam na decyzje. Jak coś to pisz na miala - vishnja@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skórka pomaranczowa
no dobrzeto bym poprosila te cienie brazowe 3 kolorki co tam były a tusz hmmco by ci tu o nim powiedziec pisze deep black express star lash mascara ładny ma kształt i wogole fajny jest nie lepi rzesek ;-) a mas moze jeszce jakies cienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inne cienie, raczej nie... ttylko te co napisałam. Chyba że jeszcze jedne potrójne Collection 200, ale został tylko jeden kolor - brązowo szary. Ale cienie i żel to chyba wciąż za mało ja za ten tusz. Musisz jeszcze coś wypatrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skórkap omaranczowa
no to moze ten maseczka wygładzająca i zwiężający pory albo oczyszczająca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak sie juz dziewczyny umawiacie to nie bede wam wchodzic w parade :) oto moje drobiazgi an wymiane balsam nawilzajaco-rozswietlajacy Midnight Frost Avon polowa z 50 ml Elizabeth Arden Green Tea Spiced- zapach korzenny zdecydowany polowa balsamu rozswietlajacego Nivea body kredka uniwersalna do makijazu oczu, ust i policzkow Arabian Glow Avon w odcieniu Schimmering Bronze czarna kredka do oczu Max Factor paleta 9 cieni do powiek glamour eyes Constatne Caroll w kolorach fioletetowo-rozowych jasniutki bezowy cien Sensique i poki co to by bylo na tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frotko czy moze teraz wypatrzylas sobie cos z mojej listy za te fizjologie czlowika? bardzo zalezy mi na czasie, bo matura tuz tuz ( proban z biologii juz jutro:)) , a akurat w szkole przerabiam czlowieka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja lista -wolę sprzedać za grosze(choć wymianę czasem uwzględniam;)) CIUCHY: #letnia sukienka z Jordanii,rozmiar M,brzoskwiniowa w kwiatki,na szerokich ramiaczkach,profilowana góra-10zł #wężowa sukienka,króciutka na ramiączkach,roz.S-7zł #koszula w cętki z dodatkiem jedwabiu,wiązana pod biustem,roz.36/38-6zł #czerwone elastyczne spodnie,od kolan w dół czarne i bezowe ukośne paseczki,rozmiar 36-10zł #błękitna sukienka letnia PRETTY GIRL rozmiar 36-7zł #beżowa ażurowa koszula,roz.36-7zł #fioletowa koszula ,przejrzysta,rękawy 3/4-4zł #fioletowa bluzeczka w drobne kwiatki z falbankami,roz.36/38-5zł #buty ślubne ,kolor jasnosiwy,miałam je TYLKO na ślubie,roz.36 ale ja noszę 37 i były dobre,kupione za 90zł-sprzedam za50zł #buty slubne ,kolor złocisto-biały,rozmiar jak wyzej,nosiłam je TYLKO po domu, w końcu kupiłam inne,kupione za 95zł,sprzedam za 55zł #czarny topik połyskujący(takie różnokolorowe błyszczące punkciki) TERRANOVA , doskonały na Sylwestra!,roz.36/38 -7zł #diadem ślubny ,nieużywany(nie założyłam go na ślub),kupiony za 120zł,sprzedam za 50zł #komplet do spania w kolorze ecru:koszulka +majteczki,NOWE,NIEUŻYWANE-14zł #koszula z brązowego aksamitu przywieziona Z Francji,dopasowana,rozmiar 36-7zł #błękitna koszulka na jedno ramię,z blyszczącymi punkcikami,roz.S-4zł #nowiutki,niedawno kupiony i nieużywany sweter ciemnoczerwony z akrylu na express,roz.M-30zł już z przesyłką #pasek plecionka,ciemny brąz,rzemyki+drewniane kwiatki PRETTY GIRL-7zł #pasek plecionka ,sznureczki jasnoniebieskie ze wstawkami z masy perłowej-6zł KOSMETYKI #zestaw lakierów:GOLDEN ROSE nr 21(mocna czerwień) duża buteleczka,użyty raz-4zł, EDITT szybkoschnący 12ml kolor mlecznobiały(ale nie czysta jasna biel,tylko taka zgaszona,kupiłam do frencha)użyty raz-3zł; lakier FLUORINE METALLIC Avon(poprzednia wersja)12ml zostało 2/3-3zł; lakier MARGARET ASTOR 60sec WONDERLAST kolorek metaliczno-srebrzysty wpadający w szaro-niebieski ;) 12 ml użyty raz cena-4zł; MARGARET ASTOR Diamant Sensation nr 487 mocna,zdecydowana czerwień 12 ml użyty raz cena -4zł CAŁY ZESTAW LAKIERÓW SPRZEDAM ZA 15 zł #połowa pianki z dodatkiem lakieru WELLA DESIGN-4zł #puder MARGARET COSMETICS do raczej opalonej buzi-3zł #cień jasnofioletowy MARGARET COSMETICS-2zł #1/4 korektora w płynie FAIR Avon-3zł dokładka: #cień Les Tubes Del\'ete DIOR kolor 221(taki jasny fiolecik,lawenda,błyszczący),nowiutki,nieużywany-jest to cień w tubce,kremowy,ale niezwykle trwały(mam srebrzysto-biały) cena 25 zł #krem do depilacji miejsc wrażliwych TANITA efective 100 ml,nowy,nieużywany,cena- 4zł #tusz L\'oreal INTENSIFIQUE czarny,świeży,zużycie do 20% ,nie więcej:D ,cena-12zł #Miodowy wosk w plastrach do depilacji ciała(20 pojedyńczych plastrów oraz 3 chusteczki zmywająco-pielęgnacyjne),nowy,nieużywany,cena-5zł #Chlorofilowy wosk do depilacji twarzy w plastrach(42 pojedyńcze plastry oraz 5 chusteczek zmywająco-pielęgnacyjnych),nowy nieużywany,cena-5zł należy doliczyć koszty przesyłki,zdjęcia wysyłam po napisaniu do mnie na maila agabil1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagabrz
Weronika18, Bardzo dziękuję za paczuszkę. Jest niezmiernie ucieszona tą wymianą. Dzięki, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagabrz
Karusinka, Bardzo mi zależy na tej Twojej kredce Shimmering Bronze. Mam na wymiane np. wode o zapachu borówek z Avonu. Czego jeszcze szukasz? Jagabrz gg: 2287500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczowa skórko>>interesuje mnie: *balsam do ciała z avony liliowy2/3 buteleczki * czarny tusz do rzęs isa dora kilka razy uzyty ale jak wezme balsam to bede troche na niekorzysc za te perfumy,natomiast nie wiem czy jak wezme tusz to nie bedzie na odwrot:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>karusinko>>niestety nic mnie nie zainteresowalo:( ta ksiazke moge rowniez sprzedac jesli bys chciala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorka pomaranczowa
hmm no niestety czarny tusz już poszedł :( Szykro mi ale jak byś chcila mogę coś dorzucić do tego balsamu mozesz sobie coś wybać:-) jak bys chciała Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagabrz--> chetnie przygarnelabym balsam do ciala ( oddam krolestwo za migdalowy;) ) odgolnie inteersuje mnie bardziej pielegnacja niz kolorowka, chyba ze roz do policzkow :) albo podreczniki biologia, chemia, fizyka z liceum :) Frotko a jaka cene proponujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, oto moja lista na wymianę:D 1. Woda kolońska o zapachu poziomek (może truskawek) przywieziona z Hiszpanii, 125 ml, raz psiknięta 2. Krem regenerujący na noc NIVEA VISAGE, zostało jakies 2/3 3. Krem do rąk TILIA STUDIO, z kompleksem witaminowo-oliwkowym, 2 razy użyty 4. Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy (koryguje cienie pod oczami) EVELINE, 2 razy uzyty 5. Rozgrzewający krem nawilżający do stóp AVON, raz użyty 6. Woda po goleniu KANION, została 1/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorka pomaranczowa
karusinko :) Jesli moglabym zaproponowac mam troche ksiazek do fizyki i do biologi tablice biologiczne i ksiazeczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skroko! zycie mi ratujesz :D a czy mozesz podac mi mniej wiecej autorow bo mam juz kilka ksiazek i nnie chce sie dublowac :) dziekuej Ci bardzo :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>karusinko>>ksiazka w ksiegarniach kosztuje 28-30zł,moge sprzedac za 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>pomaranczowa skorko>>a ten siemens to jaki masz i chcesz go sprzedac czy wymnienic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosmetyki kolorowe: SZMINKI: - oriflame w granatowym opakowaniu kolor hazelnut (brąz) NOWA!! - oriflame w granatowym opakowaniu kolor raspberry sherbet kilka razy uzyta prawie cala - avon w granatowym opakowaniu kolor racy (kolor wina ciemnego) raz uzyta - collection 2000 kolor frosted nr 1 kolor blady roz 20% zuzyte LAKIERY: - avon color trend lakier w kolorze lagoon czyli niebieski 10% zuzyte - lovely lakier w kolorze bladziutkiego matowego rózu zostalo 60% CIENIE DO POWIEK: - avon color trend kolor lazy czyli brazowy raczej nie matowy ale tez bez drobinek zuzycie ok 10% - eveline kolor numer 115 kolor blekitny z kolorowymi polyskujacymi drobinkami - constance carrol cien sypki kolor breeze czyli bialo srebrny polyskujacy pylek POZOSTALE: - avon podklad wygladzajacy nawilzajacy w kolorze warm beige zostalo ok 20% - żel z brokatem w kulce do ciala i wlosów groovy glitz zostala polowa - polyskujacy puder do ciala midnight frost ok 80 % zostalo - tusz do rzes maybelline great lash uzyty ok 5 razy pielegnacja: - avon chłodzacy żel do nog i stóp 100ml NOWY! - avon naturals balsam do ciala o zapachu liliowym zostalo 40% - avon pure pore fection gleboko oczyszczajaca meseczka do twarzy zostalo ok 40% - emerald bay accelerator balsam z USA przyspieszajacy i poglebiajacy opalenizne do solarium zuzyte ok 10% - sunsilk aloesowe serum do wlosów okielznane koli i fale przeciwko puszeniu zostala polowa - nawilzajacy krem do cery tradzikowej z zielona glinka smooth nieuzywany, nowy - peeling enzymatyczny raz uzyty piekno natury kolastyna - olejek eteryczny do masazu gozdzikowy zostalo ok 40% - olejek eteryczny do masazu paczula zostalo ok 30% ZDIECIA CIUCHÓW i BIZUTERII ORAZ WSZYSTKICH KOSMETYKOW WYSYLAM NA MAILA!!!!!!!!! interesuja mnie raczej kosmetyki pielegnacyjne, cos wyszczyplajacego lub ujedrniajacego lub na cere sucha albo tradzikowa lub inne pielegnacyjne moj numer gg: 9210685 , mail: houseofcolours@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorka pmaranczowa
bardzo dobra ksiazka do chemi sama zniej sie uczylam ;) Lech pajdowski -chemia ogolna Tadeusz Drapała-chemia ogolna i nieorganiczna Zadania z fizyki podstawowka to chyba nie hehe:P z gima mam 3 ksiazki Gładyszewska Jaśkowski Tablice biologiczne-polecam świente są Zbior zadan z olimpiad chemicznych -Stara ksiazka ale bardzo dobra sama zniej korzystalam Zbior mendela z fizyki Fizyka astronomia 1 lo rozszerzony zbior zadan-lech Falandysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×