Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

UAKTUALNIAM Moja lista: *perfumy AVONU pur blanca zuzycie 10%(rezerw.) *srebrna kredka do oczu,Oriflame: 11cm *biala kredka do oczu Lovely,zastrugana raz *żel pod prysznic Fa z extraktem z mandarynek-50% *odzywka do paznokci Lovely zostaly 2/3 *żel pod oczy Ziaja ze świetlikiem,uzyty raz *kredka do oczu\"wibo\",jasny fiolet,nowa *pianka do wlosow\"Timotei\" z ekstraktem z odzywczej figi,zostalo2/3 *odzywka \"polysk jedwabiu\"Gliss Kur,uzyta raz Filmiki: *Szkola uwodzenia 3 *Pogoda na jutro *Bad Boys2 *SimOne(super filmik) *Oczy aniola z Jennifer Lopez(tez polecam) *Garfield *Zly mikolaj *W 80 dni dookola swiata *Amelia *Basen *Efekt motyla *Dirty dancing 2 *Evelyn *Granice wytrzymalosci *Lepiej pozno niz pozniej(kom.romantyczna) *Zgromadzenie *Wszystko sie wali *Nowozency(kom.romantyczna) *Shrek1 *Shrek2 *Gdzie jest Nemo *Solaris *Recruit *100dziewczyn *Mrowka Z....... o inne filmy pytajcie moge miec....... KILKA INNYCH RZECZY: &Cosmopolitan Virual Makeover(program do fryzur) &czerwona ramka na zdjęcie &mini organizer czarny(trzeba dokupic wklad z kartek) &6malutkich czerwonych zapachowych swieczek(rossman) &kadzidelka o zapachu drzewa cedrowego(zostalo 6) &maly czarny segregator na kartki formatu A5 Kuchnia Polska 1423 potrawy na kazda okazje na CD Smaczny krążek 3000przepisow CD \"Wszytstko o sexie\"-encyklopedia multimedialna(durex) KSIĄŻKI: Opracowania:”Sluby panieńskie”Fredry;”Zemsta”Fredry,”Lord Jim”J.Conrad,”Makbet”Shakespeare’a; Repetytorium z j.angielskiego-gramatyki z cwiczeniami,Jasinska,Jaslan,Woytowicz-Neymann(mam dwa egzemplarze) Opracowanie z historii,dla szkol średnich,klasa 2 Zbior zadan z chemii K.Pazdro „Anatomia i fizjologia człowieka(z El.fizjologii zwierzat)” W.Lewinski…..ksiazka pomocnicza dla kandydatow na akademie medyczne i uniwersyteckie wydzialy biologii CIUCHY: 1.golf rozmiar M,ladny odcien granatu w grube pionowe prazki,z dwoma kieszonkami jedna wyzej druga nizej,po przeciwnych stronach,kieszonki maja guziczki z kołka; 2.bezowy golf (taki krotszy do paska od spodni)rozm.S, 3.bluzeczka z krotkim rekawem popielata z czarnymi wykonczeniami Big Star,rozm.takie duze S. 4.Spodnie americanos,na 164cm wzrostu,jasne,bezowo-popielate.rozm.cos jak S Mam do sprzedania KOZUSZEK w bardzo dobrym stanie,używany,ale mało.Brazowy,naturalny zamsz,bardzo cieply z futrem w srodku,mieciutki w dotyku Na osobe niska i szczupla: Wymiary:szer.w pasie 80cm;dlugosc 80cm,dlugosc rekawa 60cm. Jak ktos bylby zainteresowany przesle fotki na maila oraz Ciemno zielone GLANY,oryginalne jakby poprzecierane,rozm.39(jest jak 40) w idealnym stanie,zalozone zaledwie kilka razy SZUKAM BALSAMU LUB MLECZKA DO SKÓRY SUCHEJ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frotka kredki juz nie mam-bo myslałam,ze zrezygnowałas mam chansona-coty,hmmmmmmmmmm jakbys sobie cos dobrałon to bomba a jak czegos konkretnego szukasz czego nie mam na liście podaje moje gg:) 2369204

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DLA TYCH CO NIE MAJA PREZENTU DLA BLISKICH IM OSÓB!!! mam na wymiane-NOWE-w eleganckim etui; -pióro wieczne parker sonnet komplet zawiera 2 naboje -pióro kulkowe sportowe parker seria limitowana dla New Balance -pióro wieczne wolbrom -ołówek automatyczny svedala !!!!!!!!!!! krem garnier-nowy ,czysta skóra wraca na liste!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DLA TYCH CO NIE MAJA PREZENTU DLA BLISKICH IM OSÓB!!! mam na wymiane-NOWE-w eleganckim etui; -pióro wieczne parker sonnet komplet zawiera 2 naboje -pióro kulkowe sportowe parker seria limitowana dla New Balance -pióro wieczne wolbrom -ołówek automatyczny svedala !!!!!!!!!!! krem garnier-nowy ,czysta skóra wraca na liste!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frotka Mam jedynie nivea visage odświeżajace mleczko oczyszczajace z morskimi minerałami i prowitaminą b5 do cery mieszanej nawilża i witalizuje z 200ml zostało 100ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frotka Mam jedynie nivea visage odświeżajace mleczko oczyszczajace z morskimi minerałami i prowitaminą b5 do cery mieszanej nawilża i witalizuje z 200ml zostało 100ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frotka Mam jedynie nivea visage odświeżajace mleczko oczyszczajace z morskimi minerałami i prowitaminą b5 do cery mieszanej nawilża i witalizuje z 200ml zostało 100ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frotka Mam jedynie nivea visage odświeżajace mleczko oczyszczajace z morskimi minerałami i prowitaminą b5 do cery mieszanej nawilża i witalizuje z 200ml zostało 100ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgosssia
Hej Dziewczyny, Jesli ktoras z Krakowianek ma ochote wymienic sie jakims olejkiem lub kosmetykiem na olejki: z drzewa rozanego i geraniowy, to odezwijcie sie! Geraniowy uzyty kilka razy, moze okolo 14 kropelek, z drzewka rozanego, uzyty dwa razy.. Oba olejki firmy Pollena Aroma, czyli Dr Beta. Kazdy z nich kosztuje ok. 12-13 zl. Zostawiam nr GG3405526

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skórka...-:mam też czarny;)ale nie na wymianę,za bardzo go lubi mój mąż:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam dobrego żelu pod przysznicm\\, najlepiej z Yves Rcher. Jak ktos ma to piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagabrz
Mirabella:) Dziękuję za paczkę. Jesteś bardzo sympatyczną osobą. Pozdrawiam:) Życzę wszystkich wesołych i ciepłych świąt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagabarz:) a ja sie bardzo cieszę,że jesteś zadowolona i że wszystkie rzeczy były trafione(w szczególności bluzeczka,bo tak bez fotki to rozumiesz-ciężko) i jestem mile zaskoczona,ze paczuszka wczoraj wysłana dotarła dzisiaj:) pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monri
Mirabela tzn.Ania wielkie thx za przesyłke-ej,no cudo bluzeczki,a dlaczego 3 jak ja 2 chciałam?to ja za nia dopłace-napisz ile.extra są... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirabella:)jak będziesz miała już foty,podeślij mi na agabil1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monri nie,nie przysyłaj mi kasy-te bluzeczki wzięłam sobie ze sklepu od rodziców-ale uznałam,że za dziecinne na mnie były a miałam 3 to posłałam 3-chyba sie cieszysz,nio nie? Burza no fotki będą w niedziele-juz je zrobiłam phonem tylko muszę dorwać od qzyna podczerwień i nie wiem jak one wyjdą na kompie-na telefonie jakoś oj,coś nie bardzo-jakies ciemne są:( no nic ale wiesz przynajmniej będzie zarys jak dana rzecz wygląda,a te dziewczyny które sa ze śląska-mogą sie poprostu ze mna spotkać i obejrzeć:))) Jagabrz nio nie dziwie się,że chłopakowi spodobała sie ta bluzeczka-bo wycieta jest konkretnie-czekaj,jeszcze on przeklnie ta bluzkę jak jakiś koleś się za Tobą odwróci:)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak obyczaj stary głosi Według ojców naszych wiary, Pragnę złożyć Wam życzenia W dniu Bożego Narodzenia. Niech ta gwiazdka betlejemska, Która świeci dziś o zmroku, Doprowadzi Was szczęśliwie Do spotkania w Nowym Roku ***************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabelko jetses ze slaska? a skad konkretnie? bo ja z katowic :) chetnie obejrzalabym ciuszki, przynioslabym tez moje rzeczy (jakies kosmetyki czy inne ubranka) i bysmy sie powymienialy :) co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabella:Dsuper.To czekam z niecierpliwością-ja niestety z Łodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo polecam dwie nowe osoby: kavainka oraz ajka26-przemiły kontakt mailowy i błyskawiczne wpłacenie pieniążków na konto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super ja jestem z Tychów ale w Katowicach jestem bardzo często,latam tam jak nawiedzona po ciuszki-centrum:) super możemy sie spotkać a zreszta podeślę fotki jak coś-papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak by faktycznie bylo wygodniej z tymi fotkiami- nie bedziesz musiala dzwigac calej sterty ubran do katowic ;) to czewkam z niecierpliwoscia i pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagabrz dzieki za kosmetyki-cudowneeeeeeeeeeee,extra,the best:) a szczególnie cudowny zapach for away-jak ja go dawno nie miałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusinka to podaj mi @ i kto tam jeszcze chce fotki niech tez poda,widze,że cała noc przesiedze na kompie posylajac zdjatka:) i jeszcze raz zdrowych,wesołych..... i wspaniałaych prezentów:)) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirabella-wysli fotki,bo czekam;) agabil1@o2.pl dziewczyny-poznajecie tę panią;) http://www.mapaurody.pl/artykul.php?id=216&substep1=8&numer=1 http://www.mapaurody.pl/artykul.php?id=216&substep1=8&numer=2 http://www.mapaurody.pl/artykul.php?id=216&substep1=8&numer=3 K.S z Sosnowca??:) moje makijaze to :BOUDOIR,PŁATEK SNIEGU,KRÓLOWA PUSTYNI i KRÓLOWA NOCY.Zagłosujcie,jak się Wam podobają;) http://www.mapaurody.pl/artykul.php?id=216&substep1=0 dzięki:D A z okazji Świąt wiele szczęscia,miłosci,radości,ciepła i zrozumienia Wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BURZA!!!!!!!!!!! no nie wierze :D :D :D jak ty to znalazlas? nasza kasia ktora tak nas w jajo robila taka slodka buziuchne publicznie wystawia. ja nie komentuje makijazy ze wzgledu na to ze nadal ma moja kurtke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×