Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

Gość Do Nato 0110
spierdalaj stad -nikt tu nie chce zadnych oszustow i jesli nas ktos oszuka bedziemy go knebic,nie pozostawimy na nim suchej nitki do konca zycia,bo albo gramy fair play albo kradniemy tak jak twoja przyjaciolka-a niech sa tylko spotkam na ulicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati0110
TY PIERDOLNIETA IDIOTKO LEPIEJ PRZECZYTAJ SOBIE 2 RAZY CO ZOSTALO PRZEZE MNIE NAPISANE A POZNIEJ SWOJ RYJ ROZTWIERAJ...NAPISALAM (W STRESZCZENIU NAPISZE TO JESCZE RAZ SPECJALNIE DLA CIEBIE PRZYCHLASCIE)ZE ONA WIECEJ UTRACILA NA TEJ WYMIANIE ZE NIZ ZYSKALA MALPO JEDNA NAUCZ SIE CZYTAC JEDZO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronchawa
cześć czy ktośw ie gdzie mogę kupić wodę toaletową REVLONU "CHARLIE WHITE" ????? nigdzie jej nie mogę dostać Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronchawa
cześć czy ktośw ie gdzie mogę kupić wodę toaletową REVLONU "CHARLIE WHITE" ????? nigdzie jej nie mogę dostać Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Nato 0110
oj,słownictwo to ty masz-widze,ze reprezentujesz wysoki poziom inteligencji hehe- chyba w spelunie za duzo czasu spedzilas-o jaka ty chojna jestes ,pozyczalas przyjaciolce pieniazki na paczki-a jaja ta przyjaciolka naiwna wydala na paczki 35 zl a dostala tani blyszczyk-pewno adresowala te paczki na Grenlandie ,ze takie drogie byly te paczki,hehe- a dlaczego oszukala tyle dziewczyn?albo nie odeslala tego taniego blyszczyku?przywlaszczanie cudzych rzeczy to kradziez-a zreszta chetnie poznam ta twoja przyjaciolke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati0110
hahahahha widze ze do ciebie nic nie trafia...ona nikogo nie oszukala ani nikt jej nie oszukal,po prostu za TO CO WYDALA NA SAME WYSLANIE MOGLABY SOBIE KUPIC nowe kosmetyki i zatrzymac stare wiec jak widzisz nikogo nie oszukala...zreszta jak nie wierzysz to a)idz na poczte ,b)spytaj sie ile kosztuje przeslanie jednej paczki priorytetem ,c)pomnoz sobie to razy 4 bo na tyle kosmetykow sie wymieniala...i radze JESZCZE RAZ PRZECZYTAC TO CO NAPISALAM:):P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Nato 0110
pioytet kosztuje 6zl paczki listu 1.80-i co ty na to? a przykro mi ale kosmetyk nie wazy ponad 1 kg no ja tu czytam ze nie dosc ze oszukala na rzeczy to i na kase i ze zajmie sie nia policja i ja rowniez chetnie ja poznam bo to oszustka;skoro tak twierdza forumowiczki i min.moja kolezanka-to wiem ze to prawda-niby przyjaciolka jej jestes ,pewnie podszywasz sie pod nia chcec sie oczyscic z zarzutow,po co bys przesiadywala non stop na internecie-pewno by ja bronic,tylko winny sie tlumaczy a dla mnie jestes niewiarygodna!!! a jak bluzgasz-ojoj,margines spoleczny na max!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Nato 0110
pioytet kosztuje 6zl paczki listu 1.80-i co ty na to? a przykro mi ale kosmetyk nie wazy ponad 1 kg no ja tu czytam ze nie dosc ze oszukala na rzeczy to i na kase i ze zajmie sie nia policja i ja rowniez chetnie ja poznam bo to oszustka;skoro tak twierdza forumowiczki i min.moja kolezanka-to wiem ze to prawda-niby przyjaciolka jej jestes ,pewnie podszywasz sie pod nia chcec sie oczyscic z zarzutow,po co bys przesiadywala non stop na internecie-pewno by ja bronic,tylko winny sie tlumaczy a dla mnie jestes niewiarygodna!!! a jak bluzgasz-ojoj,margines spoleczny na max!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Nato 0110
pioytet kosztuje 6zl paczki listu 1.80-i co ty na to? a przykro mi ale kosmetyk nie wazy ponad 1 kg no ja tu czytam ze nie dosc ze oszukala na rzeczy to i na kase i ze zajmie sie nia policja i ja rowniez chetnie ja poznam bo to oszustka;skoro tak twierdza forumowiczki i min.moja kolezanka-to wiem ze to prawda-niby przyjaciolka jej jestes ,pewnie podszywasz sie pod nia chcec sie oczyscic z zarzutow,po co bys przesiadywala non stop na internecie-pewno by ja bronic,tylko winny sie tlumaczy a dla mnie jestes niewiarygodna!!! a jak bluzgasz-ojoj,margines spoleczny na max!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati0110
hahahahha a toba powinni zajac sie ludzie od bialych kaftanow dziewczynko!!w ogole nie kumasz o co chodzi a sie czepiasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Nato 0110
nie sadze prostaczko-a zarazem oszustko i zlodziejko niejaka K.S.z Sosnowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati0110
Ty masz kolezanko jakas manie przesladowcza i takie jak ty powinno sie od razu do psychiatryka zabierac hiheiheiheihihe...jak czlowieka nie nauczyli ze zrozumieniem czytac to juz ja nie naucze:):P:P:P:P🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha Nati 0110 nie napisala ani slowa o tym ze ta dziewczyna kogos oszukala,chyba masz wtórny analfabetyzm kochana...chodzi o to ze ta dziewczyna wysłała paczki i otrzymała te wysłane,normalnie sie wymienila,a pointą tego jest to,ze zaplacila bardzo duzo za przesylki,niestety,wiecej niz byly warte te kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Nato 0110
21:46 burza Vishnja-cieszę się,że się spodobało Dzięki,że głosowałaśMożna głosować co godzinęna ulubiony makijaż Karuzela-wielkie dzięki też Wyobraź sobie MOJE zdziwienie,gdy zobaczyłam tam propozycje K.S.Ostatnio pewna znajoma z wymian na wizażu została oszukana na sporo rzeczy i kasę przez-zgadnijcie kogo?Tak,Kasię S. z Sosnowca...na szczęscie ma znajomości w policji i juz planuje odzyskanie swoich rzeczy.To się jej dostanie-jeszcze za nas buziaki matką rozpusty nie jest radość lecz brak radości... a co ty na to? sama nie umiesz czytac Kaska-jak pisza w jajo wszystkie robilas-wiec pozalujesz tego!!! patrzcie ze kasia i natii pisza wspolnie-hmmm,jakies klony,niesamowita sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati0110
hahahahhahaha o matko obława i co ja teraz zrobie...ta laska ma znajomosci w policji i napewno mnie zgarną buahahahha jestes smieszna wiesz co nie chce tracic wiecej na ciebie czasu bo jestes tego niewarta zyj tymi swoimi intrygami w swoim malym swiatku i szukaj Kasi S.z Sosnowca ...powodzenia:)pozdro dla wszystkich nie ogarnietych mania przesladowcza forumowiczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahahahahahahahahahahahaha no chyba zaraz zejdę:D:D:D:D:D:D:D:D zacytuje którąś z dziewczyn --------------------->- a dlaczego oszukala tyle dziewczyn?albo nie odeslala tego taniego blyszczyku?przywlaszczanie cudzych rzeczy to kradziez-a zreszta chetnie poznam ta twoja przyjaciolke... hła hła a gdzie nati napisala,ze ta jej przyjaciolka okradla kogos???????????????gdzie napisala,ze ona cos przywłaszczyla?:D:D:D:D dobre:D:D -------------->no ja tu czytam ze nie dosc ze oszukala na rzeczy to i na kase i ze zajmie sie nia policja i ja rowniez chetnie ja poznam bo to oszustka;skoro tak twierdza forumowiczki i min.moja kolezanka-to wiem ze to prawda-niby przyjaciolka jej jestes ,pewnie podszywasz sie pod nia chcec sie oczyscic z zarzutow,po co bys przesiadywala non stop na internecie-pewno by ja bronic,tylko winny sie tlumaczy a dla mnie jestes niewiarygodna!!! a to jest po prostu zajebista wypowiedz skąd wytrzasnelas to,ze :\"ona oszukiwala na rzeczy i na kasę\"??:D:D:D:D i zadna forumowiczka nie twierdzi ze ta dziewczyna jest oszustka,bo nati podala przyklad jej kolezanki,nie zlodziejstwa:D.. a co do przesiadywania non0stop na necie,by kogos bronic--> ja widze ze ty tez tu siedzisz:D:D ja jestem lekko uzalezniona od tej kafeterii wiec siedze tu bardzo czesto i dlugo i bynajmniej po to,aby kogos bronic,wieec...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zaraz,hehe to teraz mowisz o mnie,ze to ja jestem tą K.S. z sosnowca??:D:D a z nati pisze wspolnie bo sie z nią znam hehe:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati0110
a no tak piszemy wspolnie bo Katie to moja przyjaciolka od 5 lat:Phe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaa
Do NATO KATI itd. Powiem szczerze , ze jestescie beznadziejnie glupie. Po pierwsze - jesli ktos sie wymienia to chyba zdaje sobie sprawe ZA CO sie wymienia, i zdaje sie , ze oddaje rzecz dla niego BEZUZYTECZNA w zamian za cos co sie PRZYDA (internet to takie ustrojstwo , w ktorym znalezc mozna WSZYSTKO /opisy i zdjecia rzeczy za krtore sie wymieniamy lacznie z ich cenami/). Po drugie NATO - wyobraz sobie , ze mam przyjaciolke i nigdy w zyciu bym jej nie wysmiala ZWLASZCZA na forum publicznym! Po trzecie NATO jestes chamska i beznadziejne, jezeli nie odpowiada Ci to co tutaj , na tym foraum sie dzieje to NIK TUTAJ CIE NIE ZAPRASZAL!!!! . Po czwarte NATO i KATI to jedna i ta sama osoba, i to, ze nie potrafisz komus powiedziec wprost, ze nie jestes zadowolona z wymiany swiadczy TYLKO I WYLACZNIE o Twoim prostactwie. Po piate: widac KATI, ze chyba jestes oszustka stad wlasnie kompletne niezorientowanie w kwestii cen przesylek. Poza tym moja (nie)droga na Twoim miejscu nie traktowalabym zgloszenia na policje w kwestii oszustwa tak lekko....zreszta - sama sie przekonasz , ze taki zarzut jak bedzie....nie wiem czy sobie zdajesz sprawe z tego co Ci za to grozi (patrz. kodeks karny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Kati a KAtiE..to po pierwsze.....hehe natalia sie ze mnie nie wysmiewala, tylko opisala to,co mialo miejsce,nie wiem czemu mowisz ze sie placi 6 zl,a u mnie za 4 paczki wyszlo 35 zyli,nie znam sie,pierwszy raz wysylalam wtedy paczke i mam nauczke,zeby tego wiecej nie robic:D poza tym ona glupia jest,bo te rzeczy które dostalam,słuza mi do dzis,a wymienialam sie nawet z zalozycielka tego topiku,Koszalinka,bardzo milusią osóbką, i bylam zadowolona z wymian,a ten akcent pieniezny to tylko zasluguje na rozesmianie sie,ze mnie wykiwali na poczcie:D...po któres-- nie,ja i nati to nie jest jedna osoba,ja to ja,jestem na paru tematach,na tym forum chyba od..roku?..no i po ostatnie...nie rozumiem cały czas, o co ci chodzi z tą policją i oszukiwaniem??przeciez ja nikogo nie oszukałam,jesli ktos rozumie o co chodzi tej osobie to niech mi odpisze,bo mnie to zaciekawilo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Kati a KAtiE..to po pierwsze.....hehe natalia sie ze mnie nie wysmiewala, tylko opisala to,co mialo miejsce,nie wiem czemu mowisz ze sie placi 6 zl,a u mnie za 4 paczki wyszlo 35 zyli,nie znam sie,pierwszy raz wysylalam wtedy paczke i mam nauczke,zeby tego wiecej nie robic:D poza tym ona glupia jest,bo te rzeczy które dostalam,słuza mi do dzis,a wymienialam sie nawet z zalozycielka tego topiku,Koszalinka,bardzo milusią osóbką, i bylam zadowolona z wymian,a ten akcent pieniezny to tylko zasluguje na rozesmianie sie,ze mnie wykiwali na poczcie:D...po któres-- nie,ja i nati to nie jest jedna osoba,ja to ja,jestem na paru tematach,na tym forum chyba od..roku?..no i po ostatnie...nie rozumiem cały czas, o co ci chodzi z tą policją i oszukiwaniem??przeciez ja nikogo nie oszukałam,jesli ktos rozumie o co chodzi tej osobie to niech mi odpisze,bo mnie to zaciekawilo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaa
KATIE czy jak Ci tam - czepiasz sie szczegolow, zupelnie nieistotnych. Nie wyobrazam sobie zebym ja mogla o swojej przyjaciolce powiedziec, ze jest GLUPIA, nie wiem o co chodzi z tym oszustwem, ale jezeli do takowego doszlo to asz przekichane Skarbie. Poza tym, jakos nie wydaje mi sie by Cie poczta wyrabala, bo stawki za przesylki sa w calym kraju jednakowe.Jesli zamierzasz z kogos zrobic debila to przykro mi .... ale chyba Ci nie bardzo wyszlo. I skonczcie juz dziweczynki te farse - KATIE wez uspokuj swoja "przyjaciolke" i wrzuccie z tymi wysmiewkami obydwie na luz....bo chyba nie takie przeslanie ma ten watek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehhehehhehehehehehehehe
te kosmetyki chyba po 4 kilo wazyly-wiesz burza jest tez stala forumowiczka i jak sama sie wypowiedziala nie jestes taka niewinna osoba za jaka sie podajesz! raz;klonujesz sie ;Katie i Nati-to jedna osoba nawet te nicki maja tak samo durnowate-mieszkamy w Polsce ! po drugie;cos w tym musi byc skoro na ciebie tyle osob wyjechalo po trzecie;no to poczta w sosnowcu chyba rozwozi paczki prywatnym taxi skoro tak sie ceni po czwarte; z tego co wiem wyrylas ta wymiane po piate;slownictwo masz jak z rynsztoku po szoste; nie jestes stala forumowiczka-moze bylas ale nie jestes pewno kazdy przejrzal cie juz na wylot po siodme ; jakiejs lasce kurtke tez ukradalas ?ktos tam pisal ,ze masz jej kurtke-pewno znow cie poczta oszukala:))) po osme;nie badz taka madra-bo za oszustwa na forum- kazda droga @,bezposrednia-juz nie wnikajmy w to policja sie zajmuje i naprawde o byle gowno mozna wytoczyc sprawe np za to ,ze publicznie obrazilas na forum jakas dziewczyne-jest to karalne grzywna-i bedzie ci glupio ale studiuje prawo!!!!!! po dziewiate;nie zajmuj i nie zanudzaj topiku i skoncz ta dyskusje na osobnosci,mowiac do odbicia w lustrze- nati- czy nie wiem kogo tam sobie tak nazwalas;sciane ,lalke czy co.... papapapappa ps.Burza -sliczne makijaze-co dzien oddajemy na niego glosy-poprosilam kilka osob aby cie hojnie obdazyly punkcikami !!!! gratulacje burzo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehhehehhehehehehehehehe
te kosmetyki chyba po 4 kilo wazyly-wiesz burza jest tez stala forumowiczka i jak sama sie wypowiedziala nie jestes taka niewinna osoba za jaka sie podajesz! raz;klonujesz sie ;Katie i Nati-to jedna osoba nawet te nicki maja tak samo durnowate-mieszkamy w Polsce ! po drugie;cos w tym musi byc skoro na ciebie tyle osob wyjechalo po trzecie;no to poczta w sosnowcu chyba rozwozi paczki prywatnym taxi skoro tak sie ceni po czwarte; z tego co wiem wyrylas ta wymiane po piate;slownictwo masz jak z rynsztoku po szoste; nie jestes stala forumowiczka-moze bylas ale nie jestes pewno kazdy przejrzal cie juz na wylot po siodme ; jakiejs lasce kurtke tez ukradalas ?ktos tam pisal ,ze masz jej kurtke-pewno znow cie poczta oszukala:))) po osme;nie badz taka madra-bo za oszustwa na forum- kazda droga @,bezposrednia-juz nie wnikajmy w to policja sie zajmuje i naprawde o byle gowno mozna wytoczyc sprawe np za to ,ze publicznie obrazilas na forum jakas dziewczyne-jest to karalne grzywna-i bedzie ci glupio ale studiuje prawo!!!!!! po dziewiate;nie zajmuj i nie zanudzaj topiku i skoncz ta dyskusje na osobnosci,mowiac do odbicia w lustrze- nati- czy nie wiem kogo tam sobie tak nazwalas;sciane ,lalke czy co.... papapapappa ps.Burza -sliczne makijaze-co dzien oddajemy na niego glosy-poprosilam kilka osob aby cie hojnie obdazyly punkcikami !!!! gratulacje burzo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehhehehhehehehehehehehe
te kosmetyki chyba po 4 kilo wazyly-wiesz burza jest tez stala forumowiczka i jak sama sie wypowiedziala nie jestes taka niewinna osoba za jaka sie podajesz! raz;klonujesz sie ;Katie i Nati-to jedna osoba nawet te nicki maja tak samo durnowate-mieszkamy w Polsce ! po drugie;cos w tym musi byc skoro na ciebie tyle osob wyjechalo po trzecie;no to poczta w sosnowcu chyba rozwozi paczki prywatnym taxi skoro tak sie ceni po czwarte; z tego co wiem wyrylas ta wymiane po piate;slownictwo masz jak z rynsztoku po szoste; nie jestes stala forumowiczka-moze bylas ale nie jestes pewno kazdy przejrzal cie juz na wylot po siodme ; jakiejs lasce kurtke tez ukradalas ?ktos tam pisal ,ze masz jej kurtke-pewno znow cie poczta oszukala:))) po osme;nie badz taka madra-bo za oszustwa na forum- kazda droga @,bezposrednia-juz nie wnikajmy w to policja sie zajmuje i naprawde o byle gowno mozna wytoczyc sprawe np za to ,ze publicznie obrazilas na forum jakas dziewczyne-jest to karalne grzywna-i bedzie ci glupio ale studiuje prawo!!!!!! po dziewiate;nie zajmuj i nie zanudzaj topiku i skoncz ta dyskusje na osobnosci,mowiac do odbicia w lustrze- nati- czy nie wiem kogo tam sobie tak nazwalas;sciane ,lalke czy co.... papapapappa ps.Burza -sliczne makijaze-co dzien oddajemy na niego glosy-poprosilam kilka osob aby cie hojnie obdazyly punkcikami !!!! gratulacje burzo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenaa
,,Chlorofilowy wosk do depilacji twarzy w plasterkach" też jest w ofercie? jeśli tak to za ile zł chcesz go sprzedać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt faktem wymieniałam się z Katie i wymiana była super :) jedynie co moge o niej powiedzieć , to to że jest milusią osóbką z którą super biło się interes... ale hmm co do sprawy.... to chyba osobista sprawa każdego na co zgadza sie wymienic swoj kosmetyk..i chyba dobrze wie juz z gory ze np. ten blyszczyk jest grozdzy od tego balsamu do ciała czy podkladu.... wiec jesli sie zgadza to tylko i wylacznie jego sprawa nie ma co mieszac w nia innych bo kazdy ma swoj rozum wie co robi..chyba nie jestesmy 14 letnimi dziwczynkami co :P ? a co do Nati.... ups..totalna porazka ..dziewczyno ja Ci wspolczuje troszke....ja bym na swoja przyjaciolke tak nie powiedziala...szczegolnie ze to ona potsanowila sie tak wymienic..gdyby jej to ciazylo napisalaby to na forum :] hmm moze zrobila to z dobrej woli :P???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milena-tego chlorofilowego wosku już nie ma na liście:( Posłałam to zdjęcie,bo jest tez na nim miodowy wosk do ciała... ps.dziewczyny,dzięki za każdy głos:) Głosujcie na BOUDOIR http://www.mapaurody.pl/artykul.php?id=216 on z moich ma największe szanse.Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati0110
DO WSZYSTKICH=========>Wcale nie nazawalam mojej przyjaciółki glupią...przypominam jeszcez raz,iż mój śmiech wzbudziła ta sytuacja a nie moja przyjaciółka którą kocham i szanuje:PZreszta wy nie wiecie jaka jest nasza przyjazn...a jaka jest to kazda z was by sie chciala przekonac na wlasnej skorze:P:P:P P.S:Do hehehehhehehehehehe=========>a ja nie studiuje prawa tylko dziennikarstwo,ale wiadomo mi,że niesłuszne oskarzanie kogos o kradziez czy tez oszustwo pieniezne(przy jednoczesnej nieudolnej probie wykrycia jego tozsamosci ) podlega jeszcze wiekszej karze niz obraza publiczna(ktora w panstwie demokratycznym jest traktowana jak wolnosc slowa). Żal mi was naprawde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×