Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

Dziewczyny, zrobiłam wreszcie generalne porządki ;) Kolorówka 1. prasowany cień Cinema Italian Beauty nr 23 użyty kilka razy, kolor to jasny stonowany róż 5zł 2.prasowany cień Cinema Italian Beauty nr 46 użyty kilka razy, kolor to limonkowa żółć 5zł 3. sypki cień APC nr 6 użyty raz, kolor to ciepły złocisty brąz 7zł 4.sypki cień Cinecitta Italian Beauty nieużywany, w kolorze jasnej zieleni 7zł 5. podwójne cienie prasowane WIBO nr 20 kilka razy używane, kolory to ciepłe brązy 4zł 6. błyszczyk ARABIAN GLOW Avon Radiant Glow została ok. połowa 6zł 7. błyszczyk ARABIAN GLOW Avon Night Glow zostało tak między 1/4 a 1/3 5zł 8.błyszczyk PIASKI PUSTYNI Avon NATURALS zostało trochę mniej niż połowa 5zł 9.błyszczyk z refleksami Pierre Arthes nr 12 użyty kilka razy, kolor to średnia ciepła brzoskwinia 5zł 10.błyszczyk z refleksami Pierre Arthes nr 05 użyty kilka razy, kolor to dość zdecydowany ale naturalnie wyglądający na ustach róż 5zł 11. błyszczyk SENSIQUE w kolorze jasnego beżu użyty kilka razy 4zł 12.konturówka w płynie Yves Rocher nr 01 Rose nie mniej niż 1/3 poj., kolor to naturalny łososiowy róż 5zł 13.szminka Avon POUT zostało nie mniej niż 1/2 5zł 14.szminka w sztyfcie CG SMOOTHERS Silverspring zostało sporo , kolor to taki sinawy zimny beż 4zł 15.szminka nr 14 Paloma użyta raz, kolor to stonowany delikatny róż z beżem 5zł 16.puder prasowany nr 4 APC przetestowany palcem, poj.9g, odcień dla ciemniejszej kanacji 12zł 17. puder prasowany nr 4 APC użyty dwa razy, jasny beż 11zł 18. puder w kulkach nr 2 APC użyty raz, kolor to brązy (ale nie pomarańczowe) 20zł 19. puszek ze złotym pudrem APC użyty raz, można stosować na twarz, ciało i włosy, poj. 3g 16zł 20. puder sypki Revlon Skinlights WARM LIGHT użyty kilka razy 40zł 21. rozświetlacz w kamieniu Bourjois Pastel Joues Blusher Effet de Nacre 94 zostało go mnóstwo (słynna metoda wypiekania) użyty kilkanaście razy 14zł 22.sypki puder Pierre Arthes nr 3 Bronze 15g użyty kilka razy, dość ciemny 7zł Pielęgnacja 23.kojący krem z ekstraktem miodii indyjskiej BOTANISOURCE Avon poj. 50ml nieużywany 11zł 24. matujący puder przeciwko wypryskom Pure Pore-Fection 6g Avon nieużywany 13zł 25.peeling do ciała wygładzająco-regenerujący z olejkiem migdałowym i proteinami z kiełków pszenicy Tanita fitness 150ml użyty dwa razy 4zł 26.algowa maseczka złuszczajaca AVON SPA zostało ok. 1/3 6zł 27. dotleniająca maseczka ODDECH AMAZONII Avon SPA użyta trzy razy 8zł 28.regulujący krem SOJA I TRAWA CYTRYNOWA Avon POJ.125ml nieużywany 6zł Do każdej większej wymiany (co najmniej 4 produkty) można wybrać sobie jeden gratis: *lakier Palomy w kolorze wina (z drobinkami) użyty dwa razy *jasnofioletowy cień prasowany użyty kilka razy * kryjący podkład PALOMA w kolorze miodowym użyty raz *żel-krem Nivea Visage Young, zostało ok. 1/4 *jasnoróżowa konturówka Paloma użyta raz Szukam na wymianę: LYSANEL SVR DIACNEAL Avene olejek regulujący do twarzy dr Hauschka serum krystaliczne krople Renee Blanche nabłyszczająco-pielęgnacyjny olejek do prostownic Renee Blanche dwufazowa Wella do prostowania maski profesjonalne do włosów podkład w sztyfcie Pan Stick Maxa Factora nr 12 True Beige emulsja nabłyszczająco-pielegnująca Revlon Skinlights Peach Light próbek a najlepiej miniaturek perfum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Aguśkaaa*
sprzedam lub wymienie (najchętniej na ciuszki lub perfumy, ale piszcie wszystko co macie:)) Kosmetyki Pielęgnacyjne: 1) płyn do higieny intemnej- Avon; 250ml- została połowa lub ciutke więcej waznosc: 06.2007r. 3)krem antyperspiracyjny do stóp-oriflame; 50ml,- tez prawie cały-waznosc 06.06r 4)krem nawilżający do stóp- avon; 150ml- prawie cały waznosc 06. KOSMETYKI KOLOROWE 5)szminka - avon (freedom)- zostało ciutke mniej niz połowa 6)lakier czerwony tak jakby z drobinkami złota-Editt, szybkoschnący,12ml- zostało wiecej niz połowa- (12.2006r) 8) kredka jasno niebieska-Made by Madar-02.2007r.-pęknieta zatyczka do kredki 9)kredka- zielona-zostało ponad połowe kredki 10)tipsy-19szt- brakuje jednego 11) pomadka - avon- violet- nie uzywana 14) kredka dwustronna- złota, fioletowa- uzywana 15, 20 razy 15) komplet do manicure- kazda jego część używana była koło 30 razy 17) tusz w tubce- ubytek niewielki-( trzeba przelac do pojemniczka z tuszem) 19)lakier Ados- z wymiany-nie odpowiada mi poprostu PRÓBKI: 1) vichy- krem na zmarszki 2)Nivea Visage- odżywczy krem nawilżający na dzień (do cery suchej i wrażliwej)-2ml 3)nivea visage-krem nawilżający na dzien (do cery normalnej i mieszanej)-2ml. 4)kolastyna-zel do mycia twarzy antybakteryjny 2ml 5)avon senses- zel pod prysznic morski 6)avon senses- ,,summer splash''- o zapachu letnich owoców-zel pod prysznic 7) Kawior Medical- liftingująco- wygładzający ; krem na dzien nawilżający-2ml 8)Perfekt- seria przeciw zmarszczowa 9)Mona Liza - Retinol- na zmarszczki 10)soraya- krem do ciała- intensywne ujędrnienie (wyszczuplająco-ujędrniający krem do ciała) -7ml 11)St.Ives- balsam nawilżający do ciała 7ml 12) ziaja - krem biolipidowy 13) a mincer- przeciwzmarszczkowy krem na dzien-2ml 14)mincer- terapia odmładzająca na dzien i na noc - 2ml 15)mincer- ,,Feng Shui''- krem przeciwzmarszczkowy-2ml 16)yves rocher- tenue parfaite- 1ml 17)yves rocher-serum vegetal, ovale lifting 18)Soraya- naturalna redukcja zmarszczek- 2 ml 19)Intima- płyn do higieny intymnej 20)yves rocher- bio specyfic- 0,8ml 21)yves rocher- bio specyfic nutrition- 1,5 ml 22)yves rocher-defense cellulaire au reishi vegetal;enfants-lait douceur 20-1,5ml 23)yves rocher- ultra tolerance day care very sensitive skin-1ml 24)yves rocher- Aqua de perfume- 0,7ml 25)ziaja-bioaktywny krem rewitalizujący-chyba 2ml 26)ziaja- balsam do ciała nawilzająco odzywczy- olej z winogron-7ml 27)ziaja- przeciwzmarszkowy krem regenerujący- chyba 1,5ml lub 2ml 28) avon-nawilżający podkład wygładzający cere (cream)-1ml 29)avon- skin so soft- kremowy zel pod prysznic- 7ml 30) avon- planet spa- serum do twarzy na noc z białą herbatą-2-3 ml 31)avon- regenerująca maseczka chroniąca kolor włosów farbowanych- 7ml 32)avon-anev clinical- trójwymiarowy korektor zmarszczek-chyba 2ml 33)kolastyna-piękno kobiety- krem liftingująco wygładzający-2-3ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Aguśkaaa*
komplet do manicure uzywany był koło 3 razy a nie 30 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paris29
do-------> A G I B J jestem bardzo chetna na twoje kosmetyki prosze podaj maila to wysle ci swoja liste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Aguśkaaa*
witajcie:) mam troche kosmetyków WYMIENIE JE NA CIUSZKI LUB SPRZEDAM wymienie na ciuszki w rozmiarze S i XS niektóre pochodzą z wymian ale chce je wymienic bo zalezy mi na ciuszkach:) załączam gdzieniegdzie linki do fotek a reszta zdjęc w linku na samym dole do niektórych kosmetyków nie mam zdjęc wiec prosze czytac opisy:) pozdrawiam:) oto lista: 1- płyn do higieny intymnej Avon 2- balsam brązujący Sopot 3- krem do depilacji Strep 4-pianka do golenia Venus 5-miniaturka kremu nivea 6-mleczko do demakijażu Lirene 7-mleczko ujędrniające do ciała Avon Body- 200ml- raz uzyty 8-dezodorant w kulce- Oriflame- Volare-50ml 9- rozgrzewający krem do stóp - gdy komus marzną stopy http://www.allegro.pl/show_item.php?item=701640 98 10- dezodorant do stóp: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=701722 86 11- Paletka cieni Lizzie (12 kolorów)- zuzycie minimalne 12-puder Miss Sporty 13- szary cien Inglot 14- cienie Inglot, identyczne jak na fotce tylko u mnie są kolory w odcieniach różu: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=707367 99 15- cienie-4-kolorowe-Cantare Cosmetics- odcienie zieleni (biały, jasny zielony, ciemny zielony, bardzo ciemny zielony podchodzący pod niebieski)-nowe 16- cienie dwukolorowe ( żółty, różowy) nowy-Vollare - tylko sprawdzony kolor 17- cienie: pierwsze fioletowe , drugie jasny różowy-Nowe- Eveline 18-cienie dwukolorowe Editt-biały, brązowy- NOWY 19- cienie - biały , szary- pekniete wieczko 20- cien biały- obdrapane pojemniczek 21- cienie duocolor eye shadows- (2 odcienie różu) 22-szmineczka- Rimmel London nr. 043 ( Azteque) 23- szmineczka Look (nr 15) 24- błyszczyki i cienie (lub same błyszczyki)- zuzycie minimalne. u mnie inne kolory http://www.allegro.pl/show_item.php?item=700648 90 25-dwustronny błyszczyk Oriflame 26- kredka granatowa miss sporty 27-kredki (różowa, zielona jasna, zielona ciemna, niebieska ciemna, niebieska jasna, fioletowa)- nowe 28-lakier różowy- sprawdzony tylko kolor na jednej ręce 29- lakier czarny-Sensique- nieuzywany 30-konturówka do ust Vipera 31- pomadka - avon- violet 32-tusz w tubce- ubytek niewielki-( trzeba przelac do pojemniczka z tuszem) 33-szmineczka perłowa 34- tusz Avon fioletowy 35-cienie Ruby Rose (bardzo wydajne)- moje są niebieskie http://www.allegro.pl/show_item.php?item=711131 33 36- balsam przeciw otarciom stóp http://www.wizaz.pl/produkty/baza/c...ils&itemid=6674 37- zestaw do manicure 38- perfumy Fleur du Lac próbki : 4)kolastyna-zel do mycia twarzy antybakteryjny 2ml- 33szt-wiec 66ml 5)avon senses- zel pod prysznic morski 6)avon senses- ,,summer splash''- o zapachu letnich owoców-zel pod prysznic 10)soraya- krem do ciała- intensywne ujędrnienie (wyszczuplająco-ujędrniający krem do ciała) -7ml 14)mincer- terapia odmładzająca na dzien i na noc - 2ml 15)mincer- ,,Feng Shui''- krem przeciwzmarszczkowy-2ml 24)yves rocher- Aqua de perfume- 0,7ml 25)ziaja-bioaktywny krem rewitalizujący-chyba 2ml 28) avon-nawilżający podkład wygładzający cere (cream)-1ml 30) avon- planet spa- serum do twarzy na noc z białą herbatą-2-3 ml 31)avon- regenerująca maseczka chroniąca kolor włosów farbowanych- 7ml oto link z niektórymi kosmetykami: http://www.voila.pl/ju5c1/ wiecej inforamcji na wasze życzenie:) aha i niektóre kosmetyki są minimalnie uzywane inne wiecej a kilka nieuzywane wcale:) aga167@wp.pl gg: 1750122

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porąbało was
wymieniajcie sie dziewczynki, ale ręczę , że kupienie kosmetyków jkosztuje mniej niż leczenie grzybicy , gronkowca, czy innego świństwa!!!! W życiu nie używałabym czyjejś pomadki czy dezodoranmtu w kulce, fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznikowa
mam pytanie do Was dziewczyny :) Czy Koszalinka odwiedza jeszcze tę stronę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam na wymianke:) Błyszczyki: :)2 maybelline water shine diamonds kolory 300 ( sugar prism- perlowy opalizuuje na rozowo, i 301 bubblegum prism- jasny róz- bardzo ladnie wyglada na ustach ) NOWE, NIEUZYWANE :)2 blyszczyki giordani gold kolory: golden berry i golden gleam nowe, nieuzywane :)blyszczyk Oriflame kolor stardom NOWY, NIEUZYWANY :)Manhattan Twist&Taste kolor 317 wildberries ( przepieknie pachnie dzikimi jagodami ) uzyty 3 razy :) rozswietlacz do twarzy Bourjois Pastel Joues effet de nacre 94 niesamowicie wydajny, zostalo go ponad 3/4 :) puder brązujacy ( moim zdaniem bardzo delikatnie ) nr 3 z APC zostalo ponad 1/2 sypki- bardzo fajny- naturalny efekt- leciutki, stonowany kolorek :) podklad Astor Natural Fit kolo 300 ( naturalny bezyk ) zostalo na pewno 3/4 jak nie wiecej :)kredki Avon Mirror Shine- uzyte 2 razy ( nie są w ogole strugane- drewienko jest nienaruszone- jedynie są stępione ) mam kolor pink ice i lilac ice ( róz i fiolet ) posiadaja zatyczki i kartoniki w zasadzie ubytek znikomy :)drobniutki brokacik dekoracyjny APC kolor rózowy- niezwykle drobny- nadaje sie nawet na powieki NOWY :) tusz double extension L\'oreala nowy, nieuzywany, nie ręczę za orginalność ( dostalam go w podziekowaniu ), jedynie zmazane z bialej czesci napisy ( wylał mi się olejek orientalny do kominków i niestety pod wplywem tłustego zmazaly sie napisy ) ale poza tym wszystko ok :) puder brązujacy Max Factor kolor golden ubytek ok 10% :) pudry rozswietlajace APC sypkie nr 3 i 4 ( uzyte po jednym razie ) wiec ubytek znikomy :) inglot Vertigo nr 59 ( zielen ), 88 ( piekny fiolet ) i 78 ( piekny róz ) uzyte po 2-3 razy- ubytki malutkie :) blyszczyk Avon Color Trend Chill out- kolor peach breeze.. niesamowicie blyszczy i chlodzi usta...kolor bezyk z domieszką brązu...wspaniale pachie...zostalo ok 3/4 :) blyszczyk Gosh star shine lipgloss kolor pop star..nowy :) balsam z poswiatą Kolastyny zostalo 3/4 :) balsam podkreslajacy opalenizne ( rewelacyjnie sprawdza sie jako rozswietlacz do ciala ) NOWY :) olejek do masazu Tomorrow Avon- nowy, zafiolowany :) podklad Perfect Wear Avonu- golden caramel ( wcale nie taki ciemny ! ) zostalo 2/3 ( w nowym opakowaniu ) Zdjecia na maila zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Aguśkaaa*
blond wamp czy znajdziesz cos u mnie ? lista wyzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Interesuje mnie pare rzeczy, ale linki nie działaja...nie napisalaś zuzycia...jaki kolor ma dwustronny blyszczyk Oriflame i jakie zuzycie....to samo tyczy sie plynu do higieny intymnej Avon...i paru innych rzeczy, ktore nie są dokladnie opisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Aguśkaaa*
Blond wamp błyszczyk: jasny kolor zuzyty- zostało tylko na kilka uzyc kolor czekoladowy uzyty raz na sprawdzenie koloru płyn do higieny intymnej z dozownikiem- zostało koło połowy z 250ml co Cie jeszcze interesuje? to Ci opisze:) pzdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozswietlacz do twarzy Bourjois Pastel Joues effet de nacre 94 niesamowicie wydajny, zostalo go ponad 3/4 jaką to ma postać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pudry rozswietlajace APC sypkie nr 3 i 4 -to są pudry w kulkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona 24 ---> Interesuje mnie rozswietlacz. czego szukasz w zamian. Jaka jest jego data przydatnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Aguśkaaa*
zostało mi jeszcze to: PIELĘGNACJA: - balsam brązujący relaksujący Sopot - rozgrzewający krem do stóp ( gdy komus marzną nogi) - balsam przeciw otarciom stóp KOLORÓWKA:- cienie Inglot, 3-kolorowe, odcienie różu - cienie-4-kolorowe-Cantare Cosmetics- odcienie zieleni (biały, jasny zielony, ciemny zielony, bardzo ciemny zielony podchodzący pod niebieski) - cienie dwukolorowe ( żółty, różowy) nowy-Vollare - tylko sprawdzony kolor - cienie, Eveline fioletowe -cienie Eveline jasny rózowy -cienie dwukolorowe Editt-biały, brązowy- NOWY - cienie - biały , szary- pekniete wieczko - cien biały- obdrapany pojemniczek -kredki Qeen (różowa, niebieska ciemna, niebieska jasna, fioletowa)- nowe -lakier różowy- sprawdzony tylko kolor na jednej ręce - lakier czarny-Sensique- nieuzywany - pomadka - avon- violet -tusz w tubce- ubytek niewielki-( trzeba przelac do pojemniczka z tuszem) INNE: - zestaw do manicure - dezodorant Masumi PRÓBKI: 2- Dermika- holistyczny krem nawilżający z filtrem immunologicznym 3- Dermika- krem matujący z optycznym reduktorem połysku skóry 4-Dermika- odżywczy krem pod oczy i na powieki z prekursorem ceramidów 5-Dermika- żel intensywnie nawilżający pod oczy i na powieki 8- Ziaja- mleczko po opalaniu z wapniem 9-kolastyna-zel do mycia twarzy antybakteryjny 2ml- 33szt-wiec 66ml 10-avon senses- zel pod prysznic morski 11-avon senses- ,,summer splash''- o zapachu letnich owoców-zel pod prysznic 13-mincer- terapia odmładzająca na dzien i na noc - 2ml 14-mincer- ,,Feng Shui''- krem przeciwzmarszczkowy-2ml 15-yves rocher- Aqua de perfume- 0,7ml 18- avon- planet spa- serum do twarzy na noc z białą herbatą-2-3 ml 19-avon- regenerująca maseczka chroniąca kolor włosów farbowanych- 7ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguśkaaa niestety w takim razie nic mnie nie interesuje...czekoladowy to nie moj kolor Ona- 3 i 4 to pudry sypkie Bourjois jest w \"kamieniu\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabelko-interesuja mnie te pozycje: czarne spodnie pimkie biodrowki biodra 88 cm poddaja sie maja duzo licry w sobie od kroku 20-21 cm (odkrywaja pepek ale przy schylaniu sie nie widac pupy dzwonowate ,czarne buty bufallo firmowe szaro niebieskie (aparat zrobil naprawde beznadziejne zdjecie) koturna ok 6-8 cm musialabym leciec zmierzyc -zimowki Czy to nadal aktualne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Aguśkaaa*
mam jeszcze do wymiany perfumy Oriflame Moon zuzyte jakies 5 ml nie mój zapach:( wymienie najchętniej jna jakies ciuszki w rozmiarach S i XS ewentualnie na kosmetyki:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Aguśkaaa*
witajcie :) mam z wymiany 3 szt. perfum jednak niestety to nie moje zapachy:( wymienie na inne perfumy lub ciuszki w rozmiarze s i Xs lub sprzedam oto zapachy: 1) Avon Prowl- 50ml (została połowa)- proponowana cena- 13zł 2)yves rocher- Folies de Saisons- pierwotna pojemnosc chyba 50ml.- ubytek koło 10-15ml- proponowana cena- 15zł 3) Oriflame moon- 30ml- ubytek ok. 10ml- proponowana cena- 12zł oczywiscie jestem chętna takze na wymiany:) tylko na ciuchy pozdrawiam:) gg: 1750122

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam urzadzenie do depilacji bare&beautiful ,fotki i wiecej informacji na maila:)Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguśka,jaki nr maja cenie zielone CC i czy któreś z fioletowych to ciemne ale nie śliwkowe fiolety i czego szukasz:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Aguśkaaa*
ona-24:) cienie zielone mają numerek : 3 mam fioltowe cienie Eveline ae nie wiem czy to jest ciemny fiolet:( zalicza sie chyba do tych jasniejszych ale tez ładny kolorek:) nr to 56 poszukuje przede wszystkim ciuszków w rozmiarze S i Xs lub filmów dvd (najlepiej nie z gazet) poszukuje tez pieluszek dla dziecka :) od 4-12kg kosmetyków raczej nie szukam ale czekam na propozycje:) aga167@wp.pl gg:1750122 pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagi77
Dziewczyny, mam kosmetyk Gliss Kur firmy Schwarzkopf, absolutna nowosc do wlosow blond: nadaje zlociste refleksy, lekko usztywnia, odzywia. Prawie nie uzywany, wiecej niz 3/4 opakowania. Przefarbowalam wlosy [ KWIATEK] Przywieziony z Niemiec, wiec nie jest opisany po polsku, dozowanie jak spray. Wymienie chetnie na fioletowa kredke do oczu lub cienie w odcieniu zieleni! Aguśkaaa :) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagi77
Ach ... nie szukasz jednak kosmetykow. OK 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×