Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

Gość Aguśkaaaa
nic mi sie niestety nie przyda:( szukam ciuszków rozm. Xs I s MOZE KTOS COS MA?:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm... ja mam do swojej skromnej wymiany 🌻Clearasil - Complete - matujący krem nawilżający (nieużywany) 🌻Avon - oatmeal hand cream - krem do rąk z owsem (nieużywany) 🌻Eris - Under Twenty - capuccino - puder antybakteryjny w kremie (zostało ok.70-75%) 🌻Nivea - Fresh - antyperspirant bez alkoholu (nieużywany) 🌻Lumene - Skin Couture powder - nr5, odcień do średniej i ciemnej karnacji. używam od miesiąca, ale zużycie nie jest większe niż 1% ! 🌻 Antidral - zostało odrobinę więcej niż 2/3 🌻 Avon - Clearskin - Balanced cleanser/mask - kremowy preparat oczyszczający z glinką - zostało ok. 95% 🌻Eris - Lirene - Nature Matte Foundation 7h - fluid matujący, odcień 14, karmel (nadaje się do średniej i ciemnej karncji, zostało ponad 90%) Może ktoś będzie zainteresowany:) Kosmetyki te nie są trefne albo przeterminowane. Po prostu przerzucam się na Naturę :D Czekam na wszelkie propozycje, zarówno naturalnych kosmetyków, jak i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w góóóóóree

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągniemy w góóórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góóóóóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta1406
witam mam do odsprzedania/wymiany krem nivea visage young- beutiful skin z lekkim podkładem.uzyty ze 3 razy-zostało ok 80-90% osoby zainteresowane prosze pisac na maila edyta1406@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania001
Witam, Chętnie odsprzedam puder w kamieniu Lentheric, kolor- 08 Misty Beige, dwa lub trzy razy użyly. Gąbedczka jest nowiusieńka, nieużywana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeweelina23
Ja też mam kilka rzeczy na wymianke , jesli chcecie to moge wysłac na maila ZDJECIA :) 1. Balsam po goleniu dla kobiet -Venus, nowy 60ml 2. Brązowa kredka ,bardzo mieka.Użyta kilka razy. 3. Niebieska kosmetyczka Dove 16cm/14cm/5cm 4. Kolczyki przebitki ze stali chilurgicznej(kolor złoty z błekitnymi oczkami 5. srebrna zawieszka w kształcie słonika 6. srebrna zawieszka w kształcie ksieżyca 7. Śliczna kosmetyczka,jasny róż na zameczek z płocienka(18cm/13) 8. Kalkulator fioletowo-biały w kształcie hipopotama(słodziutki :P ) 9. plecak w kształcie owieczki 10. kaszkiet sztruksowy bordowy 11.kurtka dla neimowlaka,niebieska zUsa z polarkiem w środku i kapturkiem 12. podkoszulek ESPRIT rozm.S /XS zprzodu ceimnobrokatowe napisy ,niebieska.Jak noiwa. 13. Czarna koszula ESPRIT rozm38 14. Spódnica COLLOSEUM rozm.M.materiał cos a al zamsz 15. bluzka w sam raz na sylwestra-czarna rekawy 3/4 z falbanka,rozm.M materiał jest ze srebrna nicia 16.sweterk czarny COLLOSEUM rozm.s/m, delikatny dekolt i rozszerzane rekawy. 17. bluzka z długim rękawe GREEN PIONT ,czarna, na przodzie nakruk jak gazeta 18. Kurtka skórzana w kolorze czerwonym,rozm.L(jednak ja nosze M)- z Włoch 19. Francuski żakiet w zielonkawym kolorzena 3 guziczki,rozm 38/40(najchetniej sprzedam) 20.płaszcz przed kolano na 3 guziki ciemna zielen rozm .40 (WYMINIE NA BYLE CO!!!!!!) 21. Czarna bluza na zamek z dekoltem łodka rozm M 22.Koszulka na jedno ramię REPORTER rozm .XS biala z czerwonym napisem 23.śliczna ramka na zdjecie!! 24.Maskotka owieczka z dzwoneczkiem na szyi ZAkopanego 25.ramkw z piaskiemi niebieksim płynem z nadmorza] 26.kolczasta ryba do poiweszenia )kolejna pamiotka z nad morza) 27.prostownica i KARBOWNIca (ma ok.roku) 28.SUPER WALIZECZKA- NOWa kolor srebrny wym .17 cm/13cm/6cm. w srodku lusterko oraz 18 RÓŻNYCH PĘDZELKÓW do makijażu !! Oddam w dobre ręce : 29. kosmetyczke niebieska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agggaaaaaa
eeweelina23 poprosze fotki:) na aga167@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeweelina23
a czego dokładnie te fotki mam wysłac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buzi
Kosmetyczka Avon srebrna pianka koloryzująca Wella-zostało około 1/4-swietna na imprezy szampon wzmacniający Fructis-zostało troszke mniej niż pół spray dla mężczyzn Legendary Harley-Davidson -psikniety 2 razy masarzer Yves Rocher lakier do paznoci-Rimmel Lasting Finish -zuzycie minimalne -kolor taki rózowo-łososiowy szminka Max Factor Lipfinity -kolor 046 Innocent z kartonikiem krem do pielęgnacji skórek Avon - NOWY!!! PROBKI: -Naphera Balsam do włosow z nafta kosmetyczna-5ml -2 opakowania Thermal Fix Mat Vicy1,5 ml -2 opakowania Vichy Dercos -kojacy szampon dermatologiczny 10ml -La Roche Posay Kerium Przeciwłupierzowy szampon-krem z LHA 10ml -Physiogel -krem fizjologiczny 1,5ml -2 opakowania Mincer Cellulit Control 2ml -SebaMed płyn do kąpieli 10ml -Ziaja HerbikaPlant Balsam do ciała nawilżająco-odżywczy 7ml -Avene Ystheal+creme 5ml kartonik -Swisso Logical Hand crem creme pour les mins 5ml kartonik -Ilcacora-krem natłuszczająco-regenerujący -Vichy Lift Activ Yeux x 3 -każdy po 1,5 ml -Seba Med emulsa do mycia twarzy i ciała 10ml -Vichy Thermal Fix 2 1,5ml zainteresowanym moge przesłać fotki na maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buzi
podaje maila:)jak cus to pisać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_33
Witam, BARDZO PILNIE KUPIE: Mgiełkę - spray do ciała - AVON "Dzika Orchidea"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela84
Poszukuję szminki Pierre Rene nr 11 ze starej srebrnej serii, oraz beżowego mieniącego się srebrzyście błyszczyka tej samej firmy również ze starej serii, nie mogę ich nigdzie dostac ponieważ wycofano je ze sprzedaży, będę wdzięczna za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta1406
posiadam do wymiany krem nivea visage young z lekkim podkładem- ponad 3/4 tonik kolastyny fińskie jagody - cały białą kredke do paznokci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, jestem tutaj pierwszy raz ale tak mi sie spodobał Wasz pomysł, że postanowiłam się przyłączyć. Ja na wymianę posiadam na razie niewiele ale bedę szukać dalej a tymczasem mam: 1.Garnier color naturals (intensywny krem koloryzujący) - brąz - trwała farba do włosó nie używana (dla mnie kolor za ciemny kupiony przez pomyłkę przez moja mame :)) 2. Avon - Odżywcza maseczka z białą herbatą (tubka) - zostało około 3/4 opakowania 3. Eris - Under Twenty - Tonik oczyszczająco - kojący - użytytylko 4-5 razy w celu sprawdzenia 4. Oriflame - czarna kredka do oczu również użyta 4-5 razy (ale ja jakoś nie umiem się posługiwać takimi skomplikowanymi rzeczami :)) 5. posiadam również próbki krremów przeciwzmarszczkowych Yves Rocher ale to po prostu jeśli już dojdzie do wymiany i ktoś będzie zainteresowany wypróbowaniem to dorzucę bez niczego Jeśli ktoś byłby zainteresowany to czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok teraz ja i moje nieppotrzebne drobiazgi: 1. szanpon pokrzywowy (jest go tak 1/4) 2. mydło babbino (urzyte 2 razy) 3. przeterminowany tuz do rzes rimel (nieurzywany) 4. pół rolki papieru toaletowego ,,regina,, :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudra
1. Orginalny perfum Naomi Cambell, był prezentem, nie mój zapach, użyty kilka razy 2. Samoopalacz w spreju Kolastyna, użyty trzy razy, zrezygnowałam z opalenizny 3. Odświerzająca odżywka do włosów Avon- Jaśmin i trawa cytrynowa, została połowa 4. Szampon Avon- Jaśmin i trawa cytrynowa, została 1/3 Piszcie na maila larethian@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudra
Marin, ja jestem zainteresowana, napisz proszę na maila jakie masz płytki, oraz co byś chciała w zamian :) larethian@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudra
Pitahaya27, perełki rozświetlające Oriflame- ja jestem zainteresowana, a Tobie czego potrzeba? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nana18
A ma któraś z Pań może niechciany podkład revlonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuta77
vikaaa powiedz mi gdzie kupilas ten perfum papillon damour jest zajebist... bardzoi mi sie podoba szukam go wszedzie i nie moge znalezs u mnie w bydgoszczy nigdzie go nie ma prosilabym o kontatk pod smuta77@wp.pl albo gdy ktokolwiek wie gdzoe mozna zakupic ten boski zapach dziekuje za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posiadama na wymianę(na inne kosmetyki): - Krem matująco-nawilżający Pure Skin- Oriflame-użyty 2 razy - Krem Happy Style normalizująco-matujący- Kolastyna(użyty raz) - pomadka w płynie shine supreme Avon kolor mavelous shine (70%)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rnatalia
chetnie wymienilabym sie kosmetykami o ile jest tu ktos z slaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodziulek
bardzo chętnie przyjmę wszelkiego rodzaju cienie do powiek- sama mam cały arsenał kosmetyków, wiec zapraszam serdecznie dziewczyny na moj numer gg 6427888. napewno sie dogadamy i satysfakcjonująco powymieniamy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia0611
Ja mam prawie nie uzywana szminke oriflame... truskawkowa kupilam ja ale mi nie podpasowala uzylam jam oze ze dwa razy ... jesli ktos chcialby sie wymienic na inna szminke do tego moge oddac mydelko oriflame ze swiecacymi drobinkami nie uzywane oryginalnie zapakowane... kasiunia102@tlen.pl prosze o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia0611
aa i dodam że jestem z Dąbrowy Górniczej ale moge podjechac do Sosnowca jesli bylaby taka koniecznosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×