Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

Gość RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
O MASAKRA JAKIE WY DZIEWCZYNY JESTESCIE NAIWNE AZ ŻAL !!! JAK MOZNA BRAC OD KOGOC UZYWANE KOSMETYKI ROZUMIEM JAKIES PERFUMY TO TAK ALE PUDER?????? O KUR W W A JA PIER DOLE PRZECIEZ MOGA JAKIES SYFY POWYSKAKIWAC JAKIS TRADZIK EH NAWET Z KOLEZANKA NAJBLIZSZA SIE NEI ROBI TAKICH RZECZY A CO DOPIERO Z JAKAS OBCA ZDIRA KTORA MOGLA W TO NAWET NAPLUC !!! DZIEWCZYNY NAIWNE JEB NIETE JESTESCIE HAHA SZPIEGUJACA DOBRZE ZROBILA ZE WAS NACIAGNELA NA KOSMETYKI HAHA MIALA Z WAS NIEZLA GRZANA ZYCZE DALSZEJ NAIWNOSC IW ZYCIU PIER DOLNIETE JE BANE ZDI RY KU R WA WASZA JE BANA MAC AHAHAHAHAHAHAHA ;PPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SDFDFDFZE
że też polki takie naiwne są.... o ku rwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wymiany
A JA MAM DO ODDANIA: - DWA WORKI NA ŚMIECI DO POŁOWY NAPEŁNIONE - MAJTKI RAZ NOSZONE, NIE PRANE - KREM Z APLIKATOREM NA GRZYBICĘ STÓP COŚ JESZCZE BY SIĘ ZNALAZŁO: -OOO, WIEM : NOSZONĄ SZCZĘKĘ MOJEJ SĄSIADKI... ZAPRASZAM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecenzowac
Witam serdecznie ja mam zupelnie nowe Kosmetyki MAC Ze wzgledu na dostep do kosmetykow juz wlasciwie ich nie potrzebuje dlatego napisze ile bym chciala za okreslone produkty jak ktos sie skusi zapraszam na e-maila paprotka882@konin.lm.pl -pigment mutiny bardzo ladny blekitno niebieski cena 50 zl 7,5 g -korektor studio sculpt nc 20 bardzo popularny kolor ma ich większość polek jasny bezowy cena 45 zl 5,5 g -Pomadka Amore IT czerwono malinowa 45zl -Cień DEEP SHADE piękny ciemny granat 30 zl 1,5 g -Pigment GOLDEN Olive -Piękna zieleń cena 50 zl 7,5 g wszystko jest nowe nie używane Mam tez inne rzeczy mac'a jak cos prosze pytac na e-maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_111
mam nowy podklad z avon personal mach kolor warmest beige. odsprzedam lub zamienię na perfect wear o zbliżonym kolorku. Pomyliłam się zamawiając z allegro, a tamten mi bardzoj odpowiada. Pozdrawam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuupppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuupppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolajog
ja zrezygnowałam z Vichy, używałam ich w sumie cały czas, bo bylam przekonana do jakości, a poźniej pani w aptece dała mi super kremik, który dla mnie tak samo działa, tylko jest proaktycznię o połowe tańszy. To Nanobase, odżywka regeneracyjna do twarzy. Teraz już wiem, żę nie chce przepłacać za metki, bo to bez sensu, jak można taniej:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chciałabym wymienić
amlę.Z 300 ml zostało więcej niż pół.Fajna jest,ale rozjaśniiłam włosy i nie chcę jej już używać,bo moze zabarwić.A nie była najtańsza,wiięc szkoda żeby sie zmarnowała.Jak ktoś jest chętny to niech pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam do wymiany Revlon Colorst
ay Eyeshadows Quad(4 odcienie w palecie), kolor Spring Moss (rozne odcienie zieleni) - ladne kolorki, dlugo wytrzymuja na powiece, ladnie wygladaja, bardzo dyskretnie, idealne do pracy. Niestety nie dla moich zielonych oczu Uzyte dwa razy. Polecam... Wymienie na paletke cieni z brązami Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie dalej
najlepiej podajcie majla do tego...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusia255
kto ma dezodorant och kokosowy? bardzo mi na nim zalezy,w zamian oddam markowe kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mesiaczek
:D pozakladajcie na swistaku konta z tymi kosmetykami ^^ portal bezplatny itemki moga byc wystawione w nieskonczonosc ...mozna dokladnie poogladac to co nas interesuje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szakona
Witajcie. Czy ktoś może wie gdzie można dostać jeszcze "DEEP WOODS" oriflame - pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojka tarnow
czy ktos sie chce za cos wymienic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dociek
Witam, z chęcią się wymienię. Mam puder mineralny Vichy, kolor opal (nr 10). Dla mnie totalna pomyłka - zakup pod wpływem chwili :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelka79999
Witam, poszukuje konturówki do ust oriflame w kolorze nude (stara wersja, wykręcana) poszukuje błyszczyka futuryste firmy avonw kolorze violet crystal Dajcie znac, jesli macie w kosmetyczce i nieużywacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maga52
Mam do zaoferowania: Szampon prostujący bez prostownicy firmy Marion Mleczko prostujące włosy firmy Marion Odżywkę Nivea straight&easy--prostuje włosy i ułatwia rozczaniee Nive straight&easy-Balsam prostujący włosy Szampon Pantene Pro-v-proste i gładkie Szampon Gliss Kur Asia straight Balsam Asia Straight Dove..Mgiełka do włosów narażonych na działanie wysokiej temperatury Garnier fructis nutri-gładki...mleczko wygładzające. Są to kosmetyki używane,ale w bardzo małym stopniu (dosłownie pare razy użyte).Jeżeli ktoś będzie zainteresowany podam szczegółowe informacje.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka032
Poszukuje podkładu Perfect Wear kolor Golden Carmel z firmy Avon (w szklanej buteleczce). Poratujcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aredhel
Witajcie! Ja mam żel oczyszczający Garnier Czysta Skóra(70%). Bardzo dobrze oczyszcza i odświeża ale mi już jest niepotrzebny. Bardzo polecam. Mogę wysłać za darmo bez wymieniania się. Jeśli ktoś jest zainteresownay proszę o kontakt na e-maila: aredhel125@wp.pl. Pozrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenkasukienka19
Mam do zaoferowania: - jedwab do włosów mega silk ARTISTE 20ml (z dozownikiem) - kompaktowy puder w kamieniu MANHATTAN NATURAL LOOK kolor VANILLE (8). z serii "Gąbeczka w szufladce" :) Wymienie się z chęcią na ciekawe kosmetyki, także lekko używane!Proszę odpisywać tutaj bądź na lenkasukienka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam na wymianę: pomadkę z Yves Rocher Couleurs Nature- Burn Parafit Róż do policzków Butterfly nr.4- ceglasto brzoskwniowy Błyszczyk z mysecret -rózowy Poczwórne Cienie z essence Quattro eyeshadow -nr 04(sixties reloaded) Wszystkie kosmetyki są nowe, ewentualnie tylko robione swatche! jc piszcie na patrycha1927@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie z Wami nie wymienie, ale moge Wam polecic do ust pomadki gal, bo kosztuja grosze, a swietnie nawilżaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze ktos sie wymieni na pomadke gal? troche niehigiecznicznie, ale jest swietna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×