Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NiePodrywacz

Od czego zacząć poderwanie dziewczyny?

Polecane posty

Gość atraktywna.
I jeszcze zapomniałam dodać że powinieneś ogolic całe ciało bo nie lubimy małp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgsggst
Bardzo skuteczny sposób który pokazał mi kumpel: Podchodzisz do swojego celu-z deka skrzywioną mordą, patrzysz się z lekkim zezem na w jej oczy, i po chwili puszczasz text jakbyś miał uposledzenie 1stopnia: -Czeeeeeeeeeeeeeeeść... jesteśc z miasta? Daj swój numer POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siema ziomale
moze ktos cos napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QQQQQQQQQQQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie jeden dupek tak chcial
..poderwac..tak cie obserwuje i doszlem do wniosku ze chce cie wyruchac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXXXXXXXXXXXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety też ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a no zacznij od
słowa RWĘ CIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do TAAA => stary , jesteś moim MISTRZEM bu hahahhahahhahah !!!!! doskonały komentarz bu hahahhahahhaha przybijam piątkę i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _____ _ _______

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _______------________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleale...
no ale jak dlugo mozna sie tylko przygladac - upatrzonej kobiecie - i sie do niej usmiechac!wystraszy sie dziewczyna....albo wkurzy jak tylko to bede robil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleale
najlepiej ja od razu dobrze wygrzmocić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacznij od
umycia się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IIIIIIII IIIIIIIII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim uwodzenie kobiety należy zacząć od samego siebie: ETAP I 1. Włosy - poszukaj na zdjęciach aktorów i modeli o rysach twarzy podobnych do Ciebie. Polecam włosy troche dłuższe niż klasyczny jeżyk, pokaż, że masz swój styl.Myj je codziennie, nie pozwól, by były przetłuszczone i z łupieżem, bleee.. 2. Twarz - uroda nie jest priorytetem dla kobiet. Możesz być brzydki, ale jak o siebie zadbasz, plus dobra gadka, to będziesz boski. Powyrywaj sobie włoski wokół rzęs, pozbądź się trądzika, wystajacych włosów z nosa. Nie możesz mieć przetłuszczonej skóry. Jeśli masz słaby zarost, gol się często. Kilka włosków na brodzie wygląda okropnie. Jeśli masz rzadki zarost, nie zapuszczaj bródki, ochyda. możesz sobie pozwolić na dwu-trzy dniowy zarost, tylko jeśli jest gęsty i czarny. Tylko wtedy jest sexi. Zęby, jeśli masz wadę zgryzu, to nie jest jeszcze tragedia, wystarczy że zęby są białe i czyste, to już lepiej. A wadę jeśli chcesz i Ciebei stać, skorektuj u ortodonty. 3. Ręce - dbaj o nie! Jeśi są szorstkie, smaruj kremem. Paznokcie po obcięciu piłuj żeby dopasować do kształtów palców. Czyść je. Jeśli Ci się chce, możesz obcinać naskórki. Ja to zlewam, chociaż wiem, że nie powinienem. 4. Szyja, jeśli wiesz co to finezja, noś na łańcuszku jakiś znaczek, coś z podtekstem, romantycznego, np. swój znak zodiaku, albo jakiś indiański amulet. Jeśli już tatuaż, to przede wszystkim trzeba troche poćwiczyć na siłowni(tylko nie za dużo, kobiety w gruncie rzeczy nie lubią mięśniaków). Jeśli go pokazywać, to na czymś. A miejsce? Raczej nie na bicepsie. Na klatce piersiowej, z boku, koło serca(Polecam Oliviera Martineza z filmu \"Niewierna\"). I nie kotwice na litość boską, chyba, że jesteś marynarzem, ale wtedy możesz na bicepsie. 5. Sylwetka - nie garb się, nie rób niezdarnych gestów. Pod żadnym pozorem nie wypychaj kieszeń telefonem komórkowym, portefelem, kluczami etc. To wygląda źle, noś ze sobą aktówkę, tylko nie plecak! Spodnie powinny dopasowywać się do kształtów ciała, ładnie leżeć na tyłku, kobiety może nie od razu ,ale zwracają i na to uwagę. 6. Zapach - myj się codziennie rano, używaj antyperspirantów pod pachy(polecam Rexonę for men) i do stóp. Gol się pod pachami, wtedy się tak nie pocisz. Perfumy dobierz do Twojego pigmentu skóry, nie kupuj najdroższych, bo na Twojej skórze mogą śmierdzieć. Zapach musi być męski. Osobiście wybieram delikatne, nie lubie ostrych gryzących w nozdrza. 7. Wygląd zewnętrzny - Ubrania są szalenie ważne. I nie marudź, że Ciebie nie stać. Można się świetnie ubrać za marne grosze. Nawet w tzw. Szmateksach. Kolor ubrań powinien pasować do karnacji Twojej skóry, jeśli masz ciemne wosy, polecam jasne koszule i vice versa, jesli jesteś blondynem i jesteś dobrze opalony, w czarnej koszuli będzie Ci super. Buty są szalenie ważne. Nie noś adidasów! Chyba że biegasz albo ćwiczysz, ale tylko podczas treningu lub wycieczki w góry, czy do lasu. Osobiśce nawet tam nie ubieram sportowych butów. 8. Zegarek, jak Cię na niego nie stać, nie noś wcale, jeśli już chcesz, to najlepiej prostokątny, ale wydaj na niego minimum 200zł. Dopasuj do wielkości ręki i broń Boże, niech Ci pasek nie lata... Spotykasz kobietę na ulicy, podoba Ci się. Odwraca wzrok na Ciebie i widzi: 1. Sylwetkę (punkty 5 i 7, nie spełniasz, odpadasz). 2. Głowę (jeśli nie spełniasz punktów 1 i 2 zapomnij). 3. Ręce (punkty 3 i 8 ). 4. Jeśli spełniasz powyższe punkty, masz szanse na zbliżenie bardziej intymne, rozmowę, podczas której poczuje Twój męski zapach i ewentualnie zoabczy, co nosisz na szyi. Tatuaż to już finezja, widzi go dopiero w łóżku, ale to już wyższa szkoła jazdy. To był dopiero ETAP I. Kobety są wbrew pozorom mądre i sprytne i nie tak łatwo je podejść. Są bardzo wymagające. Nie ma lekko, dlatego trzeba być dobrym obserwatorem i ciagle się uczyć. Najgorsze podejście to takie, gdy móisz, że jesteś facet i nie dbasz o wygląd, nielubisz robić zakupów, etc. Jesteś już dorosły a nie ulega wątpliwości fakt, że kobiety stanowią ważną część w żcyiu dorosłego mężczyzny. Dlatego powinieneś sienimi interesować, ba, nawet czytać Claudie, Twój Styl, etc.. Stąd wiesz, o czym one mówią, co je interesuje. Kobieta potrzebuje, by poświęcać jej uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnowa 25
dlaczego plecak odpada - jest wygodnieszy, mam wole ręce; a poza tym mam pewnien nałóg dotyczący paznokci, nie obgryzam ich, ale "ucinam" je za pomocą paznokci drugiej dłoni, a tak poza tym świetne rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamon
jak mozna nie zakladac adidasow czy innych sportowych butow wiedzac ze bedzie sie spacerowalo pol dnia i przejdziemy wiwczas z 10 km !!!! Ludzie opamietajcie sie !! mam chodzic w polbutach ?? buahahhaha po lesie ???? Bez przesady. Smierdzi mi to narcyzmem i pedalstwem na kilometr i jeszcze to golenie pod pachami LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasia*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×