Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NiePodrywacz

Od czego zacząć poderwanie dziewczyny?

Polecane posty

czyli jesteś większym asekurantem niż ja :D ... o ile to jest szczere w co wątpię 🖐️ strasznie jednostronne te poglądy... może mógłbyś je kiedyś spisać i wydać w formie książki antyporadnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kura_domowa
cóż, mam nadzieję że Faith Hope Glory (FHG) zmieni swoje bierne podejście do związku gdy już spotka tą "jedyną", bo jak na razie to zainteresowałaby się Tobą chyba tylko taka laska która nie proszona pcha się facetom na kolana :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StrongMan
Do podrywania trzeba się przygotować ale najważniejszy jest uchwyt. Zajmujesz odpowiedznią pozycje i zaczynasz rwanie. Pamiętaj tylko aby nie rzucać za mocno bo zrobisz jej krzywdę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khjbijkhiuhiuhiuhiuhuih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podróz na Wschód przygotowalem
wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawy temat. Piszcie dziewczyny. Zawsze można się dowiedziec czegos nowego, jakis ciekawostek. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odefkdslfdlox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat wart uwagi
i porady cenne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistka
Faith Hope Glory --> ale śmieszne jest Twoje podejście. Tak głupiego i kretyńskiego jeszcze nie widziałam ani nawet o takim nie słyszałam. Nie znajdziesz dziewczyny NIGDY jeśli będziesz tak myślał. Widać że jestes zadufany w sobie a to ostatnia rzecz, która może się kobiecie spodobać. Nie dziw się,że jesteś sam, bo najwyraźniej nie jest tak, że nie znalazłeś dziewczyny, która by się TOBIE podobała, po prostu nie spotkałeś takiej której TY byś się spodobał. Żal... A reszcie chłopaków powiem tak - inicjatywa, inicjatywa, inicjatywa. W dzisiejszych czasach rzadko spotyka się facetów, którzy są typem \"łowcy\". Prawdziwie godna i warta uwagi dziewczyna nie zniża się do podrywania facetów w oczywisty sposób, a nic tak nie cieszy kobiety jak wyraźne oznaki, że się komuś podoba. Uśmiech, inteligentne zaczepki, podanie dziewczynie ognia (jeśli pali), pójście po drinka (jeśli to na imprezie), słowem - bądźcie znowu rycerzami, panowie. To jest klucz i to naprawdę działa na kobiety - szarmancki i kulturalny facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sluchaj tych starych panien za duzo sie telenowel naoogladaly prawdziwa kobieta nie jest bierna i sama podrywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony chłop
Ważna rzecz- nie puszczajcie w obecności dziewczyny bąków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistka
A ja wygrałem życie --> Ale dlaczego nie zwróciłaby uwagi? Co jest w Tobie tak kiepskiego, że nie mogłaby spojrzeć na Ciebie jak na swojego księcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferma
Tak już jest, że niektórym Pan Bóg daje a innym tylko pokazuje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistka
Oferma - dobre, muszę to wstawić na opis gg. :D A ja -> I nie masz zamiaru tego zmienić? Tak dla siebie chociażby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BitterGrief
niektórych rzeczy nie można zmienić,jedynie kosmetycznie coś zamaskować te wszystkie incjatywy itp. to tracenie czasu gdy obiektem zainteresowania jest kobieta z tzw. wyższej półki niż ta na której się stoi gdy ktoś gada,że wygląd nie jest taki ważny i bez atrakcyjnego da się sporo zdziałać ... ten nie zna życia,nie wie,że kobieta takiego osobnika traktuje iwyłącznie jako natręta albo potencjalnego przyjaciela,NIKOGO WIĘCEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnn
BitterGrief ma 100% racja tak to juz niestety jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BitterGrief
miło,że ktoś się ze mną zgadza nie da się ukryć nie wiele różnimy się od zwierząt w tej dziedzinie zasady doboru naturalnego są tu bezlitosne zarówno u kobiet jak i u nas facetów ... różnimy się iwyłącznie kryteriami doboru kobiety szukają pierwiastka męskości który ugruntuje w nich poczucie własnej wartości,atrakcyjności,spełnienia jako kobiety,poczucia bezpieczeństwa a faceci bliskości,delikatności kobiecości której im brak a pielęgnując ją u partnerki zaspakajają swoją męskość relacje damsko męskie to takie poszukiwanie trofeum,najlepszego na jakie tylko nas stać,nie ma w tym działalności charytatywnej,to czyste zaspakajanie siebie,to,że przy okazji kogoś innego nie ma znacznia tak sobie właśnie wymyśliłem,że... to tak troche jak z boksem ... istnieje wiele kategorii wagowych gdy podejmiemy walke z zawodnikiem z tej wyższej,raczej jesteśmy skazani na porażke,gdy z niższej - to zwycięstwo nie przyspoży nam chwały,satysfakcji osobiście mam 20 lat,jestem sam jak palec od zawsze ... dlaczego? bo mam nie atrakcyjną chłopięcą twarz,poważne zainteresowania,nie cieszy mnie dyskoteka,jestem facetem z bolesną przeszłością,nie jestem głupi,ludzi czytam jak otwarte księgi,dobrze wiem,że dla atrakcyjnych kobiet jestem nikim albo przyjacielem,doskonale widze jak bardzo reakcje tych pieknych odmienne są od tych stosowanych do głupszych facetów ode mnie o pare klas ale z ładnymi buziami... doskonale też widze polityke brzydkiej panny która od czasu do czasu stosowana jest w moim kierunku ale ja się z tym nie godze,więc zdechne samotny i zgorzkniały,z elitarnej wielkości przyrodzeniem ale ... nie używanym jak ktoś chce pogadać to zapraszam na fotke.pl mam tam konto o takiej samej nazwie jak nicku tutaj .... nie do zarywania dziewczyn ale dyskusji,obserwacji tego ludzkiego zoo pozdrawiam wszystkich facetów...... zgorzkniałych i tych życiowych farciarzy też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Optymistka tego się nie da zmienić bo w moim wieku nie mając doświadczeń z życia i fatalną osobowość już za późno na cokolwiek. Ludzie mają swoich znajomych dużo ciekawszych... a wszelkie rzeczy typu zainteresowania mogące pomóc być interesującym wymagają umiejętności dogadywania się z ludźmi a jak się jest (jak wyżej) to się nie da... 🖐️ trochę to zakręciłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to już chyba nie mam szans
Prawie trzydziecha na karku, a ilość związków w moim życiu - 0 :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×