Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jedna taka mała ruda

Co na pierwszą rocznicę??

Polecane posty

Gość jedna taka mała ruda

Niedługo mamy z moim meżczyzną pierwszą rocznicę. Stwierdzilam że nie chcę dawać mu żadnych oklepanych prezentów tylko go czymś zaskoczyć.Macie jakieś fajne pomysły na spędzenie rocznicy?pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna taka mała ruda
hej czy nikt nie ma jakis propozycji...myślałąm o kolacji, ale takiej gdzieś w parku nap. tyle że nie wiadomo jak z pogodą wiec chcialabym mmiec jakieś alternatywne wyjście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna taka mała ruda
o tym zeby mu dać siebie też już myślałam tylko może być problem bo to wypada w środku tygodnia i u mnie i u niego domy przepełnione i ciężko by bylo o chwilę samotnosci:( no chyba że pomyślę żeby mamę do kina wyprawić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurel
też mam ten problem z tym ze u nas to już druga rocznica.Na pierwszą nic nie przygotowałam bo w szpitalu bylam i teraz bym chciała cos super fajnego tylko co?pomóżcie nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sali di Maga
Proponuję zrobić jakiś fajny deser (z owocami, bitą śnietaną i innymi fajnymi bajerami), do tego dołącz ręcznie wykonaną kartę (może coś na kszrtał listu miłosnego?). Ja bym tak zrobiła, ale nie wiem, co lubi Twój facet. Pozdrawiam, życzę udanej rocznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×