Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lizawieta

astma dziecka

Polecane posty

Gość mammma12
Inhalator to podstawa :) Zwykle, przy ataku duszącego kaszlu wystarczy nam lek od pediatry i właśnie dobry inhalator, czyli taki, z którego nie ulatnia się substancja lecznicza, a trafia do gardła malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas syn tez ma zdiagnozowana astmę od 3.m.ż i jak pomyślę teraz o tym to przeżyłam koszmar wtedy.Co dwa tyg szpital pierwszy raz trafiliśmy w takim stanie ,że podawany był mu tlen przez 3 dni masakra tego nie da się opisać. Później już wiedziała co jest grane jechałam od razu na szpital.Pulmonolog przepisał leki, ale i tak duszność występowała.Później alergolog który całkiem zmieniła nam na leki wziewne w tubie było lepiej bo duszność przechodziliśmy w domu ale jednak dalej występowała :(.Jak syn miał 1,5 roku to spotkałam na swojej drodze osoby, które powiedziały abym naturalnie wzmocniła organizm synka oraz skupiła się na oczyszczeniu jelit.Mimo tego ,że były to osoby ,których nie znałam postanowiłam to zrobić.odkąd zaczęłam wzmacniać organizm i słuchać ich porad mój syn duszność przechodziła łagodniej i z tydzień na tydzień z miesiąc na miesiąc było widać poprawę.Aż doszliśmy do momentu ,że lekarz zaczął odstawiać leki i na dzień dzisiejszy nie mamy żadnych leków oraz duszności nie wróciły lekarz pod wrażeniem,a my cieszymy się zdrowiem:).Życzę zdrówka wszystkim dzieciakom ,aby astma uciszyła się tak jak u nas .Jeśli chcesz dowiedzieć się jak ja wzmacniam organizm pisz na maila renataliszka21@wp.pl lub dzwoń 514807866

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Kupowałam parę tygodni temu inhalator Novama Familino Pro i jakiś zastrzeżeń nie mam. Rzeczywiście cichy i rzeczywiście wydajny. Nie wytraca mi leku, dobrze się sprawdza ten system oszczędzania aerozolu. Irygator jest tutaj w komplecie i powiem że bardzo intuicyjny w obsłudze, wystarczy zamknąć otwór powietrza palcem nakierować do nosa i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Polecę Familino którego sama używam, dokładnie jak działa i jak jest zbudowany masz rozpisane na stronie producenta -novamed.pl/novama-familino-by-flaem-z-dozywotnia-gwarancja. Super poręczny i wygodny inhalator do pracy ciągłej. Stosuję u siebie, u dzieci, w obu przypadkach aerozol się sprawdza tak samo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 20.05.2019 o 10:15, Gość gosc napisał:

Polecę Familino którego sama używam, dokładnie jak działa i jak jest zbudowany masz rozpisane na stronie producenta -novamed.pl/novama-familino-by-flaem-z-dozywotnia-gwarancja. Super poręczny i wygodny inhalator do pracy ciągłej. Stosuję u siebie, u dzieci, w obu przypadkach aerozol się sprawdza tak samo dobrze.

Tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z ustnikiem dla dziecka inhalator uważam odpada, bo trudny w ogarnięciu, natomiast z maseczką zakładaną na twarz lub podtrzymywaną to już inna bajka. Z zapalenia krtani ciężkiego wyszedłem, dzięki https://novamed.pl/novama-familino-by-flaem-z-dozywotnia-gwarancja i właśnie jestem zadowolony najbardziej z pracy ciągłej inhalatora. Jak masz życzenie to możesz dłużej posiedzieć przy inhalacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina Truskowska

Witajcie? A jeździcie z dziećmi na turnusy rehabilitacyjne? My jesteśmy z Lubuskiego, córka ma 6lat i od 3 choruje na astmę. Jeżdzę z nią co roku do Wojnowa do Sanatorium. Słuchajcie i na prawdę jest poprawa. Po zabiegach jakie tam robią młoda nie choruje tak często. Duuużo mniej kaszle. Jeżdże z nią zawsze na jesień bo wtedy jest z nią najgorzej. Także polecam. Tam gdzie my jeździmy jest spokojnie, mała miejscowość w sumie wieś. Ja jeżdze razem z córką, ale dzieci przebywają tam też same na takich koloniach rehabilitacyjnych. Jest szkoła i przedszkole. Wojnowo - poszukajcie w necie na pewno znajdziecie jakies info czy nr tel. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×