Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lizawieta

astma dziecka

Polecane posty

Gość gość
Proszę o pomoc w wyborze spejsera dla 9 latka! Jak Wy podajecie leki wziewne dziecku w takim wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imit
Moje dziecko ma astmę od 3 lat. Teraz ma już 16. Niedawno Pani doktor poleciła nam AdCort, żeby brać go razem ze sterydami. Bierze ktoś ten suplement, albo daje dzieciom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imit
A też lekarz Ci go przepisał? Miałaś jeszcze jakieś inne skutki uboczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
adcort nie wymaga przepisanie przez lekarza, to suplement, srodek bez recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>Miałaś jeszcze jakieś inne skutki uboczne?>>> przede wszystkim to infekcje i zakarzenia gornego ukladu oddechowego i pokarmowego - buzi i przelyku, jeszcze moga byc wieksze skutki, takie po znacznym czasie stosowanie sterydoww

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imit
Uważam, że mimo iż jest to suplement warto poinformować lekarza o tym, że coś się bierze jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka_90
Tak, mi zalecił to lekarz, bo ciągle borykałam się z pleśniawkami. Dodatkowo nawet dwa razy w ciągu roku potrafiłam mieć grzybicę jamy ustnej :/ na szczęście dzięki suplementacji od trzech miesięcy nic się mnie nie przyczepiło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>.Uważam, że mimo iż jest to suplement warto poinformować lekarza o tym, że coś się bierze jeszcze. >>> no jasne, to nawet nie tyle ze poinformowac lekarza po fakcie, ale wrecz zapytac o pozwolenie, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>Tak, mi zalecił to lekarz, bo ciągle borykałam się z pleśniawkami. Dodatkowo nawet dwa razy w ciągu roku potrafiłam mieć grzybicę jamy ustnej :/ na szczęście dzięki suplementacji od trzech miesięcy nic się mnie nie przyczepiło! >>> a plukanie buzi i mycie zebow, po wziewach nie pomagalo ? :) sorry, bo czytalem wiele opinii ze to sie zaleca na poprawe stanu jamy ustenej w leczeniu sterydami, dla mnie to sredniowiecze, sterydy uszkadzaja blony, wiec tam są infekcje, nalezy je wzmocnij od srodka, czyli caly organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imit
O płukaniu buzi na pewno nie wolno zapominać, ale tylko płukanie i mycie zębów na pewno nie załatwi problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka_90
Płukanie buzi i mycie zębów jest ważne i na pewno w jakimś stopniu pomaga. Ale przy takiej nadwrażliwości błony śluzowej jamy ustnej jak moja i problemach temu towarzyszących na niewiele się to zdawało... Tak jak napisaliście: organizm trzeba wzmocnić od środka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
plukanie buzi to tylko zmycie powierzchniowego brudy, jesli blony są nadwrazliwe lub slabe, to w miedzy czasie sterydy i tak je uszkodzą, bo tamtedy wnikaja w organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>adcort nie wymaga przepisanie przez lekarza, to suplement, srodek bez recepty ::::>>> adcort ot skuteczny srodek, badania to wykazuja, i sam stosuje, i widac roznice, i dobre efekty, takze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka_90
Po jakim czasie zauważyłeś poprawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zauwazalne efekty przyjmowania adcort wystepuja tak po 3-5 tygodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka_90
To całkiem szybko, jak na preparat przyjmowany drogą pokarmową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
adcort daje efekty po 3-5 tygodniach, przy jednej tabletce, i są to zauwazalne i dlugotrwale efekty, wiec jest na prawde spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka_90
Zdecydowanie jest spoko! ;) Adcort to jak do tej pory najlepsza rekompensata dla mojego organizmu przy sterydoterapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do mojego forum o alergii astmie i nie tylko,tematy są różne,kto chce nie pisze na adres email. BlueSea1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jaki sposób leczysz dziecko? Na astmę moja znajoma doradziła mi pójście do lekarza medycyny naturalnej z http://www.activummed.com/metody-terapii podobno efekty są bardzo zadowalające i można zniwelować objawy niemalże do zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy astmie trzeba po prostu znaleźć jak najlepszego alergologa. Jeżeli da dobre zalecenia i będzie się do nich systematycznie stosowało to powinno być o wiele lepiej. Ja trafiłam na doktor Teresę Stelmasiak www.alergolog.lublin.pl która zrobiła tak że teraz mój syn o wiele mniej się przy tym wszystkim męczy. Także może jeszcze raz się powtórzę ale naprawdę sprawdzony alergolog to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Drodzy Forumowicze, jestem studentką II roku Biotechnologii Medycznej na Uniwersytecie w Łodzi. Zwracam się z prośbą o wypełnienie krótkiej ankiety, która skierowana jest do rodziców dzieci w wieku 3-7lat. Ankieta dotyczy wpływu infekcji na częstotliwość występowania astmy i jest mi potrzebna do mojej pracy magisterskiej. Ankieta jest krótka i nie zajmie więcej niż 6minut. Link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/1m-nYJgacLWuHl7Oh3l84s_AUPAKBi_jJ31GXdZ8_2Rk/viewform Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na różne sposoby można ułatwić życie dziecku z astmą, można np. zamówić nawilżacz (np. w http://www.sternal.com.pl/), trzeba często prać rzeczy, odkurzać itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam urlop nad morzem już od 120 zł za 4 osoby. Idealne miejsce dla dziecka z astmą. Polecam www.morskisen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karma33
Z mojej perspektywy opłaciło się zainwestować w Pro Sanity. To raczej średnia półka cenowa, czyli jak na mój gust optymalna. Nie za tani, nie za drogi, z bardzo fajnymi parametrami pod obudową – cichy tryb pracy, nie emituje dużych drgań, łatwa regulacja cząsteczki i też dużą zaletą jest, że akurat w ten model można każdy lek zalać, oczywiście o ile jest przewidziany przez producenta do podawania drogą wziewną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaludioa365
Pierwszym inhalatorem jaki sobie kupiłam jest Sanity Simple. Sama inhalacja jest bezproblemowa, łatwo się połapać co do oddechu i wydechu, a to jest tak naprawdę cała filozofia żeby dobrze przyjąć aerozol. Dużo większy efekt czuję niż jak wcześniej sobie w domu babciną metodą inhalacje robiłam. A koszt w sumie nie taki duży, bo taki aparat to do 100 zł można już znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margie707
Zgadzam się, inhalator w domu małego astmatyka... a tym bardziej kilku astmatyków. Moim zdaniem najlepiej wybrać taki, który będzie uniwersalny i dostosowany do potrzeb i większych i mniejszych. U mnie niestety choruje zarówno maleństwo jak i starsza córka, więc musiałam kupić taki inhalator, który będą mogły używać obie no i też wtedy kiedy podrosną. Wybrałam dokładnie ten http://sklep.cezal.com.pl/glowna/909-inhalator-mesh-ne-100.html i ze swojej strony mogę powiedzieć że dobrze się sprawdza, poleciłabym go innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×