Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malinka_x

krem na rozstępy w ciąży

Polecane posty

Gość Malinka_x

Dziewczyny od kiedy należy używać takie kremy i jakie polecacie? szkoda mi wydać kasę na coś, co mi niepomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 tydzień
Ja wiem tylko tyle że tych rozstepów nie da sie całkowicie usunąc, najwyzej tylko "rozjaśnic" zeby byly mniej widoczne. lepiej im zapobiegać. Ale poczekam na opinie bo sama nie wiem jakich kremów badz zeli uzywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecane sa mustela a takze kremy lub oliwki z witamina E z witamina K cocoa butter,kolagenem elastyna,najlepiej uzywac od samego poczatku ciazy zeby uelastycznic skore i zapobiec powstawaniu rozstepow wiecej mozna sobie poczytac tutaj zapraszamy:) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 tydzień
a w jakiej jets cenie ten fissan??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam
poprostu oliwe z oliwek ale jakas dobra .Ja uzywalam cala ciaze smarowalam po 3 razy dziennie bardzo gruba warstwe i nei mam ani jednego rozstepu.Sprobuj sama zobaczysz!Uwazam ze nie warto wydawac kasy na drogie kremy bo z nimi roznie bywa.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tak
jak masz mieć rozstepy,to bedziesz miała.Używałam najlepszych kremów od 5-go tygodnia regularnie do samego końca. a mam na całym brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seethrough
Dajcie spokój, nie ma gwarancji, że smarując się- oliwą, "superkremem", czy badziewiem typu Fissan (mówię tak, bo moja siostra jest ofiarą zaleconego przez lekarza Fissana :P)- uchronicie się przed rozstępami. To geny decydują. Znam grubaski powyżej 100 kg, bez 1 najmniejszego rozstępa, i dziewczyny, które bardzo o siebie dbają, nawet nie mają zaburzeń hormonalnych- z wieloma rozstępami.... Pewnie, smarowanie się może sprawić, że rozstępy będą mniej nasilone a skóra w lepszej kondycji, ale przestańcie wreszcie tak reklamować konkrente kremy (mówię to do Delicji i "polecam"...), bo to nie im, a chromosomom zawdzięczacie to, że akurat Was nie wypaskowało... A do szukających- pytacie o kremy... ktoś pochwali, ktoś inny zjedzie- i co? Nie ma pewności, jak będzie z tym u Was i procentowa przewaga pozytywnych opinii niczego nie gwarantuje, bo jeżeli znajdziecie się w odsetku pechowców, to nie będzie miało znaczenia, że jakiejś Delicji itp. krem nie nawalił... Uelastyczniać, nawilżać, masować, nie ładować w kremy kroci (druga siostra- używała Galenica, Vichy, Musteli i Biothermu- g... Aż się boję, co będzie, kiedy sama zajdę w ciążę- cholerne geny! :( )...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamiętam ile kosztuje, bo ja w ciąży byłam 13 lat temu, ale wbrew powyższym opiniom ja byłam i jestem z niego zadowolona. Mnie też go ktoś wcześniej polecił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamiętam ile kosztuje, bo ja w ciąży byłam 13 lat temu, ale wbrew powyższym opiniom ja byłam i jestem z niego zadowolona. Mnie też go ktoś wcześniej polecił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prynta
Fissan kupowalam niedawno i placilam 18 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---- do góry---
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Debet
Ja uzywalam na poczatku Vichy,ale okropnie smierdzi.Przerzucilam sie na Galenic.Jest rewelacyjny.Ale musisz przygotowac sie na coraz to rosnace wydatki-brzuch rosnie i kremy szybciej sie zuzywaja.Ja smaruje takze piersi,biodra i posladki-tam tez moga pojawic sie rozstepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka Łódź
Ja gdzieś od 5-6 miesiąca stosowałam krem Ziajka Mammamia. Jest tani (cena nie przekracza 10zl, nawet jest mniej ale dokładnie ile kosztuje to nie pamiętam), a wcześniej jeszcze stosowałam właśnie oliwę z oliwek - po każdej kąpieli na mokrą skórę, potem poczekać chwilę i się wytrzeć ręcznikiem. Troszkę kłopotliwe, bo ręcznik był zaraz po takim użyciu do prania ;) ale efekt jest taki, że pomimo bardzo dużej skłonności do rozstępów (miałam wcześniej na udach i pośladkach, zanim jeszcze zaszłam w ciążę), nie przybyło mi ani jednego, zarówno na brzuchu jak i na reszcie ciała. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam prawdziwego pewniaka, ale warunek jest jeden. Mianowicie regularność. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam gorąco. Jestem pewna, że Twój biust, uda oraz brzuch będą w idealnej kondycji po urodzeniu dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Ja uzywalam Perfecta mama. Ani jednego rozstepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×