Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zaniepokojony

CZY TUTAJ JEST CHOCIAŻ JEDNA PORZĄDNA DZIEWCZYNA GODNA UWAGI??!!

Polecane posty

Gość Zaniepokojony

Prawie wszystkie zdradziły swoich mężów i chłopaków a jak nie zdradziły to myślą o tym.Co się z wami dzieje dziewczyny??Jesteście w stanie żyć z facetem w związku nie myśląc jakby to było gdyby mnie jego kumplel bzyknął??Zastanawiam się jak czytam to forum czy wierzyć swojej dziewczynie bo wyrachowane i zakłamane jesteście! Z małymi wyjątkami:)Dla mnie kobieta która zdradziła męża chłopaka nie jest nic warta ponieważ napewno spróbuje to zrobić jeszcze raz.Osobiście nie mógłbym się związać z taką dziewczyną gdyż napewno bym jej nie zaufał.Jak się ma ochotę na innego można zerwać związek żeby być czystym wobec partnera nieważne jaki by on był.Nie robi się takich rzeczy jak się jest w związku i koniec.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihihihiihii
a co? Wy faceci tacy święci jesteście????? :p zdradzacie na prawo i lewo , nie chodzi Wam o uczucia tylko o d.......!a wytykacie kobietom niewierność! żałosne! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prrrytt
róznie sie w życiu układa...Nie ma co osądzać ludzi po kilku napisanych zdaniach. Jesteś bez winy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazda
niech rzuci kamieniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZANIEPOKOJONY
Miałem sporo dziewczyn ale nigdy w grę nie wchodziła zdrada.Nie wiem chyba mam taki charakter że bym nie potrafił.Jak byłem sam inna sprawa można to robić kiedy się chce jak się chce i z kim się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogi zaniepokojony > myslisz sie :) najwazniejsza rzecza na tym forum jest: czy tabletki antykoncepcyjne dzialaja od pierwszej/jesli pije sie alkohol/jesli costam costam? chociaz...jesli przyjrzec sie dokladniej...jedno z drugim moze miec wiele wpolnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryyytt
a zresztą. Jeśli wszystko w życiu układa się świetnie - z reguły sie o tym nie pisze. Forum jest od tego żeby się wyżalić, wypisać, poradzić, znależć duszyczkę z podobnym problemem. Ludzie szukają recepty na swoje problemy i tyle. Każdemu zdarzają się kwasy. Takie lub inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nie ma to jak
dobrze trafić i umieścic taki temat w dziale " ciąża , macierzyństwo i wychowanie dzieci " gdzie dyskusja obraca się głównie wokół przechodzenia ciąży , terminów porodów , gojenia się wiadomej części ciała po porodzie , pieluch , biegunek, odparzeń , niemówienia dwulatków i problemów przy używaniu nocnika , no i jeszcze strachu matek przed pierwszym dniem w przedszkolu / szkole swojej pociechy eh.... Zaniepokojony :) tutaj są same porządne i godne uwagi :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZANIEPOKOJONY
Jesli chodzi o ciążę dzieci w szkołach czy przedszkolach to uważam to za normalny temat który absorbuje wiele matek.Nie o takie posty mi chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no
ja myślę , ze nie o takie posty Ci chodziło , ale z całym szacunkiem - po to forum zostało podzielone tematycznie , zeby był jako taki porządek :) pozdrawiam i życzę wytrwałości w poszukiwaniu tych porządnych i tępieniu parszywych :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość addict
przepraszam,ale to chyba jakas pomylka....nie moja wina,ze ludzie a.) maja nierowno pod sufitem i chwala sie swoimi niecnymi postepkami albo b.)sa na tyle glupi aby najpierw robic cos takiego,a potem blagac obcych ludzi o ratunek, bo maja wyrzuty sumienia....a Ty Drogi Zaniepokojony nie generalizuj,bo to tez nieladnie.......powodzenia w poszukiwaniu porzadnych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na świecie jest wiele porządnych kobiet/dziewczyn tylko na pewno nie należy ich szukać przez internet. Chociaż znam pewne małżeństwa internetowe. Poza tym Zaniepokojony, zastanawia mnie to co to dla Ciebie znaczy porządna. Ale mniejsza o to. Tak więc piszę do Ciebie tylko po to, abyś jednak rozejrzał się czasem wokół siebie. Zapomnij o szukaniu w internecie. Tutaj możemy często udawać zupełnie kogoś innego i zapewniam Cię, że większość z nas to właśnie robi, kryjąc się pod jakimś pseudonimem. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi \"abcd..\" Nie uważam, że wszystkie panny w internecie oszukują i podają się za kogoś innego. Ja przez internet właśnie poznałam obecnego partnera, z którym jestem ponad rok i nie zamierzam wcale go zdradzać. To nie jest więc tak, że z internetu są zakłamane, z Katowic takie a z nad morza to takie... Trzeba po prostu trafić na tę/tego właściwego, czego Wam i sobie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusiek
Zaniepokojony: oczywiście, że są, ale wszystkie zajęte :-))) Na niewłaściwe forum trafiłeś, chłopie,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiuniu, jak napisałam znam małżeństwa internetowe. Bardzo szczęśliwe nawet. Zwróć jednak uwagę czego dotyczą najczęściej topiki i jak wyglądają rozmowy na forum. Moim zdaniem często są to bardzo puste i do niczego nie prowadzące wypowiedzi zarówno mężczyzn i kobiet. Zaznaczam jednak, że nie o wszystkich tak myślę. Osobiście nie szukałabym tu partnera na całe życie lecz prędzej w inny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ngay
Witaj Zaniepokojony Całkowicie się z Tobą zgadzam. Zdradzanie przez kobiety stało się wręcz czymś modnym, godnym pochwalenia A ja nie wiem czym tu się chwalić, że się puściłam z jakimś facetem!!!!!!!!!!!!!!!! Przysłowie arabskie mówi, że kobieta jak kocha odda się nawet przez dziurkę od klucza, ale gdy kocha. Kobieta musi się szanować, inaczej nikt nie będzie jej szanował. I właśnie taka jest rzeczywistość , później taka dziwi się, że ja chłopak robi na boku, albo traci nia zainteresowanie, o związek trzeba dbać! Już to widzę jak posypią się pod moim adresem kąśliwe uwagi, bo prawda w oczy kole. Miałam paru mężczyzn w moim życiu z każdym utrzymuje po dzis dzień kontakt, i nadal jesteśmy dobrymi przyjaciółmi. Mimo iż nie jesteśmy razem w chwilach dołkowych potrafimy się wspierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no NO
to rzeczywiście dotyczy ciązy, macierzyństwa i wychowania dzieci MY TU O PORODACH, CIECIACH, KARMIENIU A WY O ZRADACH, CICHODAJKACH GRATULUJE WYCZUCIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej
Zaniepokojony ! Gdzie jesteś ? Jak postępy w szukaniu porządnych kobiet między ciężarnymi i młodymi , oraz starszymi matkami ? :D a tak swoją drogą - ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZANIEPOKOJONY
hej hej po co ci ile mam lat to po pierwsze a po drugie gdzie jest napisane że ja szukam dziewczyny??trzeba się nauczyć czytać ze zrozumieniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie
zawarte w tytule topiku brzmi : CZY TUTAJ JEST CHOCIAŻ JEDNA PORZĄDNA DZIEWCZYNA GODNA UWAGI??!! ja nie twierdzę , ze szukasz dla siebie , ale z tego pytania wynika , ze jesteś ciekawy czy takowe są , no więc szukasz między wszystkimi takich właśnie a Twój wiek po co mi ? A szczerze mówiąc nie wiem :) tak tylko pytałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzadnicka
ja jestem godna uwagi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konstancyjka
jest wiele porzadnych dziewczyn,ale ty chyba zle szukasz.to pytanie naprawde nie jest madre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEN
Jestem optymistą. Ja myślę że jedna znalazła by się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ngay
to dobrze że sa jeszcze optymisci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×