Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koronkova

Koktajl owocowy- dieta

Polecane posty

Gość a co do imion to nic kompletni
e? Mi nic do glowy nie przychodzi, tylko ta Vanessa co znalazlam dla mot mi nadal pasuje tylko ze jej sie nie spodobala, ona chyba pod koniec sierpnia sie dowie jakiej plci bedzie ludzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość at
najwazniejsze nie przestawac tylko dalej cwiczyc to napewno zlecisz lepiej teraz bo w zime sama wiesz jest ciezej zrzucic. Plywasz duzo albo rower to tez duzo daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nabralam takiej nadzieji
motywacji ze nawet ta zblizajaca sie zima (zawsze przytyje) mi nie straszna zebym tylko wytrwala w tym co robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość at
imiona chyba mam ale jak bede przekonana na 100 % to ci powiem ja mimo ze lekarz powiedzial 90 % dzie to caly czas wychodze z 2 pozycji i nawet przy zakupach wszystko kremowe lub biale bo duzo juz slyszalam 90 % a nawet 100 % a nagle wyszlo cos innego i rodzice stali bez imienia w szpitalu i na koniec dali byle co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość at
to dobrze ze sie tak zmobilizowalas 5 kg to duzo . ciekawe jak bedzie u mnie ale mam nadzieje ze od grudnia do lípca bede mniala ta szanse sie wykazac i w lato wskocze juz w bikini???Moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal ostatni posilek przed 7
male porcje i zdrowe przygryzki czesto, jak na razie dziala ani sie obejrzalam bo tym razem powiedzialam sobie ze mi sie nie spieszy, wyobraz sobie ze zwazylam sie od tego 13 czerwca tylko dwa razy bo sie nie chcialam rozczarowywac a cieszylam sie jedynie z roznicy w luzniejszych ciuchach a ostatnio zalozylam naet takie 3 pary odpoczywajacych w szafie spodni, jedne nawet znasz, te do pol lydki co mialam w 2002, taki jasny dzins

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal ostatni posilek przed 7
male porcje i zdrowe przygryzki czesto, jak na razie dziala ani sie obejrzalam bo tym razem powiedzialam sobie ze mi sie nie spieszy, wyobraz sobie ze zwazylam sie od tego 13 czerwca tylko dwa razy bo sie nie chcialam rozczarowywac a cieszylam sie jedynie z roznicy w luzniejszych ciuchach a ostatnio zalozylam naet takie 3 pary odpoczywajacych w szafie spodni, jedne nawet znasz, te do pol lydki co mialam w 2002, taki jasny dzins

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chce jeszcze 5
to i tak nie bedzie waga taka jak w roku 94 czy 95 ale taka w ktorej sie sobie podobam i dosyc dobrze sie czuje, no moze byc 4 i najwazniejsze aby to utrzymac, trzymaj kciuki co do plci to Kubisce 2 razy lekarz powiedial ze dziewczynka i byl chlopiec, agubisz agubisz bo zaczniesz cwiczyc i w ogole, a pozatym to bedzie baby fat - tluszcz po dziecku a nie jakis zasiedzialy hodowany kilka lat, sam zacznie znikac a dolozysz mu ruchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam sterte odlozona na
potem i mam nadzieje ze w nie wejde. Jakos sie boje ze skoro teraz tak mamlo przytylam to moze w tych ostatnich m-c bedzie szok 25 kg ale ponoc to niemozliwe. Wszystkie znajome poprzytywaly w czasie c 26-37 kg to straszne i to mnie jakos przesladuje. Nawet Raj siostra 28 kg a teraz wazy 47 . Ja zawsze uwazam ze do 20 to jeszcze idzie ale 37 to juz straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość at
O u nas teraz 10ta i 21 °C to moze bedzie cieplo bo od 2 dni leje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipka
lece bo na 11 do kosciola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jeszcze leb umyc
i sniadanko o boze u ciebie juz 3cia podziwiam cie ze nie spisz ja tylko jak urodziny czy impreza a tak to 12ej w lozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koronkowa i pytajaca o tabl
etki zatrza rece z radosci ze tyle rad co do ich pytan hi hi hi nie wierze ze tyle przytyjesz, a nawet jak ostatnie miesiace to mi sie wydaje ze im krocej tym szybciej stracisz chyba jak sie cala ciaze tyje i chodzi z tymi kg tyle miesiecy to gorzej, poradzisz sobie, moja siostra jest juz szczuplejsza odemnie ale ale ja juz ja doganiam, a przeciez ona musiala schudnac ponad 40 kg!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pa pa
do nastepnego spotkania, ja bym poszla spac gdybym ciebie nie spotkala a teraz ide have a nice day :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzie pisza
Tak, efekt jojo nastapi natychmiast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie jakies fajne przepisy na te koktajle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×