Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość RAMARATINA

PIERSI U DOLU JAK STARY KAWALEK PLOTNA...

Polecane posty

Gość RAMARATINA

Mam juz 35 + synek lat 13 mam pytanie co prawda nie z "tej beczki" ale moze tu znajde kogos kto mi pomoze... po ciazy wielokrotnie chudlam i przytywalam +/- 5 kg ... teraz waze 50 przy wzroscie 166 (z ta waga czuje sie OK:!!) mam jednak "problem " z piesriami... nie wiem "od czego" ale sa po prostu w "kosystencji "nijakie szczegolnie gdy leze to wygadaja jak 2 jaka sadzone (mam 75 B ) i chociaz co prawda jeszcze calkiem nie wisza to skore na nich szczegolnie od "dolu" mam taka jak stary kawalek plotna jak by sie za chwile mial rozleciec a od gory dos sucha i z rostepami.. jest mi niesamowicie wstyd sie rozebrac ... nie wiem doprawdy co robic... przeciez tak "calkiem stara" ;-( to chyba jeszcze nie jestem... pomozcie prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No(moja nauczycielka zawsze krzyczała, żeby nie zaczynać zdania od \"no\" ;) ), ja nie wiem, bo jestem od Ciebie o wiele lat młodsza, dzieci nie miałam, ale myślę, że jedyne, co możesz robić, to ćwiczyć i masować piersi. Masz zwiotczałą skórę, bo jak się nic z nią nie robi, to ona właśnie taka się w końcu stanie. Na piersiach skóra jest cieńsza, dlatego trzeba o nią szczególnie dbać. Stosuj ćwiczenia ujędrniające biust (jest ich pełno w internecie, choćby tutaj na kafee), masuj je zimną, no może letnią wodą z prysznica, stosuj odpowiednie kremy ujędrniające i poprwiające skórę biustu. Na piękno (jeżeli nie jest nam dane) czasami trzeba, niestety, zapracować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisira
mam podobnie... odkrylam to po przeczytaniu tego postu.... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam dzieci, jestem młoda i piersi moje są jak poezja, jędrne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaa
sisi -won, kogo to obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwiczenia
mozna znalezc cos w necie ĆWICZENIA Są bardzo ważne. Wzmacniają mięśnie, dzięki nim piersi są długo jędrne. Te zajmują kilka minut dziennie, a już po dwóch tygodniach pracy będziesz silniejsza! - Stan prosto. Chwyć się za ręce na wysokości obojczyka i próbuj je rozciągnąć. Wytrzymaj tak około 10 sekund. Ćwiczenie powtórz 15 razy. - Cały czas stojąc złóż ręce, jak do modlitwy. Włóż między dłonie monetę i ściskaj ją mocno przez 10 sekund. Potwórz 15 razy. - Weź w ręce ciężarki, możesz zastąpić je puszkami dla psa, czy puszkami z piwem (pełnymi!). Opuść ręce luźno, i powoli unoś ponad głowe do pełnego wyprostowania w łokciach. Powtórz to 15 razy. - Podnoś (w rękach cały czas trzymaj ciężarki) ręce naprzemian do góry. Staraj się robić to szybko i energicznie. Powtórz 30 razy. (to stad: http://www.puella.pl/artykul/19 ) i jeszcze: Piersi zbudowane są z tkanki gruczołowej i tłuszczowej i żadne ćwiczenia nie są w stanie zmienić proporcji tych tkanek. Ale odpowiedni zestaw ćwiczeń może poprawić kondycje mięśni piersiowych, przez co można uzyskać naturalny efekt liftingujacy. Ćwiczenia opracowała Molly Fox - szefowa nowojorskiego Fitness Center i zaleca wykonywanie ich na początku 2 razy w tygodniu 12-15 razy zwiększając częstotliwość do 45 powtórzeń z 30-sekundową przerwą pomiędzy poszczególnymi trzema ćwiczeniami. 1. Motyl w leżeniu na plecach Leżąc na plecach na wąskiej ławeczce z ugiętymi kolanami trzymamy w dłoniach obciążenia o wadze 1-3 kg. Zaczynamy od zbliżenia dłoni razem nad głową z lekko ugiętymi łokciami, a następnie wydychając powietrze opuszczamy kończyny (ugięte łokcie mają się znaleźć na wysokości poziomu ławki), a następnie wdychając powietrze znowu unosimy kończyny zbliżając dłonie do siebie nad głową. 2. Zmodyfikowane pompki Opierając się na kolanach (podudzia skrzyżowane) i dłoniach opuszczamy klatkę piersiową do momentu kiedy nos prawie dotknie podłogi, liczymy do dwóch i unosimy klatkę z powrotem do góry. 3. Ćwiczenie z gumą lub taśmą elastyczną na siedząco Siedząc na podłodze trzymamy taśmę, która przechodzi pod stopami. Następnie pociągamy taśmę tak aby łokcie ugięły się pod katem prostym. Wytrzymujemy w pozycji licząc do dwóch i zwalniamy taśmę wracając do pozycji wyjściowej. (stad: http://zdrowie.org.pl/beauty/wyswietl_vad/235 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tramarina
dzieki :-) za powazne podejscie do tematu... a co ze skora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beataa 19
Ja jestem w ciąży, koniec 6 miesiąca. Moje piersi są ogromne, co też mnie zaczyna martwić, ponieważ jeżeli teraz są takie ciężkie, to po porodzie i odstawieniu dzidzi od cycka poprostu staną się obwisłe najprawdopodobniej...:) nie wiem co robić,żeby się tak nie stało. Nie rozstaję się ze stanikiem i oliwką (zauważyłam pierwsze rozstępy). Czy da się uniknąć obwisłego biustu ??? Z góry dziękuję za rady, zapraszam też na topik "o czym warto pamietać kupując wyprawkę?" wasze opinie, przestrogi wiele mi dają. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przytywałam.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mango.lassi
Dziewczynom z Warszawy polecam wizyte w sklepie z bielizna na ul. Grochowskiej, niestety, nie znam numeru - ale zapytam kolezanek z pracy. Byly i sa zachwycone efektami. Otoz przyjmuja tam dwie panie, srednio mile i raczej bezposrednie w obejsciu, ale znaja sie na rzeczy i potrafia tak dobrac stanik, zeby po kilku miesiacach uformowal biust jak nalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znam zadnej dziewczyny
po ciazy - czy karmila czy nie - ktora bylaby zadowolona ze swojego biustu, smutne niestety, kazda twierdzi ze piersi byly bardziej jedrne i umieszczone znacznie wyzej :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co z kremami
na jedrnosc i prysznicami zimno-goraco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diorka
przeczytajcie mooj topik o kremach diora POLECAM goraco!!! noj problem byl tez wlasnie PIERSI!!! "od spodu" jakies takie miekkie i w dotyku skora podobnie jak w tytule... (patrz wyzej) teraz skora sie wygladzila stala sie mniej wiotka a bardziej napieta a i same piersi jakby bardziej jedrne... stosuje ten spray od poczatku wrzesnia i jeszcze mam go polowe... jest SUPER i mam tylko nadzieje ze na dluzsza mete tez bedzie skuteczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety..
mam ten sam problem..Karmiłam rok, przed ciżą miałam super biust, a teraz wyglądają jak "uszy jamnika" dwa zwisajace placki :( Chdze na aerobic 2x w tygodniu ok 6 m-cy, robimy ćwiczenia na biust i za bardzo nie ma efektów... Dziewczyny trzeba to sobie uświadomić , że po ciąży i karmieniu cycki nigdy nie będą wyglądały tak jak przed.... :( Sumtne, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuu
biedne baby, tak już mamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezki jest los kobiety
i jak tu byc sexowna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska25
jak bylam w ciazy to po urodzeniu bardzo chcialam karmic piersia ale juz w szpitalu mialam zastoj pokarmu nic o tym nie wiedzialam bo piersi mnie nie bolaly a pokarm nie chcial leciec wiec myslalam ze go poprosu nie mam wiec zaczelam karmic sztucznie i powiem szczerze, uwazam ze moje dziecko nic na tym nie stracilo a ja mam ciagle ladne piersi i przy drugim chyba zrobie tak samo bo tez sie boje obwislych piersi a to ze w gazetach pisza ze dziecko karmione piersia ma wiekszy kontakt z mama i czuje sie bardziej kochane to bzdury i wszystkie matki ktore karmily sztucznie to potwierdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mam nadzieje ze moje
piersi po ciazy dojda do siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piersi trzeba pielęgnować !!! Ja jestem w ciąży i nie mam rozstępów ani obwisłego biustu choć przyznaję,że jest ciężki.Mój sposób to nacieranie wieczorne kostką lodu i wklepywanie kremu na rozstępy z kompleksem ujędrniającym. To działa a mąż jest nadal dumny z mojego biustu :) Pozdrawiam,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO KATRIN6
NA GRUDZIEN! MARSZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podswiez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska25, bzdury gadasz, skąd możesz mieć porównanie co jest lepsze dla twojego dziecka, skoro karmiłaś go tylko sztucznie? Moje drogie Panie, myślę, ze to czy piersi po karmieniu naturalnym będą obwisłe czy nie zależy chyba od ich wielkości i od tego czy bardzo powiększyły się w ciąży. Sama karmiłam mojego szkraba rok, nigdy nie miałam za dużych piersi (średnio: 75B w porywach 70A) z tego też powodu miałam pewne kompleksy. Gdy byłam w ciąży powiększyły mi się minimalnie, nie musiałam nawet kupować większych staników.Od pół roku nie karmię naturalnie. Właściwie moje piersi się nie zmieniły, no są może bardziej miękkie niż kiedyś, ale to wiek też robi swoje, mam 30 lat. Dodam, iż smarowałam się i smaruję tylko oliwką dla dzieci Jonson.Nie ćwiczę.Teraz się dopiero cieszę, że natura obdarzyła mnie tylko przeciętnym biustem (chodzi o wielkość).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D o A u t o r k i
Czy uporalas sie ze swoim problemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna
Dnia ‎2004‎-‎08‎-‎14 o 11:53, sisi napisał:

A ja nie mam dzieci, jestem młoda i piersi moje są jak poezja, jędrne :)

ale jestes g l u p I I a, poczekaj pare lat I zobaczymy.  Kazdej kobiecie piersi wiedna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×