Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grandi

ciąża po anty.

Polecane posty

12 czerwca wziełam ostatnią tabletkę Logestu. Była @, minął miesiąc, potem kolejna @. Cykle 28-dniowe. I trafił się dzidziuś :) Mój ginekolog zawsze mówił, że jeśli wpadnę w pierwszym miesiącu po odstawieniu to istnieje ryzyko ciąży mnogiej. Mi przytrafilo się w 2-gim miesiącu. Czy jest tutaj ktoś, kto miał podobnie? Chwilami boję się iść do lekarza, aby nie usłysześ czegoś złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k2
Ja po odstawieniu Cilestu zaszłam w ciążę już w pierwszym miesiącu. Urodziłam jedno dziecko całe i zdrowe. Teraz ma pięć lat i super się rozwija. Więc nie ma się czego bać. Pozdrawiam i życzę udanego okresu ciążowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, ze bedzie tak jak napisalas. Dzis przegladajac wiadomosci na forum przeczytalam jakis okropny post wlasnie na ten temat i troche sie przestarszylam. Mam nadzieje, ze lakarze wiedza co mowia, gdy informuja pacjentki o tym, ze 1 cykl w zupelnosci wystarczy :) Dziekuje za dodanie mi otuchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka też zaszła w ciążę w pierwszym miesiącu po odstawieniu tabletek ( nie pamiętam które to były ) i też wszystko jest w porządeczku , dziecko całe , zdrowe i bardzo dobrze się rozwija dziś ma już siedem lat i wszystko jest oki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez w 1 miesiac po odstawieniu cilestu,synek caly i zdrowy,ladnie nam rosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×