Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna22

Dlaczego on n

Polecane posty

Gość smutna22

Jest mi źle powniewaz uwazam ze jestem osoba atrakcyjna i staram sie ładnie i modnie ubierac, kupuje sobie coraz jakis nowy ciuszek, ale moj chlopak nawet tego nie zauwazy, dopieo mu powiem: NIE WIDZISZ? To sie rozglada po mnie i mowi np no widze masz nowe spodnie, ladnie Ci w nich! i Tyle!!!!!!!!!! Denerwuje mnie to bo jak idziemy albo jedziemy to nie ominie zadnej wzrokiem, gapi sie, teraz zaczelam mu dogadywac ze poparz sobie bo mnie nie zauwazasz, moze te lepsze sa. Ale to naprawde przykre :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle ma co sobie popatrzy
przecież jest z tobą więcej wiary w siebie a zaufania do faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale dlaczego on
nie doceni tego co ma, cudze chwali a swego nie zna. To mnie dobija!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AKALAI
Masz takiego a nie innego partnera i musze Ci powiedziec ze raczej mu tak zostanie:)Mam 32 lata jestem na tyle atrakcyjna (no-teraz w ciazy:) )ze nie narzekalam nigdy na powodzenie , ale faceci ktorzy mnie wybierali ogladali sie tez za innymi co tylko utwierdzalo mnie w tym ze uroda jest dla nich wazna - wiec jestem urodziwa :) Poza tym za Toba pewnie tez sie ogladaja - ciesz sie tym , nie wykorzystuj ostentacyjnie ale z wlasciwym urokiem dostrzegaj.Mezczyzni lubia , kiedy ich dziewczyna wzbudza zainteresowanie - a to zrobisz kiedy bedziesz usmiechnieta !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julek
Załóż obciśłe spodnie, a zobaczysz że Twojemu ośiołkowi oczy zbieleję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze jest zazdrosny oto ze dobrze wygladasz?i zebys nie wzbudzala zainteresowania?kiedys bylam z facetem ktory ogladal sie za innymi laskami ale jak razem bylismy w sklepie i chcialam sobie cos kupic to nic mu nie odpowiadalo..ale wystarczylo ze inna laska miala taka sama bluzke jak ja chcialam to sie obracall.moze to on ma kompleksy jak moj byly (co zrozumialam po czasie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×