Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marynia_ab

PÓŹNE MACIERZYŃSTWO

Polecane posty

Gość marynia_ab

Mam 45 lat, od roku nieregularne miesiączki, ostnią mialam w czerwcu, w lipcu wspołżyliśmy bez zabezpieczenia, teraz mam bóle brzucha, parcie na pęcherz i kiszkę st. Tydzień temu robiłam test - ujemny. Najstarsze dziecko ma 22 lata a najmlodsze 10. jak myślicie czy to moze być ciąża? Wiem wiem, powinnam isc do lekarza, ale ja zrobię jeszcze jeden test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może to już problemy
związane z menopauzą? zrób 2 test i nawet jak będzie ujemny smaruj do lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stawiam na menopauze na dzieci
masz bez urazy za dużo lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynia_ab
ależ ja się nie obrażam, fakt mam sporo lat, ale w okresie menopauzy tez mozna zajśc w ciążę i to bardzo szybko, zwlaszcza gdy miesiączki są nieregularne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynia_ab
jednak nie jestem w ciąży, a lekarz nie wie dlaczego mam zaburzenia miesiączki. Jacy lekarze u nas pracują. Dał mi lek na wywolanie miesiączki nie wykonując badań, no poza usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynia_ab
jednak nie jestem w ciąży, a lekarz nie wie dlaczego mam zaburzenia miesiączki. Jacy lekarze u nas pracują. Dał mi lek na wywolanie miesiączki nie wykonując badań, no poza usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynia_ab
jednak nie jestem w ciąży, a lekarz nie wie dlaczego mam zaburzenia miesiączki. Jacy lekarze u nas pracują. Dał mi lek na wywolanie miesiączki nie wykonując badań, no poza usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARBARELLA
Jak typowy znachor :) ja zawsze biore poprawke na lekarzy .Mam swoja taktyke i jesli wynajda cos powazniejszego ide do 2 . W ciazy tez tak zrobilam : 1 lekarka kazala mi brac tylko witaminy , 2 lekarz - wypisal 2 recepty na 140 zl . Kiedys mialam wypadek i kazdy lekarz stwierdzal co innego . To mi dalo do myslenia .Dzieki Bogu ze nie musze sie z nimi czesto widziec - raz na pare lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×