Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wisniowa pomadka

nieudane spotkania w realu

Polecane posty

pare razy spodkalam sie z neta.raz umowilam sie z facetem po godzinie pisania,,w ciemno\'\'-byl fajny,cale dwie godziny gadal o rozwodzie z zona i co to on jej nie zostawil,i o dlugach z jakich musial wyjcs.-na szczescie juz nie zadzwonil;-) kolejny raz pisalam z chlopakiem dwa dni,na trzeci sie spodkalismy,na czwarty on pytal czy planujemy cos razem,na piaty pytal ile bedziemy miec dzieci,na szusty oznajmil ze jak wruci z rejsu to sie do niego przeprowadze;-) jak wrocil zakonczylam te znajomosc. czasami wychodze na takie randki z neta,ale nigdy na randke w ciemno;-) tylko mam problem,bo prawie kazdy sie zaraz zakochuje we mnie i chce sie spotykac na powaznie;-) a ja tego teraz ,,nie potrzebuje\'\' tylko to sa chlopacy przewaznie w wieku 22-28 lat,a ja potrzebuje faceta ktory sie mna zaopiekuje,a nie zebym ja go jeszcze,,nianczyla\'\';-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odpisal nie dostalam jeszcze raportu, ze dostarczono, wiec pewnie nawet esa nie odczytal:) Nnitka a co mowisz jak konczysz te znajomosci?;) ja moze wkrotce opowiem tu o innym spotkaniu w realu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passionka
setunia opowiadaj;-),i walcz smsami o to spotkanie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Passionka teraz nie mam weny do takich opowiesci:) nmoze dzis wieczorkiem;) a co ja walczyc bede:P jeszcze sobie p[omysli, ze mi za bardzo na nim zalezy;0 a tak nei jest:P lepiej zeby tak nie myslal!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze gadasz =D
jesli jemu nie zalezy, to dlaczego Ty masz 'walczyc'? wyslalas esa i fajnie. pileczka jest teraz po jego stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mów szybko co powiedział..
? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie powiedzial szczegolnego:D pozniej jeszcze raz wczoraj dzwonil mam mieszane uczucia ale spotkam sie i ewentualnie jeszcze raz a jak nic nie zatrybi, nie zaiskrzy to koncze z nim:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm.. dlaczego masz
mieszane uczucia?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo ja tak zawqsze mialam i mam bo moze jeszcze nei spotkaslam ta wlasciwa os.;) ale jutro chbya tez sie spotkam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeee... szalejesz =D
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tjaaaaaa jakos sobie trzeba urozmaicić to zycie ;) dlatego jutro albo pojutrze spotkam sie moze z jeszcze kims;) przeciez trzewba miec jakis punkt odniesienia:P pewniezle skoncze:o :D do napisania🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe wiecej optymizmu
bedzie dobrze:D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za soba mam wiele spotkań internetowych, tych ciekawszych, mniej ciekawych i nudnych.. zakończyłam spotkana bo poznałam faceta przez internet i od 5 lat jesteśmy małżeństwem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis na pewno z nikim nie bede sie spotykac do odwolania:D moze jutro ale sie zobaczy🖐️ powodzenia tym co sie spotykaja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolekcja rozy
no tez sie umowilam ostatnio z gosciem z czata. gadal ok ,bykow nie robil wiec stwierdzilam,ze kawe moge wypic. wymienilismy nr telefonow,nie dzwonil i nie pisal bez sensu i nadszedl dzien spotkania. ja oczywiscie odstawilam sie jak nigdy :) i czekam na goscia. nagle dzwoni telefon-Gdzie jestes bo on juz zaparkowal auto i mnie znalesc nie moze ( nie wymienilismy zdjec) wiec mu grzecznie poiwedzialm gdzie jestem i modlam sie zeby tylko wasow nie mial, nie mial wasow ale..... mial buty sportowe typu CCC spodnie z targu dzinsy - takie typu w cenie 30 zl i do tego jasny niebieski dzins,marchewy. czarna koszulke chinska wlozona w te spodnie. przy pasku gruby lancuch ktory konczyl sie w kieszeni. no se myslle, z deka wstyd isc do kawiarni. wiec siedzimy dalej na murku. pod drzewkiem. pytam go o cos a on bladzi wzrokiem. a jak juz otworzyl buzie... :( popsute zeby. choc z mordki calkiem calkiem :) po raz pierwszy w zyciu powiedzilam otwarcie ze chyba nie mamy o czym rozmawiac,podziekowalam za fatyge i poslzismy kazdy w swoja strone. kawa w samotnosci tez smakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze to podsumowałaś
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Setunia ...co u Ciebie
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kolekcji rozy
Ciekawe, w którym momencie uświadomiłaś sobie, że nie ma o czym gadać. Pewnie zanim otworzył buzię, jak zobaczyłaś, że ma dżinsy za 30 zł :O I dzięki za uświadomienie, że to obciach kupić buty w ccc (może więcej takich rewelacji). Jeszcze skreślenie za zepsute zęby rozumiem, ale to... :O Pustak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna pomarańcza
nie oszukujmy się.. wygląd jest ważny... ale wiem o co Ci chodzi.. masz też w sumie racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na razie nic:) czekam do przyszlego tyg, bo w tym nie mam czasu na randki:P:P;) pozdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehehehe... czym taka zajeta
jestes? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleś Ty rozgadadaaaa...
że łooooo.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolekcja rozy
juz ja widze jak sie umawiacie z takicmi facetami jak ten mój :) uswiadomilam sobie jak nie odpowiadal na moje pytanie. gdybym go skreslila tak od razu za wyglad to w momencie przywitania powiedzialbym mu baj baj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do setuni---> jak koncze taka znajomosc to poprostu mowie,ze musze poswiecic wiecej czasu corce{bo to akurat prawda}noi sobie;-) ze narazie chce odpoczac od,,facetow\'\' he he a potem jak piosza esy,to nie odpisuje{bo czasami nawet jakbym chciala to mam konto puste w telef.} w sumie to szukam kogos z kim bede miala o czym rozmawiac,posmiac sie,a nie tylko,,sex\'\';-) wlasciwie to mam kolege,ma to wszystko o czym pisze ,ale on mnie nie chce z blachego powodu;-)dlatego ze jestem z pod znaku lwa;-) ale nie rezygnuje,stoje grzecznie z boku i czekam he he,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten Twók kolega to
chyba zodiakalny baran:P he he heee..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko:D jak cos sie wydarzy jakis progres nastapi to napisz4e:classic_cool: no to rzeczywiscie baran ten kolega;) moze sie w koncu pokusi:) to milego🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Setunia napisz coś o sobie
...:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×