Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ratunku

RATUNKU!!!!!!!!!!!! JESTEM 2 miesiące po porodzie.....

Polecane posty

Gość ratunku

Ratunku jestem 2 miesiące po porodzie i jeszcze nie dostałam okresu. Piersią karmiłam tylko 3 tygodnie. Czy to znaczy że już powinnam dostać okres ???????????????????? Raz współżyliśmy z mężem ale użyliśmy prezerwatywy cz to możliwe żebym byłą w ciąży ????? I czy mogę zrobić już test ??????? RAtunku!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Połóg
trwa 6 tygodni. Przez te 6 tygodni macica się oczyszcza i odnawia - jeżeli nie karmisz to jest szansa, że po 6 tygodniach okres wróci. Ciąża jest ogromnym przewrotem hormonalnym i nawet przy braku karmienia mogą być problemy z powrotem do normy nawet przez długi czas. Większość kobiet nie jajeczkuje w czasie połogu, ale nie jest to absolutną regułą - co oznacza, że możesz być w ciąży. Proponuję spokojnie poczekać i zgłosić się do ginekologa na plnową kontrolę po 6 tygodniach. I zapytaj go o wszystkie wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soczek37
bez obaw, nawet jeśli nie karmisz piersią to okres może nawet nie pojawic się przez kilka miesięcy od porodu. możesz też poprosic swojego ginekologa o tabletki na wywołanie okresu. moja koleżanka takie dostała jakiś czas po porodzie, ale po zakończonym połogu ( 6 tygodni). pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×