Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Amaterasu

CHCEMY SYNA!!!

Polecane posty

hej, wy wszyscy chyba stuknięci jesteście...kobieta zadała pytanie to jej odpowiedzcie a jak nie macie odpowiedzi na pytanie to po co pleciecie?byle pleść? To że ktoś planuje płeć dziecka nie oznacza że jeśli nie wyjdzie to tamto do kosza wrzuci. Banda przygłupów i tyle! I nic złego, gdy ktoś ma córkę, marzyć że następny będzie syn! Są naturalne metody planowania dziewczynki i chłopca(nie babcine) tylko naukowe. Ma to związek z hromosomami X i Y. Zapraszam na forum, na którym dowiesz się wszystkiego i uzyskasz pomoc eksperta. www.starania.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawi mnie dlaczego
roztrząsacie problem sprzed roku .Tak daleko sięga wasza zołzowatość.Kobieta pewnie juz dawno urodziła i zapomniała o tym topiku a tu jakieś kłótliwe babsztyle go odkopały....bezsens!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asatlantic
nie dziwie sie- na pewno sama bylas zawiedziona ze urodzilas drugiego chlopca a teraz sie wymadrzasz ze nie lubisz dziewczynek.ja bede miala corke i jestem szczesliwa ze to nie chlopisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajsta
kochac się w dzień owulacji po kilkudniowej przerwie-bedzie chłopiec na 90% Wiem po mi sie udało dwukrotnie:) Chłopcy są super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wszytko bez sensuu
a ja wogole chce zajsc w ciaze!!!!!!!!!!! a nie sobie wybrzydzac czy to chlopca miec czy dziewczynke. glupie jestescie!!!!! najwazniejsze zeby dziecko bylo zdrowe!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia jestes
a jakie to ma znaczenie w ogóle boga pros by zdrowe było i szczesliwe kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upupupupup Nie rozumię dlaczego nie mozna pomóc losowi wg niektórych ograniczonych dziewczyn. żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJKA537
I JAK UDAŁO SIĘ!!!! JEŚLI TAK TO PODZIEL SIE CO ROBIŁAŚ ,ŻEBY BYŁ SYN. MAM DWIE ŚLICZNE CÓRECZKI I FAJNIE BY BYŁO MIEĆ JESZCZE SYNKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOlka
a ja też chcę synka bo mam dwie córki :) teraz jestem w ciąży i mam nadzieję,że się udało... ale jeśli nie to też będę kochac nad życie! mam cudowne córeczki :) i trzecia też na pewno będzie super :) najwyżej postaramy sie raz jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×