Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Amaterasu

CHCEMY SYNA!!!

Polecane posty

Odstawiłam pigułki już trzy miesiące temu. Bedziemy sie teraz starać :) Chcielibyśmy mieć syna. Wiem, że to nie najmądrzejsze pytanie, ale może są jakieś \"babcine\" sposoby na płeć dziecka? Bo naukowych raczej nie ma. To wiem. I bez śmichów-chichów proszę :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga26
"Nie chcemy córki, chcemy mieć syna - tak myśli każda polska rodzina" T.Love - Polisz boyfriend No wasz wybór... Jest podobno sposób, ale oczywiście nie daje gwarancji 100%. A więc, jak zapewne pamiętasz z lekcji przyrody, plemniczki męskie są szybsze ale krócej żyją (od żeńskich). Tak więc jeśli chce się zrobić chłopczyka, trzeba wyczekać moment tzw 'piku' jajeczkowania. Moment najwyższej płodności (trzeba znać swoje ciało, mierzyć temp.) to czas na złożenie nasienia. Jeśli chce się dziewuszkę, to lepiej jest kochać sie dzień, dwa wcześniej - wtedy plemniczki męskie obumierają, pozostawiając wolną drogę plemniczkom żeńskim. Podobno niektóre potrawy, też mogą pomóc. Nie pamiętam niestety jakie. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest taka publikacja \"Chłopiec czy dziewczynka czyli jak zaplanować płeć dziecka\" Karola Wójcika. Zobacz www.ZloteMysli.pl Ale nie ściągaj wersji promocyjnej bo nie warto. Jeżeli bardzo Ci zależy ściągnij od razu wszysto. Koszt ok. 30 zł. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest taka publikacja \"Chłopiec czy dziewczynka czyli jak zaplanować płeć dziecka\" Karola Wójcika. Zobacz www.ZloteMysli.pl Ale nie ściągaj wersji promocyjnej bo nie warto. Jeżeli bardzo Ci zależy ściągnij od razu wszysto. Koszt ok. 30 zł. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdopodobnie aby spłodzić synka należy kochać się w dniu owulacji (lub na 1-2 dni przed i po jajeczkowaniu) Im bliżej owulacji tym większa szansa na synka. Spróbuj też diety bogatej w sód i potas. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...jakie to dziwne...córki sa fantastyczne...no ale cóż... proponuję raczej skupic sie na łykaniu kwasu foliowego zapobiegającego powstawaniu wad i chorób.... To takie troche próżne...pokora przychodzi juz podczas ciąży..... Skup się na zdrwoiu dziecka a nie na płci...:) Ponadto to zależy od Y i X u Twojego męża tak naprawde poza selekcją nie ma innego sprawdzonego sposobu na płec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...jakie to dziwne...córki sa fantastyczne...no ale cóż... proponuję raczej skupic sie na łykaniu kwasu foliowego zapobiegającego powstawaniu wad i chorób.... To takie troche próżne...pokora przychodzi juz podczas ciąży..... Skup się na zdrwoiu dziecka a nie na płci...:) Ponadto to zależy od Y i X u Twojego męża tak naprawde poza selekcją nie ma innego sprawdzonego sposobu na płec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie
jaka zaściankowość i ta determinacja wyrażona wykrzyknikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się
chcemy !!! az słychac tupanie.Zeby się tylko nie okazało,że sa problemy z zajsciem .Bo potem zmienia się swiatopogląd diametralnie.Żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co w tym złego
? krzyczycie jak jakieś dewoty! :p oczywiście,że zdrowie dziecka jest najważniejsze a nie jego płeć! ale jeśli jest taka możliwość zaplanowania płci to niech dziewczyna próbuje płodzić synka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dziewczynki
co ? będzie topić ? I ta one maja wspólnego z dewotkami. Przypuszczam,ze pani któa chce mieć syna matką jeszcze nie jest zatem nie rozumuje jak matka tylko jak pani w sklepie.Wybiera towar.Jak zajdzie już w ciążę,posłucha trochę różnych historii to koło 5 miseiąca będzie jej wszystko jedno byle zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaściankowość? Córkę utopi? Zachowuje sie jak w sklepie? Nasłucha się opowieści i będzie jej wszystko jedno?......... ufffffffff... Prosiłam tylko o radę na bardzo konkretny temat. Rady życiowe możecie sobie darować. Nie znacie mojej sytuacji, więc proszę, bez przemądrzania się..... Nie mam ochoty dzielić się problemami, a niektórym z was i tak wydaje się, że wszystko wiedzą. Łatwo krytykować, oceniać i skazywać na podstawie jednego zdania i kilku wykrzykników. A za konstruktywne odpowiedzi bardzo dziękuję :))) P.S. A jak będzie córka, będę równie szczęśliwa :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaściankowość? Córkę utopi? Zachowuje sie jak w sklepie? Nasłucha się opowieści i będzie jej wszystko jedno?......... ufffffffff... Prosiłam tylko o radę na bardzo konkretny temat. Rady życiowe możecie sobie darować. Nie znacie mojej sytuacji, więc proszę, bez przemądrzania się..... Nie mam ochoty dzielić się problemami, a niektórym z was i tak wydaje się, że wszystko wiedzą. Łatwo krytykować, oceniać i skazywać na podstawie jednego zdania i kilku wykrzykników. A za konstruktywne odpowiedzi bardzo dziękuję :))) P.S. A jak będzie córka, będę równie szczęśliwa :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie sprawdziłam program. Dzisiejsze rozmowy mają tytuł: Jak żyć po zdradzie? * I w najbliższym czasie nie ma nic o planowaniu płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reklamują że w piątek,nie mówią w który.Może za tydzień.Ja osobiście nie przejmuje się płcią.Chciałam mieć pierwszego syna ..i mam.Teraz chce mie córke i może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reklamują ze w piątek,może za tydzień.Ja osobiście nie zrobiłabym wszystkiego żeby mieć syna czy córkę.Bardzo chciałam mieć pierwszego syna i mam ,teraz chce córke.Czy się uda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie chcę \"za wszelką cenę\". Ale skoro jest jakaś metoda, to dlaczego nie mam z niej skorzystać? I spróbować? Dzięki za dobre słowa :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie chcę \\\"za wszelką cenę\\\". Ale skoro jest jakaś metoda, to dlaczego nie mam z niej skorzystać? I spróbować? Dzięki za dobre słowa :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie chcę \\\"za wszelką cenę\\\". Ale skoro jest jakaś metoda, to dlaczego nie mam z niej skorzystać? I spróbować? Dzięki za dobre słowa :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja Cię rozumiem
bo za wszelką cenę chcę córkę! nic nie poradzę,że nie lubię chłopców! ale oczywiście jak urodzi się syn, to będę go kochać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytaj co
napisałaś ...." nie znacie mojej sytuacji .... " czyli co.Na następce tronu czekacie ? Irytująca jest forma w jakiej to napisałaś,ot co. Ale szczerze życzę szczęścia - pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: \"przeczytaj co\"...... bo to chyba nie jest nick. Jeżeli irytuje Cię forma mojej prośby o radę, to nic na to nie poradzę. Nie zamierzam wyjaśniać \"mojej sytuacji\". To wyłącznie moja sprawa. Jeszcze raz podkreślam: nie proszę o analizę stylistyczną mojej prośby. To możesz sobie darować. Chyba, że widzisz przyjemność w czepianiu się słów. Na szczęście nie popełniłam błędu ortograficznego, bo pewnie też byś mi to wytknęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jota
Kobieta która woli mieć syna niż córkę to taka nie do końca kobieta. Z psychiką zmiażdżoną przez polski, katolicki patriarchat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anted22
czepiacie sie, dziewczyna zadala proste pytanie , a tu zaraz takie wywody, nie znacie odpowiedzi, to udzielajcie sie na innych postach, ja nie znam metody, juz mam w sobie maleństwo, więc ide spac, a tobie zycze chłopaka !!! ❤️11 tyg.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jotta, to moze fakt, ze kobieta zadaje sie z facetami tez swiadczy o patriarchacie hah ahahahahha bo powinna przeciez lizac sie z innymi kobietami, zeby NA PRAWDE byla kobieta... Glupia pizda z ciebie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziwię się
ja mam dwóch synów i jestem szczęśliwa. Nie lubię dziewczynek, zwłaszcza malutkich :P Powodzenia w staraniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×