Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

Mój za to jak dostanę @ to pociesza, że starania są przecież takie przyjemne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Ola: i twoj ma racje:):P Chociaz co za duzo to tez niezdrowo, wiec mam nadzieje, ze tym razem Wam sie uda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też mamy nadzieję, a jak nie tym to następnym razem.... trzeba mieć nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry zaglądam zebyscie nie mówiły że się nie odzdzywamy.hahaha czytam Was codziennie ale nie pisze bo żadnych nowin u mnie nie ma jutro prawdopodobnie idę na kolejne usg 14 dzień wiec zobaczymy co się dzieje chociaż u mnie jak już wogóle jest owulka nawet po clo to późno ok 18 -19 dzień ale zobaczyć muszę napiszę na pewno buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane:-) Dziewczynki trzymajcie mocno kciuki.... może tym razem się uda! Była owulka (brałam CLO i test wykazał 2 krechy! dodatkowo boli mnie dziś jajnik...a to to chyba ok ... to taki ból okołoowulacyjny... mam przynajmniej taka nadziję!)... były cudowne romantyczne wieczory....może będzie... nie cicho sza... nie zapeszam! Buziaki dla wszystkich ślicznych laseczek! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 trzymamy kciuki :) ja czekam czy @ sie pojawi, 3 dzień po luteinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ponad 2 tyg. po luteinie i okresu jak nie bylo tak nie ma. endometrium w zeszlym tygodniu-9 mm. czy to bardzo zle objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka jestem już jestem:) dziś wróciliśmy ale paaadaaam na ryj za przeproszeniem! Ola K_P spóźnione życzonka ale szczere wszystkiego NAJNAJNAJNAJlepszego :) Jutro się odezwę bo nie mam siły dziś buziaki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek babulcom moim:) U mnie dziś piękny dzionek nie to co kurde przez tyle wolnego zero słonka i zimno a w W-wie byliśmy od środy do wczoraj,pogoda fuj ale nie nudziliśmy się,poza tym wszędzie dobrze ale u siebie w domku najlepiej,swoje łóżko t jest swoje łóżko,jak pisałam wczoraj padałam aby kompu kompu do tego zmęczenia jeszcze się czymś zatrułam i na wieczór jeszcze miałam bliskie rozmowy z kibelkiem:D i dziś za to boli mnie cały brzucho:) Ile ja musiałam nadrobić zaległości w czytaniu was :D Widzę nowe koleżanki:) Ola K_P szkoda,że w tym cyklu się nie udało ale co się odwlecze to nie uciecze! ;) Basiamm to samo :) wszystko przed wami🌼 Siostrze Lucynki dzięki za info o niej. Czekamy na Ciebie kochana,mamy nadzieję,że to nic poważnego u Ciebie mimo,że leżysz w szpitalu:O Zdrowiej i wracaj prędko!!!!! Mamo Samiego dobrze,że już po wszystkim i jesteś już z nami,zdrówka i szybciutko dochódź do siebie no i szybkiego potem rodzeństwa dla Synia:) ;) Surfitko rety to już tuż tuż tylko patrzeć ale zleciało nie powiem,że Ci nie zazdroszcze bo oj tak też bym chciała być dalej jak bliżej a tu dopiero drugi trymestr :) Szybkiego bezbolesnego lightowego porodu Ci życzę:) 🌼 A my dziś już mamy wizytę u naszego gina,wyniki badań zrobione i do Lublina na 16;15 zobaczymy co tam u dzidziucha i ile urósł bo mama to się rozrasta w ekspres tempie:D dlatego i korzystająć wczoraj jeszcze z okazji zajechaliśmy na W-wski stadion :D i tuniki u bambusów zakupiłam:D Jak wrócę dziś od gienka napiszę co tam :) 👄 A że dziś Dzień Matki Wszystkim tutaj mamom przyszłym i obecnym WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO w TYM DNIU 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy się udało czy nie to ja jeszcze tak do końca nie wiem... tzn, sikacz negatywny ale jeszcze @ po luteinie (4 dzień) nie przyszła.... tempka cały czas 36,8-37,0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy się nie udało to ja tak do końca nie wiem, sikacz co prawda negatywny ale @ się nie pojawiła jak na razie (4 dzień od luteiny) tempka cały czas 36,8-37,0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam badania i wyniki są jakieś dziwne: prolaktyna 34.98 (n. 1.9-25.0) progesteron 25.4 DHEAS 89.90 (n.35-430) androstendion 187 (n. 18.4-144.0) testosteron wolny 2.95 (n. 3-13) Niepokoi mnie progesteron bo wyszedł mi taki jaki powinien być w I trymestrze ciąży! Robiłam 2 testy i byłam u gina i raczej nie jestem. chyba ginekolog nie przegapiłby ciąży podczas badania? Misiączki nie mam od 70 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ola ja nadal trzymam kciuki, kiedy wyniki bety ???? Basiu trzymam kciuki za pecherzyk :) Dunia odpoczywaj i Tobie czas zleci zobaczysz :) Mamo Samiego kiedy bedziesz mogła sie juz starac ??? :):):) Magdaleno prolaktyna ponad norme oraz androstendion :( a gnekolog nie dal Ci nic na wywolanie @ dziwne ??? U mnie 44 dc @ zawitała jestem juz na 2 nospach, apapie, nurofenie :( znowu sie cos pokrecilo ostatnio mialam co 32 dni ale i tak nie jest zle :) wazne ze jest samoistna :) Z okazji Dnia Matki zycze wszystkim topikowym mamusiom szczescia zdrowia i zadowolenia z pociech :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ola ja nadal trzymam kciuki, kiedy wyniki bety ???? Basiu trzymam kciuki za pecherzyk :) Dunia odpoczywaj i Tobie czas zleci zobaczysz :) Mamo Samiego kiedy bedziesz mogła sie juz starac ??? :):):) Magdaleno prolaktyna ponad norme oraz androstendion :( a gnekolog nie dal Ci nic na wywolanie @ dziwne ??? U mnie 44 dc @ zawitała jestem juz na 2 nospach, apapie, nurofenie :( znowu sie cos pokrecilo ostatnio mialam co 32 dni ale i tak nie jest zle :) wazne ze jest samoistna :) Z okazji Dnia Matki zycze wszystkim topikowym mamusiom szczescia zdrowia i zadowolenia z pociech :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy się nie udało to ja tak do końca nie wiem, sikacz co prawda negatywny ale @ się nie pojawiła jak na razie (4 dzień od luteiny) tempka cały czas 36,8-37,0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiksuje cos to nasze forum.... a beta... cóz.... wstyd... nie poszłam jeszcze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiksuje cos to nasze forum.... a beta... cóz.... wstyd... nie poszłam jeszcze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oluuu 😠 nie trzymaj nas i siebie w niepewnosci :):):) Madziu ja Ci nie odpowiem ale po 70 dniach to pewnie juz bys sie skapla ze ktos Ci tam rosnie w brzuszku :D A ja sie zwijam z bólu ..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak się zbiorę to pójde i zrobię.... może jakoś w tym tygodniu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Dzien dobry wszystkim Paniom:) W koncu pogoda jakas taka ladniejsza sie zrobila! W piatek bede miala badania hormonalne, krzywa cukrzycowa i na krzepliwosc krwi- troche sie boje bo nie cierpie pobierania krwi!to moja najwieksza fobia:( Ostatnio zauwazylam, ze niemal kazdy wmawia mi ciaze! Nie wiem o co chodzi, ale nawet ostatnio moj wykladowca powiedzial, ze \"jestem w ciazy, bo swieca mi sie oczy tak specyficznie jak kobietom w ciazy\"No raczej mi sie nie wydaje- ba nawet wiecej,na pewno tak nie jest :P a mimo to schizuja mnie i nawet lapie sie na tym, zeby sobie zrobic test:P Po tym duphastonie i tym moim 4 dniwym zdechlym plamienu straznie bola mnie jajniki, czy ktoras z was tez tak miala? Ogolnie pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Ola: a robilas sobie kolejny test sikany? mysle, ze juz powinien pokazac ewentualna ciaze:] trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nienie robiłam kolejnego sikacza.... chyba Astat mówiła ze i tak niemiarodajny u nas za bardzo..... poczekam jeszcze chwilke, może.... może samo się wyjasni a jak nie to zrobie pod koniec tygodnia...... fajnie jakby się nie wyjasniło.... chciałabym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×