Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

Aż sie popłakałam z lekka jak sie dowiedziałam ze Surfitka urodziła córeczkę :D Gratuluje Surfitko :) obyś jak najszybciej doszła do siebie i wkleiła foteczki Twojej Ninki :D Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to byłam na tym usg.... i tak.... prawdopodobnie były jednak dwa pęcherzyki i jeden pękł po pierwszym pregnylu dlatego na kolejny usg nie było go widać... a teraz.... jest płyn w zatoce... czyli coś pękło (typuję ten pierwszy pęcherzyk) ale jest tez pęcherzyk gigant - 43mm.... biorę luteinę od piątku.... sama nie wiem co myśleć..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
dziewczyny mam dla was dobra informacje jest nadzieja dla kobiet z policystycznymi jajnikami! chodzilam do kilku lekarzy i do takiego ze slaska i on mi powiedzial ze mam pcos i bralam rozne leki nie dawal mi szans na zajscie w ciaze rzadnych ! powiedzial mi ze czeka mnie lapardoskopia czy cos takiego!\ od lutego zajelam sie praca i pozucilam myslenie o dziecku powiedzialm trudno co bedzie to bedzie bralam rowniez tez clo....... i co sie okazalo moje drogie kolezanki idzie mi 3 tydzien ciazy ! wiec jest nadzieja ja rwoniez ie mialam miesiaczek po 3 miesiace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ballbina gratuluję , ale wczoraj sie nie przyznałas :P :D super takie wiesci czytac :) a zaszłas naturalnie czy po clo ???? Ola toż to torbiel chyba ??? bardzo duzy ten pecherzyk !!! Ale sa duze szanse ze ten pierwszy juz jest fasolką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
własnie odziwo lekarz stwierdzil ze naturalnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola_K-P moj pecherzyk tez byl gigantyczny . pani doktor od razu mi powiedziala , ze cudem bedzie jak mi sie w tym cyklu uda . Ja tez polozylam laske ... Na wszelki wypadek dostałam jednak pregnyl .I co ? udało sie :) zebys widziala jej mine jak przynioslam jej wynik bety :) wiec widzisz moja droga , ze nie ma reguly . Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
2.5 roku długo!!! ale teraz mnie troche pobolewa podbrzusze jak bym miala dostac okrez mowia ze to normalka!!! mam nadzieje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
nie dziekuje hihhiii ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
gratuluje wszystkim przyszlym mama z pcos i trzymam kciuki za kolejne mamy nie martwcie sie na karzdego przychodzi pora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
kitka mowia walsnie ze to normalne dostalam nospe forte biore ja od soboty i boli rzadziej ale jednak pobolewa mam po 0.5 tabletki co 8 godzin ! ale jednak mnie to troche martwi!! teraz czesciej mnie boli jak ma sie zalatwic jak sie wysikam lub odam stolec to przechodzi a czasem jeszcze pobolewaja janiki uczucie jak przy okresie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko pol tabletki ? ja tez bralam nospe forte , ale 2 tabl 3 x dziennie . i to przez jakies 3 miesiace . A te pobolewania w koncu ci mina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
w piatek mam usg czy sie pold dobrze rozwija!! i mu powie no bo pol tabletki mam iwsumie to prawie nic nie pomaga mi !! moze od polowki chcial zaczac nie wiem !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
2 albo 3 doklanie bede wiedziec w piatek bo ja sie smiesznie dowiedzialam ze jestem okres mi sie spozniej tak jak zawsze wiec dla mnie to normalka byla bolal mnie brzuch wsumie to sama nie wiedzial czy janiki czy wyrostek bo raczej bardziej prawa strona i tak trafilam na ostry dyzur do szpitala poczym dowiedzialam sie ze jestem 50 na 50 w ciazy wiec na drugi dzien na krew wyszlo mi 2-3 tydzien no i w piatek do ginekologa prywatnie i o 21:30 potwierdzil ciaze zrobil zdjecie groszkowi hiihiihii i tak dostałam tabletki kwas i nospe oraz luteine na potrzymanie !! i w piatek usg powiedzial ze wszystko mi powie i zobaczy jak sie rozwija plod!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm tak szybko usg ? i juz masz fotki ? i cos na nich widac ? moze to ja jestem niedoinformowana ... chociaz w piatek to juz bedzie 4 tydzien , wiec moze bedzie juz widac . zawsze bylam pewna , ze ciaze na usg mozna stwierdzic w 4-5 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
nie wie miesisaczki nie mam tzn mam dzisiaj 37 dc ! z krwi wyszlo 2-3 tydzien no ma zdjecie usg w wymiarze 4d ! mam zaznaczone krzyzykami od ktorego do ktorego momentu to plud w powiekszeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak 37 dc to wypada na 5 tydzien juz :) wlasciwie juz skonczony 5 tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję kolejnej mamie :) lekarz powiedział że to nie torbiel... tylko taki \"mamut\" no i że jest płyn więc coś pękło... więc kto wie? ale nie nastawiam się jakoś szczególnie, powiedziałam że nie będę w tym cyklu sprawdzać.... zobaczymy co będzie.... ale szczerze to mnie ten pęcherzyk zmartwił... a płyn zdziwił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki dziewczyny !!! znowu zrobiłam z tego forum - forum ciążowe . I znowu mi sie oberwie :P obiecuje , ze juz przestaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
kitka ostatnia miesiaczke mialam 11 maja a skonczyla sie 14 nie moze byc piaty tydzien tak mi sie wydaje z piatkowego wyniku krwi hormonu hcg bety ilosciowo wyszedl mi 2-3 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam..... tyle że ja już miałam 2 razy pregnyl 10000 i ten paskudel nie pękł... pękł ten drugi co to pojawiał się i znikał.....a ten rośnie w siłę.... pytanie.... czy jak się pojawi @ to on zniknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbiina miesiaczke mialas 11 maja to zaczynasz wlasnie 6 tydzien ! ciaze liczy sie od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki :) Ola jezeli pecherzyk nie peknie to zniknie . Ale ja tak czy siak trzymam kciuki . Tym bardziej , ze jeden pecherzyk juz ci pekl ... Pozdrawiam wszystkie forumowiczki i jeszcze raz sorki za to , ze tak sie rozpisalam nie na temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s. balbiina a z twoja beta musieli cos pokickac :) a tak wogole mozesz podac ten wynik ? jestem ciekawa co tam ci wypisali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×