Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

Gość balbiina
dziewczyny ja tez was chce na naszej klasie ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czytałam i muszę powiedzieć, że wiem co to znaczy. ten dzisiejszy test to nie był mój pierwszy . znam smak porażki. ja nawet jak robiłam test to mężowi nie mówiłam bo już nie miałam sił mu o tym mówić.ja wiem że ciężko o tym nie myśleć jak jeszcze w dodatku wszyscy wokoło mówią - "a wy kiedy będziecie mieli dzidziusia "?itp. ale w tym miesiącu naprawdę straciłam nadzieję chociaż przyznam modliłam się i prosiłam Boga że by dał nam dziecko. no i dziś ten test zwalił mnie z nóg. tak około 7do 13 lipca może uda mi się zapisać do lekarza i na pewno dam wam znać.jeżeli mi się uda a może już udało to na pewno tobie też. jestem tego pewna. jeszcze będziemy wysyłały zdjęcia swoich dzieci. nie możemy sie poddać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
Dunia,Ola ,Asiula i reszta ... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbiina dawaj mi na meila swoje namiary na naszą-klasę to Ci wyśle zaproszenie bo nie wiem jak tu swój link umieścić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
juz wyslane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
Sliczne zdjecia Slubne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
Ola wysłałam Ci zaproszenie na nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej z poranka :) mam dzisiaj wolne i jak na złość obudziłam się o świcie i za nic nie mogłam już zasnąć.... cały czas mam wrażenie że ten wynik bety to sen jakiś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola nie sen zacznij sie cieszyć ale wiem że wolisz ostrożnie żeby sięnie rozczarować optymizmu życzę!!!!!!!!!!!! faforek gratulacje (za powiększenie grupy wykształciuchów w naszym kraju.hahaha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, normalnie to jakiś wysyp ciąż Ewelka - gratulacje. To że masz pco (jeśli je masz - bo chyba nie robiłaś badań hormonalnych i usg jajników) - nie oznacza, że nie możesz zajść w ciążę. Jak zrobiłaś test i wyszedł pozytywnie to znaczy, że jesteś w ciąży i tyle. Jeśli spojrzysz na tabelkę to przekonasz się, że można mieć zespół i być mamą. Czasami trzeba się o dzidziusia starać dłużej a czasem zachodzi się niespodziewanie. Masz powód do radości. dunia - trzymam kciuki abyś nie musiała iść do szpitala. Z tym usg i pełnym pęcherzem jest tak jak pisała Pierniczek czyli przy dopochwowym ma być pusty a przy brzusznym pełny - wyjątek stanowi ciąża - jak masz wody płodowe to już pełny pęcherz potrzebny nie jest - dlatego nie musiałaś przed usg dużo pić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itekkk
mam pco zawsze mialam okres co 40 - 50 dni...a dzis 17 dc i jest :( o co chodzi....wczoraj bylam u gina i endometrium bylo tylko na 5mm skad okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów się kuźwa opisałam i wszystko skasowało w morde jeża nietoperza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz muszę od nowa jak ja tego niecierpię! Ewelka gratuluję i witam w gronie PCotek tych już cudem zaciążonych:) Jak tak dalej pójdzie to się wkońcu pogubię kto już a kto jeszcze nie:P Fafforku i Tobie gratulacje,kolejna nasza mądra głowo i jak Basiamm fajnie napisała Ty wykształciuchu jeden:P dziś pewnie kac gigant:P :D Olu nie sen ale wiem bo też się o świcie budziłam a właściwie to wtedy te straszne bóle mnie budziły brrr a ja spijam jeszcze w piżamce:P kawusie z mleczkiem rozpuszczalną zbożową z łyżeczka prawdziwej bo gienek kazał na ciśnienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie tez wciapia jak się napisze i mi znika... a potem coś innego wstawia milion razy :) nadal mam temp 37,0... sutki bolą jakby mniej... może to jednak sen? tfu... tfu... tfu.... odpukać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itekkk
mialyscie tak? prosze co to moze byc? gin wczoraj nic nie mowil ...ze cos zle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez_radna
miala ktoras z Was doczynienia z prof Slawomirem Wolczynskim?w Bialym przyjmuje...bede wdzieczna za opinie o nim,mam zamiar sie do niego zglosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
czesc dziewczyny ja wlasnie wstalam i dostalam katarku ojoj choineczka ja cie nie mam jeszcz bo nie wiem jak cie znalesc hihih kto jeszcze na naszej jest ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka1981, Basiamm, Dunia25 dziękuję :) Głowa mnie nie boli ani troszkę, ale wczoraj padłam spać jak mucha :P Teraz czeka mnie dorosłe życie:/ heheh ale najpierw nad morze jadę wypocząć :):) No i wreszcie intensywnie mogę zacząć pracować nad Fasolką :D buziaki dla Was wszystkich, Dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie robiłam badań bo nie wiedziałam o tej chorobie ale jeśli jestem w ciąży to wieże, że wam wszystkim się uda bo my z mężem staramy się od sierpnia. teraz na tydzień znikam bo mam egzaminy i do ginekologa idę 9 lipca jak się nic nie zmieni.odzyskałam nadzieję, że z ta chorobą można zajść w ciążę- NIE LECZONą w moim przypadku. POZDRAWIAM DZIĘKI WSZYSTKIM I ODEZWę SIę ZA TYDZIEń!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
choineczka mysle ze dobrze trafiłam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze tylko takie małe pytanie. czy bul brzucha np . w moim [przypadku po lewej stronie(od trzech miesięcy już nie) to też objaw tej choroby. nie mogłam na przykład zasypiać na lewym boku tylko na prawym?Przepraszam, że zadaję takie pytania Wam a nie lekarzom ale wy może też tak miałyście?do usłyszenia i z góry dzięki jeśli ktoś odpisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×