Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

Gość balbiina
to fajnie ten rok jest dobry tfu tfu zeby nie zapeszyc :-) chyba sobie wykrakalam ze nic nie boli mdlosci wrocily ;-) i boli mnie brzuch ale nie podbrzusze okolice lewego boku jakby trzustka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dzisiaj zgage gigant...... ma ktos metode żeby tak nie paliło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie daaaawno mnie tu nie było :( Staram się o dzidziusia w zasadzie od 9 miesięcy, od 6 ze wspomaganiem clo. Dziś rano kolejny raz z nadzieją zrobiłam test i znowu jedna kreska :( Mam już wszystkiego dość chyba popadnę w jakąś psychozę! Nic tylko beczę od rana:( POMOCYYYYY!!!!!!Chyba zwariuję!!!!!!!!!!!!! Ola serdecznie GRATULUJĘ!!!!👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję :) wyluzuj..... nam wyszło w "przekreslonym" cyklu bo o tym w ogóle nie myslelismy.... psychika to podstawa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
pewnie ze podstawa jak sie staralam to nic nie wychodzilo a jak powiedzialm sobie co ma byc to bedzie zajelam sie robota remontem wogole nie myslalam o dziecku ,ciazy ogolnie wracalam padnieta z roboty jeszcze zakupy projektowanie mieszkania hihihhihi i prosze w najmniej oczekiwanym momencie okazalo sie ze jestem hgihihihi a staralam sie 2,5 roku . Głowa do gory wszystko bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
ola ja mam zgage po gazowanym bynajmniej tak mi sie wydaje pije wode niegazowana i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pije nic gazowanego.... :( zapijam niegazowana woda ale pomga na kilka sekund.... normlanie az mi się niedobrze od tej zgagi robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki ;) Muszę się wziąć w garść! Może to dobry moment - bo ja też mam remont ;) hihi pozdrowionka i buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola gratulacje !!!!!! Mi na zgage pomagalo mleko :) I troche za wczesnie to usg, ale to moje zdanie. Nie ma co isc wczesniej niz 6-7 tc, bo sie niewiele zobaczy. Jak nie ma plamien progesteronu sztucznie tez nie ma co brac. No i od teraz uwazac i dbac o siebie i dzidzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIESZ ON CHCE ZOBACZYC USG, BO JA MIALAM JEDEN PECHERZYK CO NIE PEKL.... I PEWNIE DLATEGO.... A PROGESTERON PEWNIE DLA BEZPIECZEŃSTWA... WIELE TERAZ BIERZE, MOZE TAKA MODA? sorki za capsa ale juz nie bede przepisywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Ola: SUPER moje wielkie gratulacje 🌻 widzisz wszytskie ci mowily, ze sie udalo i sie udalo:D! trzymam kciuki zeby w brzuszku byl jeden zdrowiutki dzidzius:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Tabelka Staraczek PCOS-ek Nick...................Wiek........Rozpoczynam starania...Miejscowość Pierniczek_83.......24...........oby jak najszybciej.......Kraków Ejmi....................25..........w 2008 roku.................Ostrów Maz markotka.............23..........28.06.2008r............ ..... Konin A_psik ................23 .........grudzień 2005 .............Częstochowa basia.mm ............27 ..........wrzesień 2006 .............Tychy mama Samiego ......28 .........styczeń 2007 ...............Częstochowa agasaw31............31..........lipiec 2007...................Warszawa fafforek..............24..........wrzesień 2007...............Wieluń/Sko Astat..................35..........marzec 2008...................Kraków ankra50...............28.........listopad 2008..................R-sko choineczka..........22..........styczeń 2009.................Gliwice repetytorium.......23..........powolutku od teraz..........Olsztyn Tabelka Szczęśliwych Mamusiek PCOS-ek Nick .................Wiek......Starań .Dzidzia....Miejscowość.. Poród Surfitka .............28.........5 lat....C............Kraków/NY..14.06.08 mama Samiego .....28..........0.......M ...........Częstochowa17.02.05 agasaw31...........31..........0.......M............Szczecin18.11.03 dunia25..............26.........8mies...............Kraśnik k.Lublina 11.08r. kitka76 .............31........1,5r...................Gdynia........ .24.10.08 Let...................28.........0,5r....chłopiec......Poznań.....08.07.08 balbiina..............24.........2,5......?............Częstochowa....02.2009 foczi78 ..............29 ........1,5 r....?............Warszawa.......02.2009 Ola K-P................26..........2 mies...............Warszawa..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
A_psik: tak patrze, ze ty z mojego rocznika jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka Staraczek PCOS-ek Nick...................Wiek........Rozpoczynam starania...Miejscowość Pierniczek_83.......24...........oby jak najszybciej.......Kraków Ejmi....................25..........w 2008 roku.................Ostrów Maz markotka.............23..........28.06.2008r............ ..... Konin A_psik ................23 .........grudzień 2005 .............Częstochowa basia.mm ............27 ..........wrzesień 2006 .............Tychy mama Samiego ......28 .........styczeń 2007 ...............Częstochowa agasaw31............31..........lipiec 2007...................Warszawa fafforek..............24..........wrzesień 2007...............Wieluń/Sko Astat..................35..........marzec 2008...................Kraków ankra50...............28.........listopad 2008..................R-sko choineczka..........22..........styczeń 2009.................Gliwice repetytorium.......23..........powolutku od teraz..........Olsztyn asiulka 1981.........26..........październik 2007....Wyszków k/Wa-wy Tabelka Szczęśliwych Mamusiek PCOS-ek Nick .................Wiek......Starań .Dzidzia....Miejscowość.. Poród Surfitka .............28.........5 lat....C............Kraków/NY..14.06.08 mama Samiego .....28..........0.......M ...........Częstochowa17.02.05 agasaw31...........31..........0.......M............Szcz ecin18.11.03 dunia25..............26.........8mies...............Kraś nik k.Lublina 11.08r. kitka76 .............31........1,5r...................Gdynia........ .24.10.08 Let...................28.........0,5r....chłopiec......P oznań.....08.07.08 balbiina..............24.........2,5......?............C zęstochowa....02.2009 foczi78 ..............29 ........1,5 r....?............Warszawa.......02.2009 Ola K-P................26..........2 mies...............Warszawa..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nic nie wiem o pregnylu i zafałszowanych wynikach. Nie używam akurat tego leku, więc nie wiem. Ola - gratulacje!! 🌼 Ja mam kamicę nerkową i infekcję nerek. Extra. Mam skierowanie do urologa, leki (Furagin, No-spa forte i pyralginę w czopkach), skierowanie na kolejne badania i L4. Ale niewiem czy pójdę, bo w sumie czuję się dobrze. ALe jak mówią - L4 trzeba sobie szanować, bo rzadko sie zdarza :) Tylko wyniki paskudne. Muszę skakać i dużo pić :) Czy kocham...trudno mi powiedzieć. Nie jestem pewna. Na 100% jest mi bardzo bliski. Ale nie wiem...za krótko się znamy. A on już dziecko chce. I to drugie, bo jedno już ma. Strasznie się do tego zapalił, a ja tracę pewność czy dałabym radę... Zdziwiona, pełny pęcherz jest konieczny do badania USG przez powłoki brzuszne, a drogą przezpochwową musi byc pusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierniczku to współczuję bardzo,zapalenie nerek to poważna sprawa,skąd Ty to wzięłaś wogóle?z przeziębienia jakiegoś?? a furagin niedawno będac już w ciąży pisałam że brałam i jeśli moge się wypowiedzieć,uważam że jest bardzo słaby,na pęcherz powoli mi działał i jeszcze nawet po wybraniu leków do końca czułam ten nieszczęsny pęcherz,więc na nerki to ja nie wiem czy to cosik Ci pomoże. Asiulka niedawno będąc u rodzinki męża w W-wie byliśmy także w Wyszkowie bo wujek ma tam działkę:) co do tego pęcherza pełnego lub nie to za każdym razem a od początku ciąży miałam ich już bardzo wiele nawet 2-3razy w miesiącu i wcześniej też u teg samego gina oglądając pęcherzyki po Clo nigdy nic nie mówił na temat pełnego pęcherza,zawsze przed wejściem samym korzystałam z toalety i nie miało to różnicy czy to było usg dopochwowe czy jak teraz od niedawna tylko przez brzuch,więc ja sama nie wiem o co chodzi z tym:) A ja ciągle leżę prawie,aby coś ugotować,do łazienki,na chwilkę do kompa i spowrotem leżę a mimo wszystko brzuch nadal świruje,więc raczej szpital nieunikniony od poniedziałku:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia, mam nadzieję, że wszystko się ułoży po Twojej myśli. Dzięki za współczucie. Ja w sumie nie jestem bardzo za ciągłym podawaniem antybiotyków na wszystko, ale z nerami to zawsze sliska sprawa. Z nimi nigdy nic nie wiadomo. Na razie lekarka powiedziała, że daje to do wtorku, wtedy badanie moczu i jak nie będzie poprawy to antybiotyk. na razie nie chce nerki dodatkowo obciążać. Bo i one nerkom nie służą. Zobaczymy. Martwię się bardziej kreatyniną..tuż pod górną granicę normy. A jak rok temu się badałam to było poniżej. A teraz szaleje. Ale mam fajna lekarkę i jej ufam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś rano zrobiłam test i wyszło, że jestem w ciązy. zrobiłam test bo okres mi sie spóźnia a od prawie roku staramy się z mężem o dziecko. test wyszedł pozytywnie i szalałam ze szczęścia....... do czasu. dziś po południu byłam u lekarza dla znajomej wypisać leki na receptę i pech albo szczęście był to ginekolog. zauważył że mam problemy z cerą i odrazu stwierdził, że ma zesp. polic. jajników. Wiem, wiem dziwne ale naprawdę trafił we wszystkie objawy bez badań. może to moje owłosienie nie jest tak wielkie ale reszta się zgadza. Weszłam na tutaj i zaczęłam czytać, że to może być problem mojego zajścia w ciążę bo on tego mi już nie powiedział.(no i brak okresu to objaw choroby) nie wiem co myśleć objawy są ale test pokazał ciążę...... boję się, że ciąża już jest nie realna bo przecież test też jakoś reaguje na chorobę i może być błędny. czy ktoś miał podobny przypadek ??????????????do lekarza pójdę za półtora tygodnia chyba umrę do tego czasu:((((( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
tyle sie napisalam i mi zniklo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia25 nadrabiałam zaległości w czytaniu postów i trafiłam na twój link na NK wysłałam Ci zaproszenie ;) ewelka119 moim zdaniem jeśli test pokazał dwie kreski to po prostu będziesz mamusią i już ;) pozdrawiam i trzymam mocno kciuki 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
w torym dniu cyklu robilas test i wydae mi sie ze jest maleprawdopodobienstwo aby sie mylil test! zrob sobie hcg beta Z krwi i bedziesz miec wynik pewny 100% . oszt u mnie to 30 zł skoro nie bralas rzadnych lekow homonlnych to raczej test jest pewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki asiulka 1981za dobre słowo jakoś tak dziwnie to wszystko wyszło no i w jednym dniu. Dopiero teraz zdałam sobie sprawę jak mało wiem np. o tej chorobie a widzę, że jest ona częsta nawet mam koleżankę, która nie może zajść w ciążę może to to? muszę jej o tym powiedzieć. Jeśli się potwierdzi moja ciąża to będzie to dowód na to, że modlitwa i wiara działają cuda..........bo to naprawdę byłby cud!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki asiulka za słowo tak jakoś dziwnie otrzymać te dwie wiadomości w jednym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola!! Ola!! Olalalalalalallal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D GrAtUlAcJe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kochana ja wiedziałam, że tak będzie 😘 😘 😘 Przesyłaj fluidki!!!!!!!!!!! :) Obroniłam się dziś na 5 :) Idę spijać wódeczkę :) Buziaki Dziewuszki~~!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelka119 jakie tam moje dobre słowo, to Ty jesteś dla nas dobrym słowem bo jeśli rzeczywiście masz pco i jesteś w ciąży to poczytaj sobie ilu osobom na tym forum dajesz wiarę i nadzieję na to że my też prędzej czy później będziemy się cieszyć z naszych fasolek ;) Jeśli czytałaś nasze dzisiejsze posty to wiesz w jakim na przykład ja byłam dzisiaj humorze :( a teraz to i mnie się buźka śmieje ;) matko ja też tak chcę!!!!!!!!!!!!! Ola_K-P Ciebie też podejrzałam na NK i też wysłałam Ci zaproszenie. piękne zdjęcia ślubne, wyglądałaś cudnie!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sama nie wiem balbiina niby minęło 9 dni od tego jak powinien pojawić się okres a hormonów nie brałam bo bałam sie iść do lekarza. gdybym poszła wcześniej to pewnie dałby mi jakieś. może to głupie bo powtarzam sama, że trzeba chodzić do lekarza żeby wcześniej wyeliminować zagrożenie a sama nie poszłam. dzieki za miłe słowa i nadzieję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×