Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yuko

Gdzie powinien spać noworodek i niemowlak?

Polecane posty

Gość do mother
Brawo,zgadzam się.:) Już babcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moje
spało od urodzenia w łóżeczku i do tego w swoim pokoju. Żyje nic jej się nie stało, a teraz ma dwa latka i jak chce spać to po prostu idzie do swojego pokoju na swoje łóżko a my z mężem możemy pobaraszkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moje
spało od urodzenia w łóżeczku i do tego w swoim pokoju. Żyje nic jej się nie stało, a teraz ma dwa latka i jak chce spać to po prostu idzie do swojego pokoju na swoje łóżko a my z mężem możemy pobaraszkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moje
spało od urodzenia w łóżeczku i do tego w swoim pokoju. Żyje nic jej się nie stało, a teraz ma dwa latka i jak chce spać to po prostu idzie do swojego pokoju na swoje łóżko a my z mężem możemy pobaraszkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moje
spało od urodzenia w łóżeczku i do tego w swoim pokoju. Żyje nic jej się nie stało, a teraz ma dwa latka i jak chce spać to po prostu idzie do swojego pokoju na swoje łóżko a my z mężem możemy pobaraszkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :)) śmiac mi sie chce jak niektórzy z was pisza o tym by dziedzko nie spało z mamą hmm bo można zrobic mu krzywde a gdzie instynkt macierzyński? ja wychowałam 5 dzieci i spałam ze wszystkimi a naprawde byłam zmęczona ponieważ czwórke urodziłam rok po roku i nic sie nie stało piąte w tej chwili ma 9 miesiecy też spało ze mna a teraz usypia przy mnie a potem wkładam je do łóżeczka i spi od 20 do 7 rano .Nie pamietam kto pisał o smierci łóżeczkowej chyba nie bardzo sie ta osoba orirtujr co to takiego .Wiec nie obawiajcje sie spac ze swoimi pociechami jak macie na to ochote ponieważ te kruche istotki potrzebują mamusi ciepła :))) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga mama
ja tez popieram spanie z dziecmi.moj synek ma 5miesiecy i od dnia urodzin prawie kazda noc spal z nami.kilka nocy spedzil w kolysce,ale odkad z niej wyrosl to lozeczko sluzy tylko do zabawy a nie do spania.pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipulencja
a co to jest smierc lozeczkowa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania_30
dla noworodka super sprawdza sie kolyska. moi znajmoi bardzo polecaja, a i ja juz ja zakupilam. wystarczy tak gdzies do pol roczku. maluch ma tam przytulnie,a i miejsca mniej zajmuje. [pozniej potzrebnebedzie lozeczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scholastka21
witaj, ja miałam podobne obawy, synek spał na górze w łóżeczku a ja siedziałam na dole cała w nerwach, ale problem rozwiązł się kilka dni po powrocie ze szpiatala stwierdzilismy z mężem ze trzeba zainwestować w niane elektroniczną z monitorem oddechu (takie maty które wkłada się pod materacyk), i teraz mały śpi sobie w dzień w łózeczku a ja sobie mogę robić co chce bo mam cały czas ze sobą niani e,w której jak zapłacze to słyszę, a jak by przestał oddychać to zacznie wyć alarm ;) niania to angelcare koszt ok 500zł ale naprawdę polecam. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZIECKO PRAGNIE BLISKOŚCI !!!!
Nie rozumiem jak można kłaść dziecko w łóżeczku w innym pokoju. Przecież ono jest przyzwyczajone do bliskości - 9 miesięcy żyło w mamie, słyszało jej głos, bicie serduszka i nie dość, że najadło się strachu podczas porodu, to teraz jeszcze leży samo ?? Przecież taki maluch nie wie co to pokój, co to łóżeczko, jedyne czego mu trzeba to ciepło i zapach mamy. Ja już w szpitalu wzięłam małego do siebie do łóżka ( a nie było mi lekko, bo musieli mi zrobić cc). I do dziś mały śpi przytulony z nami. Efekt jest taki, że mam spokojne, zrównoważone dziecko, które nasze łóżko kojarzy z bliskością i snem, i od razu po kąpieli zasypia w nim wiedząc, że my też niedługo przyjdziemy spać. Do tego nie budzi się w nocy z płaczem jak jest głodne, jak chce jeść to trąca mnie rączką, przystawiam go do piersi, a potem jak zje to w mig zasypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdererer
bierz niemowle do swojego łózka..bierz...a za rok, dwa napiszesz post jak oduczyć dziecko spania w waszym łóżku...co za głupia moda z tym spaniem w łóżku wspólnie z dziecmi i niehigieniczne i niewychowawcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem co i jak
ja spałam z moimi dziewczynami . jedną oduczyłam spania ze mną jak miała 3 lata , druga spi ze mną ma 10 mies, nie ma problemu że zgnieciesz dziecko bo ty nie spisz tylko czuwasz bez względu na to czy ono spi z toba czy dwa domy dalej..... i w brew pozorom latwo jest oduczyc dzieciaka spania z mamusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×