Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rinka

Piersi po karmieniu??

Polecane posty

Gość rinka

Kochane mamy jak wyglądają Wasze piersi po wykarmieniu Waszych pociech? Czy to w ogóle możliwe by wóciły do swego dawnego wyglądu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koalll
beda ci zwiaywaly i nie wierz ze to nie prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka71
zalezy jakie byly przed ciaza. moje maluskie, rozmiar 75 A, czy jakos tak, wrocily c a l k o w i c i e do stanu sprzed, a nawet mam wrazenie ze zmalaly;( karmilam 16 miesiecy. owszem jakies starania trzeba przedsiewziac, najlepiej juz jak zaczynaja sie powiekszac w ciazy i potem jak karmisz. w ciazy stosowalam ten sam krem co przeciz rozstepom vichy, a potem avent, a jak karmilam to zwykly balsam do ciala. wiec wiecej optymizmu babeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shalla
Do licha, przestańcie straszyć. Wiele zależy od genów, nie tylko od samej pielęgnacji. Moja mama zawsze miała piękny biust i po moim wykarmieniu nic sie nie zmieniło. Obecnie ma ponad 50 lat i wiele bym dała, zeby po niej odziedziczyć TAKI piękny biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tama
Mój po jednym dziecku wyglada fatalnie!!! Wstydzę się pokazać mężowi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje po jednym dziecku (rok karmienia) straciły jędrność, są takie płaskie u góry (jakby przedłużenie dekoltu) :-D Sama też przytyłam, nie ćwiczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po porodzie naturalnym i karmieniu mam piękne, większe i jędrne piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karmiłam krótko, po ok. pół roku trójkę, biust przed karmieniem niewielki i jędrny na niczym nie stracił. Na plus, że wykształciły się płaskie przedtem brodawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Po porodzie naturalnym i karmieniu mam piękne, większe i jędrne piersi. ' hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim oprócz kilku drobnych rozstępów od strony pachy, nic się nie stało. Jak się kobiety odchudzają to jakoś na oklapnięte biusty po tym odchudzaniu nie narzekają, ale jak w grę wchodzi karmienie to łooohohoho. Autorko prędzej ci ciąża piersi naciągnie jak karmienie. W ciąży przecież one rosną i się dostosowują do karmienia, a tego nie unikniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez ciaze piersi mi urosly i to bardzo z miseczki C do DD. Mam klka rozstepow pod biustem ale z wlasnej glupoty. Brzuch smarowalam balsamem a piersi tylko czasami. Na brzuchu zero rozstepow po 2 ciazach. Piersi po karmieniu 16 miesiecy i prawie dwa lata mam OK. Zdecydowanie nie na sie czego wstydzic, przeciwnie uwazam biust za moj atut. Jak ktos sie ludzi ze po trzdziestce i ciazach bedzie wygladal jak osiemnastolatka to moze sie rozczarowac. Ale mi wmawano, ze piersi mi oklapna albo znikna jak bede taaak dlugo karmic. Bylam gotowa na najgorsze i sie milo zdziwilam. Ale mysle geny tu tez maja znaczenie. Moja mama ma bardzo ladny biust mimo swojego wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwszej ciąży i miesięcznym karmieniu a później chudnięciu i tyciu wyglądały gorzej niż po 3 latach karmienia ale w końcu zaczęłam o nie dbać, balsamuję, noszę odpowiednio dobrany stanik i ćwiczę. Nie są to piersi sterczące jak u nastolatki ale jest w nich coś pięknego, po prostu piersi dojrzałej kobiety, rozmiar 65 G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam duży biust przed karmieniem. Teraz mam flaki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc wyzej, jak dlugo karmilas? Piersi tak tracily jedrnosc stopniowo czy po ciazy od razu? Mam tyle kolezanek w podobnym wieku do mnie z dziecmi i zadna nie na 'flakow'. Flaki to widzialam na flmach u murzynek w Afryce tylko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×