Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kuchareczka39

Surowka z kapusty pekinskiej...co dodac do kapusty?

Polecane posty

Gość Kuchareczka39

Znacie jakies smaczne dodatki, ktore sie ladnei skomponuja? Bo nie chce balaganu zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ik3
kapusta pekińska + trochę rodzynek + siekane orzechy włoskie + starte kwaśne jabłko + majonez proporcje do dopracowania :) ale rodzynek propuneję na prawdę tylko trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja robie twarożek
ser, pomidory, troszkę konserwowej papryki,posiekana kapusta pekińska i śieży ogórek , a do tego sos z oliwy z cytryną, pieprzu ziołowego, soli i czosnku oraz kilka listków bazyliiPalce lizać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaaaaaaaaaaaa
brzoskwinie/najlepsze z poszki ale nie koniecznie/,trochę curry,troche majonezu,smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapusta pekinska + pomidory krojone w \'osemki\' + sos Knorr do mizerii ( do proszku dodajesz smietane) = cala rodzinka wpieprza az jej sie uszy trzesa :) bon apetit :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejmi
kapusta pekinska plus posiekany por i papryka...proporcje dowolne..na koniec majonez plus śmietana...mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniammmmm
ja do całej kapusty pekinskiej pokrojonej w paski dodaje pierś z kurczaka pierś musi być pokrojona w kostke i podsmażona na patelni na lekko złoty kolor do tego makoron z zupki chińskiej, zupke robimy według normalnego przepisu i potem na sitku odsaczamy makaron aby był bez wody i dodajemy do wczesniejszych składników + puszka kukurydzy + troche szczypiorku + około 3 łyżek majonezu+ sól i pieprz do smaku wyjdzie ogromna micha ale to szybko zniknie jak spróbujecie słuchajcie to jest bomba przepis może na pierwszy rzut oka komus sie moze wydać nie ciekawy ale jest pycha, ja to uwielbiam i wszyscy ktorzy spróbowali mówili to samo, polecam!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuchareczka39
Jejku dziekuje wam kochane...nie wiem ktory przepis wyprobowac...chyba zrobie z kazdego po trochu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuchareczka39
Jejku dziekuje wam kochane...nie wiem ktory przepis wyprobowac...chyba zrobie z kazdego po trochu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koszulka
Inna wesja skladnikow do kapusty pekinskiej: pomidory, cebula, czerwona fasola, sol, pieprz, curry. Jeszcze inna tez wyprobowana: pomidory, cebula, kukurydza, marchewka, sol, pieprz, oliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dodaje starte jablko i starta marchew, odrobine soli i pieprzu oraz majonez. Pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm..
kapusta pekinska groszek z puszki kukurydza z puszki (jak nie lubisz, albo za duzo kcal. może być bez..) papryka pokrojona w kostke starte jabłko starta marchewka majonez cukier (nie sól, tylko cukier) pieprz sok z cytryny wszystko sobie dobierz..:) pychotka..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kielanka
kapusta pekińska, szczypiorek, puszka kukurydzy, majonez pół na pół wymieszany z jogurtem naturalnym lub smietaną do smaku, mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dziwo zasmakowała mi sałatka Cesar w KFC, więc podobną robię teraz w domu ;) grillowana pierś kurczaka, kapusta pekińska, sałata lodowa, roszponka, ziołowe grzanki, świeże zioła, sos jogurtowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeee
wystarczy drobno pokrojona cebula wszystko posonole i poslodzone (takie same proporce cukru do soli) i wszystko polać śmietaną. Koniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata 39
Ja do pekinki dodaję; 2 pomidory pokrojone w ósemki 1/2 świeżego ogórka obranego, pokrojonego w kostkę ok 1cm 1 cebulę, 5 ząbków czosnku 1 łyżka octu winnego 1 łyżka cukru 1 sos lub dwa jak duża główka kapusty do sałatek najlepszy paprykowo-ziołowy, zrobic wg przepisu oraz sól i pieprz do smaku, moja rodzina to uwielbia, można dodać 1/2 kostki fety, ja robię bez sera bo tego u mnie nie bardzo lubią, pycha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co paskudzić surówkę jakimś "sosem" chemiczno-proszkowym? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A JA dodaję śmietanę ) ewentualnie jogurt naturalny ) i czosnek. Palce lizać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×