Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedys

Kiedyś byłam chuda....

Polecane posty

Gość kiedys

Kiedyś byłam chuda, szczupła, smukłe nogi, ramiona, talia jak u osy, prawie wcale tłuszczu... Jeszcze 3 lata temu tak było.... Teraz mam 22 lata, 169 wzrostu i 65 żywej wagi, przytyłam 10 kg, zrobiłam się wszedzie pulchna, najgorsze jest te sadło na brzuchu... Strasznie się z tym czuję, nie wiem, co na siebie włożyc, tak bardzo chciałabym choc w części odzyskać dawną sylwetkę, ale zupełnie nie wiem, jak sie za to zabrać.... Nigdy tak naprawde siejeszcze nie odchudzałam, cos tam próbowałam ale brak mi wytrwałości, poza tym ciągle się obżeram z tego stresu:( i co tu robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluto
ja mam ten sam problem tyle ze zaczełam tyc 2 lata temu jak miałam 29 lat próbowałam dieti Optymalnej i był efekt i to szybki ale w domu tylko ja to jadłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przestań żreć
i użalać się nad sobą, a raczej zainteresuj się jakimś sportem!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys
Pluto na czym polega ta optymalna, odpisz błagam!!! Przestań- dzięki nie ma to jak fachowa porada!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys
Pluto na czym polega ta optymalna, odpisz błagam!!! Przestań- dzięki nie ma to jak fachowa porada!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poloecam
liczenie klorii na poczatek, kup se jakas tabele z kaloriami i naucz sie liczyc kalorie a wtedy zastanowisz sie dwa razy zanim sie najesz, mi to pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys
Próbowałam też, ale to chyba nie dla mnie, za mało czasu i cierpliwosci mam na to :( Jakieś inne pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to będziesz gruba..
nie chudnie się, ot tak. trzeba samozaparcia i poświęcenia. skoro tego jak widać nie masz, to sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karakulka
No to spróbuj cambrige albo herbalife, o nic wtedy nie dbasz, jesz tylko te zupki i pijesz koktajle i chudniesz- jeden minus- musisz mieć sporo kasy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys
Karakulka!Coś czuję że to by było dla mnie, słyszałam juz o tych dietach, ale nie wiesz dokładnie jaka jest cena i gdzie to kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys
To będziesz gruba- ja mam w sobie duzo samozaparcia i jestem gotowa się poswięcić, ale to chyba nie znaczy, że każda dieta mi musi pasować, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no z tego
co pisałam wynika, że chcesz łatwo, szybko i bez jojo a te trzy rzeczy się wykluczają. trzeba się w jakiś sposób ograniczać, a nie jest powiedziane że np na Herbalifie ci się nie będzie jeść chciało etc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 169 i 65 KG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys
nie no z tego- mi chodzi generalnie o to, że mam nienormowany czas pracy i duzo zajęc dodatkowych, w zwiaku z czym cieżko jest mi gotowac regularnie, liczyc kalorie, i przeprowadzać inne czasochłonne diety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 169 i 65kg
no nei moge , ale strasznie wiesz? moze nie przesadzaj co , bo masz dobra wage i raczej zaden lekarz by ci nie kazal sie odchudzac no ale moda na anoreksje rulezzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys
169- nie chcę wygladac jak anorektyczka, w niektórych partiach mam za dużo tłuszczu, jakbyś zobaczyła mój brzuch nie mówiłabyś tak, chcę sie poprostu dobrze czuć w moim ciele, czy to takie dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluto
do kiedyś dieta polega na tym że nie jesz chleba,ziemniaków,makaronu,ryżu (ogólnie mąki) natomiast trzeba łączyc białko +tłuszcz+węglowodany BTW w ilosci 1g białka+2,5 g tłuszczów +0,5 węglowodanów ja się bardzo szybo przestawiłam na ta dietę a zaczełąm od przeczytania książki dr. Kwaśniewskiego na tan temat wedz na google i wpisz dieta optymalna i zobacz pierwszą z góry nie przxejmój sie docinkami jak masz pytania to pisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skasuj wszystko po com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys
169- właśnie byłam na stronie optymalnych i mi wyszło, że mam 3 kg nadwagi i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys
Dodam jeszcze, że najgorsze jest to,że większość znajomych pamięta jak wyglądałam kiedys, najgorsze są docinki ze strony rodziny albo jak spotkam jakas koleżankę, która kiedyś wydawała mi się gruba, a teraz jest chudsza ode mnie..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 169 i 65
dobra trzy kilo , ok! a teraz pomysl ze ludzie maja tu po 30 kilo i jak czytaja twoja wypoewiedz ze masz tak ogromna wage to raczej im sie humor nie poprawia, oni wlacza zeby miec tylko 10 kg nadwagi i jest to ich marzeniem , a przy kims szczulym ( bo w tym mi nie zaprzeczysz) kto mowi ze wyglada okropnie czuja sie naprawde zle, twraz pewnie wszystkie napisza ze to pewnie ja mam 30 kg nadwagi ale mam to gdzies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys
169- nie mam pojecia czemu mnie atakujesz, nie napisałam, ze wygladam okropnie, tylko, że się żle czuję teraz w moim ciele, poza tym ciągle tyję, 10 kg w 3 lata to trochę duzo, wię jak nic z tym nie zrobię to za kilka lat sama będe miała 30 kg nadwagi i bedę marzyc, żeby miec 10 , nie? A ja nie chcę do tego dopuscić, to chyba logiczne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 169 i 65
no ok, moze niepotrzebnie cie atakuje ale nie chce zeby ludzie o takije wadze jak ty tak bardzo nazekali przy ludziach o wadze o 30 kg wiekszej , pozatym napisalas ze strasznie sie czujesz ( wiec jak maja sie czuc te z nadwaga 30 kg) , ze masz fałdy na brzuchu ( ciekawe jakie faldy jaja te z 30 kg ) wiec jednak za duzo narzekasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sienna
A ja polecam Cambridge- u mnie zadziałało. Dodatkowo mobilizował mnie fakt, że zapłaciłam za te zupki itp., więc nie podjadałam między posiłkami, bo po prostu szkoda mi było wydanej kasy, żeby marnować efekt. Najważniejesze to ściśle się do niej stosować. Nie pamiętam ile płaciłam, chyba 5 z groszami za 1 torebkę, a dziennie je się 3 posiłki. Tu był kiedyś topik o Cambridge'u, poszukaj. Ta dieta umożliwia schudnięcie w krótkim czasie, bez efektu jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys
Dzięki sienna:) To chyba coś dla mnie, chyba spróbuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys
A słyszał ktoś coś kiedyś o herbalife?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys
Do lecz sie: dlaczego Twoim zdaniem powinnam sie leczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×