Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedys

Kiedyś byłam chuda....

Polecane posty

Gość zamiast tabeli
zaloguj sie na http://www.dieta.pl/ Wpisując co jesz i robisz otrzymasz informację jak Ci idzie i nie będziesz sama liczyc kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys
Dzieki sienna, asłyszał coś ktoś moze o herbalife?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebujesz dobrego jedzenia
a nei proszkow po ktorych jak zaprzestaniesz to przytyjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość homikowy
dieta cambridge jest najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość homikowy
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hulajnóżka
herbalife jest skuteczny, ale monotonny, bo oprócz jednego normalnego posiłku pijesz te proszki z mlekiem choć nie powiem, błonnik ichniejszy działa "kiedyś" mam podobny problem, wręcz identyczny to zamknięte koło, zacząć się odchudzać, jak w klatce powiem Ci, jak ja schudłam Rano muesli z mlekiem, codziennie, obiad o stałej porze ( u mnie ok 12 w pracy) normalny dwudaniowy i potem NIC. No, owoc wieczorem, warzywo jakieś. Zero dojadania, pieczywa! chipsów, cukierków etc. Herba BŁONNIK po śniadaniu i obiedzie i wieczorem. Schudłam w miesiąc ok 5.5 killo. A głupia byłam. Bo posłuchałam tych piep*zonych docinek. Zamiast zaakceptować siebie, bo i tak prawdziwi Mężczyźni wolą KOBIETY, a nie wieszaki. No i choć trochę ruchu, choćby spacery regularne, basen, czy siłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hulajnóżka
Zapomniałam dodać, ze ten błonnik naprawdę ładnie 'oszukuje' żołądek (i mózg przede wszystkim) A, co najważniejsze, to nie ważysz za dużo. To zakichane media nas karmią debilną papką, że prawdziwa kobieta, to niedożywiona kobieta. Żenua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×