Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co ja mam zrobić

Do matek 5 latków

Polecane posty

Gość co ja mam zrobić

Nie wiem jak mam to napisać ale ostatnio moj niespełna 5 letni synek dziwnie się zachowuje.Chodzi mi o to ,że zaczął zamykac drzwi do swojego pokoju Dzisiaj chcąc sprawdzić co on tam robi zajrzałam przez dziurkę co on tam robi i to co zobaczyłam było dla mnie ogromnym zaskoczeniem , a mianowuiceie moje dziecko wykonywało dziwne pozy do tego bawiąc się swoim "ptaszkiem".Jak narazie niezareagowałam na to bo sama nie wiem co mam o tym myśleć.Skąd takie zachowanie u tak małego chlopca.I jak sobie z tym poradzić.Może któraś z mam miała podobną sytuację? Będę wdzięczna za odpowiedzi co mam z "tym fantem" dalej robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod nickiem masz mój e-mail napisz do mnie:) być może będę mogła Ci pomóc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chenchen
ja zauważyłam podobne zachowanie u mojej 6 letniej córki.a do tego zawsze w zabawach chce odgryac meskie role.pomożcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko rozladowuje swoje napięcie seksualne i to jest normalne. Nie powinnaś dziecka za to karać, bo w przyszłości może mieć potem problemy ze seksualnością. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ja mam zrobić
Dziek Wam za rady i odpowiedzi Może znajdzie się jeszcze ktoś kto zauważył podobne zachowanie u swojego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ja mam zrobić
Mój synek nadal sie tak zachowuje. Ktoś może mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MOje dzieci tak nie robia, ale pamietam, ze ja tak robilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój sześciolatek czasami też sobie "buja, głaska, ciagnie" nie umiem tego nazwać. Pytam się co robi, że nie bawimy się siusiakiem. a on na to , że tak tylko. Nie krzyczę staram sie nie wyolbrzymiać problemu pewnie samo przejdzie. mam nadzieję że takich zachowan nie ma poza domem. Do autorki nigdy mój syn nie chował się przede mną to tak jakby wiedział że tak nie należy robić, może warto zaczerpnąć rady u psychologa. Lepiej dmuchać na zimne. Trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez pamiętam, że się zaczęłam przyglądać sama sobie. Zaczęłam się interesować co ja tam właściwie mam skoro chłopcy mają co innego (widziałam jak mama zmieniała pieluchę bratu) no i to chyba normalne. Może czas żebyś przeprowadziła z synkiem pierwszą rozmowę na TEN temat, taką ogólną, żeby był świadomy najistotniejszych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×