Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość for_ever

Wózek dziecięcy

Polecane posty

Gość for_ever

Spodziewam się dziecka i zaczynam się już rozglądać za wóżkiem dla mojej przyszłej pociechy. Szukam wózka takiego staromodnego, głębokiego, na dużych metalowych kołach, z dużą budą (czy jak sie to nazywa), takiego jakie były gdy ja byłam mała. Czy macie pojęcie gdzie takiego szukać?? Teraz są tylko takie nowoczesne, wielofunkcyjne, często na 3 kołach (co moim zdaniem jest beeeee - nie obrażając oczywiście nikogo - kwestia gustu). A ja szukam takiego prawdziwego, dużego, eleganckiego wózka. Mieszkam w dolnośląskim.Będę wdzięczna za każdy adres,może jakaś strona internetowa.... Z góry ogromnie dziękuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam taki w DINO.Granatowo biały z dużymi kołami ze szprychami.Piękny.Możesz go obejrzeć na stronie godex.Był tam bardzo podobny do tego o jaki ci chodzi ale bardziej nowoczeswny.GRAND STYLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba pamiętać przy każdym wyborze wózka o jego funkcjonalności bo czasem łatwo gdy nam się oczy zaślepią pięknym wyglądem- ważne czy mieszkasz w bloku czy w domu, czy będziesz potrzebowała wnosić wózek to wtedy szukaj aby był jak najlżejszy. Kwestia też taka jakie masz auto i czy ten wózek się dobrze składa. Czy poszycie jest dobre w zalezności od różnych pór roku, czy jakaś parasolka dodatkowa, folia przeciwdeszczowa. Czy łatwo środek się wyjmuje aby np wyprać- bo małym dzidziom często się zdarza nieumyślnie nam poplamić :) i co najważniejsze- czy dla Twojej pociechy będzie on wygodny. warto się najpierw zastanowić jakie są nasze potrzeby i wtedy łatwiej coś dopasować- ja np. często byłam z dzidzią sama, więc szukałam wózka gdzie gondolka będzie jednocześnie fotelikiem samochodowych a stelaż mimo, że duży i na dużych kołach to jednak idealnie się składał, lekki bo z aluminium i koła piankowe. Jak się często spaceruje to też idealna jest przekładalna rączka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario213x
Cześć, zastanawiam się nad kupnem nowego wózka spacerowego dla syna, jeszcze nie mam jednego z góry wybranego modela, ale zastanawiam się nad tym http://www.bakusiowo.pl/zestaw-spacerowicza-2014/, myślicie że warto się tym zainteresować? Chce aby był bezpieczny, przy tym dobry do przenoszenia, jak to wózek spacerowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zdecydowaliśmy się na zakup wózka wielofunkcyjnego marki Coletto (www.coletto.pl) i szczerze mogę polecić tego producenta. Wózek wykonany solidnie, jest poręczny, gondola jest głęboka, materiał solidny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takim dużym wózkiem clasycznym a do tego ładnym lekkim i dobrze wykonanym jest Anex Clasic. Kupiłam w sklepie internetowym. www.dudekdladzieci.pl Duza klasyczna gondola i bardzo ładna spacerówka. Na ramę można wpiąć fotelil samochodowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też myślałam o wózku klasycznym, ale w sumie częściej jeżdżę po mieście niż poza nim i skrętne koła się przydają. Ważne ,żeby były duże . Mam Aexa Sporta- ma duże koła oraz super amortyzację. Spokojnie daję rade jeździć nim po wertepach tylko blokuję przednie koła. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anexa srexa. Skon juz z tą szemraną reklamą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×